Перейти до вмісту

Безбатченки - світова проблема?

Повідомлень в темі: 106

#61 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.10.2009 – 13:40

Перегляд дописуWTF? (24.10.2009 02:34) писав:

панно, я безбатченок. ніяких комплексів на цей рахунок в мене нема й не було.
моя мама дуже щаслива, що я є. і я щаслива, що є на цьому світі, як би то для декого банально не звучало.
я не питала, чого в мене нема батька, я розуміла, що його просто нема, а ще, мабуть, я з самого дитинтсва була пофігісткою, тому майже ніколи й не цікавилася тим, де він, що він, як він. мені просто не було цікаво. ага.
А моя мама любила мого біологічного батька, і плодом цього нерозділеного кохання стала я. ойчєц же брехав матері. але я навіть йому вдячна, ібо якби не він - не було б мене.
і, о боги! яке чудо, що моїй чудовій матері не траплялися на життєвому шляху такі особи, як панна Сенсоріка, ібо могло б не бути мене на цьому світі вапшє!
де я ТАКЕ сказала? бугага. не треба сприймати моъ слова "прівратно".
от я росла і з мамою і з папою. хоча я їх обох в дитинстві майже не бачила. але мати обох батьків набагато краще ;-)

ти,я так розумію, теж краще б без чоловіка дитину ростила б? не розумію звідки такі тенденції..фемінізм? чи розчарування в чоловіках?)

тю. та панна Сенсоріка ваще вся така із себе класна,шо можна їй і не один мінус поставити. Саляма,чекаю на тебе,сонечко )))
  • 0

#62 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 24.10.2009 – 14:06

Перегляд дописуSensssorika (24.10.2009 13:40) писав:

от я росла і з мамою і з папою. хоча я їх обох в дитинстві майже не бачила. але мати обох батьків набагато краще ;-)

ти,я так розумію, теж краще б без чоловіка дитину ростила б? не розумію звідки такі тенденції..фемінізм? чи розчарування в чоловіках?)

тю. та панна Сенсоріка ваще вся така із себе класна,шо можна їй і не один мінус поставити. Саляма,чекаю на тебе,сонечко )))
от ти знаєш, я прочитала її допис так само, як ти, але натяків на те, що вона хоче ростити cвоїх дітей без чоловіка я не знайшла. Можливо воно так, можливо ні, але цього там не сказано. :happy1:

Не зациклюйся так на мінусах
  • 0

#63 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 24.10.2009 – 14:15

Перегляд дописуWTF? (24.10.2009 02:34) писав:

панно, я безбатченок. ніяких комплексів на цей рахунок в мене нема й не було.
моя мама дуже щаслива, що я є. і я щаслива, що є на цьому світі, як би то для декого банально не звучало.
я не питала, чого в мене нема батька, я розуміла, що його просто нема, а ще, мабуть, я з самого дитинтсва була пофігісткою, тому майже ніколи й не цікавилася тим, де він, що він, як він. мені просто не було цікаво. ага.
А моя мама любила мого біологічного батька, і плодом цього нерозділеного кохання стала я. ойчєц же брехав матері. але я навіть йому вдячна, ібо якби не він - не було б мене.
і, о боги! яке чудо, що моїй чудовій матері не траплялися на життєвому шляху такі особи, як панна Сенсоріка, ібо могло б не бути мене на цьому світі вапшє!

Перегляд дописуSensssorika (24.10.2009 14:40) писав:

Перегляд дописучорно-біла (24.10.2009 15:06) писав:

от ти знаєш, я прочитала її допис так само, як ти, але натяків на те, що вона хоче ростити cвоїх дітей без чоловіка я не знайшла. Можливо воно так, можливо ні, але цього там не сказано. :)

Не зациклюйся так на мінусах
Панни, не сваріться, з'їжте краще еклер. (с) :happy1:
Фтєму: проблема не у безбатченках/безматченках абощо, проблема у викиданні на дитину поганих емоцій, всіляких примусів в дитинстві etc. Подібні люди яко описані на початку (схильні до протисоціальних діянь) виростають через негативну психологічну обстановку в сім'ї. Знаю кількох людей, що виросли у сім'ях без батьків або без мами/тата. Натомість знаю кількох тлумків, що виросли у сім'ях із двома батьками, ще й гірше того, у достатку. Ведуть себе так, як описано у шапці теми (один зокрема уже сидів). Є свої специфічні особливості, але ведуть себе доволі соціально. А статистика така є через те, що вельми часто всю злість на батька дитини матір скидає на дитину. Якщо ж такого не робиться - виростають такі ж звичайні (або незвичайні, але корисно незвичайні) люди.
  • 0

#64 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 24.10.2009 – 14:16

ви написали, що краще взагалі не народжувати дитя, якщо наперед знаєш, що батько його/її не сприйме, а просто втече. ібо потім дитя спитає, де тато, а тата нема, і всяка така інша фігня.
ви знаєте, дуже багато безбатченків серед видатних людей. і якби їх мамки мислили як ви, то не було б тих видатних узагалі.
візьміть, хоча б, Василя Симоненка. не було в нього батька.
так, виродків серед безбатченків багато.
але все ж більше простих, нормальних психічно та фізіологічно, людей.

омг.
а з якої стелі ви взяли те, що я феміністка і дітей виховуватиму без батька?
я однаково відношуся як до хлопців, так і до дівчат. я не відчуваю ненависті чи огиди до хлопців, навпаки, мені з ними цікавіше спілкуватися, ніж з дівками. хтось скаже, що то вдалася взнаки нестача спілкування з батьком і все таке, і то буде правда, як не крути.
знаєте, зараз я не хочу дітей. зараз вони мені здаються малими хробаками.
але я тверезо усвідомлюю, що, рано чи пізно мій материнський інстинкт все-таки прокинеться і я народжу як мінімум двійко дитят, якщо стан здоров'я дозволить.
і в них буде батько. якщо моя мати припустилася помилки й зачала мене поза шлюбом, не будучи ще заміжнею, то не означає, що я припущуся такої самої помилки.
не хвилюйтеся за моїх діток. в них буде хороший батько.

ви або гоните на цьому форумі, або належите до людей, котрих я називаю "чистими гуманітаріями без залишку логіки" ; )
*гуманітарії. ви не всі такі.*

Повідомлення відредагував WTF?: 24.10.2009 – 14:24

• 0

#65 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 29.01.2010 – 00:20

А як щодо дітей "для себе"? Ось так, без довгих роздумів, мені згадуються щонайменше дві знайомі Особистості, що були народжені саме так. Ну, за висловом, "не доля" було жінці знайти своє щастя. То що - прожити все життя самій чи з кицькою?! От, коли їм завернуло далеко за тридцять - народили собі діточок і живуть щасливо. До того ж не обов'язково "лягати під...", є ще і штучне запліднення, тож таку дитину "нагуляною" вже не назвеш.
Частіше на дітей без батьків впливає саме негативне ставлення оточуючих, а не факт відсутності батька. Згадайте-но тільки яким тоном зазвичай кажуть "одиначка" та "безбатченко"!
До того ж наявність лише одного з батьків зовсім не означає, що так буде завжди. На світі є нормальні люди, які покохавши можуть прийняти дитину від іншого/іншої. На своєму прикладі - батькова жінка стала мені більш ніж мати чи подруга.
  • 0

#66 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 29.01.2010 – 01:06

Перегляд допису-=VJ=- (3.10.2008 14:59) писав:

До суттєвих проблем призводить загальна тупість чоловіків, а не кількість матерів-одиначок - це вже результат, а не причина.
Знову про свого тата?
  • 0

#67 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.01.2010 – 08:00

В моєї знайомої з донькою ніхто в садочку не хотів гратись, мотивуючи тим, що в неї немає батька. Які жорстокі діти зараз...
  • 0

#68 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 10:42

Перегляд дописуОлеська (29.01.2010 08:00) писав:

В моєї знайомої з донькою ніхто в садочку не хотів гратись, мотивуючи тим, що в неї немає батька. Які жорстокі діти зараз...
та ні, які тупі батьки зараз.
  • 0

#69 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.01.2010 – 16:03

Які жорстокі діти зараз...

діти завжди жорстокі. не треба плутати невинність та навмисну жорстокість.
  • 0

#70 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.07.2010 – 11:49

Перегляд дописуSensssorika (18.07.2010 16:41) писав:

от недавно бачила матусь, які з ну геть малюками гуляли по парку. діти в колясках були. якраз тополиний пух літав. класні мами, їм вдома скучно,вони підуть у парк, сядуть там як курки , такою зграєю баб з 10 і теревенять. дітям якраз дуже корисно бути на свіжому повітрі. особливо в такий час, давайте хай в дітей змалечку алергії будуть, запалення дихальних шляхів і теде. умнічкі мамачкі.

Перегляд дописуreyneke (18.07.2010 17:52) писав:

Я знаю двох матусь: одна не ходить гуляти, бо їй не цікаво кожного дня одними і тими ж дворами ходити (парку, нажаль, нема поруч), то вона вважає, що дитині краще гуляти на балконі. А друга вийшла гуляти тільки в 9 місяців, ще й здивувалась, що дитина з люльки виросла.

Перегляд дописуSensssorika (18.07.2010 23:07) писав:

я як алергік, можу запевнити, шо існує багато чого окрім пуху. або, наприклад, акації. потім в кінці літа ше амброзія. це з найпоширенішого. гуляти з дитиною необхідно, але думати де саме ви це робите.

Перегляд дописуreyneke (19.07.2010 08:58) писав:

Ну ти алергік. А ті діти не алергіки. І шо, їм тепер гуляти тільки там, де ти гуляєш?
Відкрию таємницю. До року, та мабуть і трохи більше, дитині пофіг, куди її тягнуть. Їй все цікаво.
в Дніпропетровську від телового удару померла двомісячна дитина. А як ви гуляєте на вулиці з вашими дітьми ? :unsure:

є у вас дитячі майданчики, тощо ? дитині ж треба десь гратись. от друзі, наприклад. звідки беруться, якшо маля ше не ходить в школу, але і не відвідує дит.садочка, братів-сестер не має і живе в квартирі на хз якому поверсі ?

пам"ятаю, як я малою була, роки 4 було, в мене була подружка Юля(і її огидна молодша сестра Оля). так їм батьки не дозволяли переходити через дорогу. мене це засмучувало (
  • 0

#71 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 11:56

Ти нічого не розумієш, дітей треба вигулювати, і влітку і взимку, і взагалі якомога частіше, бо якщо дитина буде рости в квартирі в стерильних умовах то це не дуже добре позначиться на її здоров'ї в дорослому житті. Організм повинен загартовуватись.
  • 0

#72 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 23.07.2010 – 11:57

Вот так надо гулять:unsure:
Зображення
Зображення
  • 0

#73 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.07.2010 – 12:00

Перегляд дописуNameless One (23.07.2010 12:56) писав:

Ти нічого не розумієш, дітей треба вигулювати, і влітку і взимку, і взагалі якомога частіше, бо якщо дитина буде рости в квартирі в стерильних умовах то це не дуже добре позначиться на її здоров'ї в дорослому житті. Організм повинен загартовуватись.
я живу в приватному будинку і вулицю бачу набагато частіше за тебе, "квартиранта" :unsure:

Перегляд дописуjakobz (23.07.2010 12:57) писав:

Вот так надо гулять:ggggg:
а хто це, хто це ? )))

мені сподобалася боса мама гг і так мило- нема пива! )))
  • 0

#74 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 13:41

Перегляд дописуSensssorika (23.07.2010 13:00) писав:

я живу в приватному будинку і вулицю бачу набагато частіше за тебе, "квартиранта" :unsure:

Одразу переходиш на особистості. Це означає що ти хочеш посперечатися зі мною, але не маєш чим контраргументувати.
  • 0

#75 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 15:44

Перегляд дописуSensssorika (23.07.2010 12:49) писав:

в Дніпропетровську від телового удару померла двомісячна дитина. А як ви гуляєте на вулиці з вашими дітьми ? :unsure:
є у вас дитячі майданчики, тощо ? дитині ж треба десь гратись. от друзі, наприклад. звідки беруться, якшо маля ше не ходить в школу, але і не відвідує дит.садочка, братів-сестер не має і живе в квартирі на хз якому поверсі ?
Ну, тепловий удар можна і не виходячи на вулицю отримати.
Зараз гуляємо вранці години півтори, щоб до 11 бути вже вдома. І вечором виходимо десь після 20:00, теж на годину. Після вечірньої прогулянки малий краще засинає.
Майданчики є. Планую ходити туди після року, коли більш-менш навчиться ходити. Зараз пару раз були, малому ще не цікаві ті гойдалки. А в пісочницю, поки не навчиться здачі давати, не хочу випускати, бо старші діти якісь агресивні: нещодавно в магазині до коляски підбіг хлопчик, роки півтора-два, і намагався поцілити малому в ніс, добре, що промазав...
  • 0

#76 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 16:33

Перегляд дописуreyneke (23.07.2010 16:44) писав:

А в пісочницю, поки не навчиться здачі давати, не хочу випускати, бо старші діти якісь агресивні: нещодавно в магазині до коляски підбіг хлопчик, роки півтора-два, і намагався поцілити малому в ніс, добре, що промазав...
то не старші діти, то власне півторачки-дволітки такі безпосередні - криза другого року життя, знаєте. Моєму малому 3,5, то до таких діток ставиться з осторогою - вони дуже бепосередні в цьому віці, як правило, ще освоююють принципи можна-неможна, сміливі і при тому в них формується система цінностей поведінки з іншими дітьми.Уже від 2, 5 років більш-менш розуміть, що іграшку просто так свою не віддадуть, тому уміють захищатися (щоправда, усе залежить від темпераменту).
  • 0

#77 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.07.2010 – 23:31

Цікаво, як же це стосується теми? Ги.

Наприклад друзі мають доволі мало спільного з дитячими майданчиками. Та й особливих переваг до повноліття не несуть.

Діти на вулиці - це коли хлопчик не може з'їхати з бордюру іграшкою, мама намагається йому допомогти, а він, залишивши мороку мамі, чимдуж біжить проти червоно світла.
А ви про якісь майданчики...
  • 0

#78 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 23.09.2010 – 18:31

13 вересня в Підмосков"ї (місто Орєхово-Зуєво) пропала 5ти річна дівчинка Ліза разом із своєю тіткою-інвалідом 2ї групи (в тітки слабоуміє). Гуляли так кожного дня, протягом 4 років, зазвичай на дитячому майданчику, але якщо йшли далі, то кого-небудь попереджали.
Останній раз їх бачили 13 вересня на трасі між Орєхово-Зуєво і Дєміхово (сусіднє місто).
Вчора знайшли труп тьоті, а сьогодні і дівчинки. Наче заблукали і замерзли, спочатку тьотя, а потім і дівчинка, яка, судячи зі слідів, боялася далеко відходити від тьоті.

http://13sep2010.livejournal.com/

Як можна було відпустити дитину гуляти із психічнохворою людиною?...
  • 0

#79 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 11.01.2011 – 00:47

Зіткнулася з тим, шо багато хто одиначок вважає ... ну... скажімо цензурно - покритками. Навіть не допускаючи що то вдова чи жертва ґвалтівника.
Аплодисменти "здогадливим" форумчанкам!
  • 0

#80 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 11.01.2011 – 08:22

:happy1:
Ого.
Вперше таке чую.
Маю кількох знайомих що виховують одні дітей - і ніяких подібних речей немає.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних