Перейти до вмісту

Як врятувати кохання...

Повідомлень в темі: 453

#41 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 03.10.2008 – 21:14

Перегляд дописуРена (3.10.2008 21:08) писав:

Але до ТАКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ я ще не скоро буду готова))
Як час настане то і готовність буде і питати про то ніхто не стане - самі відчуєте)))))))))))
  • 0

#42 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.10.2008 – 21:23

Перегляд дописуРена (3.10.2008 22:10) писав:

ЖАХ- ЦЕ БЕЗДУМНО ВИСКОЧИТИ ЗАМІЖ.

Так, так, звісно. Не забудьте перевірити претендента на анкеті з 300 питань і зводити його до усіх можливих лікарів. Сеанс з ккстрасенсом та довідка з міліції також не завадять.
  • 0

#43 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 03.10.2008 – 21:36

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 22:26) писав:

я ж не кажу про ранню вагітність. Я маю на увазі від 19-25 років, і мій час спливає...
:happy1: І то називається спливає...........
Та ви ще розквіту не досягли............................. не ховайте себе живцем - не варто!!!!!!!!!!!

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 22:16) писав:

Доречі найкраще народжувати до 25!
Не факт - то я точно можу сказати))))))))
  • 0

#44 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.10.2008 – 23:07

Блискавиця: Рена та -=VJ=-, усне попередження. Не переходьте до флейму.

:)

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 21:16) писав:

Доречі найкраще народжувати до 25!
Це нашим деяким лікарям, по яких совок плаче, краще буде, якщо ви народите до 25-ти. Бо тоді вони з вашим молодим організмом витворятимуть, що їм заманеться - і ви все витримаєте, не загнетеся. А з жінкою за 30 їм доведеться поделікатнічати)).

І то навіть за часів наших мам лікарі казали, що народжувати легше до 30, а не 25-ти.

Сучасна медицина прекрасно впорується і з жінками за 40, і діти теж народжуються здоровими. Тому багато прикладів є хоча б у світових зірок. Можливо в них кращі лікарі, але ж здорове тіло все одно не купиш ні за які гроші)).

Щодо теми : дитина кохання не врятує, тому сильно від теми не відхиляймося ;)
  • 0

#45 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.10.2008 – 00:03

запамятай таку річ, яку недавно сама усвідомила - НІЧОГО І НІХТО НЕ ВАРТИЙ ТВОЇХ НЕРВІВ І ТВОГО ЗДОРОВЯ. в додаток - НАЙДОВШІ СТОСУНКИ У ЛЮДИНИ _ ЦЕ СТОСУНКИ ЗІ САМИМ СОБОЮ (с) саманта (з серіалу Секс і Місто)

а ще, як колись сказали мені, розбита ваза же ніколи не буде цілою, як би її не склеювати... звісно, вибач, але пррросто я на місті хлопаки, приходила б провідувати в будь-якому випадку, крізь вогонь і воду.. задумайся і виздоровлюй...
  • 0

#46 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 00:18

Перегляд дописуLady Erato (4.10.2008 01:03) писав:

запамятай таку річ, яку недавно сама усвідомила - НІЧОГО І НІХТО НЕ ВАРТИЙ ТВОЇХ НЕРВІВ І ТВОГО ЗДОРОВЯ. в додаток - НАЙДОВШІ СТОСУНКИ У ЛЮДИНИ _ ЦЕ СТОСУНКИ ЗІ САМИМ СОБОЮ (с) саманта (з серіалу Секс і Місто)

Дурнуватий серіал, і фрази в ньому такі ж. Я вже не кажу про дивину, коли фрази беруться у тої з героїнь, яка найбільше схожа на звичайну хвойду.
Діти з усіма своїми забитими колінами та двійками в школі - не варті здоров"я та нервів?
Якщо б Саманта впала в кому і її чоловік (я розумію, що у таких не буває, але гіпотетично) би постав перед вибором - покинути її до біса, як "ту, що не підтримує стосунки сама з собою", чи продовжувати намагатись її врятувати - вона б, цікаво, за який вибір би була?

Раджу - перегляньте усвідомлення. Ці ні до чого доброго не доведуть.

Перегляд дописуLady Erato (4.10.2008 01:03) писав:

пррросто я на місті хлопаки, приходила б провідувати в будь-якому випадку, крізь вогонь і воду

От так завжди - "я б приходила крізь вогонь і воду". Але як доходить до діла, то зазвичай виходить "я не хочу хвилювати маму".
  • 0

#47 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 00:23

Перегляд допису-=VJ=- (4.10.2008 01:18) писав:

Дурнуватий серіал, і фрази в ньому такі ж. Я вже не кажу про дивину, коли фрази беруться у тої з героїнь, яка найбільше схожа на звичайну хвойду.
Діти з усіма своїми забитими колінами та двійками в школі - не варті здоров"я та нервів?
Якщо б Саманта впала в кому і її чоловік (я розумію, що у таких не буває, але гіпотетично) би постав перед вибором - покинути її до біса, як "ту, що не підтримує стосунки сама з собою", чи продовжувати намагатись її врятувати - вона б, цікаво, за який вибір би була?

Раджу - перегляньте усвідомлення. Ці ні до чого доброго не доведуть.

От так завжди - "я б приходила крізь вогонь і воду". Але як доходить до діла, то зазвичай виходить "я не хочу хвилювати маму".

я кажу те, що я робила... а в своїх стосунках мені на всіх і на все, крім коханого, було начхати....
стосовно серіалу - згідна з Вами, тупий, і я абсолютно не схвалюю поведінки Саманти... але, саме фраза варта уваги як на мене.. так, вона егоїстична, але якщо kitty-bon трошки більше не полюбить себе, то в неї не буде сил для боротьби за кохання...
  • 0

#48 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 04.10.2008 – 00:25

Знаєте шо цікаво, я сьогодні сказала, що або він мене провідає, або я не буду робити нічого, щоб порозумітися, а він відповів, що якщо так то ми розходимося... Це ж не нормально?
  • 0

#49 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 00:28

Перегляд дописуkitty-bon (4.10.2008 01:25) писав:

Знаєте шо цікаво, я сьогодні сказала, що або він мене провідає, або я не буду робити нічого, щоб порозумітися, а він відповів, що якщо так то ми розходимося... Це ж не нормально?

НЕ норррмально.. може він пррросто шукає пррричини розійтись?
  • 0

#50 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 04.10.2008 – 00:30

Перегляд дописуLady Erato (4.10.2008 01:28) писав:

НЕ норррмально.. може він пррросто шукає пррричини розійтись?

я вже нічого не розумію... не витримують нерви, вже руки трясуться... все, не можу - пішла в подушку... :)
  • 0

#51 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 00:32

Перегляд дописуkitty-bon (4.10.2008 01:30) писав:

я вже нічого не розумію... не витримують нерви, вже руки трясуться... все, не можу - пішла в подушку... :)

та заспокійся Ти! кому цим кррраще зрррробиш?? йому? собі? ВАМ?!
підлікуйся, наберись сил і вперрред! до нових вершин, до боротьюи за своє чи ваше майбутнє, але пррросто для початку розберись, чи ваше майбутнє варрте тої боротьби
  • 0

#52 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 00:36

Перегляд дописуkitty-bon (4.10.2008 00:25) писав:

От дивись які вже вибрики пішли. А що буде потім ? Чи варто на ньому замикати своє життя? Ти звикла до нього, ти літаєш на крилах коли з ним...і тобі зараз тяжко без нього, хочеться відчути щастя й "політати". Це все проходить через місяць-півтора після розлуки. Не буду розвивати тему чому воно так є. Та це нормально, так у всіх. :)
  • 0

#53 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 04.10.2008 – 00:50

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 11:24) писав:

:) Вибачте, але так кепсько, не можу, треба висловитись і спитати поради. У мене з коханим велика криза в стосунках, я хворію вже майже 1,5 тижні, він не провідує, бо з мамою моєю "не дружить",поговорити нема про що, бо в мене горло болить а він не балакучий чомусь, от... А коли починаємо розмовляти про стосунки, то у всьому мене винить, доводить до сліз, а в мене серце хворе, я не витримую... Не знаю, що робити, як врятувати кохання, скласти докупи серце і відновити душу?
та ну шо тут нійасно, йііпть????
нерозмовляє, невідвідує, звинувачує
вихід один – купляєш йому квиток на х**
якщо цицьки є – щє не одного знайдеш ;)
....чи все ж таки залишайся з ним і ЗДОХНИ!
  • 0

#54 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 01:06

Перегляд дописуVepr (4.10.2008 00:50) писав:

та ну шо тут нійасно, йііпть????
нерозмовляє, невідвідує, звинувачує
вихід один – купляєш йому квиток на х**
якщо цицьки є – щє не одного знайдеш ;)
....чи все ж таки залишайся з ним і ЗДОХНИ!
Переклад:
"Що Вам не зрозуміло ? Я нервуюсь.
Не розмовляє, не відвідує, звинувачує.
Вихід один- розійтись
Якщо є красиве тіло, то знайдеш багато хлопців
...чи все ж таки- залишайся з ним і май погане життя!"

Вепр! Я з тебе в шоці...Так з дамами не спілкуються, що з тобою? Чи то просто змінив стиль . Чьот тут не то.Хоча суть правильна :)

Повідомлення відредагував bublik: 04.10.2008 – 01:31

• 0

#55 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 04.10.2008 – 01:33

kitty-bon сказав:

Гм... Мушу тебе засмутити, але таки нормально. В нього є свої причини, щоб не мати жодного контакту з твоїми батьками. (Якщо бажаєш, можу тобі навскидку назвати десяток вагомих аргументів, здатних виправдати таку поведінку твого хлопця.) Але ти не бажаєш його розуміти, ти ставиш йому ультиматум і сама - зверни увагу, сама! - погрожуєш розривом стосунків. Тож він відповів тобі стовідсотковою взаємністю і нічим іншим.

Але я жодним чином не хочу сказати, що він правий, а ти - ні. Тут тобі вже всі, кому не ліньки, порадили рвати ці стосунки як безнадійні. То повір, збоку все виглядає так, що нічого іншого й не порадиш. Ну хіба задля різноманітності цікаво буде почути, що саме ти в ньому знайшла, що так за нього тримаєшся? Чим він так тебе полонив? Називай усі його достоїнства, до найменших. Сподіваюсь, у три сторінки вкладешся. :)
  • 0

#56 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 04.10.2008 – 01:54

B.U.B.L.I.K
ну можна сказати щє простіше:
думала в казку потрапила? це ти в життя вляпалась))))

просто дипресняк і соплепускання останнім часом мене дратують
як там співалося?
я відніму себе в тебе
я знаю я знайду себе
тебе саму залишу я
МОЯ ДЕПРЕСІЯ!

))
  • 0

#57 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 04.10.2008 – 02:36

Вепре, зроби скидку для дівчат, все-таки вони не зобов'язані амазонками бути :) та й ситуація дійсно вкрай гидотна.
  • 0

#58 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 08:08

Перегляд дописуАтеїст (4.10.2008 02:33) писав:

Гм... Мушу тебе засмутити, але таки нормально. В нього є свої причини, щоб не мати жодного контакту з твоїми батьками. (Якщо бажаєш, можу тобі навскидку назвати десяток вагомих аргументів, здатних виправдати таку поведінку твого хлопця.) Але ти не бажаєш його розуміти, ти ставиш йому ультиматум і сама - зверни увагу, сама! - погрожуєш розривом стосунків. Тож він відповів тобі стовідсотковою взаємністю і нічим іншим.

Повністю підтримую думку. Дівчина, яка б заговорила зі мною мовою ультиматумів, з будь-якого приводу, нічого іншого б від мене не почула.
  • 0

#59 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.10.2008 – 09:04

Офігеть! Те, що можна назвати оффтопом, видалено. Може вам змінити назву теми?!Або в смітнику оффтопте далі
  • 0

#60 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 09:30

Перегляд дописуMargo (4.10.2008 10:04) писав:

Офігеть! Те, що можна назвати оффтопом, видалено. Може вам змінити назву теми?!Або в смітнику оффтопте далі

Ми обговорюємо ситуацію kitty-bon з різних сторін. Що кому не подобається?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних