Перейти до вмісту

Романтики повимирали? Існують? Навіщо?

Повідомлень в темі: 274

#201 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.07.2007 – 11:10

Перегляд дописуЛевиця (20.07.2007 16:11) писав:

На мою думку, романтики не вимерли! Романтизм є в кожному з нас! І це не означає, що ця людина є слабкою (хлюпіком)! Романтизм повинен проявлятися в спілкуванні з своєю половинкою! І дуже часто люди навіть не здогадуються, що вони романтики, до тих пір, поки вони насправді не закохаються!!!!!!!!!!! tongue.gif
знов вертаємось до того самого, а може романтизм з"являється раніше?
мені здається тяга то всяких романтичних вчинків з"являється під час перехідного періоду, звичайно під час нього часто і закохуються, але іноді все е роблять просто ізза того що ковбасить, щоб довести собі щось, що ти не просто так а для чогось, бо дома батьки думають що ти ще малий... і т.д.
  • 0

#202 Левиця

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 26.07.2007 – 11:15

Перегляд дописуKatod (26.07.2007 12:10) писав:

знов вертаємось до того самого, а може романтизм з"являється раніше?
мені здається тяга то всяких романтичних вчинків з"являється під час перехідного періоду, звичайно під час нього часто і закохуються, але іноді все е роблять просто ізза того що ковбасить, щоб довести собі щось, що ти не просто так а для чогось, бо дома батьки думають що ти ще малий... і т.д.

А що ти маєш на увазі під промантичними вчинками????????? :P
І взагалі, що ти маєш проти романтики! Ти вважаєш, що це патологія? :8:
  • 0

#203 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.07.2007 – 11:24

Перегляд дописуЛевиця (26.07.2007 12:15) писав:

А що ти маєш на увазі під промантичними вчинками????????? :P
І взагалі, що ти маєш проти романтики! Ти вважаєш, що це патологія? :8:
нічого проти немаю, просто підхід мені недуже подобається, хоча сам вважаю себе романтиком(хоча може і досить дивним), романтики це класно, це гарно, але не вся романтика проявляється на побаченнях, чи ще десь з дівчиною...
бігти 7 кілометрів босим о 5 годині ранку я вважаю теж романтикою, або вийти смому на захід сонця, або бігти по екскалатору , який спускає, вгору...
в усьому є своя романтика, просто треба вміти відчувати, романтик це стан душі
тобто я бачу багато пар на вулицях, в даному випадку Києва, але небачу романтики, вони намагаються обійняти один одного стоячи спиною один до одного, романтики в том немає, є якесь дотримання якихось соціальних правил, ті самі квіти, ті самі посиденьки в рестораціях...
  • 0

#204 Левиця

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 26.07.2007 – 11:41

Перегляд дописуKatod (26.07.2007 12:24) писав:

нічого проти немаю, просто підхід мені недуже подобається, хоча сам вважаю себе романтиком(хоча може і досить дивним), романтики це класно, це гарно, але не вся романтика проявляється на побаченнях, чи ще десь з дівчиною...
бігти 7 кілометрів босим о 5 годині ранку я вважаю теж романтикою, або вийти смому на захід сонця, або бігти по екскалатору , який спускає, вгору...
в усьому є своя романтика, просто треба вміти відчувати, романтик це стан душі
тобто я бачу багато пар на вулицях, в даному випадку Києва, але небачу романтики, вони намагаються обійняти один одного стоячи спиною один до одного, романтики в том немає, є якесь дотримання якихось соціальних правил, ті самі квіти, ті самі посиденьки в рестораціях...
Тут я з тобою згідна квіти і посиденьки в кафе - це банально!!!!!!!!!!
Мені навіть не подобаються червоні троянди з цієї причини! Я люблю все не стандартне! Не так як всі!
Я страшний романтик! Хоча одразу і не скажеш! І так насправді з мого оточення мало хто здогадується яка я насправді! А захід сонця це класно! Але мені більш довподоби схід сонечка і не самаю а з коханим!
Але кожен розуміє романтику по своєму! :8:
  • 0

#205 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.07.2007 – 12:33

Цитата

Цитата

(4esterfielter @ 20.07.2007 10:17) *
ото ж бо й воно, дівки носа позадирали dry.gif
Ні, це хлопці почали себе низько оцінювати smile.gif
Просто ті хлопці є щирими і не ховають того що в них на серці.

Романтики це ті хто шукає одну-єдину. це ті хто може годинами дивитися на зоряне небо. ці ті хто не хочуть сексу на одну ніч. це ті хто любить всім серцем. це ті хто пише вірші (не всі але...). це ті хто не зважає на думку інших. це ті хто живе у своєму маленькому світі. це ті хто завжди говорить від щирого серця....

і так далі:8:

Повідомлення відредагував Ivan Metal!: 26.07.2007 – 12:34

• 0

#206 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень
  • Місто:Одесса-мама ))

Відправлено 26.07.2007 – 13:01

Впевнена я в одному, що серед нас процентів 70% є романтиками, але старанно це ховають і роблять з себе таких *металевих людей*....особливо хлопці. Чому? НЕ знаю... мабуть тому, що образ *романтика* зараз став не просто не модним, а скоріше кумедним....погано....
  • 0

#207 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 26.07.2007 – 13:14

Цитата

Впевнена я в одному, що серед нас процентів 70% є романтиками, але старанно це ховають і роблять з себе таких *металевих людей*....особливо хлопці. Чому? НЕ знаю... мабуть тому, що образ *романтика* зараз став не просто не модним, а скоріше кумедним....погано....
Це ти про мене? Я ніколи не старався бути тим ким не є. Так я пишу вірші так я люблю дивитись на небо і т.д. Але крім того я слухаю мелодік дез метал. Одне іншому не заваджає. Чи я мак написати "Іван романтик"?
  • 0

#208 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 26.07.2007 – 13:48

Цитата

Романтики це ті хто шукає одну-єдину. це ті хто може годинами дивитися на зоряне небо. ці ті хто не хочуть сексу на одну ніч. це ті хто любить всім серцем. це ті хто пише вірші (не всі але...). це ті хто не зважає на думку інших. це ті хто живе у своєму маленькому світі. це ті хто завжди говорить від щирого серця....

і так даліsmile.gif

вони ще під дощем зазвичай люблять гуляти :8: а особливо в грозу )
  • 0

#209 KOPOBA

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:бочинець

Відправлено 26.07.2007 – 13:50

Перегляд дописуIvan Metal! (26.07.2007 13:33) писав:

Просто ті хлопці є щирими і не ховають того що в них на серці.

і так далі:P
ти так думаєш?
я, наприклад, вірю в кохання :8: , але не вважаю себе романтиком :P
може, я просто мудак? :)

Повідомлення відредагував KOPOBA: 26.07.2007 – 13:51

• 0

#210 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 26.07.2007 – 13:56

Цитата

ти так думаєш?
я, наприклад, вірю в кохання wub.gif , але не вважаю себе романтиком cool.gif
може, я просто мудак? smile.gif
Все таки читай уважніше. я не писав що любити можуть тільки романтики.... Просто романтики ще щирі люди трохи непристосовані до цього життя вони створюють свій власний світ і живуть у ньому. Я не знаю чи справжній романтик я, але це мій світогляд я так живу.
  • 0

#211 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень
  • Місто:Одесса-мама ))

Відправлено 27.07.2007 – 14:35

Перегляд дописуfaSolechka (26.07.2007 14:01) писав:

О боже, ну і до чого тут ти? Що за самозакоханність? ))))
  • 0

#212 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 28.07.2007 – 18:59

Цитата

але старанно це ховають і роблять з себе таких *металевих людей*....особливо хлопці.
Я хлопець і в мене тут нік Іван метал....
  • 0

#213 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.08.2007 – 14:46

Романтики не повимирали, просто в даному суспільстві їм важко розкритися, показати що вони насправді є...

Існують вони для того щоб робити приємне людям...
Наприклад є хлопці романтики, але їх не багато, і вони хочуть щоб їхній половинці було приємно, наприклад романтична вечеря...Хоч це і банально... Но погодьтеся 80% дівчат про таке мріють...
  • 0

#214 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 02.09.2007 – 00:17

мабуть, романтики - це ті, у кого багата палітра почуттів і емоцій....їм потрібно більше, ніж іншим.... а може, просто інше....
  • 0

#215 Anna Lestatovna

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 06.09.2007 – 18:50

Перегляд дописуIvan Metal! (26.07.2007 14:14) писав:

Це ти про мене? Я ніколи не старався бути тим ким не є. Так я пишу вірші так я люблю дивитись на небо і т.д. Але крім того я слухаю мелодік дез метал. Одне іншому не заваджає. Чи я мак написати "Іван романтик"?
а більшість романтиків, так зказати аутсайдери. і майже всі (виключаючи пазьоров) прихильники таких металов як дез, дум, блек, готік, павер є романтиками. чи не випадковість? просто люди щирі на емоції. не приховують ні болі ні піднесення. тим паче вміють знаходитит красу серед страждань.
пояснюю. осінь. дощі, опавше листя. похмурі дні. чи є хоч один думєр/гот/блекєр що не мюбить це? у болі, страждані, похмурості, спокої є своя романтика. не гірша за романтику блакитного літньго неба чи молодої квітки.
у металічних людей відкрите серце.
і є ще люди мистецтва. знаєте, бачили тьотіньок, що носять плаття 20річної давності, ходять на концерти бардів, в галереї, на фестивалі андеграундного кіно, працюють у бібліотеках.
не зовнішність головне. вони про неї давно забули. натомість залишаються багатими духовно. більшість суспільства не розуміє.
то романтики існують. навіщо? щоб страждати.
  • 0

#216 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 06.09.2007 – 21:06

Цитата

а більшість романтиків, так зказати аутсайдери. і майже всі (виключаючи пазьоров) прихильники таких металов як дез, дум, блек, готік, павер є романтиками. чи не випадковість? просто люди щирі на емоції. не приховують ні болі ні піднесення. тим паче вміють знаходитит красу серед страждань.
пояснюю. осінь. дощі, опавше листя. похмурі дні. чи є хоч один думєр/гот/блекєр що не мюбить це? у болі, страждані, похмурості, спокої є своя романтика. не гірша за романтику блакитного літньго неба чи молодої квітки.
у металічних людей відкрите серце.
і є ще люди мистецтва. знаєте, бачили тьотіньок, що носять плаття 20річної давності, ходять на концерти бардів, в галереї, на фестивалі андеграундного кіно, працюють у бібліотеках.
не зовнішність головне. вони про неї давно забули. натомість залишаються багатими духовно. більшість суспільства не розуміє.
то романтики існують. навіщо? щоб страждати.
Жорстока правда нашого буття....
  • 0

#217 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 06.09.2007 – 21:11

Перегляд дописуfaSolechka (26.07.2007 14:01) писав:

А я от не украваю, що я РОМАНТИК і тішуся з цього :cool1: Романтики не модні і кумедні????? Можливо, але дівчатам з нами краще........... Металеві люди - просто шкода їх.................
  • 0

#218 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 06.09.2007 – 21:30

Я далеко не романтична.Мені краще ніж говорити людині,як я його кохаю,жити без нього не можу,плакати і писати вірші,просто посидіти з ним мовчки,понасолоджуватися його присутністю і чекати нової зустрічі.А хто зна,може й то романтика?Якщо вже на серйозі,для кожного є своє поняття слова "романтика".
  • 0

#219 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 06.09.2007 – 21:31

Цитата

А я от не украваю, що я РОМАНТИК

Цитата

Можливо, але дівчатам з нами краще
Цікаво казати шо не вважаєш себе романтиком і записуватись до романтиків

Цитата

Металеві люди - просто шкода їх.................
Хотів би трохи поговорити з тобою на ту тему, але краще не треба...
  • 0

#220 Ром4ик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:м.Хмельницький

Відправлено 07.09.2007 – 15:24

Цитата

І дуже часто люди навіть не здогадуються, що вони романтики, до тих пір, поки вони насправді не закохаються!!!!!!!!!!!
Чиста правда. Раніше цього не помічав, допоки не зустрів одну дівчину... :cool1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних