Перейти до вмісту

Безбатченки - світова проблема?

Повідомлень в темі: 106

#101 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 19.01.2011 – 14:20

Перегляд дописуОлеська (19.01.2011 13:01) писав:

У Вас реально складне начання було, їй-бо.

О, невже з'явились підозри, що навчання не всюди було таке ідеалістичне, як пані його собі уявила на основі своєї єдиної школи?
Це велетенський прогрес.

Ще трохи, і можна буде з пані поділитися такими речами, як цькування всім класом тих, хто чимось не вгодив класному керівникові - аж до регулярних підстав прогулятися до міліції, щоб "зняти побої" - причому абсолютно безрезультатно.
Або побиття вчителя старшокласникам.
Чи секс по підвалах, не кажучи вже про цигарки по туалетах.
Чи про міліціянтів, які тільки вряди-годи приїздили на виклики про те, що п'яний сусід знову ламає двері сокирою, щоб дістатися своєї дружини, а коли приїздили - розводили руками і казали "сім'я - це сім'я, самі розберуться".
І ще багато-багато чого, що не показували в радянських кінофільмах.

Навчіться таки і читати уважніше інших, а і поважати.

Не бачу сенсу говорити про повагу - поки що тут ніхто нікого не ображав і, як на мене, все йде в атмосфері особистої поваги хоча б до персони, про думку вочевидь не йдеться, адже Ви відкидаєте будь-яку можливість того, що я правий і Ваші уявлення про радянську освіту та виховання дуже далекі від реального в масштабах країни.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 19.01.2011 – 14:29

• 0

#102 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.01.2011 – 15:13

Перегляд дописуОлеська (19.01.2011 11:23) писав:

Ними стають ті, хто не має змоги вступити де-інде краще. За покликанням - одиниці.
У що - краще?
Ви би хоч розібралися з попитом/пропозицією на ринку праці спершу.

Дубль два: Ви спеціально вибірково читаєте?
Пріоритет був один: партія - наш рулєвой!
Такий от пріоритет. До речі, зараз обставини складають чи не найкраще, щоби такий самий пріоритет установити.
  • 0

#103 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.02.2011 – 20:47

Перегляд дописуОлеська (19.01.2011 11:23) писав:

фарбувати мармизи заборонялось категорично.

Я не за совок.
да? Зображення

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2011 14:20) писав:

Ваші уявлення про радянську освіту та виховання дуже далекі від реального в масштабах країни.
дак може і ссилочки на статистику підтягнеш, щоб усі "масштаб" вкурили?

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 12.02.2011 – 20:47

• 0

#104 Wagner

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 15.02.2011 – 20:02

/b У мене немає батька. Моя мама - інвалід 2 групи. Моя бабуся виховувала мене до закінчення школи. Зараз я живу з мамою. Я навчаюсь у вузі. У школі мене ніхто не ображав через те, що я не маю батька. Я думаю, що мені не вистачає чоловічого виховання, тому що я не сміливий, не можу за себе постояти, коли треба. У мене немає дівчини (18 років). Я соромлюся (або не знаю), як залицятись до дівчат. Мій батько домоміг би мені стати більш мужнім і навчив би правильно поводитися з дівчатами. Коли у дитини немає одного з батьків, їй не вистачає доброї поради чи допомоги. Але я не дуже хвилююсь через те, що у мене немає тата. :rolleyes:
  • 0

#105 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 15.02.2011 – 20:42

Перегляд дописуWagner (15.02.2011 20:02) писав:

/b У мене немає батька. Моя мама - інвалід 2 групи. Моя бабуся виховувала мене до закінчення школи. Зараз я живу з мамою. Я навчаюсь у вузі. У школі мене ніхто не ображав через те, що я не маю батька. Я думаю, що мені не вистачає чоловічого виховання, тому що я не сміливий, не можу за себе постояти, коли треба. У мене немає дівчини (18 років). Я соромлюся (або не знаю), як залицятись до дівчат. Мій батько домоміг би мені стати більш мужнім і навчив би правильно поводитися з дівчатами. Коли у дитини немає одного з батьків, їй не вистачає доброї поради чи допомоги. Але я не дуже хвилююсь через те, що у мене немає тата. :rolleyes:
Я звісно не спєц в таких справах, але підніміть руку ті, кому батько показував майстер-клас по пікапу :)
  • 0

#106 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 15.02.2011 – 21:38

Перегляд дописуВуйко Дмитро (15.02.2011 20:42) писав:

Я звісно не спєц в таких справах, але підніміть руку ті, кому батько показував майстер-клас по пікапу :rolleyes:

Пікап і батьківська порада - якби зовсім не одне й те ж.
  • 0

#107 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.05.2011 – 13:57

працюють

Зображення
  • 0