Перейти до вмісту

Романтики повимирали? Існують? Навіщо?

Повідомлень в темі: 274

#41 ЛиЛёК

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 16.04.2006 – 15:26

Перегляд дописуFreelancer (16.04.2006 16:21) писав:

Все колись набридає, навіть те, що зараз здається найбажанішим =)

Хм..Згодна))Але в найближчi 3 роки хочу,щоб було саме так :) Може це так тому що я сама романтик,не знаю...)
  • 0

#42 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 765 повідомлень

Відправлено 16.04.2006 – 15:31

ну-ну....ви так всі говорите, а на вулиці зразу впізнаєш, чи зрозумієш, що це та сама людина, яка називається романтиком...а зузьки
  • 0

#43 Киця

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.04.2006 – 15:31

Перегляд дописуСонечко (8.04.2006 17:43) писав:

Зараз ніхто так не доглядає за дівчиною. зараз хлопцям головне тільки одне!!!!!!!!!!! ;)
мдаа... Сонечко, а хто сказав, що хлопці ПОВИННІ доглядати за дівчиною? по-моєму любов чи прихильність мають проявляти обидва партнери. Спробуй спочатку стати самостійною і навчись сама доглядати за собою, а тоді вже тобі зустрінуться цікаві хлопці, яким захочеться "підкорити" тебе). Перевірений спосіб. Просто хлопцям цікаві впевнені в собі дівчата, які знають, чого вони хочуть, і які в першу чергу не примушують хлопця доводити щось дічині, тому що сприймають його таким, який він є.

Перегляд дописуhobit (15.04.2006 19:41) писав:

Хоча в мені так багато прагматизму...... але якшо всі романтики на форумі, то мені якось незручно. Буду вчитися романтизму.....
А можна мені залишити хоч одного прагматика? Ну будь ласочка :)
  • 0

#44 ЛиЛёК

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень

Відправлено 16.04.2006 – 15:42

Перегляд дописуdark-moon (16.04.2006 16:31) писав:

ну-ну....ви так всі говорите, а на вулиці зразу впізнаєш, чи зрозумієш, що це та сама людина, яка називається романтиком...а зузьки

Ну так звiсно,поспiлкуватись треба :) ;)
  • 0

#45 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 16.04.2006 – 15:46

Перегляд дописуЛиЛёК (16.04.2006 16:42) писав:

Ну так звiсно,поспiлкуватись треба :) ;)

було б з ким...
  • 0

#46 ~Погане дівчиcько~

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 252 повідомлень
  • Місто:Ніжин

Відправлено 16.04.2006 – 16:05

Перегляд дописуdark-moon (16.04.2006 15:46) писав:

було б з ким...
Невже нема з ким? Ти ба, який вибагливий! ;) А я? А ми? :)
  • 0

#47 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.04.2006 – 18:34

Перегляд дописуСонечко (8.04.2006 16:43) писав:

Зараз ніхто так не доглядає за дівчиною. зараз хлопцям головне тільки одне!!!!!!!!!!! :cry:
:)

Перегляд допису~Погане дівчиcько~ (16.04.2006 13:49) писав:

Правду кажеш) гомоніти можуть всі....а ось довести, одиниці! І це засмучує....
Ага, а ще буває, що навпаки мову віднімає :)

Романтиком себе ніколи не вважав і не вважаю.;) Просто іноді буває приходить якесь таке дивне відчуття і на мить можна подумати, що ти романтик...а щоб постійно - ні. Як на мене якщо людина постійно "романтизує" то це занадто...вона тоді ніби живе в якомусь рожевому світі і не сприймає реальність такою якою вона є, а постійно навязує собі якесь задоволення чи втіху...якої насправді нема...так жити неправильно, як на мене. Ось.

Тепер всі "романтики" форуму дружно зібрались і затоптали мене :box: :P
  • 0

#48 ЛиЛёК

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень

Відправлено 17.04.2006 – 17:06

Ну я не зовсiм з тобою згодна,не можу сказати,що я хожу у рожевих окулярах ;) Але затоптувати не буду,адже це твоя точка зору :)
  • 0

#49 ~Погане дівчиcько~

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 252 повідомлень

Відправлено 17.04.2006 – 17:13

І я не буду топтати..ги)))) Ні, романтики все ж є...але мало...вони роззипані по світу, щоб творити добро,та не дати романтиці зникнути)
  • 0

#50 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 17.04.2006 – 18:37

Перегляд дописуParsokon (16.04.2006 13:35) писав:

можуть зробити? )))) чи зробили ))

я таких романтиків теж знаю )))
хлопець може стати перед дівчиною на коліна і обійняти за ноги, кажучи слова кохання )))
тільки, якщо в районі людей нема )))
хохма )

Романтики не мають шось робити, не мають говорити, доводити. Вони можуть показати своїм поглядом, що вони романтики. І ще: романтиком може бути кожен. Приклад, я <censored> прагматик, в свому щоденнику можу написати:

1. От сьогодні ми сиділи і тупо втикали на зорі в небі. Нічо там не бачили, бо було хмарно. Мені було шкода ї, бо вона щось говорила, але я був дуже змучений, і тому її не слухав, а уявляв, що зараз вечеряю, приймаю вання, а потім в спальні пожинаю плоди любові.

Зауваження до прикладу: не потрібно мені закидати, що тут нема кохання. Воно якраз є, правда вже на зрілій стадії розвитку, коли все важче і важче дивувати один другого. Якщо кохання доживає до такого, то воно має велику ймовірність стати коханням на все життя.

2. Сьогодні ми сиділи і дивилися на зорі. Пофіг, що їх не було, зате я відчуваю, що моя кохана задоволена. Вона мені щось розказувала, але я не слухав. Я був змучений. Але хоча я мовчав, то я дивився в її прекрасні очі, на її тендітне личко. Звісно в мене не могло спалахнути полум’я пристрасті, і я вже уявляв, як після вечері ми будемо в
спальні пожинати плоди любові.

Може не дуже яскравий приклад романтизму, але цідив з себе все, що міг. Прийміть до уваги, що настрій не дуже, + спав всього 4 години.

Перегляд дописуЛиЛёК (16.04.2006 15:03) писав:

Хочу щоб в моему життi мене скрiзь оточували романтики :)

:) потім лопатою будеш їх розганяти з криком: "Дайте мені прагматика, матеріаліста! Я хочу мати нову шубу! Нашо мені твоя поїздка на нашу стару квартиру, коли її зносять, в мене тут робота на кухні кипить, ти нічо не помагаєш, казьол, мені мама казала, шо з того толку не буде..." (пора зупинятися, а то шось мене занесло).

Перегляд дописуКиця (16.04.2006 16:31) писав:

А можна мені залишити хоч одного прагматика? Ну будь ласочка ;)
Я б з радістю залишився, але ти спізнилася на 2 роки. Думаю, що ти че зустрінеш свого романтичного і коханого прагматика. :P

P.S.: йду спати. надобвечір.
  • 0

#51 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 00:39

Перегляд дописуЛиЛёК (17.04.2006 17:06) писав:

Але затоптувати не буду,адже це твоя точка зору ;)

Перегляд допису~Погане дівчиcько~ (17.04.2006 17:13) писав:

І я не буду топтати..ги))))
Ну дякую, що пожаліли мене бідненького :) :)
  • 0

#52 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 18.04.2006 – 00:51

Перегляд дописуdomino (16.04.2006 00:43) писав:

а как это быть романтиком?а

а як це бути романтиком?а
хм... мене теж цікавить це питання..
бо я щось не знайшов відповіді поки що.. можу виділити тільки припущення, що їх одиниці...

в тлумачному словнику знайшов таке:
РОМАНТИК, -а, ч. 1. Послідовник романтизму (у 1, 2 знач.). 2. Романтично настроєна людина, схильна до мрійності, до ідеалізації дійсності.
  • 0

#53 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 09:51

мабуть ідеалізація дійсності, у моєму випадку, більше підходить ніж мрійність :)
  • 0

#54 ~Погане дівчиcько~

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 252 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 11:40

Перегляд дописуКиря (18.04.2006 00:39) писав:

Ну дякую, що пожаліли мене бідненького :) :)
Ооо...це просто відкриття...Ти хлопець?! ;) Я думала ти дівчина...і чому я зразу не подивилась?!
Мені навіть соромно за себе..але добре те, що ти зразу втерся в довіру,як подружка :P

Я не згодна,можливо я вийняток, а може так і є...Але є сприймаю життя реально,я не живу в рожевих окулярах...Вмію відділяти правду від брехні, і все чудово розумію. Життя жорстоке...і ми постійно впевнюємося в цьому,але я романтик, і я можу та вмію прикрасити життя, зробити його яскравим та світлим, адже я живу для того,щоб змінити світ,людей, суспільство,щоб дати зрозуміти, що світ це не лише гроші,влада,брехня...Життя це любов,романтика,дружба. Ми маємо змінити світ,адже все в НАШИХ руках.
І якщо ти,ще не зробив ні одного справжнього доброго вчинку,не переконав хоч одну зневірену людину, в те, що життя прекрасне, ти ніхто! Про тебе не почують та забудуть. Кожен день, це нова добра справа, невже ви не розумієте?!

Життя прекрасне,навіть коли на очах сльози.
  • 0

#55 ЛиЛёК

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 13:12

2 hobit:ну,покм я хочу щоб було так,а шубу я i сама купити можу ;) Ну ти прав з якогось боку,але мене не переробиш :)
  • 0

#56 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 19:11

Перегляд дописуЛиЛёК (18.04.2006 14:12) писав:

2 hobit:ну,покм я хочу щоб було так,а шубу я i сама купити можу ;) Ну ти прав з якогось боку,але мене не переробиш :)

та не в шубі діло!!!! і взагалі не в грошах!!! я навів такий приклад, бо грошові відносини - саме прагматичне на цьому світі, а романтики, як вам відомо, не дуже ладять з такими речами, тому колись вони своєю ідеалізацією людей коли-небудь напоряться на дуже великі неприємності... і тільки прагматично настроєна жінка змушена буде витягувати романтика з <censored> в яке він вліз. Тому і стараюся бути прагматиком, у всьому, щоб у в чомусь конкретному не мати завтиків.
  • 0

#57 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 19:20

"Жінки залежать від дрібних матеріальних штучок, ну там біжутерія і т.д(не в обіду) і романтиками називають тих, хто вміє добре підібрати ці штучки та подарувати їх з шиком."
Це гіпотиза мого друга і я зним частково погоджуюся.
  • 0

#58 ЛиЛёК

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень

Відправлено 19.04.2006 – 10:24

Перегляд дописуhobit (18.04.2006 20:11) писав:

та не в шубі діло!!!! і взагалі не в грошах!!! я навів такий приклад, бо грошові відносини - саме прагматичне на цьому світі, а романтики, як вам відомо, не дуже ладять з такими речами, тому колись вони своєю ідеалізацією людей коли-небудь напоряться на дуже великі неприємності... і тільки прагматично настроєна жінка змушена буде витягувати романтика з <censored> в яке він вліз. Тому і стараюся бути прагматиком, у всьому, щоб у в чомусь конкретному не мати завтиків.

Ну хто знае,може я з часом i стану прагматичною,але поки мене все влаштовуе :) Зараз почнеш говорити,що все через мiй вiк...може воно й так ;)

Цитата

"Жінки залежать від дрібних матеріальних штучок, ну там біжутерія і т.д(не в обіду) і романтиками називають тих, хто вміє добре підібрати ці штучки та подарувати їх з шиком."

Щось в цьому вiрне :)
  • 0

#59 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:замку Іф

Відправлено 19.04.2006 – 16:33

Перегляд дописуFreelancer (16.04.2006 16:21) писав:

Все колись набридає, навіть те, що зараз здається найбажанішим =)
Влучно сказано. ;) так воно є..

Перегляд дописуКиця (16.04.2006 16:31) писав:

мдаа... Сонечко, а хто сказав, що хлопці ПОВИННІ доглядати за дівчиною? по-моєму любов чи прихильність мають проявляти обидва партнери. Спробуй спочатку стати самостійною і навчись сама доглядати за собою, а тоді вже тобі зустрінуться цікаві хлопці, яким захочеться "підкорити" тебе). Перевірений спосіб. Просто хлопцям цікаві впевнені в собі дівчата, які знають, чого вони хочуть, і які в першу чергу не примушують хлопця доводити щось дічині, тому що сприймають його таким, який він є.
Погоджуюсь.

Перегляд дописуКиря (16.04.2006 19:34) писав:

Романтиком себе ніколи не вважав і не вважаю.:) Просто іноді буває приходить якесь таке дивне відчуття і на мить можна подумати, що ти романтик...а щоб постійно - ні. Як на мене якщо людина постійно "романтизує" то це занадто...вона тоді ніби живе в якомусь рожевому світі і не сприймає реальність такою якою вона є, а постійно навязує собі якесь задоволення чи втіху...якої насправді нема...так жити неправильно, як на мене. Ось.
Тепер всі "романтики" форуму дружно зібрались і затоптали мене :P :)
Я б не сказала, що "не сприймає реальність такою якою вона є" а просто сприймає її іншою ніж інші люди.. ось..
Топтати тебе? навіщо.. в кожного свої погляди... :cry:

Перегляд дописуAlex (18.04.2006 20:20) писав:

Не всі.. не всі..
Проте щось в тому є... :box:

• 0

#60 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 19.04.2006 – 16:36

Перегляд дописуKleo (19.04.2006 17:33) писав: