Перейти до вмісту

Безбатченки - світова проблема?

Повідомлень в темі: 106

#81 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 11.01.2011 – 09:55

Перегляд дописуОлеська (29.01.2010 08:00) писав:

В моєї знайомої з донькою ніхто в садочку не хотів гратись, мотивуючи тим, що в неї немає батька. Які жорстокі діти зараз...

Дивно. Я пам"ятаю себе і в садку і в школі, повна сім"я чи не повна, усім було байдуже. Головне що ти сам за людина і ніхто з цим нічого не пов"язував.

Описаний випадок однозначно створен дорослими. Якщо так зробили всі діти одноголосно, то я впевнен що тут попрацювала вихователька, чи хтось інший в садку з дорослих, хто має вплив на всіх дітей разом.
З цим треба розібратись і вважаю що краще жорстко і рішуче, бо такі вихователі не виховують, а калічать психіку дітей і їх треба гнати з садку.
  • 0

#82 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 11.01.2011 – 11:36

В мене ось однокласник був з "проблемної" сім'ї - батька нема, мати алкоголічка.
Нормально до ньоговсі ставилися, не пригадую цькування на цьому грунті.
І це загартувало хлопця - зараз офіцер-танкіст, з нормальними перспективами, влаштуватися у військовий інститут допомогла адміністрація школи.
Хоч ну його в баню, таке гартування, звичайно.
  • 0

#83 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олександрія

Відправлено 11.01.2011 – 15:10

Раз на раз не приходиться...
В нашому класі хлопець жив з дідусем. Йому теж ніхто ніколи про то не згадував, ставлення нічим не відрізнялося від ставлення до інших. Може тому, що ще мать чоловік 5 чи більше були з неповних сімей, більш порозуміння було...
Іноді й дорослі виявляються бездушними тваринами. Маю знайому, котра прожила з чоловіком 10 років, має двох дочок. Разом лежали в пологовому на зберіганні. Коли була вагітна вдруге - на четвертому місяці втратила чоловіка, помер у неї ж на руках. Якось вночі стало їй недобре, погукали медсестру. Та, пораючись біля пацієнтки, сказонула "Наблядувала, а я тепер маю неспати в глупу ніч!". Після такого ставлення те дівча ледь не втратила дитину через переживання.
Але це не все. Нещодавно зустрілися - розповіла про старшу дочку, що зараз возить її в інший район до школи, бо в попередній було страхіття. Весь клас був з повних сімей і знущалися, мовляв мама бурхливо провела молодість, того в тебе нема татусика? Чи може вона й досі розважається, якшо маєш сестру? А скоро нагуляє вам нарешті братика?
Коли про то дізналися дорослі - зібрали діточок та популярно пояснили шо їх поведінка негідна, що у тої дівчинки горе - батько помер від інфаркту.
За пару тижнів почалося нове : То твій татко був такий старий, шо помер? О, так тоді він мабуть багатий був, якшо мамця в такому молодому віці за нього вискочила. І далі в тому ж дусі. Вони так загнобили дівчинку, що та перестала розмовляти.
  • 0

#84 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 13.01.2011 – 10:14

Краще вже рости лише під опікою матері,ніж поряд має бути сякий-такий батько! ІМХО.
  • 0

#85 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.01.2011 – 21:09

А нас, в школі, гнобили і дітей з проблемних сімей, і з бідніших сімей. Через десятки років після закінчення школи, працюючи в Будинку школяра, теж чула від діток про цькування бідніших і проблемніших дітей. Так, проблема в дорослих - і у батьках, і у вчителях.
  • 0

#86 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.01.2011 – 11:39

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (29.01.2010 01:06) писав:

Знову про свого тата?

Ну і що далі?

Перегляд дописуОлеська (29.01.2010 08:00) писав:

Які жорстокі діти зараз...

Діти в усі часи однакові - такі, якими їм дозволяють бути дорослі.
Часи СРСР нічим від нинішніх не відрізняються, окрім меншого контролю, відповідно деякі явища стали більш поширені. Але це не значить, що тоді їх не було.
  • 0

#87 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.01.2011 – 11:50

Перегляд допису-=VJ=- (18.01.2011 11:39) писав:

Діти в усі часи однакові - такі, якими їм дозволяють бути дорослі.
Часи СРСР нічим від нинішніх не відрізняються, окрім меншого контролю, відповідно деякі явища стали більш поширені. Але це не значить, що тоді їх не було.
Ще й як відрізняються.
1. Інше виховання в сім"ї, пріоритети інші. Колись виховували людину для суспільства, а зараз намагаються суспільство виховати під людину.
2. Інше виховання в школі. Раніше вчителі більший вплив мали на дітей, аніж зараз.
3. Якщо брати моє покоління (наше з Вами), то у нас була ще така банальна проблема: відсутність вибору - в побуті.
  • 0

#88 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.01.2011 – 11:57

Перегляд дописуОлеська (18.01.2011 11:50) писав:

Ще й як відрізняються.
1. Інше виховання в сім"ї, пріоритети інші. Колись виховували людину для суспільства, а зараз намагаються суспільство виховати під людину.
2. Інше виховання в школі. Раніше вчителі більший вплив мали на дітей, аніж зараз.
3. Якщо брати моє покоління (наше з Вами), то у нас була ще така банальна проблема: відсутність вибору - в побуті.

Пані така категорична, аж дивно.

Виховання що в СРСР, що нині однакове - себто жодного.
Вилізло з пелюшок - пішло виховуватись на вулицю, потім додаються дитсадок і школа. Оце й все виховання більшості українців.
Якщо пані збирається мені довести, що в СРСР ті ж євреї, котрі змотались і Ізраїль при першій нагоді, вдома виховували своїх дітей для суспільства - то я дуже хочу на це подивитись.

З вихованням в школі - те саме.
Були круті столичні школи, де "піонерський таваріщєскій суд" мав страшенний вплив на когось.
Були сільські, де діти поважали вчителя, але ігнорували повністю будь-які знання.
Були приміські - де вчителі і діти жили в стані "перетерпіти одне одного 9 років і розійтись". Ніякого впливу там не було й поготів. Якщо пані так цікаво - хай почитає про "біга" в Кривому Розі, геть чисто шкільне явище.

І навіть в побуті були в СРСР ті, хто їв червону ікру ложками, і ті, хто мав за щастя урвати в магазині кіло зелених бананів на свято.

Менше категоричності, пані та панове. Ви ж не центр Всесвіту і не боги, що знають все на світі - ваше життя не є шаблоном для всіх, навіть вашого ж покоління.
  • 0

#89 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.01.2011 – 12:02

Перегляд допису-=VJ=- (18.01.2011 11:57) писав:

Пані така категорична, аж дивно.

Виховання що в СРСР, що нині однакове - себто жодного.
Вилізло з пелюшок - пішло виховуватись на вулицю, потім додаються дитсадок і школа. Оце й все виховання більшості українців.
Якщо пані збирається мені довести, що в СРСР ті ж євреї, котрі змотались і Ізраїль при першій нагоді, вдома виховували своїх дітей для суспільства - то я дуже хочу на це подивитись.

З вихованням в школі - те саме.
Були круті столичні школи, де "піонерський таваріщєскій суд" мав страшенний вплив на когось.
Були сільські, де діти поважали вчителя, але ігнорували повністю будь-які знання.
Були приміські - де вчителі і діти жили в стані "перетерпіти одне одного 9 років і розійтись". Ніякого впливу там не було й поготів. Якщо пані так цікаво - хай почитає про "біга" в Кривому Розі, геть чисто шкільне явище.

І навіть в побуті були в СРСР ті, хто їв червону ікру ложками, і ті, хто мав за щастя урвати в магазині кіло зелених бананів на свято.

Менше категоричності, пані та панове. Ви ж не центр Всесвіту і не боги, що знають все на світі - ваше життя не є шаблоном для всіх, навіть вашого ж покоління.
Я власне висказала свою думку. Категоричністю вирізняєтесь саме Ви.)

Та й дивимось ми на те все трохи по-різному. Я розказую про провінцію, а Ви про столицю. Я (не дай, боже) не доводжу, що в СРСР було жити краще. Але було по-іншому. І пріоритети таки були інші.
  • 0

#90 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.01.2011 – 12:11

Перегляд дописуОлеська (18.01.2011 12:02) писав:

Категоричністю вирізняєтесь саме Ви.)

Як цікаво. І в якому ж місці?

Та й дивимось ми на те все трохи по-різному. Я розказую про провінцію, а Ви про столицю.

А то нічого, що я в столиці лише останні 8 років, до цього жив в провінції а з 7 класу і до закінчення вчився по сільським школам?
Ще раз натякаю - менше категоричності, в тому числі і в думках щодо інших. Бо коли поціляєте в небо - виглядає смішно.

Але було по-іншому. І пріоритети таки були інші.

Ну давайте поговоримо про приорітети і реалії радянської школи - я, з вихованням в сім'ї шкільних вчителів та навчанням в шести школах двох областей Україні, від райцентрівської до сільської, і Ви...з чим, якщо не секрет?
  • 0

#91 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.01.2011 – 12:36

Перегляд допису-=VJ=- (18.01.2011 12:11) писав:

Як цікаво. І в якому ж місці?
В багатьох місцях.

Та й якого милого я маю бути іншою? Я така, як є, до речі, від своєї появи на форумі. Дивно, що Вас раніше це не зачіпало, аж тепер...)

А то нічого, що я в столиці лише останні 8 років, до цього жив в провінції а з 7 класу і до закінчення вчився по сільським школам?
Ще раз натякаю - менше категоричності, в тому числі і в думках щодо інших. Бо коли поціляєте в небо - виглядає смішно.
Ну то як Ви не бачите різниці? (якщо дійсно вчились в сільській школі)
1. Про виховання в сім"ї. При союзі більше уваги приділялось вихованню дитини, повторюсь, як члена суспільства (правда мізерного нічогонерішаючого, але таки члена суспільства), виховували повагу (до дорослих, до протилежної статі і теде), виховували прагнення до освоєння певної професії "за покликанням", виховували заборони на непристойності (правда заборон аж занадто багато було).
А зараз? Дітей майже не виховують. Буквально одиниці вчать дитину бути чесною, при цьому розуміючи, що чесним в наш час і не виживеш. Хіба багаті прислухаються до покликань дитини, а бідніші просовують дитину туди, де є місце (я про навчання). Та й хто зараз прагне стати вчителем, інженером? Прислухайтесь до розмов дітей - діти мріють стати якщо не банкірами, так бандюками. Про повагу взагалі мовчу, бо повага зараз залишилась окремими острівками хіба по селах, і то, якщо батьки свідомі. А непристойності - це взагалі капець повний. Матюкатись вчаться з 2-річного віку.
Батьки виховують дітей за принципом: аби було нагодоване і вміло заробити грошей. Про моральні та духовні цінності - і мови не може бути. Батьки покладаються на виховання в школі.
2. Про виховання в школі. Недавно бачила свою колишню вчительку української мови. Питаю про школу. Вона спочатку розповіла, що є кілька дітей талановитих, є дітки розумні, що прагнуть вчитись. А от з тими, хто вчитись не хоче, проблема - вже не навчиш. Каже, що як вони (вчителі) можуть мати вплив на дітей, коли та ж вчителька одягається набагато бідніше, аніж її учні, коли підвищити голос на дитину теж не маєш права, бо одразу батьки прибігають з погрозами і коли ти кажеш батькові, що дитина не вчиться, а батько одразу дістає гроші. Таке було за наших часів? Так, в дев"ятому класі, у нас вже починало з"являтись поняття взяток, але то вже при розвалі союзу.

Ну давайте поговоримо про приорітети і реалії радянської школи - я, з вихованням в сім'ї шкільних вчителів та навчанням в шести школах двох областей Україні, від райцентрівської до сільської, і Ви...з чим, якщо не секрет?
одного району однієї області та однієї школи - я не мала проблем ні в навчанні, ні у вихованні, аби мене переводили з школи в школу.
  • 0

#92 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.01.2011 – 12:41

не знаю як вас, а мене мама з папою виховували. ніхто окрім них не мав для мене авторитету,а значить і всякі там виховні настанови чужих людей на мені не спрацьовували.

в моєму класі я одна з небагатьох, хто могли похвалитися повною сім"єю. майже у всіх батьки були або розлучені, або ,вибачте,мертві.

була повна сирота, хамка ще та. ігнорувала всіх і вся. спілкуватися з нею було неможливо. я спочатку її дуже жаліла, бо втратити обох батьків це ж капєц якийсь. але вона у відповідь кричала, матюкалася і билася. як тут тоді ще ставитися можна до такої.. да ніяк. просто не спілкувалася з нею і взагалі намагалася ніяк не контактувати.

Перегляд дописуОлеська (18.01.2011 13:36) писав:

1. Про виховання в сім"ї. При союзі більше уваги приділялось вихованню дитини, повторюсь, як члена суспільства (правда мізерного нічогонерішаючого, але таки члена суспільства), виховували повагу (до дорослих, до протилежної статі і теде), виховували прагнення до освоєння певної професії "за покликанням", виховували заборони на непристойності (правда заборон аж занадто багато було).
А зараз? Дітей майже не виховують.
тю. ну і яка різниця? якшо зараз майже не виховують, то савєцьке виховання не змогло виховати гідного члена суспільства раніше. бо вихована людина і своїх дітей так само виховуватиме.
  • 0

#93 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.01.2011 – 14:01

Перегляд дописуОлеська (18.01.2011 12:36) писав:

коли підвищити голос на дитину
Тю, це-то навіщо?
  • 0

#94 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.01.2011 – 14:12

У мене минулого вже року був прикрий досвід щодо цього всього: дівчинка із моєї школи з якою я познайомилась, сусідка моєї подруги дитинства, ходить в клас в якому з 19 хлопці 8 стоїть на обліку в нашому місцевому райвідділу, один не вміє нормально читати а це 8 клас...Так от сама ця дівчинка апатично нічого не хотіла, домашні завдання робила тільки з тих предметів які керівник класу веде, на екскурсію в замок бажання їхати не було взагалі (мій клас на екскурсії сам пропонував їхати.. нам основне було, щоб далеко)) Так от.. на наступний день після нашого знайомства в неї померла мати, батько давно покинув сім'ю... Дитина навіть не усвідомлювала того, що мама може померти хоча та дуже тяжко хворіла... І от вона залишилась з сестрою, яка нею по-суті не займається, а займається нею насправді моя подруга, вчить її співати зараз і оплатила їй екскурсію в замок, на яку її таки переконала поїхати і мала дуже задоволена повернулась. Так от я це все до того, що не повна сім'я це не вирок для дитини ... відсутність турботи це вирок... Ми можемо довго говорити про те що зараз ніхто не виховує, ніхто не переймається.... я мала оце практику в університеті працювала семестр із студентами і маю своїх декілька персональних перемог одна група просто запалила внутрішню пристрасть до викладання, а в іншій студент, який на перший модуль прийшов до мене в нетверезому стані після деяких виховних робіт тепер ходить на всі пари тверезий.... Кожна людина може проявити турботу, сім'я це важливий інститут, але в нашому не стабільному суспільстві відповідальність скоріше лежить на не байдужих.. У мене декілька друзів з неблагополучних сімей і всі вони прекрасні люди, тому що в якийсь певний момент їхнього життя вони зустрічали не байдужу людину.
  • 0

#95 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.01.2011 – 19:19

В багатьох місцях.

Злив за наїзд зараховано.

Ну то як Ви не бачите різниці? (якщо дійсно вчились в сільській школі)

Не бачу, бо її нема, окрім суто зовнішньої в дрібницях.

Ага, і кімнат міліції не було, і інспекторів, і зі школи нікого не виганяли - все було рожеве, всі в галстучках, всі на політінформації і ніхто не знає слова на "х" і не курить за школою.
Таке враження, що Ви з тих совколюбів, для яких тоді все було ідеально. Вам не шістдесят років?

Та й хто зараз прагне стати вчителем, інженером?

Ті, хто ними зараз стає.

Таке було за наших часів?

Було.
Ще й як.
Якщо того не знаєте, то нема чого казати, що не було.

одного району однієї області та однієї школи - я не мала проблем ні в навчанні, ні у вихованні, аби мене переводили з школи в школу.

Злив зараховано вдруге.
Щодо чергового особистого наїзду зроблю вигляд, що не помітив.
  • 0

#96 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.01.2011 – 21:49

Перегляд дописуzav (18.01.2011 14:01) писав:

Тю, це-то навіщо?

Бо інакше не вміють - ото й бідкаються, що їм тепер того не дають.
Не те, що в благо-(і олесько-)словенні радянські часи, коли у всіх виховували повагу, прагнення і заборони.
Наприклад як на початку моєї школи, коли діти могли додому з синіми руками прийти - у нас повагу і прагнення вчителька семилітнім дітям забивала метровою лінійкою.
Оце я розумію виховання - мабуть багато хто за таким тужить.
  • 0

#97 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.01.2011 – 11:23

Перегляд допису-=VJ=- (18.01.2011 19:19) писав:

Ага, і кімнат міліції не було, і інспекторів, і зі школи нікого не виганяли - все було рожеве, всі в галстучках, всі на політінформації і ніхто не знає слова на "х" і не курить за школою.
Таке враження, що Ви з тих совколюбів, для яких тоді все було ідеально. Вам не шістдесят років?
Так отож, що були кімнати міліції (дитячі мались на увазі?), і інспектори незагроші. Зі школи виганяли (то і про мій "наїзд", чому я не міняла школу. Ви тіпа не зрозуміли, до чого я то написала) за погану поведінку тих, хто реально погано поводився - зараз доньку директора ПТУ не вигнали би зі школи, як тоді, коли я вчилась. Всі були в шкільних формах, так, і золото заборонялось, і фарбувати мармизи заборонялось категорично. А зараз що?

Я не за совок. Категорично ні. Ті політінформації в мене відбили абсолютну охоту читати книги та дивитись фільми про Другу Світову. Просто терпіти не можу все есесерівське. Нашій сім"ї націоналістів-ворогів-народу добре в совку не жилось. Але я проти такої демократії, де зовсім немає свободи, а є залежність.

А Ви, пане Віджею, толерантністю анікраплі не страждаєте, я вже це помітила раніше. А варто на Ваш вік навчитись вже.

Ті, хто ними зараз стає.
Ними стають ті, хто не має змоги вступити де-інде краще. За покликанням - одиниці.

Було.
Ще й як.
Якщо того не знаєте, то нема чого казати, що не було.
Ось яскравий приклад Вашої категоричності.
Якщо кажу, значить знаю. Якщо не знатиму - запитаю.

Злив зараховано вдруге.
Щодо чергового особистого наїзду зроблю вигляд, що не помітив.
Я не відповіла на запитання? І чим я наїхала? Ми не переїжджали, і навчалась я добре, і повідінку мала добру, через що і не змінювала школи. По пальцях пояснюю відразу, щоби знову не було ніяких закидів. Бо якби не написала, чому не міняла школи, то зараз почались би закиди про моє однобоке бачення.

Перегляд допису-=VJ=- (18.01.2011 21:49) писав:

Бо інакше не вміють - ото й бідкаються, що їм тепер того не дають.
Не те, що в благо-(і олесько-)словенні радянські часи, коли у всіх виховували повагу, прагнення і заборони.
Наприклад як на початку моєї школи, коли діти могли додому з синіми руками прийти - у нас повагу і прагнення вчителька семилітнім дітям забивала метровою лінійкою.
Оце я розумію виховання - мабуть багато хто за таким тужить.
Дубль два: я поки що до Вас звертаюсь з повагою. Будуть подібні закиди далі - повага зникне.
  • 0

#98 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.01.2011 – 12:31

Перегляд дописуОлеська (19.01.2011 11:23) писав:

Так отож, що були кімнати міліції (дитячі мались на увазі?), і інспектори незагроші.
Зі школи виганяли за погану поведінку тих, хто реально погано поводився

Ну зрозуміло, зараз і кімнат нема, і колоній не існує. Інспектори взагалі зникли. Або навпаки - в СРСР так добре стежили за вихованням, що там ані кімнат не було, ані колоній. Але ж, блін, були. Все, я остаточно заплутався, де ж це було краще - чи в СРСР так гарно стежили за вихованням, що колонії були забиті, чи в Україні де за вихованням стежать погано, а колонії все одно забиті. Моя логіка пішла відпочивати.

Всі були в шкільних формах, так, і золото заборонялось, і фарбувати мармизи заборонялось категорично. А зараз що?

Ганьба, і не кажіть, суцільна ганьба. Ні тобі насильного змивання з дівчат косметики брудною ганчіркою, ні тобі заміряння штанів у хлопців лінійкою. Жах та й годі. Однозначно все це треба негайно повернути з метою кращого виховання української молоді.

Бо якби не написала, чому не міняла школи, то зараз почались би закиди про моє однобоке бачення.

Однобоке бачення і так наявне, нема чого констатувати очевидні речі.
А от щодо оцінки моїх змін шкіл - не треба тепер вигадувати, я все чудово зрозумів.

Якщо кажу, значить знаю. Якщо не знатиму - запитаю.

Чудово. Як я й казав - СРСР існував тільки один, який знаєте Ви, а мені все наснилося, ага.
На цьому можна ставити крапку, пані толерантна-до-чужих-думок Ви наша.
  • 0

#99 Богун

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 19.01.2011 – 12:58

Доречі із безбатченків виходят нормальні люди, які пристосовані до життя, загартовані. А не з теплиці.
  • 0

#100 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.01.2011 – 13:01

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2011 12:31) писав:

Ну зрозуміло, зараз і кімнат нема, і колоній не існує. Інспектори взагалі зникли. Або навпаки - в СРСР так добре стежили за вихованням, що там ані кімнат не було, ані колоній. Але ж, блін, були. Все, я остаточно заплутався, де ж це було краще - чи в СРСР так гарно стежили за вихованням, що колонії були забиті, чи в Україні де за вихованням стежать погано, а колонії все одно забиті. Моя логіка пішла відпочивати.
Дубль два:

Цитата

Інше виховання в сім"ї, пріоритети інші. Колись виховували людину для суспільства, а зараз намагаються суспільство виховати під людину.
Ви спеціально вибірково читаєте?

Ганьба, і не кажіть, суцільна ганьба. Ні тобі насильного змивання з дівчат косметики брудною ганчіркою, ні тобі заміряння штанів у хлопців лінійкою. Жах та й годі. Однозначно все це треба негайно повернути з метою кращого виховання української молоді.
Насильне змивання? Брудною ганчіркою? Заміряння штанів лінійкою? :rolleyes: У Вас реально складне начання було, їй-бо.

Однобоке бачення і так наявне, нема чого констатувати очевидні речі.
А от щодо оцінки моїх змін шкіл - не треба тепер вигадувати, я все чудово зрозумів.
Очевидний Ви наш, іноді реально не розумієш, чи Ви дискутуєте, чи "тихо сам с собою я веду беседу"?

Чудово. Як я й казав - СРСР існував тільки один, який знаєте Ви, а мені все наснилося, ага.
На цьому можна ставити крапку, пані толерантна-до-чужих-думок Ви наша.
Навчіться таки і читати уважніше інших, а і поважати.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних