Перейти до вмісту

Романтики повимирали? Існують? Навіщо?

Повідомлень в темі: 274

#141 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 16.05.2007 – 22:46

Чого романтики вимерли? Ви просто їх не помічаєте, вони романтики, коли залишаються на самоті... вони ховаються... :cool1:
  • 0

#142 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.05.2007 – 23:04

Перегляд дописуDimon (16.05.2007 23:46) писав:

Чого романтики вимерли? Ви просто їх не помічаєте, вони романтики, коли залишаються на самоті... вони ховаються... :cool1:
Зра заробиш, придумав таке - ховаються чи вимерли. Та на цьому форумі добрячих 80% романтиків, включно з адмінами, суперами і модерами, так шо не тре нам тут...
  • 0

#143 zevezeisfine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 17.05.2007 – 02:05

Цілком можливо, що романтика взагалі зникне.
Епоха романтизму закінчилася ще 200 років тому.

В цьому нема нічого поганого, без цього неможливий розвиток.
Святе місце порожнім не буває, це значить що замість романтики з'являється щось нове.
Наприклад скульптури з жіночих трусів.
  • 0

#144 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 18.05.2007 – 16:58

Теми з'єднав. Надалі при створенні користуйтеся пошуком. Назва теми взята стара, опис новий, тому що в старої його не було.
  • 0

#145 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 18.05.2007 – 18:58

Перегляд дописуKOXAH-x¥ü (17.05.2007 03:05) писав:

Цілком можливо, що романтика взагалі зникне.
Епоха романтизму закінчилася ще 200 років тому.

В цьому нема нічого поганого, без цього неможливий розвиток.
Святе місце порожнім не буває, це значить що замість романтики з'являється щось нове.
Наприклад скульптури з жіночих трусів.
ти щось неуважно читаєш. романтики є, були і будуть, а якщо в когось брак з цим, то просто певно йому не пощастило

Повідомлення відредагував Ластівочка: 18.05.2007 – 19:04

• 0

#146 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 18.05.2007 – 20:58

я вважаю, що романтика живе в кожному з нас, просто вона різна...але одинаковою вона буде з тою людиною, яку ви посправжньому кохаєте...тому не можна підписувати всіх під один статус романтика, ми всі різні і відповідно романтики з нас різні..
  • 0

#147 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.05.2007 – 22:00

Романтиків дійсно мало.. ВІДКРИТИХ мало, а тих, хто приховує від інших свій романтизм - чимало)) я й сама така. Але насправді можу сказати, що занадто романтичні люди іноді просто бісять. Особливо, якщо це хлопці. Ні, не подумайте - квіти, сюрпризи, повітряні кульки і прогулянки на природі - це все супер. Але був у мене один знайомий, який, бувало, як щось сказане... ну наприклад, звичайний робочий день, а він надсилає смс: "ти поглянь, під яким незвичним кутом падає дощ". чи холодний зимній вечір, під ногами - багнюка, а він зупиняється біля тролейбусу і каже: "подивись, як дивно відсвічує світло ліхтаря...."
Люди, не подумайте, що я якась жорстка особа, яка нездатна бачити прекрасне у дрібницях. Ні, я сама обожнюю дощ, сніг, помічаю ті маленькі таємниці навколо нас. Помічаю, люблю, пишу про них. Іноді говорю. Але такі люди, як цей мій знайомий, про них постійно балакають :) Бувало, так не в тему, що жах!
І от ще таке.. коли я бачу, що хлопець більший романтик, ніж я - мені здається, що він СЛАБШИЙ за мене. а це неприпустимо.
  • 0

#148 Зірочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 19.05.2007 – 22:23

Романтика... А що це насправді??!! Якось важко знайти золоту середину між її повною відсутністю і переходом межі. Справжніх романтиків у житті зустрічала дуже рідко, навіть, якщо подумати, то тільки одного і знаю.. Еех.. шкода, що то мій друг))) хотілося б, щоб і заради мене вчиняли подібні безумства :)
  • 0

#149 Шипастый

Ледар

• На перевірці
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 08:38

Перегляд дописуСонечко (8.04.2006 17:43) писав:

Зараз ніхто так не доглядає за дівчиною. зараз хлопцям головне тільки одне!!!!!!!!!!! :)
ги... правильно)))... А навіщо пів року ходити за руцю?.. це ж тупо!..)))....
Кохання не існує)... Чиіснує, але щоб нищити людей)... в мене ціла розповіль на цю тему)))

Романтиків дуже мало)...

Готи, сатанюги, толкіністи - не романтики... особливо готи... вони псевдоромантики!!!... Ага... тру романтично: сидіти на кладовищі(проти цього нічого не маю, але сам так не роблю, бо на цвинтарі сидять одні придурки обригани) пити абсент і нити...
До речі, готам: смерть - не готишно... готика веде до виживання)... почитайте ще раз свої погляди... я кажу почитайте, бо ви всі наче християни живите за одними і тимиж принципами)))... і своїх вам не дано)...
  • 0

#150 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 08:59

В кожного свої принципи, в залежності від виховання, способу життя і т.д.
  • 0

#151 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 11:19

Перегляд дописуШипастый (20.05.2007 09:38) писав:

ги... правильно)))... А навіщо пів року ходити за руцю?.. це ж тупо!..)))....
Кохання не існує)... Чиіснує, але щоб нищити людей)... в мене ціла розповіль на цю тему)))

Видно, що висновок зроблений на базі досвіду, набутого за 14 років життя :)
Певне саме про тебе пост сонечка. :)

Готи и Емо - це початково субкультури, певне бачення світу, хоч, на мою думку, і викривлене. І до романтики мають такеж відношення як і пташині крила до автомобіля.

Щодо романтиків - вони існують. Сам знаю кількох, сам іноді роблю вчинки які одним здаються безумством, а іншим романтикою - і це не сидіння накладовищі - це рідкясні квіти на день народження, які квітнуть лишераз нарік, це торт, який ти робиш для коханої людини і везеш за сотні кілометрів - це моя романтика, як бачу її я.
  • 0

#152 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.05.2007 – 12:13

Перегляд дописуСонечко (8.04.2006 17:43) писав:

Зараз ніхто так не доглядає за дівчиною. зараз хлопцям головне тільки одне!!!!!!!!!!! :)

Хе. Можна подумати, що це просто так, нізвідки взялося.
В першу чергу дівчатам "догляд" не потрібен - більшість ладні вже на першому побаченні зісмикнути з себе трусики, чи принаймні згодні дозволити це зробити, то про яке доглядання вони мріють? Вони і отримують лише цілком логічне відношення - як до ігрового автомату, підійшов, скористався, отримав задоволення, пішов до іншого.
В першу чергу потрібно навчитись самим себе цінувати, тільки тоді тебе почнуть цінувати інші.
  • 0

#153 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 20.05.2007 – 17:39

Одного разу на якомусь форумі я прочитала дуже гарний вірш, який надовго залишився в моїй пам’яті. Я не буду його друкувати тут, бо він написаний російською мовою, але можу розказати про що він. Одної прекрасної літньої ночі Мрія та Реальність зустрілись біля річки і почали сперечатись… Мрія казала, що небо знаходиться на поверхні води, і звідусіль падають зірки, а ще можна йти босими ногами по Чумацькому шляху… Красень Місяць живе на дні річки і йому завжди приємно чути ніжні співи хвилі. Але Реальність категорично заперечувала. Річка – це всього лиш вода, в ній ніколи не можуть плавати зірки, бо вони знаходяться на небі. А якщо ступнути на відображення місяця, то можна запросто втопитися. Заплакана Мрія таки не зупинялась, вона казала, що на берегах серед гілля дерев живуть найсолодші і найприємніші сни людей…Та Реальність повідала, що те, що ми бачимо вночі – усього лиш обривки з нашого денного життя, а гілля, трава, нічна темрява на берегах – це все. І більш нічого! Навіть в наш час продовжується ця суперечка… Бо Мрія та Реальність, немов кольори чорний і білий, немов слова «так» і «ні», живуть разом однією душею.
Мені здається, що романтики і мрійники ніколи не помруть, вони завжди будуть жити. Чому? Тому що кожен в душі романтик, абсолютно кожен! Треба лише трохи прислухатися до себе, до своїх бажань. Деякі люди заперечують, що вони романтики, але це неправда. В кожному з нас є мрія і сурова реальність. Просто іноді хочеться відволіктися від усього навколишнього світу і помріяти…
  • 0

#154 zevezeisfine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 19:44

Перегляд дописуЛастівочка (18.05.2007 19:58) писав:

ти щось неуважно читаєш. романтики є, були і будуть, а якщо в когось брак з цим, то просто певно йому не пощастило

Ні, я якраз уважно читаю назву теми:
"Може в когось є обґрунтовані думки по темі?"

ЙА свою думку обґрунтував, ти написала лише "є, були, й будуть"

Повідомлення відредагував zevezeisfine: 20.05.2007 – 19:46

• 0

#155 Шипастый

Ледар

• На перевірці
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 20:04

Перегляд дописуpyrius (20.05.2007 12:19) писав:

Видно, що висновок зроблений на базі досвіду, набутого за 14 років життя :ura:
Певне саме про тебе пост сонечка. :)

Готи и Емо - це початково субкультури, певне бачення світу, хоч, на мою думку, і викривлене. І до романтики мають такеж відношення як і пташині крила до автомобіля.

Щодо романтиків - вони існують. Сам знаю кількох, сам іноді роблю вчинки які одним здаються безумством, а іншим романтикою - і це не сидіння накладовищі - це рідкясні квіти на день народження, які квітнуть лишераз нарік, це торт, який ти робиш для коханої людини і везеш за сотні кілометрів - це моя романтика, як бачу її я.

в чому ще одна людська тупість:
ті хто молодші - ті тупі...

цим все сказано... це дуже пафосно та високомірно(чи як українською... я просто з українською не рулю((()

у готі є така фішка як романтика... вони всі кажуть, що є труромантиками... да, тим що це субкультури - нічого не значить...

Повідомлення відредагував Шипастый: 20.05.2007 – 20:05

• 0

#156 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 03.06.2007 – 00:01

романтики існують і завжди будуть існувати, ми же розвиваємося і час не стоїть на місці, тому сприймайте сьогоднішніх романтиків,таких,які вони є, а не ті, які були...

все, більше немає що сказати.крапка:)
  • 0

#157 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 09.06.2007 – 22:15

А я б дуже хотіла створити в своїй майбутній сім"ї створити атмосферу романтизму, от тому дуже сильно намагаюсь знайти ту людину, яка захоче мені в цьому допомогти і буде до кінця боротись за створення казки...за вікном сіра будденністі і чи варто її ж переносити в сім"ю?
Я навіть не знаю хто я і чи можна таких людей назвати романтиками...але мені цікаво таке робити...
  • 0

#158 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 09.06.2007 – 22:27

нікому не в образу, але останній час від романтиків аж верне...змінююсь якось :yes:
  • 0

#159 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 10.06.2007 – 00:22

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (9.06.2007 23:15) писав:

А я б дуже хотіла створити в своїй майбутній сім"ї створити атмосферу романтизму, от тому дуже сильно намагаюсь знайти ту людину, яка захоче мені в цьому допомогти і буде до кінця боротись за створення казки...за вікном сіра будденністі і чи варто її ж переносити в сім"ю?
Я навіть не знаю хто я і чи можна таких людей назвати романтиками...але мені цікаво таке робити...
Наталочко, але тоді доведеться йти на конфлікти. Навіть навмисно їх створювати.
Бо щасливе рослинне існування приїдається.

Перегляд дописуlyanochka (9.06.2007 23:27) писав:

нікому не в образу, але останній час від романтиків аж верне...змінююсь якось :yes:
Так купи собі вібратор кольору металік - це мінімум романтики.
  • 0

#160 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Москва-Львів

Відправлено 10.06.2007 – 11:15

а тут что только по украински писать можно?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних