Перейти до вмісту

Як врятувати кохання...

Повідомлень в темі: 453

#401 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 17.11.2010 – 18:37

Перегляд дописуKassandra (17.11.2010 17:34) писав:

лол..а5 25...

Нема чого кідати хлопців)))
А то починають боятися що знов кіданеш і починають тебе тупо контролити.
+1
"довіддихалась" )))
  • 0

#402 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 17.11.2010 – 18:51

лол
НУ ЧОМУ я такого не роблю в свої 17
НУ ЧОМУУУУ--УУУ---ууу.....

Дівчинко (ібо хоч тобі і 17 але дивись вище)
Не займайся б-ством і буде тобі щастя.

Ласучик гг
нік говорить сам за сібя

ясно що він після твоїх ранніх походеньок не хоче тебе нікуди пускати
А то вранці ще зустрічались а ввечері вже з іншим...................не бду казати що.
Роби висновки
  • 0

#403 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 17.11.2010 – 18:53

ні, ну чому ви її засуджуєте. вона просто хоче віддихнути (мене дуже веселить це слово) з подругами. вона була малою і не розуміла, що коїть. А Андрюша собі гонить ніпадєцкі
  • 0

#404 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 17.11.2010 – 18:56

(зараз прийде хтось мене обсварити, сказати що я гноблю новачків. так от - ні, я гноблю НЕ новачків а..)

Перегляд дописучорно-біла (17.11.2010 17:53) писав:

ні, ну чому ви її засуджуєте. вона просто хоче віддихнути (мене дуже веселить це слово) з подругами. вона була малою і не розуміла, що коїть. А Андрюша собі гонить ніпадєцкі
Андрюша чекає Ласучика вдома з кайданчиками біля батареї під враженням минулих років.

Взагалі коли в стосунках постає питання - відпускати гуляти чи ні...то це не стосунки, це..
Я б зацитувала ту картинку, але я ж потім сама себе неупереджено зобаню.

оце "Я ЗНАЮ ЩО ВІН МЕНЕ СИЛЬНО ЛЮбить" звучить швидше як переконання самої себе, виправдання для Андрюші, ніж як істина
  • 0

#405 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 17.11.2010 – 18:57

Перегляд дописуКрихітка (17.11.2010 17:54) писав:

Андрюша чекає Ласучика вдома з кайданчиками біля батареї під враженням минулих років.
це все одно неправильно. Не подобається мені цей Андрюша!

я вимагаю щоб Андрюша зареєструвався. Хотілось би вислухати дві сторони. *товче молотком
  • 0

#406 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 17.11.2010 – 18:57

Цитата

Перше побачиння, поцілуно, все чудово!!! Але я зноау ішла до інших хлопців нічого не кажучи Андрюші, так я його залишала десь 4 рази
Сонечко, не дивуйся тепер що він тебе і з подругами не відпускає. З твоїм потенціалом існує навіть ймовірність що ти і з дівками загуляєш, мовчу вже про хлопців. Думать нада била, от що. А тепер вибачай.
  • 0

#407 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.11.2010 – 18:58

Згадую Салямині теми в її 17-ть. Я думала, що більшість підлітків такі самодостатні зараз. Виявляється, що ні.

П.С. Ласунчик, я жду.

Повідомлення відредагував Олеська: 17.11.2010 – 19:01

• 0

#408 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 17.11.2010 – 18:59

Перегляд дописучорно-біла (17.11.2010 17:57) писав:

це все одно неправильно. Не подобається мені цей Андрюша!

я вимагаю щоб Андрюша зареєструвався. Хотілось би вислухати дві сторони. *товче молотком
Ні ні, тому що тоді тут підуть некультурні вирази з боку Андрюші а я такого не потерплю, я ж естєт+ґрамнаць.
КРаще послухати сльозливу версію з жіночого боку. А Андрюша їй все і так вискаже

Ласучик, ти мудро зробила що зареєструвалась. Форум тебе навчить життю і виростить тобі товстий панцир а зверху бантік.
  • 0

#409 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 17.11.2010 – 19:35

i 

А мені не видно

• 0

#410 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 18.11.2010 – 17:23

i 

Не відхиляймося від теми..

• 0

#411 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 18.11.2010 – 17:25

i 

От блін, а я тільки почала модеракати)

П.С. Допис неймлеса в пропозиції би, хароша ж ідея))
  • 0

#412 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.11.2010 – 17:31

Перегляд дописуЛастiвочка (17.09.2009 23:21) писав:

20. Серйозно ставтеся до здоров’я. Гарне здоров’я - запорука успіху будь-яких відносин.
да, якщо у обох стоїть - це здорова, годна родина.

Перегляд дописуЛасучик (17.11.2010 18:25) писав:

Привіт, допоможіть мені будь ласка, ось моя історія.... Закохалася я в ньго коли була в 5 класі, це було коханя з першого погляду :lol: він був 6 класі, потім в нас була перше дитяче кохання., він всюди бігав за мною, шукав мене, я була дуже сором"язливою і маленькою, ще не розуміла що і як. Пізніше я влюбилась в іншого хлопчика його однокласника, стосунки тривали 1 рік, але він був не вихованим, і я його кіданула, і вирішила вибачитися перед Андрюшом , моєю першою любовю. він зрадістю прийняв мене, так вже я була трохи старша мені було15 йому 16. Перше побачиння, поцілуно, все чудово!!! Але я зноау ішла до інших хлопців нічого не кажучи Андрюші, так я його залишала десь 4 рази, Я ЗНАЮ ЩО ВІН МЕНЕ СИЛЬНО ЛЮбить!!!! Деякий час я нізким не розмовляла.... потім 28 грудня 2008 року я вирішила знову піти до ньго, він як завжди був радий, бо любить. ось зараз 28.11.нам буде 3 роки, мені зараз 17, на початку він мене куди я хотіла іти з подругами відпускав навіть мови не було, я віддихала,,, останім часом я вже 1 рік сижу дома,,, пускає він мене тільки в школу, і то треба казати весь крок що я робила, а про те що кудась піти мови немає,,,, я його сильно люблю,,, без ньго неможу і тому виконую все що він каже,,, а тка би хотілося кудась піти,, з подругами, підкажіть що робити,,,,, :happytwo:
змусь його пити та курити
  • 0

#413 Coccinella

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 18.11.2010 – 20:36

Привіт, допоможіть мені будь ласка, ось моя історія.... Закохалася я в ньго коли була в 5 класі, це було коханя з першого погляду :lol: він був 6 класі, потім в нас була перше дитяче кохання., він всюди бігав за мною, шукав мене, я була дуже сором"язливою і маленькою, ще не розуміла що і як. Пізніше я влюбилась в іншого хлопчика його однокласника, стосунки тривали 1 рік, але він був не вихованим, і я його кіданула, і вирішила вибачитися перед Андрюшом , моєю першою любовю. він зрадістю прийняв мене, так вже я була трохи старша мені було15 йому 16. Перше побачиння, поцілуно, все чудово!!! Але я зноау ішла до інших хлопців нічого не кажучи Андрюші, так я його залишала десь 4 рази, Я ЗНАЮ ЩО ВІН МЕНЕ СИЛЬНО ЛЮбить!!!! Деякий час я нізким не розмовляла.... потім 28 грудня 2008 року я вирішила знову піти до ньго, він як завжди був радий, бо любить. ось зараз 28.11.нам буде 3 роки, мені зараз 17, на початку він мене куди я хотіла іти з подругами відпускав навіть мови не було, я віддихала,,, останім часом я вже 1 рік сижу дома,,, пускає він мене тільки в школу, і то треба казати весь крок що я робила, а про те що кудась піти мови немає,,,, я його сильно люблю,,, без ньго неможу і тому виконую все що він каже,,, а тка би хотілося кудась піти,, з подругами, підкажіть що робити,,,,, :happytwo:
Відкрий очі і подивись на ваші стосунки очима свого хлопця. Чи ти б вибачала його стільки разів? Ти б не намагалася його контролювати, знаючи що він будь-якої миті може тебе покинути, зруйнувати стосунки і наплювати на твої почуття і емоції тільки зараз разового сексу з кимось? Перед тим як шукати вирішення чи проблему в комусь - треба подивитися і проаналізувати свою поведінку. Ти поступала не правильно, і ти не можеш його звинувачувати. Це елементарні речі, які я розумію в свої 15 років, а ти не розумієш (або, швидше за все просто робиш вигляд що не розумієш, щоб очистити своє сумління і, в випадку чого, звалити відповідальність на віртуальних порадників, типу я хотіла як краще... нашо ж я їх послухала...) в твої 17 років. Людина яка багато разів йде і багато разів повертається - слабка, безхарактерна і невпевненна в собі, вона не може зробити остаточний вибір. От в чому твоя проблема. Тобі треба над собою працювати. Люди в твоєму віці керували державами і арміями, помирали за батьківщину, а ти не можеш зробити елементарний вибір "людина що кохає тебе і хоче прожити з тобою життя - чи всі решта, які просто хочуть тебе відтрахати".
  • 0

#414 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 22.11.2010 – 11:41

Перегляд дописуCoccinella (18.11.2010 20:36) писав:

Людина яка багато разів йде і багато разів повертається - слабка, безхарактерна і невпевненна в собі, вона не може зробити остаточний вибір. От в чому твоя проблема. Тобі треба над собою працювати. Люди в твоєму віці керували державами і арміями, помирали за батьківщину, а ти не можеш зробити елементарний вибір "людина що кохає тебе і хоче прожити з тобою життя - чи всі решта, які просто хочуть тебе відтрахати".
Да ну. Для такого віку цілком нормальна поведінка. І хлопчик той з часом навчиться не вестися на те і не бути потім лохом =)
  • 0

#415 Coccinella

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень

Відправлено 22.11.2010 – 22:36

Перегляд дописуAntares (22.11.2010 11:41) писав:

Да ну. Для такого віку цілком нормальна поведінка. І хлопчик той з часом навчиться не вестися на те і не бути потім лохом =)
при всій жіночій солідарності мені того хлопчика справді шкода, в нього є почуття і він страждає через якусь хвойду. :ggggg:
  • 0

#416 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 29.11.2010 – 21:34

Привіт, допоможіть мені будь ласка, ось моя історія.... Закохалася я в ньго коли була в 5 класі, це було коханя з першого погляду :D він був 6 класі, потім в нас була перше дитяче кохання., він всюди бігав за мною, шукав мене, я була дуже сором"язливою і маленькою, ще не розуміла що і як. Пізніше я влюбилась в іншого хлопчика його однокласника, стосунки тривали 1 рік, але він був не вихованим, і я його кіданула, і вирішила вибачитися перед Андрюшом , моєю першою любовю. він зрадістю прийняв мене, так вже я була трохи старша мені було15 йому 16. Перше побачиння, поцілуно, все чудово!!! Але я зноау ішла до інших хлопців нічого не кажучи Андрюші, так я його залишала десь 4 рази, Я ЗНАЮ ЩО ВІН МЕНЕ СИЛЬНО ЛЮбить!!!! Деякий час я нізким не розмовляла.... потім 28 грудня 2008 року я вирішила знову піти до ньго, він як завжди був радий, бо любить. ось зараз 28.11.нам буде 3 роки, мені зараз 17, на початку він мене куди я хотіла іти з подругами відпускав навіть мови не було, я віддихала,,, останім часом я вже 1 рік сижу дома,,, пускає він мене тільки в школу, і то треба казати весь крок що я робила, а про те що кудась піти мови немає,,,, я його сильно люблю,,, без ньго неможу і тому виконую все що він каже,,, а тка би хотілося кудась піти,, з подругами, підкажіть що робити,,,,, :8:
Якщо твій хлопець знає що ти на передок слаба і тебе перетрахали всі кому не лєнь, бо тобі тре тільки [цензура] помахати і ти вже біжиш, то як ще він має на тебе реагувати? Ти подумай над своєю поведінкою, і тобі буде зрозумілою його реакція.
  • 0

#417 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 19.12.2010 – 15:11

Перегляд дописуMiguel (29.11.2010 21:34) писав:

Якщо твій хлопець знає що ти на передок слаба і тебе перетрахали всі кому не лєнь, бо тобі тре тільки [цензура] помахати і ти вже біжиш, то як ще він має на тебе реагувати? Ти подумай над своєю поведінкою, і тобі буде зрозумілою його реакція.
Може йому хвойди і подобаюцця? цей варіант не потрібно виключати ....

Перегляд дописуCoccinella (22.11.2010 22:36) писав:

при всій жіночій солідарності мені того хлопчика справді шкода, в нього є почуття і він страждає через якусь хвойду. :)
та ні, він просто хвойдолюб!
  • 0

#418 granfan

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень

Відправлено 19.12.2010 – 16:13

Перегляд дописуAntares (19.12.2010 15:11) писав:

Може йому хвойди і подобаюцця? цей варіант не потрібно виключати ....

та ні, він просто хвойдолюб!
Ти з власного досвіду робиш такі впевнені висновки? :) :)
  • 0

#419 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 20.12.2010 – 02:08

Перегляд дописуgranfan (19.12.2010 16:13) писав:

Ти з власного досвіду робиш такі впевнені висновки? :) :)
Negative
  • 0

#420 Чекулядний Заєць

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 07.01.2011 – 11:17

було в мене щось таке, типу зустрічався з дівчиною, там типу розійшлись, відмазка давай залишимося друзями, я тебе розлюбила захотіла іншого кобеля, через 5 міс побачила мене з дівчиною в кафе, клєма впала, почала видзванювати казати що любить, що їй самотньо, але я б після взагальному можна сказати зради, на місці нормального хлопця окрім того щоб її [пардончег], нічого з нею б нехотілося, так я її ще любив, я не горда людина(ну може чуточку, але в межах розумного), спільного майбутнього з такою людиною просто не бачу, адже потім коли потрібно буде жити разом, на кого надіятися? якщо тебе вже зрадили і то не раз. Кажу нормальні хлопці таких дівчат просто використовують і то не завжди
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних