Перейти до вмісту

Як врятувати кохання...

Повідомлень в темі: 453

#61 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1721 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 04.10.2008 – 11:10

такі питання по телефону неверішуються, заспокійся і більше уваги приділи здоровю, а тоді зустрінся з ним і відверто поговори, а то є одні здогади, а паніку розвели. зрештою життя клином на ньому незійшлося, якщо він нехоче бути з тобою тоді і тримати неварто.
  • 0

#62 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.10.2008 – 12:18

Перегляд допису-=VJ=- (3.10.2008 22:23) писав:

Так, так, звісно. Не забудьте перевірити претендента на анкеті з 300 питань і зводити його до усіх можливих лікарів. Сеанс з ккстрасенсом та довідка з міліції також не завадять.
Продовжуй-продовжуй. Ти коли говориш,я себе ще більш розумною почуваю.Не люблю хамів- вони створюють мені конкуренцію:)
Ти в попередній темі казав,що в розривах сімейних стосунків винен виключно чоловік. А тут своїми словами даєш зрозуміти,що неправа дівчина. Будь послідовним.;)
Анкета з 300 питань і все інше...В тебе зір гарний?) Не треба перекручувати моїх слів. Я лише мала на увазі,що треба знати за кого виходиш. І знати не з того що він розказує,а робити певні висновки самій. Доречі,якщо людина хвоієї,ну,наприклад,хламідіозом,то зовнішнє,звісно,якщо у труси не лізти, по ній це ніяк не видно. І,наскільки я памятаю,то за законом до шлюбу потрібно повідомляти партнера про всі свої болячки))

Перегляд дописуkitty-bon (4.10.2008 01:25) писав:

Знаєте шо цікаво, я сьогодні сказала, що або він мене провідає, або я не буду робити нічого, щоб порозумітися, а він відповів, що якщо так то ми розходимося... Це ж не нормально?
Хлопець- егоїст. А ти- мазохістка. Якщо йому так подобається докоряти тобі...Who cares what you are, just enjoy it(слова Саманти ;) ). Тобі правильно сказали: тобі не 40 років,ти не схожа на Пушкарьову...знайдеш іншого,вартого твоїх сліз і подушки)))
  • 0

#63 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 04.10.2008 – 12:27

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 12:24) писав:

:) Вибачте, але так кепсько, не можу, треба висловитись і спитати поради. У мене з коханим велика криза в стосунках, я хворію вже майже 1,5 тижні, він не провідує, бо з мамою моєю "не дружить",поговорити нема про що, бо в мене горло болить а він не балакучий чомусь, от... А коли починаємо розмовляти про стосунки, то у всьому мене винить, доводить до сліз, а в мене серце хворе, я не витримую... Не знаю, що робити, як врятувати кохання, скласти докупи серце і відновити душу?

Може це видасця грубістю, та все ж...

Я все розумію любов-морков... асісяй... все це приємно і призводить до звикання, як наркотик... Та зараз тенденція така, що як я писала вже в одній темі: один в парі кохає, а інший дозволяє кохати. Дуже часто ми плутаємо кохання із закоханістю і коли проходить ейфорія все закінчується. А інколи справджується ще одна мудрість: повсякденність вбиває почуття... а ще коли це було не кохання, а просто закоханість, то і подавно. Можливо твій коханий морально ще не готовий до відповідальності, і його вік тут ні до чого, адже всі ми дорослішаємо морально на багато повільніше фізичного
  • 0

#64 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.10.2008 – 14:39

Перегляд дописуkitty-bon (4.10.2008 00:25) писав:

Знаєте шо цікаво, я сьогодні сказала, що або він мене провідає, або я не буду робити нічого, щоб порозумітися, а він відповів, що якщо так то ми розходимося... Це ж не нормально?
Скажем так, в межах норми.... Складається враження, що він має бажання розірвати стосунки, але хоче, щоб зробила це ти, своїми руками.. Якось так..

Перегляд дописуVepr (4.10.2008 00:50) писав:

та ну шо тут нійасно, йііпть????
нерозмовляє, невідвідує, звинувачує
вихід один – купляєш йому квиток на х**
якщо цицьки є – щє не одного знайдеш ;)
....чи все ж таки залишайся з ним і ЗДОХНИ!
:) ;) Жорстко... Але факт..
  • 0

#65 Invidia

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 15:59

тьху ...... б** в жопу кохання , ич його ще рятувати треба )))) вопше ніколи над таким не парилась , мене ті абіз'янообразні вбільшості з себе виводять ))
  • 0

#66 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 04.10.2008 – 17:14

Не знаю... я ніби на "гачку", мені всі оточуючі хором кричать - "Він тебе не вартий" а я з ним і не хо його відпускати... Він... я останнім часом погано його розумію, адже він дуже добра, чуйна людина, до кризи він був ладен будь-що заради мене зробити. Може в нього якісь проблеми з самовпевненістю, або у мене, адже останнім часом я перестаю собі подобатись, купую массу одягу, взуття, міняю образи подобається всім крім нього... але є одне "але" він вважає мою фігуру бездоганною, що до нього ніхто не робив, всі знаходили недоліки, а він просто кохає такою яка я є... ще й як :) а зараз і не знаю навіть може зі мною щось не так? Можливо проблема в тому, що він з самого початку казав, що йому не віриться, що така як я з ним, тобто ніби як інший рівень... може мені треба бути гіршою, приземленішою? Змінити улюблені шпильки і підбори на кеди та кросівки, плаття на якісь штанці? я заплуталася...
  • 0

#67 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 04.10.2008 – 17:20

Перегляд дописуkitty-bon (4.10.2008 19:14) писав:

... може мені треба бути гіршою, приземленішою? Змінити улюблені шпильки і підбори на кеди та кросівки, плаття на якісь штанці? я заплуталася...
:) НО НО...........
  • 0

#68 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.10.2008 – 17:23

емммм... я шокована... тобто, як згадаю молодість...

слух, це не Твоя проблема, це вже Його проблема. Людина сама по собі мусить лише удосконалюватись. Як ти виглядатимеш чи носитимеш ті речі, в яких тобі не буе затишно і комфортно, похитнеться твоя самооцінка, яка й так кульгає.. А це теж відібється на ваших стосунках. Стосунки будувати і берегти можна лише будучи фізично, духовно і морррально сильним!
  • 0

#69 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.10.2008 – 17:24

Перегляд дописуkitty-bon (4.10.2008 18:14) писав:

... всі знаходили недоліки, а він просто кохає такою яка я є... він з самого початку казав, що йому не віриться, що така як я з ним, тобто ніби як інший рівень...
і?.... тепер він тобі цим докоряє? Геніально.Панове,між собою розмовляти треба.Розмовляти прямо,а не " візьми здогадайся,що я тобі кажу і що хочу сказати".
  • 0

#70 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.10.2008 – 17:39

адже останнім часом я перестаю собі подобатись, купую массу одягу, взуття

О, виявляється фінансової проблеми не існує.

Перегляд дописуРена (4.10.2008 13:18) писав:

Ти в попередній темі казав,що в розривах сімейних стосунків винен виключно чоловік. А тут своїми словами даєш зрозуміти,що неправа дівчина. Будь послідовним.;)

Я десь пропустив, як автор писала, що вони вже сім'я?

Перегляд дописуРена (4.10.2008 13:18) писав:

І знати не з того що він розказує,а робити певні висновки самій. Доречі,якщо людина хвоієї,ну,наприклад,хламідіозом,то зовнішнє,звісно,якщо у труси не лізти, по ній це ніяк не видно. І,наскільки я памятаю,то за законом до шлюбу потрібно повідомляти партнера про всі свої болячки))

Угу. Свою довідку вже приготувала? :)
  • 0

#71 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 17:43

Перегляд допису-=VJ=- (4.10.2008 18:39) писав:

О, виявляється фінансової проблеми не існує.

А я не казала, шо в мене фінансові проблеми) в мене проблема з коханим
  • 0

#72 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.10.2008 – 17:46

Перегляд дописуkitty-bon (4.10.2008 18:43) писав:

А я не казала, шо в мене фінансові проблеми) в мене проблема з коханим

Це було до питання спільного життя.
А проблем я поки що ніяких не бачу. Тут вже майже всі зійшлись на одній думці, що треба зустрічатись і говорити. Який сенс далі себе накручувати?
  • 0

#73 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.10.2008 – 18:10

Я десь пропустив, як автор писала, що вони вже сім'я? ;)
тобто чоловік відповідає за стосунки тільки після шлюбу?примітив....

Угу. Свою довідку вже приготувала? :ggggg:
У приватному листі я тобі ВСЕ сказала. Хочеш щоб я тобі це ще раз сказала,можливо, на якійсь іншій мові, бо моєю бідною українською ти не здатен зрозуміти змісту моїх слів?)
Я майже ПОПРОСИЛА :) не створювати конфліктних зі мною ситуацій, усі претензії і "компліменти"( з твоїх вуст це одне й те сама)- будь ласка, на пошту. Я не твоя жінка,- дякувати богам!(причому дякувати повинен саме ти;) )- тому не повинна з тобою погоджуватися.І тим паче виправдовуватися перед твоїм ніком. Я розумію,що я тобі не подобаюсь. Але я на цю роль і не претендую. Хочеш вижити мене з форуму шляхом того,що мене модератори забанять? ;) " Я пальщена Вашим вніманієм" ;) ))Кінець офф-топу.
;) :beer:

Повідомлення відредагував Рена: 04.10.2008 – 18:11

• 0

#74 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 04.10.2008 – 19:48

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 11:24) писав:

:) Вибачте, але так кепсько, не можу, треба висловитись і спитати поради. У мене з коханим велика криза в стосунках, я хворію вже майже 1,5 тижні, він не провідує, бо з мамою моєю "не дружить",поговорити нема про що, бо в мене горло болить а він не балакучий чомусь, от... А коли починаємо розмовляти про стосунки, то у всьому мене винить, доводить до сліз, а в мене серце хворе, я не витримую... Не знаю, що робити, як врятувати кохання, скласти докупи серце і відновити душу?
Навіщо рятувати те що не є коханням?Чи це ти називаешь коханням?Хм...
З твого поста можно подумати що він загалом дебіл якиїсь...з мамою "не дружить", з тобою не розмовляє, коли розмовляє то винить тебе.Кицьо, воно тобі таке "кохання" треба?Чи ти не варта кращого?

Перегляд дописуVakuolka (3.10.2008 11:58) писав:

Хай я буду жорстока. хам мене зараз тут закопають... Нічого не сладай і не склеюй.... Не вартий він тебе....
Якщо все так, як вона каже то це так і є)

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 12:08) писав:

отож, що не можу кинути, це просто вб'є мене остаточно, бо я не можу без нього
У 18 років так у всіх))

Повідомлення відредагував Everlast: 04.10.2008 – 19:50

• 0

#75 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 05.10.2008 – 08:34

і чого всі так напали на неї??
ану брись, стерв’ятники :)

kitty-bon
шо вже набридають?? ти їм теж квиток на х даруй ;)

може мені треба бути гіршою, приземленішою?
саме так ;)

Змінити улюблені шпильки і підбори на кеди та кросівки, плаття на якісь штанці? я заплуталася...
ні
кращє на стіли, шкіряні шиповані рукавички і пояс, чорна сукня чи шкиряні штані....
^__^
  • 0

#76 Invidia

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 05.10.2008 – 16:12

Можливо проблема в тому, що він з самого початку казав, що йому не віриться, що така як я з ним, тобто ніби як інший рівень... може мені треба бути гіршою, приземленішою? Змінити улюблені шпильки і підбори на кеди та кросівки, плаття на якісь штанці? я заплуталася...
гггггг , якщо він так з самого початку говорив , то потрібно було цю проблему вирішити відразу , а то це і в майбутньому відбилось. Він тебе бачить з кимось ( тіпа на його думку твого рівня) і все : " я отстой ,а вона ..." . Ну і така фігня получається , а треба йому , як особо одаренному . доходчио пояснити шо до чого..
  • 0

#77 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 19:30

хто б тепер мене врятував від самознищення...
  • 0

#78 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 20:19

Перегляд дописуkitty-bon (6.10.2008 19:30) писав:

Якщо ти сама себе не врятуєш, ніхто тобі не поможе, хіба порадою. Так що, вимикай комп і погрузись в реал, піди до нього чи що, зустріньтесь й обговоріть ці всі діла , тільки серйозно. Чим скорше розставите всі точки над "і", тим краще. Мені просто дивно - чому він так не переживає , як ти?
  • 0

#79 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 06.10.2008 – 21:07

Перегляд дописуkitty-bon (6.10.2008 20:30) писав:

а що ти готова за це дати? :)
  • 0

#80 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 21:22

Перегляд дописуVepr (6.10.2008 22:07) писав:

а що ти готова за це дати? :lol: