Перейти до вмісту

Як врятувати кохання...

Повідомлень в темі: 453

#81 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 06.10.2008 – 21:32

а ти думала шо усі кинуться тобі пропонувати руку і серце аби ти не суіциднічала?? :lol:
я спитавсь цілком серьйозно :)
на холяву напрягаться в наш час нєрульно :)
  • 0

#82 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 06.10.2008 – 21:41

мене таке взагалі не цікавить, мені найменше зараз необхідно чоловіка. Мені треба 1 чоловіка того самого а як не його то нікого
  • 0

#83 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 06.10.2008 – 21:56

то що ж тоді тобі треба аби не суіциднічєла??

:)
  • 0

#84 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 21:57

якби то я сама знала?
  • 0

#85 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.10.2008 – 21:58

незамінних людей нема.. Ніхто не кажи перестати його любити - це тяжко, але тратити свою молодість і життя на що? на чекення людини, яка не цінує тебе, час проведений з тобою? сонце, життя не чекатиме, а осоливо молодість, поки ти депресуєш!
  • 0

#86 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 07.10.2008 – 12:20

Перегляд дописуkitty-bon (6.10.2008 22:41) писав:

мене таке взагалі не цікавить, мені найменше зараз необхідно чоловіка. Мені треба 1 чоловіка того самого а як не його то нікого
Знайомі слова... Я років так в 15 - 16 теж так думав про одну дівчину, та і пізніше бувало. Якщо стосунки розпадуться, то ти його з часом забудеш, нам притаманний такий чудовий механізм, як забування, інакше всі ми давно б уже закінчили в психушці. Можливо, я повторюся, але людина народжується сама і помирає сама, всі решта - батьки, кохані, друзі - лише попутники на дорозі. Я усвіждомив це давно і мені допомагало у скрутних ситуаціях, які були пов'язані із стосунками з дівчатами і не тільки.
  • 0

#87 Invidia

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 15:17

ех...я б не хотіла забувати деяких моменів , бо попри все хренове є ще щось ( маааааалюсінке) хороше , а виходить навпаки - все хороше ми забуваєм , а все погане ні...
упс..то було не до теми <_<
а до теми , мені здається , що того дядіньку тре забути , бо якщо людині дорогі стосунки , то вона не буде псувати їх по всяких дурницях

Повідомлення відредагував Invidia: 07.10.2008 – 15:20

• 0

#88 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 07.10.2008 – 19:56

Автору обіцяю урочисто(якщо в неї таки вистачить самоповаги для розірвання стосунків типу "гра в одні ворота") нагадати цю тему через пів-року.Гадаю вона буде посміхатися
З повагою НострадамуС.

Перегляд дописуТемний ангел (7.10.2008 12:20) писав:

Знайомі слова... Я років так в 15 - 16 теж так думав про одну дівчину, та і пізніше бувало.
Я в 22 зпів року мучився, думаючи те саме, а зараз минуло 1,5 роки і я "морожуся" від стоуснків з цією дівчною..все таки не мое.хоча тоді ніколи не подумав би, що відмовлю, або ще раз скажу що нам не варто підтримувати стосунків.Все відносно.Самоповага до себе - одне з основного.
  • 0

#89 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.10.2008 – 06:19

Оффтоп стерто

Ну як там справи, kitty-bon, вже налагодились стосунки??
Якшо ше ні - то не треба жалітись, яке життя погане і в нас дира в стосунках (це, звісно, образно сказано). Раз хочеш саме його - вперед. Не обов"язково кидати. Бери все в свої руки. Знай, яка ти хороша, класна, і як йому буде погано без тебе. Не ти переживаєш - а він бігає за тобою. Усвідомиш це - воно твоє <_<
  • 0

#90 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.10.2008 – 06:56

Перегляд дописуkitty-bon (6.10.2008 22:41) писав:

Різки тобі треба...
Ведеш себе, як мала дитина. І при цьому ще щось про чоловіків говориш. Подорослішати давно вже час, якщо на кохання тягне.
  • 0

#91 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 08.10.2008 – 07:49

не тобі вирішувати ступінь моєї готовності до кохання... Кохає серце а не розум... За одним с психологічних поглядів людина що каже, що тре подорослішати, сама цього потребує. Коли людина просить допомоги, поради - це не значить, що вона не доросла. Сила то є сміливість визнати свою слабкість.
  • 0

#92 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.10.2008 – 08:27

Перегляд дописуkitty-bon (8.10.2008 08:49) писав:

За одним с психологічних поглядів людина що каже, що тре подорослішати, сама цього потребує.

Ги-ги... <_<

Перегляд дописуkitty-bon (8.10.2008 08:49) писав:

Коли людина просить допомоги, поради - це не значить, що вона не доросла. Сила то є сміливість визнати свою слабкість.

Коли людина просить поради - це одне. Але коли ця людина ані біса не чухається щось робити, хоч їй тих порад надавали вже цілу купу - не вирішує проблему з батьками, не намагається поговорити серйозно з об"єктом уваги - а тільки ниє "як би це мені не самознищитися", то це виглядає саме як "дитинство грає".
  • 0

#93 Link

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 08.10.2008 – 14:20

Рятувати кохання потрібно якщо воно справді Є))якщо в вас довгі тривалі відносини і тепер погіршуються стосунки,то як на мене потрібно забути про ту людину.бо тривалі відносини з часом набридають))залишається звичка..
якщо відчуваєте,що любові немає чи постійні сварки,то не треба себе більше як то кажуть мучити.треба відпустити людину..
це моя думка..
  • 0

#94 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 08.10.2008 – 20:26

Перегляд дописуkitty-bon (8.10.2008 07:49) писав:

Коли людина просить допомоги, поради - це не значить, що вона не доросла. Сила то є сміливість визнати свою слабкість.
в такому варіанті підтримую)
  • 0

#95 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 16:10

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 12:24) писав:

:D Вибачте, але так кепсько, не можу, треба висловитись і спитати поради. У мене з коханим велика криза в стосунках, я хворію вже майже 1,5 тижні, він не провідує, бо з мамою моєю "не дружить",поговорити нема про що, бо в мене горло болить а він не балакучий чомусь, от... А коли починаємо розмовляти про стосунки, то у всьому мене винить, доводить до сліз, а в мене серце хворе, я не витримую... Не знаю, що робити, як врятувати кохання, скласти докупи серце і відновити душу?
Привіт! Якось давненько мене не було на просторах віртуальної павутини, і зокрема на Теревенях. Мабуть таке життя...

Якщо приглядатись до суті ситуації, що склалась, а не до суті заданого тут питання то перш за все рекомендував би тобі відновити власне здоров'я, оскільки ослаблений організм має таку власнивість, як неадекватно реагувати на зовнішні подразники... Дійсно важко переживати подібну ситуацію, однак слід дивитись на реальний світ і як би не було болісно уміти відрізняти його від ілюзорної розкоші. По перше, приглянься до себе такої, якою ти є і зроби висновок чи потрібна собі сама, і якщо результат якимсь чином не задовольняє то встанови причину. Навіть, якщо все здавалось би кепсько не варто падати у паніку, оскільки як правило у таких випадках не просто важко себе сподобати, а взагалі не хочеться про щось подібне думати.
Перестань рятувати кохання, скоріше навпаки – нехай воно врятує тебе, тому, що це його прямий обов’язок, без якого воно втрачає свою суть... Першою задачею для тебе є збалансування власного здоров’я навіть, і особливо тоді, якщо діагнози які ставлять твої лікарі не є сильно втішними. Якщо у тебе є власна свідомість і здатність аналізувати сприйняту інформацію то у тебе є все, щоб досягти потрібних тобі результатів і нехай твоє кохання стане рушійною силою.
Особисто я не покладаюсь на офіційну медицину і якщо ти нею користуєшся то приглянься до новітніх методів, які по своїй суті ідуть далеко попереду звичайної медицини.
І повір мені, якщо ти доведеш для себе що можеш бути абсолютно здоровою, то уже ніякі питання про порятунок почуттів перед тобою стояти не будуть!

Бажаю успіхів!!!
  • 0

#96 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.10.2008 – 21:57

Перегляд допису-=VJ=- (8.10.2008 09:27) писав:

Коли людина просить поради - це одне. Але коли ця людина ані біса не чухається щось робити, хоч їй тих порад надавали вже цілу купу - не вирішує проблему з батьками, не намагається поговорити серйозно з об"єктом уваги - а тільки ниє "як би це мені не самознищитися", то це виглядає саме як "дитинство грає".
ВДРУГЕ(!!!) як це не банально і не дивно з тобою на форумі згодна :prapor3:
  • 0

#97 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 12.10.2008 – 22:05

kitty-bon повір, він того аж ніяк не вартий! Справжнє кохання це коли є взаєморозуміння... підтримка, почуття... А коли це все одностороннє то це не воно! Навіщо тобі таке потрібне, яке винить тебе, і доводить до сліз? Навіщо тобі псувати твої нерви? Навіщо постійно планати? ВІН ЦЬОГО НЕ ВАРТИЙ! Покажи свій характер, що ти теж щось можеш, що ти абсолютно нічим не гірша за нього... і навпаки ТИ тримай його під каблуком а не він тебе... Але всеодно, мені дуже б хоті щоб ти знайшла своє справжнє кохання! І щоб тебе кохала а ти була коханою!!!! Адже ти прекрасна людина, гарний друг і вкінці кінців будеш гарною дружиною!!!)) :prapor3:
  • 0

#98 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 13.10.2008 – 16:31

happy end Ми помирились))))))))))))
  • 0

#99 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 13.10.2008 – 16:36

ну нарешті... я ж говорив що у тебе буде все класно, адже ти справді гарна людина!!!
  • 0

#100 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 13.10.2008 – 16:57

дякую, я знов взмозі посміхатись))))))))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

• Bing