Перейти до вмісту

Безбатченки - світова проблема?

Повідомлень в темі: 106

#41 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.11.2008 – 20:41

Перегляд дописуSensssorika (13.11.2008 20:32) писав:

В тебе поряд Польща,а в мене- Турція))Понарожали від турків,бо думали шо ті на них оженяться і будуть до кінця життя забезпечувати їх(бо в Турції жінка-дружина не має працювати). І ШО? і сидять тепер ті дівки у батьків на шиях. Більшість тих,хто народжує і не виходить заміж народжують саме по зальоту.Я НЕ ДУМАЮ,ЩО ДІВКА,ТАК,САМЕ ДІВКА, ЯКА НЕ ДУМАЛА ЯК ДО ТАК І ПІД ЧАС СЕКСУ,ДУМАТИМЕ ПІСЛЯ ТОГО ЯК НАРОДИТЬ.І по моїм спостереженням так воно і є. Ліза тільки й думає від кого б ще залетіти,шоб нарешті заміж вийти,Настя-шльондра розводить мужиків на гроші,аби забезпечувати ту ж дитину. Ну,додому вона їх не водить.АЛЕ!Факт: дитина шо для першої,шо для другої тільки "обузою" стала. Їхні діти не голодають,вони добре вдягнені....АЛЕ! Одна кормить дитину всякою бридотою,яку навіть я їсти не стала б,бо то ж "прощавай,шлунок!". В пять років у дитину буде або гастрит,або язва. Інша ніяк не могла привчити дитину лягати спати о 9-й вечора.Дитина(3 рочки) висипалася вдень,а потім всю ніч діяла матусі на нерви. Далі.Маріна. Вийшла заміж саме по зальоту.Прожила з ним менше року,він її вигнав,бо вона ж навіть готувати не вміє. Повернулася додому,сюди. Так дитина її,Віка,гуляючи по вулиці могла почати битись головою об землю. А Марина шо? " Та це в неї нервове!". Накричить на дитину,шоб не позорила матір- і всьо. "Воспітатєльний процес окончєн". так. В мене повернеться язик назвати таких мам нікудишніми. Краще б не народжували. Це ж не ляльку заводиш! Одруження- то вже великий крок. А дитина... повинна бути бажаною.Я б заборонила народжувати жінкам,які й гадки не мають як себе з дитиною поводити.ну,не знаю.Змушувати їх курси проходити. ну що-небудь!!!! Бони ж власних дітей калічать.Як фізично,так і морально.
Боже, де ти живеш?..
Хоча, такі картини, коли нервова мамочка б"є дитину по писку, аби замовчало, я не раз спостерігала і в нас. Сама прибила би її.
І у нас дівчата прагнуть "залетіти", бо по-іншому хлопця ніяк не одружиш з собою. І в мене подруги так виходили заміж. Та я їх не осуджую. А як по-іншому, коли хлопець тормоз?)

П.С. Від мене до Польщі так само, як і до Турції.)))
  • 0

#42 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 20:51

.Я б заборонила народжувати жінкам,які й гадки не мають як себе з дитиною поводити.ну,не знаю.Змушувати їх курси проходити. ну що-небудь!!!! Бони ж власних дітей калічать.Як фізично,так і морально.
А ще треба жінкам заборонити вступати в статеві зв'язки, щоб не залітали! Поставити пояс вірності і на це виділити гроші з держбюджету. :rolleyes:

Якщо батьки не дбають за свою дитину, б'ють, не слідкують як вчиться. То треба їх позбавляти батьківства. Можливо це й жорстокий крок, але яке життя буде у цієї маленької дитини у майбутньому? Звичайно, потрібні державні , хороші інтернати.
  • 0

#43 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 14.11.2008 – 00:59

Я б заборонила народжувати жінкам,які й гадки не мають як себе з дитиною поводити.
І за якими критеріями ти б це визначила? Життя - штука неоднозначна.
Ну заженеш ти мам на якісь курси. Припустімо, вони навіть добре теорію вивчать. Але жодної гарантії, що вони хоч один відсоток тих знань зможуть правильно використати! Жоднісінької гарантії!
Чи тобі треба наводити приклади "цілком нормальних, пристойних повних сімей", в яких діти все одно виростають скаліченими (в психологічному сенсі). Бо батьки, хоч як не "хотіли для дитина кращого"...
Одне-єдине необережне слово травмує дитину на все життя. А батьки навіть не помітять(чи вчителі, чи сусіди - це ж будь-хто може бути! будь-який перехожий). Бо для них то було звичайнісіньке слово...
Серед нас багато людей є, котрих малими бабаєм не лякали? Одні ростуть собі, а інші решту життя темряви бояться...
Ніяких гарантій... Насправді ми щоразу тільки сподіваємося, що все буде добре. А маємо те, що маємо...
  • 0

#44 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.11.2008 – 10:52

Перегляд дописуSensssorika (13.11.2008 21:32) писав:

Я б заборонила народжувати жінкам,які й гадки не мають як себе з дитиною поводити.ну,не знаю.
За яким принципом розрізняти вміє-не вміє? Та, що навіть не планувавши дитину і жодного разу не тримала навіть чужої на руках, завагітнівши і народивши, стає чудовою мамою, навчаючись бути нею чисто інтуїтивно. А жінка, яка все життя бавить племінників і грається з чужими дітьми, мріє про них. може, насправді, буди поганою мамою.... І жорстокою, і вимогливою. і т.д.
  • 0

#45 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.11.2008 – 13:38

Перегляд дописуОлеська (13.11.2008 20:41) писав:

Боже, де ти живеш?..
Хоча, такі картини, коли нервова мамочка б"є дитину по писку, аби замовчало, я не раз спостерігала і в нас. Сама прибила би її.
І у нас дівчата прагнуть "залетіти", бо по-іншому хлопця ніяк не одружиш з собою. І в мене подруги так виходили заміж. Та я їх не осуджую. А як по-іншому, коли хлопець тормоз?)

П.С. Від мене до Польщі так само, як і до Турції.)))
Чомусь подумала шо ти зі Львова) То ненормальний спосіб одруження.Ти більше якшо хлопець- тормоз.

Усім іншим: я не думаю,що мати яка годує пятимісячну дитину йогуртами і десертами ПРЕЗИДЕНТ - нормальна.Мати,яка на ті грош що дежава виділяє на дитину,тратить на спортивний костюм за 800грв- нормальна.Чомусь я тільки таких мамаш зустрічаю.Це проблема. Добре,шо не моя.
  • 0

#46 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 14:21

Перегляд дописуSensssorika (14.11.2008 14:38) писав:

Усім іншим: я не думаю,що мати яка годує пятимісячну дитину йогуртами і десертами ПРЕЗИДЕНТ - нормальна.Мати,яка на ті грош що дежава виділяє на дитину,тратить на спортивний костюм за 800грв- нормальна.Чомусь я тільки таких мамаш зустрічаю.Це проблема. Добре,шо не моя.
Не треба всіх міряти одним мірилом... Таких мам - обмаль...
  • 0

#47 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.11.2008 – 14:28

Перегляд дописуVakuolka (14.11.2008 14:21) писав:

Не треба всіх міряти одним мірилом... Таких мам - обмаль...
ну да... залітають якраз саме приблизно у моєму віці найчастіше.А в такому віці більшість дівчат навіть готувати до пуття не вміють. Подумаєш..зате які з них мами будуть!!!)) Таких мам- більшість. Яи кажу саме про зальотних. Чому нє "прєдохранялась?" Бо дура? а мама ,значить, класна?. логічно...
  • 0

#48 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.11.2008 – 14:53

Перегляд дописуSensssorika (14.11.2008 13:38) писав:

То ненормальний спосіб одруження.Ти більше якшо хлопець- тормоз.
Так одружується чимала частина сучасних українців. Тому можна вважати, що той спосіб є таки нормальним.)
  • 0

#49 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 14.11.2008 – 15:38

Перегляд дописуSensssorika (14.11.2008 15:28) писав:

Чому нє "прєдохранялась?" Бо дура?
Та не тільки "дури"... то ж така штука - не завжди вдається думати про наслідки...
  • 0

#50 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 15:54

Перегляд дописуSensssorika (14.11.2008 15:28) писав:

ну да... залітають якраз саме приблизно у моєму віці найчастіше.А в такому віці більшість дівчат навіть готувати до пуття не вміють. Подумаєш..зате які з них мами будуть!!!)) Таких мам- більшість. Яи кажу саме про зальотних. Чому нє "прєдохранялась?" Бо дура? а мама ,значить, класна?. логічно...
Ой, та чисто... Знаєш, як бігом така мамуся, яка дівчиною готувати не вміла вчиться це робити? І поява дитини часто додає розму і організованості... А щодо запобігання... думаю, не скажу новину, якщо скажу. що іноді запобігайся. не запобігайся, а діти родяться... Отак..
  • 0

#51 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.11.2008 – 15:59

Перегляд дописуОлеська (14.11.2008 14:53) писав:

Так одружується чимала частина сучасних українців. Тому можна вважати, що той спосіб є таки нормальним.)
Чимала частина суспільства думає що сатаністи не вірять в Бога і вбивають немовлят. Але ж не можна сказати що то правда,якшо вони просто необізнані) Була б я йчоловіком,я б не хотіВ би одружуватись тільки тому що я -дурак і вона про контрацепцію не подумала) Я все одно думаю і думатиму,що дитина повинна бути бажаною. Як у жінки,так і у чоловіка. А то ставлять чоловіків перед фактом " а ти татом станеш!" Так не годиться... цінність сім"ї тоді знижається до нуля...

Перегляд дописуVakuolka (14.11.2008 15:54) писав:

Ой, та чисто... Знаєш, як бігом така мамуся, яка дівчиною готувати не вміла вчиться це робити? І поява дитини часто додає розму і організованості...
Я не кажу,шо така вона не навчиться. Цілком можливо шо і навчиться.Але чомусь не вчаться.

Перегляд дописуVakuolka (14.11.2008 15:54) писав:

А щодо запобігання... думаю, не скажу новину, якщо скажу. що іноді запобігайся. не запобігайся, а діти родяться... Отак..
ой,люба,а чого це в нас син- негр? :rolleyes:
  • 0

#52 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 16:03

Перегляд дописуSensssorika (14.11.2008 16:59) писав:

ой,люба,а чого це в нас син- негр? :ggggg:
:rolleyes: Кхм.. звиняйте, може я туплю... зараз мені то "простітєльно", в зв"язку з певними обастивинами. але ДО ЧОГО ТУТ ЦЕЙ ПРИКОЛ ПРО НЕГРА?
  • 0

#53 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.11.2008 – 16:08

Перегляд дописуVakuolka (14.11.2008 16:03) писав:

:rolleyes: Кхм.. звиняйте, може я туплю... зараз мені то "простітєльно", в зв"язку з певними обастивинами. але ДО ЧОГО ТУТ ЦЕЙ ПРИКОЛ ПРО НЕГРА?
Просто так нічого не буває. Просто так можна з"їсти бутерброд замість булочки. Але не залетіти і народити дитину.
  • 0

#54 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 16:25

Перегляд дописуSensssorika (14.11.2008 17:08) писав:

Просто так нічого не буває. Просто так можна з"їсти бутерброд замість булочки. Але не залетіти і народити дитину.
Не буду оффтопити , доказуючи, що є море випадків, коли вагітніють і з таблетками, і з гумками, і спіральками...
  • 0

#55 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.11.2008 – 17:32

Перегляд дописуVakuolka (14.11.2008 16:25) писав:

Не буду оффтопити , доказуючи, що є море випадків, коли вагітніють і з таблетками, і з гумками, і спіральками...
У таких випадках: коли не допомогли ні спіральки ні таблетки ні т.д і т.п. робляться аборти. Бо якшо вже аж так "прєдохраняєшся" значить дитина тобі точно непотрібна,а значить вона- небажана. От прикол: "Сину,ти народився,бо у папи презик порвався,а я таблетки просрочені пила." Красатаааааа...
  • 0

#56 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 08.03.2009 – 23:19

Перегляд дописуtrim (3.10.2008 14:36) писав:

За останнє століття збільшилась кількість матерів-одиначок, що призводить до суттєвих проблем у суспільстві:
Последствия развода для детей:

Цитата

Ежегодно около полумиллиона детей переживают развод.
• Вероятность его пережить существует для каждого третьего ребенка.
• 98% детей автоматически при разводе передаются матери и лишаются отца.
• Более половины матерей всячески препятствуют контактам отца с ребенком.
• Материальный шантаж отца за право видеть своего ребенка стал повседневностью.
• В подавляющем числе случаев соответствующие органы оставляют без внимания нарушения матерью прав отца ребенка.
• Тысячи детей без согласия отца увозятся матерьми за границу.
Дети, выросшие без отца:
• В 5 раз чаще совершают самоубийство;
• В 35 раз чаще сбегают из дома;
• В 9 раз чаще бросают школу, недоучившись;
• В 14 раз более вероятно совершат изнасилования (мальчики);
• В 10 раз чаще становятся наркоманами;
• В 9 раз более вероятно закончат свою жизнь в нищете;
• В 20 раз более вероятно закончат свои дни в тюрьме.
Результаты социологических исследований в США:
• 63% от всего подросткового суицида совершается детьми, растущими без отцов.
• 90% всех бездомных детей и детей, регулярно совершающих побеги из дома — из семей без отца.
• 85% детей с характерным антисоциальным поведением растут в семьях без отца.
• 71% детей, бросающих школу, растут (росли) в семьях без отца.
• 70% детей, попадающих в государственные специализированные заведения, выросли в семьях без отцов.
• 85% всех подростков, находящихся в тюрьмах, росли в семье без отца.
Значить мені пощастило і я не попав в ті відсотки. В мене були люблячі мама, дідусь з бабусею, і дядько, тому я ніяких дискомфортів в тому що я ріс без батька не відчував. Дуже важливу роль в цьому відіграє підтримка батьків(матері я маю на увазі), якщо вони поставляться з розумінням то є дуже висока ймовірність що дитина в ці відсотки не попаде.
  • 0

#57 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 09.03.2009 – 00:32

Перегляд дописуSensssorika (14.11.2008 17:32) писав:

У таких випадках: коли не допомогли ні спіральки ні таблетки ні т.д і т.п. робляться аборти. Бо якшо вже аж так "прєдохраняєшся" значить дитина тобі точно непотрібна,а значить вона- небажана. От прикол: "Сину,ти народився,бо у папи презик порвався,а я таблетки просрочені пила." Красатаааааа...
В таких випадках добре моралізаторством займатися тим, у кого своїх дітей нема... :angry1:
  • 0

#58 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дике поле

Відправлено 09.03.2009 – 09:43

Моя бабуся і коханка діда похоронені поряд.
Кажуть бабуся була розумною жінкою, ніколи не влаштовувала сварок, хоча дідо ні одної спідниці не пропускав.
В мене по цій лінії тато і шість тіток - сім морально здорових дітей.

Життя є життя, ну не буває в цій сфері халяви, а закони і контрацептиви
в даному контексті- просто відмазки.
  • 0

#59 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.03.2009 – 23:32

ну ми вертаємся до якогось... хм... навіть не знаю, в які часи таке було... ну до первоначальних часів чи форм, де самець вибирає самку і оплодотворяє її... завершується мабуть цикл якийсь... люди перестають цінувати ті свої риси, які й зробили їх вищими істотами на планеті... слово "людина" втрачає своє значення, тепер це лише як назва виду...
  • 0

#60 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 24.10.2009 – 01:34

Перегляд дописуSensssorika (12.11.2008 17:39) писав:

Я думаю навіть більше ніж вас усім здається)Не розумію навіщо народжувати дитину по зальоту? І ростити її без батька. Дитина спитає чому у Тані є папа,а у неї нема.А мати що відповість? "Бо ти в мене незапланована" ? У дитини повинен бути батько.ну,ладно коли жінка овдовіла. а у інших випадках? Коли чоловік з жінкою навіть одружені ніколи не були? особисто я не хотіла б бути народженою таким чином.
панно, я безбатченок. ніяких комплексів на цей рахунок в мене нема й не було.
моя мама дуже щаслива, що я є. і я щаслива, що є на цьому світі, як би то для декого банально не звучало.
я не питала, чого в мене нема батька, я розуміла, що його просто нема, а ще, мабуть, я з самого дитинтсва була пофігісткою, тому майже ніколи й не цікавилася тим, де він, що він, як він. мені просто не було цікаво. ага.
А моя мама любила мого біологічного батька, і плодом цього нерозділеного кохання стала я. ойчєц же брехав матері. але я навіть йому вдячна, ібо якби не він - не було б мене.
і, о боги! яке чудо, що моїй чудовій матері не траплялися на життєвому шляху такі особи, як панна Сенсоріка, ібо могло б не бути мене на цьому світі вапшє!

Повідомлення відредагував WTF?: 24.10.2009 – 01:53

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних