Перейти до вмісту

Романтики повимирали? Існують? Навіщо?

Повідомлень в темі: 274

#161 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Москва-Львів

Відправлено 10.06.2007 – 12:07

збоченийФРЕШ
ну есть доля истинны...но точку еще очень рано ставить.
Каму не нравится русский язык...пох.
По романтике.
Ну както глупо кричать, мол их уже нет. или они есть. Романтик - это не очередное определения существа который обитает на этой планете. И даже самый заядлый эгоист может быть романтиком. Это скорее как нрав, как часть той души, которая показывает себя с другой стороны, иногда проходит через дверь реальности надевая , может иногда обманные, но тем не менее, иногда очень нужные в этом мире очки, создавай вокруг себя атмосферу фантазий. Каждый кусочек романтки живущей в нас имеет сотни наваний, так же как и поведений. Романтика будет всегда, и всегда найдется человек, который сам будет поклонятся ей, превращая это в образ жини, так же и вокруг себя создавать тот уют , который этому способствует. ... это как утренняя росинка, стекающая с зеленого лепестка. дайте мне выбор и я готов вечно на нее смотреть...
  • 0

#162 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ua

Відправлено 10.06.2007 – 13:38

Перегляд дописуserafim (10.06.2007 13:07) писав:

збоченийФРЕШ
ну есть доля истинны...но точку еще очень рано ставить.
Каму не нравится русский язык...пох.
По романтике.
Ну както глупо кричать, мол их уже нет. или они есть. Романтик - это не очередное определения существа который обитает на этой планете. И даже самый заядлый эгоист может быть романтиком. Это скорее как нрав, как часть той души, которая показывает себя с другой стороны, иногда проходит через дверь реальности надевая , может иногда обманные, но тем не менее, иногда очень нужные в этом мире очки, создавай вокруг себя атмосферу фантазий. Каждый кусочек романтки живущей в нас имеет сотни наваний, так же как и поведений. Романтика будет всегда, и всегда найдется человек, который сам будет поклонятся ей, превращая это в образ жини, так же и вокруг себя создавать тот уют , который этому способствует. ... это как утренняя росинка, стекающая с зеленого лепестка. дайте мне выбор и я готов вечно на нее смотреть...

сонечко,просто тут україномовний форум,а не люблю-нелюблю рос.мов. от і все.
а про романтизм я з тобою згодна
  • 0

#163 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 10.06.2007 – 13:45

Перегляд дописуkviten (10.06.2007 13:38) писав:

сонечко,просто тут україномовний форум,а не люблю-нелюблю рос.мов. от і все.
а про романтизм я з тобою згодна
мен1 тяжко писати укра1нською мовою...так як я не можу настро1ти на робот1 cj,1 укра1нську мову....а зам1сть букви "i@ писати "1" мене б1сить :yes:
  • 0

#164 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 10.06.2007 – 15:19

[quote name='СВІ†ЛОНОСНИЙ' date='10.06.2007 00:22' post='128237']
Наталочко, але тоді доведеться йти на конфлікти. Навіть навмисно їх створювати.
Бо щасливе рослинне існування приїдається.
На конфлікти? З ким? З життєвою реальністю чи з людиною що поряд? Чи краще жити будденністю яка кожен день приносить одне і теж?Звісно так простіше, нічого не робити - але ж навіщо ж тоді взагалі жити, як нема ні в чому змісту?Не знаю, мені б цього хотілось - створити казку, саме тому я хочу до Львова, щоб кожного дня мати можливість бачити його красу...і ховатись від проблем в його таємничій старовинній казковості!Звісно ви скажете, що він теж не ідеальний, і в ньому є купа проблем, але вони є усюди, головне що саме тут я відчуваю ту атмосферу,якої не бачу в Кривбасі...і яка мене голубить і зігріває!
  • 0

#165 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.06.2007 – 23:28

А без нас сумно... романтизм існує на противагу раціоналізму...Простіше не розумом а серцем друзі...Що Людина без емоцій? Хоча голова теж потрібна, але чи не забагато в нашому світі зараз практичного мислення?
  • 0

#166 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.06.2007 – 22:50

Знайти одну-єдину не так вже і просто.....
  • 0

#167 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 14.06.2007 – 09:33

Ех, останнім часом починаю усвідомлювати, що романтики таки вимирають... Окрім мене серед моїх знайомих таких лишилося двоє-троє... Всі решта прагматичні, шо ужас... Коли ми на днях з друзями лазили на дах закинутої старої будівлі всі шукали екстріму - лише я - краси, естетики, афоризмів на даху, польоту думок... Я ледве не був в екстазі від краєвиду - центр Києва, все таке маленьке...
Я співав щось таке: "А в моїм серці була ніч, Може ранок? А ти мене поклич на дах На світанку. І коли вітер розжене Чари ночі, Ступати босим по дахах Я захочу. І як від сонця загорить Черепиця, Чи стане слизько під дощем - То дурниця..."...

Мда... я закінчений романтик... Мене одна знайома Єсєніним прозиває...
  • 0

#168 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 09:36

Перегляд допису4esterfielter (14.06.2007 09:33) писав:

Ех, останнім часом починаю усвідомлювати, що романтики таки вимирають... Окрім мене серед моїх знайомих таких лишилося двоє-троє... Всі решта прагматичні, шо ужас... Коли ми на днях з друзями лазили на дах закинутої старої будівлі всі шукали екстріму - лише я - краси, естетики, афоризмів на даху, польоту думок... Я ледве не був в екстазі від краєвиду - центр Києва, все таке маленьке...
Я співав щось таке: "А в моїм серці була ніч, Може ранок? А ти мене поклич на дах На світанку. І коли вітер розжене Чари ночі, Ступати босим по дахах Я захочу. І як від сонця загорить Черепиця, Чи стане слизько під дощем - То дурниця..."...

Мда... я закінчений романтик... Мене одна знайома Єсєніним прозиває...
не льсти себе
  • 0

#169 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 11:19

Перегляд дописуserafim (14.06.2007 10:36) писав:

не льсти себе
Я себе люблю, тож лестити собі можу стільки, скільки захочу:ggggg:
  • 0

#170 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 17:45

Перегляд дописуIvan Metal! (13.06.2007 22:50) писав:

Знайти одну-єдину не так вже і просто.....
Не просто, але треба до цього прагнути!Інакще не буде повноцінного щастя!
  • 0

#171 MusoneZ

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 14.06.2007 – 22:08

Певно прочитати всі ці дописи не можу, тому не знаю казали це до мене чи ні, але:

Романтики нікому не потрібні. На сьогоднішній день це так.

Я без усяких там ля-ля (скоріш за все колишній) романтик, поступово я змінююсь, навколо мене дівчатам це давно вже не потрібне. Брутальність починає брати верх. Дівчата навколо мене хочуть не мріяти про зірки і вечори, а щоб *усе йшло безцеремонно*. Щоб їх завойовували, причому силовими методами....
  • 0

#172 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 23:44

Перегляд дописуMusoneZ (14.06.2007 22:08) писав:

Певно прочитати всі ці дописи не можу, тому не знаю казали це до мене чи ні, але:

Я без усяких там ля-ля (скоріш за все колишній) романтик, поступово я змінююсь, навколо мене дівчатам це давно вже не потрібне. Брутальність починає брати верх. Дівчата навколо мене хочуть не мріяти про зірки і вечори, а щоб *усе йшло безцеремонно*. Щоб їх завойовували, причому силовими методами....
ну тоді може я притягаю до себе таких....але по перше.....романтики нікому не потрібні - це повна фігня....нє ну романтики незнаю...але романтизм потрібен
по друге...про себе....я до себе притягую мабуть іменно тих, яким тільки і потрібно, що безкрайній простор вечірнього закату, та ніч під зоряним небом .....отже.....у кожного своє...
  • 0

#173 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 23:57

Перегляд дописуserafim (15.06.2007 00:44) писав:

ну тоді може я притягаю до себе таких....але по перше.....романтики нікому не потрібні - це повна фігня....нє ну романтики незнаю...але романтизм потрібен
по друге...про себе....я до себе притягую мабуть іменно тих, яким тільки і потрібно, що безкрайній простор вечірнього закату, та ніч під зоряним небом .....отже.....у кожного своє...
хм... ти напевно тип романтика... тому і тягне... а романтизм потрібний, просто зараз знов відхилення маятника, потім усе знов повернеться і врегулюється.... Романтики будуть потрібні завжди, бо людина раціональна і ірраціональна в одному...
  • 0

#174 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 00:01

Перегляд дописуВертипузо (14.06.2007 23:57) писав:

хм... ти напевно тип романтика... тому і тягне... а романтизм потрібний, просто зараз знов відхилення маятника, потім усе знов повернеться і врегулюється.... Романтики будуть потрібні завжди, бо людина раціональна і ірраціональна в одному...
раціональність і ірраціональність потрібні, як чорне і біле......романтика це не як якась миттєва сода...вона з*являється іноді сама по собі....логіка в тому, що це якась іноді моральна разрядка для людей від сірої реальності...
  • 0

#175 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 00:05

Перегляд дописуserafim (15.06.2007 01:01) писав:

раціональність і ірраціональність потрібні, як чорне і біле......романтика це не як якась миттєва сода...вона з*являється іноді сама по собі....логіка в тому, що це якась іноді моральна разрядка для людей від сірої реальності...
ага...от тіко люди зараз розівчаються БАЧИТИ... просто собі існуєють а потім кажуть... Ой нема романтики!
  • 0

#176 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 00:20

Перегляд дописуВертипузо (15.06.2007 00:05) писав:

ага...от тіко люди зараз розівчаються БАЧИТИ... просто собі існуєють а потім кажуть... Ой нема романтики!
скорше вони просто не хотять бачити....нивіть трохи не так.....
для цего треба щось тобити...але .... я незнаю чому , але як культура зараз знаходится у стадіі невизначенності, так і доля романтики....як доля цінностей в житті втрачаються, і легше сказати..."таааа не ті пішли часи, ось коли я був...і тп. і тд." а багато не треба...відкрий очі... ЩО МИ САМІ РОБИМО З НАСТУПНИМ ПОКОЛІННЯМ....де то шанування до особистого внутріннього миру, де та частина яка казала ні реалізму....
Це як життя, яке перетворюється в театр в театрі... дуже мало залишилося акторів, більшість намагається вийти з нього....

для мене романтика, це перш за все ніч...
отже ліричний відступ (пишу на російській, бо таке поки тяжко знов писати на українській мові):

Ночь....опять пришла ночь...Громким шопотом постучалась , не дождавшись ответа ворвавшись в мой дом (а где он этот дом?)Кто ее просил. Но я люблю ее. Я доверяю ей. Ночью всегда становится теплей в душе, спокойней, и лишь небольшая грусть разбавляет ощущения нереальности.
Одиночества.
Проходи. Чашку чая? А , я забыл совсем, ты любишь только отравленным воздух пропитанный соперницей-днем. Рассказывай, что нового ты принесла, опять одна таинственность, мрачность и опасность? Как же ты прекрасна, когда серые массы именуемые себя людьми расползаются в свои берлоги, засыпая оставляя тебя одну. Только те души остаются верные тебе , которых ты сама выбрала. Иль те, которые живут сквозь тебя...
Вы когда нибуть занимались любовью ночью под открытым небом, вы когда нибуть ощущали как становитесь частью ночного пространства, приближаясь к звездам...
Ты заставляешь молчать весь мир, и ,порой даже луна боится потревожить его.
Иногда ты бываешь печальна, заливая улицы ливнем, и тем самим становишься еще могущественней, прекрасней...
Блин снатворного чтоль выпить...зачем я тебе, отпусти меня...я устал...На добраніч
  • 0

#177 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 10:29

Перегляд дописуserafim (15.06.2007 01:20) писав:

скорше вони просто не хотять бачити....нивіть трохи не так.....
для цего треба щось тобити...але .... я незнаю чому , але як культура зараз знаходится у стадіі невизначенності, так і доля романтики....як доля цінностей в житті втрачаються, і легше сказати..."таааа не ті пішли часи, ось коли я був...і тп. і тд." а багато не треба...відкрий очі... ЩО МИ САМІ РОБИМО З НАСТУПНИМ ПОКОЛІННЯМ....де то шанування до особистого внутріннього миру, де та частина яка казала ні реалізму....
Це як життя, яке перетворюється в театр в театрі... дуже мало залишилося акторів, більшість намагається вийти з нього....

для мене романтика, це перш за все ніч...
отже ліричний відступ (пишу на російській, бо таке поки тяжко знов писати на українській мові):

Ночь....опять пришла ночь...Громким шопотом постучалась , не дождавшись ответа ворвавшись в мой дом (а где он этот дом?)Кто ее просил. Но я люблю ее. Я доверяю ей. Ночью всегда становится теплей в душе, спокойней, и лишь небольшая грусть разбавляет ощущения нереальности.
Одиночества.
Проходи. Чашку чая? А , я забыл совсем, ты любишь только отравленным воздух пропитанный соперницей-днем. Рассказывай, что нового ты принесла, опять одна таинственность, мрачность и опасность? Как же ты прекрасна, когда серые массы именуемые себя людьми расползаются в свои берлоги, засыпая оставляя тебя одну. Только те души остаются верные тебе , которых ты сама выбрала. Иль те, которые живут сквозь тебя...
Вы когда нибуть занимались любовью ночью под открытым небом, вы когда нибуть ощущали как становитесь частью ночного пространства, приближаясь к звездам...
Ты заставляешь молчать весь мир, и ,порой даже луна боится потревожить его.
Иногда ты бываешь печальна, заливая улицы ливнем, и тем самим становишься еще могущественней, прекрасней...
Блин снатворного чтоль выпить...зачем я тебе, отпусти меня...я устал...На добраніч
Дотепно...але якось вже дуже похмуро...Чому романтика в декого асоціюється з чимось похмурим? То не тілько питання до тебе...
  • 0

#178 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 15:11

Перегляд дописуMusoneZ (14.06.2007 22:08) писав:

Що можу сказати...світ деградує, і ми або залишаємось на своїй позиції і ідем проти всіх але за своєю метою, або підлаштовуємось під...я вибираю перше,щоч і важко часом, від непорозумінь...але як я кажу...люди на яких я орієнтуюсь не зараджують і не здаються...треба вміти вистояти за свою мрію:yes:

Перегляд дописуserafim (15.06.2007 00:01) писав:

Оце точно..це як розрядка, як щось, для разнообразія, мені здається в житті треба вміти бути всяким...і раціональним,і ірраціональним, і оптимістом, і песимістом...тре просто вміти в певний момент часу вміти переключитись на потрібну хвилю, та головне в цьому - бути щирим!!!А не награно грати, отака тавтологія:D
  • 0

#179 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 12:30

Перегляд дописуMusoneZ (14.06.2007 23:08) писав:

Отак і помре світ, переживши свою останню передсмертну агонію, здригаючись у шалених оргастичних конвульсіях, згорить, спопелиться, розвіється... і з його попелу стане новий...
  • 0

#180 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 19.06.2007 – 15:28

[hide=100]я живий.... [/hide]
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1