Перейти до вмісту

Читати чужі листи, смс, контакт-листи, електронну пошту...

Повідомлень в темі: 72

Опитування: Чи вважаєте ви прийнятним заглядати в телефон/пошту/листи??? (88 користувачів проголосувало)

сторонніх людей:

1. так, а чому б і ні (18 голосів [20.45%])

Процент голосів: 20.45%

2. категорично ні (48 голосів [54.55%])

Процент голосів: 54.55%

3. мені то не цікаво......... але якщо (своя відповідь в темі)) (22 голосів [25.00%])

Процент голосів: 25.00%

свого партнера/партнерки

1. так - то є просто необхідним (8 голосів [9.09%])

Процент голосів: 9.09%

2. ні - то бридко (42 голосів [47.73%])

Процент голосів: 47.73%

3. інколи можна при нагоді (38 голосів [43.18%])

Процент голосів: 43.18%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 06.10.2008 – 17:43

Я розумію вашу дружину, вона ж дійсно боїться зради з вашого боку... Особливо, якщо побачила на прикладі, що таке стається часто. Думаю, якщо нема чого приховувати, то яка різниця - нехай почитає і сама переконається у вашій вірності, може тоді зрозуміє свою помилку.
Я особисто не читаю переписування свого коханого , бо мені байдуже, це тільки переписка, хоча знаю, що по асьці наприклад з багатьма дівчатами спілкується...
Я могла б почитати чужий лист, якщо б для мене це було дуже важливо, впливало на мене якимось чином, а заради цікавості - ніколи.
  • 0

#22 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 06.10.2008 – 17:45

Перегляд дописуВаще Не Мачо (6.10.2008 18:38) писав:

Але можливо Ваша дружина, пане bendera.UA, просто перенервувалася. Такі речі як викриття коханок добрих знайомих дуже вражають як жіночу, так і чоловічу нервову систему.
Особисто як для мене то це не виправдання............................ Новина, що десь в Занзібарі чоловік вбив і з’їв свою дружину, зовсім не привід підозрювати мене в подібних планах що до себе.

Перегляд дописуlorelei (6.10.2008 18:43) писав:

Думаю, якщо нема чого приховувати, то яка різниця - нехай почитає і сама переконається у вашій вірності, може тоді зрозуміє свою помилку.
Та будь ласка - варто лише запитати про те........................ а не робити то ховаючись начитавшись творів Дарьї Донцової.
  • 0

#23 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.10.2008 – 17:51

Цитата

Чи то може в мене якісь збочені уявлення про мораль і копирсатися в чужій білизні вже увійшло до норми в цьому світі?

ну що тут намагатись зрозуміти? ... Звичайні ревнощі. Колєжанці пику натовчи - то вона заразила...

Перегляд дописуbendera.UA (6.10.2008 18:35) писав:

... - намагаюсь зрозуміти логіку.............. бо сама вона буть, що пояснити не спромоглась.

логіка тут відпочиває :)
  • 0

#24 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 06.10.2008 – 18:36

Я зовсім то нечитаю чужих листів,бо знаю як неприємно коли хтось залазить в твою душу,в твоє особисте життя.Мене то харить!!!Ось інколи дівки візьмуть телефон,кажуть послухаєм музику,підійду тихеньку,подивлюсь,що вони там листають,а вони смс-ки втикають.В душі появилася маленька злізть)))Во падлюки!!)Але пофіг все було.Там було саме 130)))))))Бо я такі стираю!!!
  • 0

#25 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 06.10.2008 – 19:26

Каюся, сама читала, бо мною керувала шалена ревність, але згодом зрозуміла свою помилку, тому що це лише демунструє низький рівень довіри у відносинах, а й хорошого з цього ніц не вийде. Тому ми встановили рабки інтимності, тобто інтернет - особиста территорія і ні хто туди не лізе, але від мене він все одно звітності вимагає
  • 0

#26 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 19:46

фюююю.... не люблю пхати свого носа в чужі так би сказать смс-ки. і ненавижу коли без мого дозволу читають мої. хоча з подругою у мене немає ссекретів тому ми вже без дозволу можем прочитати смс одна-одної. ітак вже їх не раз чули)))
  • 0

#27 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 06.10.2008 – 20:59

Перегляд дописуКрасунечка (6.10.2008 21:46) писав:

фюююю.... не люблю пхати свого носа в чужі так би сказать смс-ки. і ненавижу коли без мого дозволу читають мої. хоча з подругою у мене немає ссекретів тому ми вже без дозволу можем прочитати смс одна-одної. ітак вже їх не раз чули)))
Пропоную перечитати допис № 15 пані Рени в цій темі....................
  • 0

#28 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 21:13

Ніколи не пхаю свого носа в чужі "секретні матеріали" (типу асьок, телефонів ітд), менше знаєш, легше буде жити )))

Можливо Ви дали якийсь привід дружині приревнувати Вас і запідозрити у чомусь, а можливо це просто звичайна ревність. Ревність не до реальної особи, а до роботи, комп"ютера ітд. Приділіть їй можливо більше Вашого часу. Розумію Вас і в дечому не погоджуюся з дружиною ( от дійсно не варто спілкуватися було від Вашого імені з Вашими друзями).
  • 0

#29 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 22:23

Перегляд дописуВаще Не Мачо (6.10.2008 18:38) писав:

...Але можливо Ваша дружина, пане bendera.UA, просто перенервувалася. Такі речі як викриття коханок добрих знайомих дуже вражають як жіночу, так і чоловічу нервову систему.

До речі, пане bendera.UA!. 'Ваще Не Мачо' максимально дав зрозуміти мотивацію твоєї жони: вона просто боїться тебе втратити. Це в неї спрацював звичайний безумовний рефлекс жінки на збереження свого родинного вогнища.

Цитата

Вважаю, що в подружжі (не або НЕ подружжі) має бути взаємодовіра та взаємовірність. Ніколи не намагався випитати якихось секретів. Як правило при зустрічі просто розповідав дівчині, чим вона займалася день, чи тиждень, з ким ходила на каву і т.п. На що однозначно була реакція :lol: (Гм.. мо то тому все так складно? :) ).

Насправді, не варто геть усе чисто розповідати. Взаємодовіра - то є гармонія, баланс, а не трьоп про всі події за день та отримані смс-ки.

Тому той, хто лазить в телефон - дарма це робить. Ситуація від цього лише погіршуєтсья.
  • 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.10.2008 – 22:41

Славчику, я тобі так скажу: якщо немає довіри - немає повноцінних стосунків. Вибач за правду, але так воно і є.

У нас в сім"ї так заведено, що ніхто не має права лізти в приватну власність іншого. Навіть якщо це тумбочка, що поруч із твоєю в "стінці", навіть, якщо відчуваєш, що твій брат береже якусь таємницю і ця ж таємниця може повернутись проти нього, - ніхто не має права залізати і ритись в його речах.
Можна особисто спитати... випитати..., але не ритись.

Але, з іншого боку, подібна поведінка (як в твоєї дружини) допомогла мені розставити все на свої місця в попередніх стосунках. Коли ти бачиш, що стосунки псуються, твоя кохана людина від тебе віддаляється, коли все вказує на щось "ліве", то просто необхідно в такому випадку зазирнути людині в душу, аби зберегти, якщо не сім"ю, то власні нерви.
Прочитавши смс від якоїсь дівчини, типу:"сонечко, цілую тебе бажаю доброї ночі. люблю", - я вигнала свого коханого під три чорти. Не терплю зради, особливо моральної.
Зараз не жалкую про це. В мене ті нерви спалили добрий десяток років життя, зате, навченою життям, я тепер не берусь настільки сліпо довірятись людям, - люди того не варті...

Повідомлення відредагував Олеська: 06.10.2008 – 22:51

• 0

#31 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 07.10.2008 – 10:23

Я люблю))( ну що поробиш, маю таку натуру)але пхаю носа в листи лиш моїх друзів, бо цікавіше прочитати весь лист, ніж почути лиш частину))
  • 0

#32 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 16:21

Перегляд дописуbendera.UA (6.10.2008 20:59) писав:

Пропоную перечитати допис № 15 пані Рени в цій темі....................
читала. мій підхід стосуэться лише смс-ок. паролі знаю тільки я і саме через це я часто забуваю який куди впхнула)
  • 0

#33 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 07.10.2008 – 17:01

обожнюю
  • 0

#34 Tank

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 07.10.2008 – 17:01

Не читаю взагалі і ніяк про це не шкодую. Бісить це коли деякі дівки просятьдай музику послухати, а самі вже 55 смс-ку читають...ГРРРРР. Ще деколи можу сидіти в навушниках і з кимось переписуватись, а тато зайде(я ж ніц не чую) і потім ходить і підколює типу от безграмотний і т. д.
Хоча стоп... згадав! :unsure: <_< десь рік назад було випивши пару пляшок хмільного ми пішли на пару, от там я взяв ну в "дуже гарної" одногрупниці телефон то так ржав з тих таких полішуцьких смс-ок(типу сонечько, гулять будеш ілі так як вчера).Погоджуюсь, так я свиня негарно, але ж в цьму теж є плюс мені добавилось десь років 5 життя ;)
  • 0

#35 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 17:33

А я люблю читати чиїсь смс і щоденники :unsure: ;)
І не проти коли то саме роблять мої близькі друзі і навіть не близькі)))
Та і я не пишу чогось такого дуже сєкрєтного..навіть смішно почитати самій)))От недавно мій хлопець заліз на мою сторінку вконтакті і читав мої повідомлення,і я його зовсім не сварила))навпаки приємно шо йому цікаво з ким я переписуюсь))) <_<

Повідомлення відредагував kEDa: 07.10.2008 – 17:34

• 0

#36 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 09.10.2008 – 14:27

Фу ненавиджу це...Огидно :D Колись мама прочитала мій щоденник а на мої претензії сказала що має повне право.І досі так думає,вважає мене своєю власністю а не особистістю....Як на мене-хто б ти не був і ким би не приходився людині все одно не маєш права читати ні смс ні щоденники...З того часу для мене це стало так відразливо,можна ж спитатись,а якщо читаєш-значить не довіряєш...За що ми не довіряємо одне одному навіть якщо причин немає? Не розумію...Якби ще спитали а так просто вламуватись в приватне життя...Після виявлення цього не може й мови бути про якусь довіру.
  • 0

#37 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 14:34

гидко. хіба хтось хоче шось показати зі своїх смс і т. д.
  • 0

#38 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 09.10.2008 – 14:38

звичайно шо може воно в деяких випадках і стає цікаво але все-одно читати чужі смс,листи і т д вважаю є тупо :D
  • 0

#39 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 02.11.2008 – 12:05

Мені якось по барабану, якщо хтось читає мої смс-ки та листи. Просто цього ніхто не робить ;) Окрім коханого звісно. І, знаючи, що поганого в мене там нічого нема, він перечитує навіть смс-ки від моїх подруг, потім питає хто це така, звідки я її знаю і навіщо вона мені пише... От так... І коли я починаю кричати, що не лазь у моєму телефоні, він ще й скаже: "Я маю на це право.." А я в його телефон не заглядаю... совість не дозволяє ;)
  • 0

#40 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 02.11.2008 – 12:18

Nana, я також ревнивий ;) але не на стільки :ggggg: Якшо чесно то я ти можу тіко поспівчувати ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних