Перейти до вмісту

Безбатченки - світова проблема?

Повідомлень в темі: 106

#21 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 12.11.2008 – 01:16

Перегляд дописуМанюня (11.11.2008 18:37) писав:

Заборонити розлучення? Маячня! Потрібно спочатку нормальні відносини побудувати, а потім уже дітей заводити, а у нас, частіше, навпаки виходить. Зробили дитину, познайомились, а потім будують подружнє життя. В цій ситуації жаль тільки дитину. Потрібно придумати раціональне покарання при розлученні. Наприклад жінці заборонити народжувати. Чоловіку також придумати щось таке, чого він боятиметься. Може тоді буде більше ладу і не буде тупих шлюбів, котрі розвалюються.
Ага, натомість будуть тупі шлюби, в яких усі члени сім’ї будуть страждати, але боятимуться виправити - бо ж покарання... :) Це як твердження, що "хороший індіанець - мертвий індіанець"...
  • 0

#22 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 12.11.2008 – 14:32

Перегляд дописуAmili (3.10.2008 18:36) писав:

Хтось відомий колись сказав: " У будь-якому розлученні винний чоловік" (цей відомий теж був чоловічого роду), можливо в цьому і є доля правди.

Я б сказав би, що в цьому повністю все правда.

Перегляд дописуAmili (3.10.2008 18:36) писав:

Навіть якщо жінка і алкоголічка

У нормального чоловіка жінка не буде алкоголічкою.

Перегляд дописуbulbashka_aero (12.11.2008 01:16) писав:

Ага, натомість будуть тупі шлюби, в яких усі члени сім’ї будуть страждати, але боятимуться виправити - бо ж покарання..

Нічого подібного.
Як на мене розлучення справді треба, ні - не заборонити, а ставити більш жорсткі вимоги. А то зараз розлучитись легше, аніж обміняти в магазині браковані кросівки.
Перед розлученням місяць, а то й два з парою повинен попрацювати гарний психолог, виявити причини, спробувати допомогти. Якби все так було - у нас були б тисячі щасливих сімей, які наразі розлучаються через дрібниці - хтось прийшов стомлений, хтось інший знервований доганою боса, один сказав щось , інший гиркнув у відповідь і понеслося - сварка, биття тарілок, потім усю ніч один п"є, друга плаче у подружки, а на ранок біжать із заявою про розлучення. Дурня це все.
  • 0

#23 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 15:13

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2008 15:32) писав:

Я б сказав би, що в цьому повністю все правда.

У нормального чоловіка жінка не буде алкоголічкою.

Нічого подібного.
Як на мене розлучення справді треба, ні - не заборонити, а ставити більш жорсткі вимоги. А то зараз розлучитись легше, аніж обміняти в магазині браковані кросівки.
Перед розлученням місяць, а то й два з парою повинен попрацювати гарний психолог, виявити причини, спробувати допомогти. Якби все так було - у нас були б тисячі щасливих сімей, які наразі розлучаються через дрібниці - хтось прийшов стомлений, хтось інший знервований доганою боса, один сказав щось , інший гиркнув у відповідь і понеслося - сварка, биття тарілок, потім усю ніч один п"є, друга плаче у подружки, а на ранок біжать із заявою про розлучення. Дурня це все.
Ага-ага, хай роками ходять до психоаналітиків... Те ще щастя...
Просто думати треба, перш ніж одружуватися.
  • 0

#24 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 15:55

Перегляд дописуbulbashka_aero (12.11.2008 15:13) писав:

Ага-ага, хай роками ходять до психоаналітиків... Те ще щастя...

Пропонуєте існувати так і далі - з одним розлученням на два шлюби?

Перегляд дописуbulbashka_aero (12.11.2008 15:13) писав:

Просто думати треба, перш ніж одружуватися.

До чого тут думати? Просто у нас розірвана спадковість поколінь, і її назад вже не повернеш - потрібно шукати інші ліки від проблем, які цим породжуються. Якщо тепер діти не можуть в повній мірі пройти психологічну підготовку перед власним шлюбом в сім"ї батьків, значить вони повинні її проходити разом з потенційним кандидатом у досвідчених психологів, які пояснять все про "підводні камені" шлюбу і як їх уникати. Такі курси вже є щонайменше в Києві та Львові - і люди задоволені, ходять - відбою нема. Тільки це повинна бути державна програма, а не ентузіазм кількох людей.
  • 0

#25 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 16:12

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2008 16:55) писав:

Тільки це повинна бути державна програма, а не ентузіазм кількох людей.
В багатьох країнах діють такі програми, але проблеми це не вирішує. Кількість розлучень не зменшується.
Світ змінюється - ставлення до шлюбу також змінюється. Добре це чи погано - але так є...
Рятувати мертвого пацієнта - дурна справа.
  • 0

#26 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 16:34

Перегляд дописуbulbashka_aero (12.11.2008 16:12) писав:

В багатьох країнах діють такі програми, але проблеми це не вирішує. Кількість розлучень не зменшується.

наведете приклади? Бо у мене інша статистика.
  • 0

#27 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.11.2008 – 17:39

Перегляд дописуУсміхнена (29.10.2008 16:37) писав:

Реночко, треба розрізняти мам-одиначок, котрі своїх дітей виховують, та усіма силами намагаються виростити з них сильних, духовно та фізично, людей, і тих, діти котрих не доживають до 16-тиліття від паршивого життя. Ви не подумали?
Я думаю навіть більше ніж вас усім здається)Не розумію навіщо народжувати дитину по зальоту? І ростити її без батька. Дитина спитає чому у Тані є папа,а у неї нема.А мати що відповість? "Бо ти в мене незапланована" ? У дитини повинен бути батько.ну,ладно коли жінка овдовіла. а у інших випадках? Коли чоловік з жінкою навіть одружені ніколи не були? особисто я не хотіла б бути народженою таким чином.
  • 0

#28 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 17:42

Перегляд дописуSensssorika (12.11.2008 17:39) писав:

Я думаю навіть більше ніж вас усім здається)

нас усіх просто цицьки в оману вводять :)
  • 0

#29 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 23:08

Перегляд дописуbulbashka_aero (12.11.2008 01:16) писав:

Ага, натомість будуть тупі шлюби, в яких усі члени сім’ї будуть страждати, але боятимуться виправити - бо ж покарання... :) Це як твердження, що "хороший індіанець - мертвий індіанець"...
Натомість люди будуть думати головою перед тим як ставити штамп. Шлюб, як статус який надавався йому спочатку, вже давно зникнув. І однією причиною цього є те, що зараз заміж виходять, неначе в магазин (зареєстревали шлюб - пожили - не сподобалось - інший - зареєстрували - пожили - не сподобалось - наступний і т.д.). Потрібно розуміти всю серьйозність відповідальності.
А життя при покаранні не закінчується. Хай живуть розлучені батьки як хочуть та будуть щасливими, але вже без дітей і ніяких повторних шлюбів. Сумісне жительство з наступною пасією (і така буде не одна) - для них щастя. Якщо люди зламали життя однієї дитини, то вони не мають право ламати життя іншій.

Повідомлення відредагував Манюня: 12.11.2008 – 23:13

• 0

#30 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 23:25

Перегляд дописуМанюня (12.11.2008 23:08) писав:

Якщо люди зламали життя однієї дитини, то вони не мають право ламати життя іншій.

От я теж не розумію, чому коли людина порушує правила на автомобілі - то її позбавляють прав, накладають штраф, а то й посадити можуть. А коли вона ламає життя партнеру, а інколи ще й дітям - то хоч би хни, хоч десятками ламай.
  • 0

#31 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.11.2008 – 23:30

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2008 14:32) писав:

Нічого подібного.
Погоджуюсь. Дійсно, люди розлучаються з такою легкістю, що іноді аж страшно стає. Не розумію, як це: шукате одне-єдине, кохати, одружуватись, переживати все разом і враз в один момент розлучитись?.. Хоча, звичайно, бувають винятки, різні ситуації, іноді дійсно краще розлучитись і влаштувати своє життя в молодому віці, але... Діти дуже страждають від цього.
В моєї подруги така ситуація, що вони з чоловіком постійно гризуться. І в періоди їх сварок старший хлопчик починає задихатись. Водили по лікарях, доки психолог не пояснила що і до чого. Тепер вони намагаються робити все, аби діти не бачили поганих стосунків.

Перегляд дописуSensssorika (12.11.2008 17:39) писав:

Я думаю навіть більше ніж вас усім здається)Не розумію навіщо народжувати дитину по зальоту? І ростити її без батька. Дитина спитає чому у Тані є папа,а у неї нема.А мати що відповість? "Бо ти в мене незапланована" ? У дитини повинен бути батько.ну,ладно коли жінка овдовіла. а у інших випадках? Коли чоловік з жінкою навіть одружені ніколи не були? особисто я не хотіла б бути народженою таким чином.
Теж колись думала народити дитину сама. Думала так, бо знаю, що мені вжитись з кимось буде складно, тож яка різниця, чи я одружусь, народжу дитину і розлучусь, і коли я просто народжу дитину? Але та ж подруга відмовила, мовляв, що я егоїстка і про майбутню дитину не думаю.
  • 0

#32 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 23:50

Перегляд дописуОлеська (12.11.2008 23:30) писав:

Але та ж подруга відмовила, мовляв, що я егоїстка і про майбутню дитину не думаю.

Підтримую подругу.

Дитину треба ростити і виховувати в повній сім"ї, чи принаймні докладати до цього усіх зусиль.
Все, я пішов спати :)
  • 0

#33 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 00:35

Перегляд дописуОлеська (13.11.2008 00:30) писав:

В моєї подруги така ситуація, що вони з чоловіком постійно гризуться. І в періоди їх сварок старший хлопчик починає задихатись. Водили по лікарях, доки психолог не пояснила що і до чого. Тепер вони намагаються робити все, аби діти не бачили поганих стосунків.
...а діти, мабуть, дурні і не відчують поганих стосунків, які оком не видно...
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 00:38

Перегляд дописуbulbashka_aero (13.11.2008 00:35) писав:

...а діти, мабуть, дурні і не відчують поганих стосунків, які оком не видно...
Справа не в тому. Є різниця між мало не мордобоєм із гучним скандалом та просто невдоволеністю, правда?
  • 0

#35 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 12:13

Перегляд дописуОлеська (13.11.2008 01:38) писав:

Справа не в тому. Є різниця між мало не мордобоєм із гучним скандалом та просто невдоволеністю, правда?
Для дитини різниця не велика - в сім’ї щось погано і вона це відчуває, навіть якщо батьки мило посміхаються...
  • 0

#36 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.11.2008 – 16:45

Перегляд дописуОлеська (12.11.2008 23:30) писав:

Теж колись думала народити дитину сама. Думала так, бо знаю, що мені вжитись з кимось буде складно, тож яка різниця, чи я одружусь, народжу дитину і розлучусь, і коли я просто народжу дитину? Але та ж подруга відмовила, мовляв, що я егоїстка і про майбутню дитину не думаю.
Більшість жінок самі по собі мами некудишні,а ще й намагаються одні дитину виховувати.Як на мене то тупість.А я й сама..."дівчина-бульдозер".Задавлю не габаритами,а характером. Звісно,материнство,то прекрасно. Але в такому випадку,я краще всиновлю дитину,аніж НАГУЛЯЮ свою.

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2008 17:42) писав:

нас усіх просто цицьки в оману вводять :rolleyes:
О, SENSible чи навіть SENSual Ві-джею! Не туди тебе водить.То лише пропаганда чорних ліфчиків. :ggggg:

Не треба забороняти розлучення. Бо якшо я раптом випаду в астрал і вийду заміж,а мій чоловік потім не зможе зі мною розлучитись..він же застрелиться...)))
  • 0

#37 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.11.2008 – 17:06

Перегляд дописуSensssorika (13.11.2008 17:45) писав:

Звісно,материнство,то прекрасно. Але в такому випадку,я краще всиновлю дитину,аніж НАГУЛЯЮ свою.
Посперечаюсь...
Дивно, але якщо є бажання і МОЖЛИВІСТЬ народити власну дитину, хай навіть "нагуляну", то для чого всиновлювати? Хто вам мказав, що до всиновленої дитини, ви будете добре ставитись і любити як рідну? ні, я не вважаю, що синовлене дитя не будеш так любити, як рідне, але...
І ще одне, а ви впевнені, що та дитина, яку ви захочете всиновити не була нагуляною? А ви впевнені, що коли, наприклад, не дай Боже, щось не так зі здоров"ям в майбутньому, не будете шкодувати, що упустили можливість народити власну здорову дитину? та й , як на мене, поняття "нагуляна" дуже відносне. Навіть "нагуляна" дитина є бажаною і любимою для мами. І коли бачиш малятко і тримаєш його на руках, аж бігом забуваєш за яких умов воно було зачате. Тисячі жінок багато б віддали, щоб народити дитину хай навіть від татка, який загубився...
  • 0

#38 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.11.2008 – 17:21

Перегляд дописуVakuolka (13.11.2008 17:06) писав:

Посперечаюсь...
Дивно, але якщо є бажання і МОЖЛИВІСТЬ народити власну дитину, хай навіть "нагуляну", то для чого всиновлювати? Хто вам мказав, що до всиновленої дитини, ви будете добре ставитись і любити як рідну? ні, я не вважаю, що синовлене дитя не будеш так любити, як рідне, але...
І ще одне, а ви впевнені, що та дитина, яку ви захочете всиновити не була нагуляною? А ви впевнені, що коли, наприклад, не дай Боже, щось не так зі здоров"ям в майбутньому, не будете шкодувати, що упустили можливість народити власну здорову дитину? та й , як на мене, поняття "нагуляна" дуже відносне. Навіть "нагуляна" дитина є бажаною і любимою для мами. І коли бачиш малятко і тримаєш його на руках, аж бігом забуваєш за яких умов воно було зачате. Тисячі жінок багато б віддали, щоб народити дитину хай навіть від татка, який загубився...
Я дітей взагалі люблю. Оце набагато дивніше.А якщо є ризик народити хвору дитину,з пороком серця...Я краще всиновлю.Можливо теж хвору.Але не даватиму життя хворій людині щоб самій її виношувати ті кляті 9 місяців,а потім ще й років два мучатись і самій і з дитиною.Тим більше...потрахатись з хлопцем,якого я навряд чи коли ще побачу,чи захочу бачити,залетіти і народити від неї дитину? Ніколи.Я буду ростити дитину одна тільки остаточно поставивши на собі,на особистому житті, хрест. В мене такий темперамент.Я дуже "страстная".Мені потрібні чоловіки. Але я також хочу чоловіка у якості супутника в житті. Я не думаю що з дитиною я комусь буду потрібна в обох випадках одночасно.Бо,поставивши себе на місце того ж чоловіка,я б не хотіла за дружину жінку що легковажно залетіла від іншого.
  • 0

#39 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 19:19

Перегляд дописуSensssorika (13.11.2008 16:45) писав:

Більшість жінок самі по собі мами некудишні,а ще й намагаються одні дитину виховувати.Як на мене то тупість.А я й сама..."дівчина-бульдозер".Задавлю не габаритами,а характером. Звісно,материнство,то прекрасно. Але в такому випадку,я краще всиновлю дитину,аніж НАГУЛЯЮ свою.
А хто визначає нікудишність мам? Кожна мама виховує по-своєму, так, як вважає за потрібне. Можна засудити матерів-п"яниць, наркоманок чи тих, хто б"є безпричинно постійно дитя, чи тих, хто мужиків водить одного за одним на очах у дитини, чи тих, хто заставляє дітей просити милостиню і теде. Таких поганих мам можна назвати безліч, вірніше причин назвати жінку поганою мамою можна нахвати безліч. Але... Якщо жінка все ж намагається, старається виховувати, вкладає в цю дитину всі свої сили, гроші, душу, то як може повернутись в когось язик назвати цю жінку поганою мамою???
Я не засуджую жінок, які вирішили, як кажуть, народити дитину для себе, тобто без чоловіка. Я не засуджую в принципі, бо яке маю право когось засуджувати? Знаю кілька таких випадків. Наведу їх як приклад (не для послідування, а для роздуму):
1. Жінка зустрічається років десять з одруженим чоловіком. Вона його дуже любить. В чоловіка є сім"я і ця жінка (коханка), але його цей стан речей влаштовує. Так от, ця жінка маючи 40 років, рішається народити дитину від цього чоловіка. Осуджувати її? Але ж без дитини її життя було би пустим, але ж чоловік підтримуватиме її надалі (а він досить забезпечений), але ж дитина буде жити не гірше від інших, та й батька знати буде...
2. В дівчини виявляють серйозні проблеми по жіночому. Їй просто необхідно завагітніти, бо надалі може просто не мати дітей. А хлопця як такого, щоб вийти заміж, не має. Так що їй вибрати - залишитись самій чи зберегти своє добре ім"я і не йти на такий крок?
3. Дівчина зустрічається з хлопцем. Завагітніла. Хлопець відмовляється одружуватись. Якщо вона зробить аборт, то 50% (якщо не більше) ризику надалі не завагітніти.
Таких випадків можна навести безліч.

Чоловік може бути як не один, то другий, а дитина - твоя.
  • 0

#40 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.11.2008 – 20:32

Перегляд дописуОлеська (13.11.2008 19:19) писав:

А хто визначає нікудишність мам?Якщо жінка все ж намагається, старається виховувати, вкладає в цю дитину всі свої сили, гроші, душу, то як може повернутись в когось язик назвати цю жінку поганою мамою???
В тебе поряд Польща,а в мене- Турція))Понарожали від турків,бо думали шо ті на них оженяться і будуть до кінця життя забезпечувати їх(бо в Турції жінка-дружина не має працювати). І ШО? і сидять тепер ті дівки у батьків на шиях. Більшість тих,хто народжує і не виходить заміж народжують саме по зальоту.Я НЕ ДУМАЮ,ЩО ДІВКА,ТАК,САМЕ ДІВКА, ЯКА НЕ ДУМАЛА ЯК ДО ТАК І ПІД ЧАС СЕКСУ,ДУМАТИМЕ ПІСЛЯ ТОГО ЯК НАРОДИТЬ.І по моїм спостереженням так воно і є. Ліза тільки й думає від кого б ще залетіти,шоб нарешті заміж вийти,Настя-шльондра розводить мужиків на гроші,аби забезпечувати ту ж дитину. Ну,додому вона їх не водить.АЛЕ!Факт: дитина шо для першої,шо для другої тільки "обузою" стала. Їхні діти не голодають,вони добре вдягнені....АЛЕ! Одна кормить дитину всякою бридотою,яку навіть я їсти не стала б,бо то ж "прощавай,шлунок!". В пять років у дитину буде або гастрит,або язва. Інша ніяк не могла привчити дитину лягати спати о 9-й вечора.Дитина(3 рочки) висипалася вдень,а потім всю ніч діяла матусі на нерви. Далі.Маріна. Вийшла заміж саме по зальоту.Прожила з ним менше року,він її вигнав,бо вона ж навіть готувати не вміє. Повернулася додому,сюди. Так дитина її,Віка,гуляючи по вулиці могла почати битись головою об землю. А Марина шо? " Та це в неї нервове!". Накричить на дитину,шоб не позорила матір- і всьо. "Воспітатєльний процес окончєн". так. В мене повернеться язик назвати таких мам нікудишніми. Краще б не народжували. Це ж не ляльку заводиш! Одруження- то вже великий крок. А дитина... повинна бути бажаною.Я б заборонила народжувати жінкам,які й гадки не мають як себе з дитиною поводити.ну,не знаю.Змушувати їх курси проходити. ну що-небудь!!!! Бони ж власних дітей калічать.Як фізично,так і морально.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних