Перейти до вмісту

Як врятувати кохання...

Повідомлень в темі: 453

#381 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.09.2009 – 18:14

Флуд видалила. Вареник, Мігель, пиво йдіть пити у Флуд.
  • 0

#382 Мрійник

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 15.09.2009 – 20:11

Перегляд дописуMiguel (15.09.2009 18:34) писав:

Наскільки я зрозумів - вона знає, але для ігнору в неї є якісь причини...
От я і питаю хлопчину, щоб методом причинно-наслідкового ланцюга дойти до суті проблеми, і спробувати допомогти її вирішити...
ну ви якісь дивні тут. ВОНА ЗНАЄ ПРО МОЄ ІСНУВАННЯ МИ ВЧИЛИСЬ В ОДНІ ШКОЛІ ЧАСТО БАЧИЛИСЬ АЛЕ РОЗМОВИ В НАС НЕ БУЛО ТІЛЬКИ ПРИВІТ І ПАПА А ЗАРАЗ З ЯКОЇСЬ ПРИЧИНИ І ТОГО НЕМАЄ...може тут і моя провинає....я просто хочу почати з нею спілкуватись...ось в чому вся проблема ...і доречі ми з нею бачимся кожні вихідні на дискотеці...
  • 0

#383 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 20:16

Перегляд дописуМрійник (15.09.2009 21:11) писав:

ну ви якісь дивні тут. ВОНА ЗНАЄ ПРО МОЄ ІСНУВАННЯ МИ ВЧИЛИСЬ В ОДНІ ШКОЛІ ЧАСТО БАЧИЛИСЬ АЛЕ РОЗМОВИ В НАС НЕ БУЛО ТІЛЬКИ ПРИВІТ І ПАПА А ЗАРАЗ З ЯКОЇСЬ ПРИЧИНИ І ТОГО НЕМАЄ...може тут і моя провинає....я просто хочу почати з нею спілкуватись...ось в чому вся проблема ...і доречі ми з нею бачимся кожні вихідні на дискотеці...
Чудово, хоч якась інформація по темі.
Ти можеш запросити її потанцювати, можеш попросити її допомогти тобі щось зробити, можеш просто запитати як в неї справи, і що робила влітку... тем щоб поговорити - безліч. І ти про це знав, отже наступне питання - чому не розпочав розмову до тепер?
  • 0

#384 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.09.2009 – 20:17

Мрійнику, бездія завжди поробжує бездію. Тому забагато мріяти погано, бо ти з головою поринеш у мрії і це не буде мати нічого спільного з твоєю реальністю. А мрію так і залишаться мріями. Досить тут воду у ступі товкти, вона від того медом не стане. Визначся чого ти хочеш і дій, ми тобі можемо дати просто пораду, а залізти в голову твоїй дівчинці і переконати її що ти її мрія не зможемо. Не стій на місці. Зроби висновки і дій.
  • 0

#385 Мрійник

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 20:44

Перегляд дописуMiguel (15.09.2009 21:16) писав:

Чудово, хоч якась інформація по темі.
Ти можеш запросити її потанцювати, можеш попросити її допомогти тобі щось зробити, можеш просто запитати як в неї справи, і що робила влітку... тем щоб поговорити - безліч. І ти про це знав, отже наступне питання - чому не розпочав розмову до тепер?
та не піде танцювати запрошував вже....чим вона допоможе мені?? вона вчиться у коледжі зараз...а на рахунок поговорити то я хочу хоча б реалізувати привітання а там побачим чи буде вона говорити щось чи ні чи відповість чи ні...я знаю що тем багато але вона з таких дівчат які мають характер і до того ж непростий.
  • 0

#386 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 20:46

Перегляд дописуМрійник (15.09.2009 21:44) писав:

та не піде танцювати запрошував вже....чим вона допоможе мені?? вона вчиться у коледжі зараз...а на рахунок поговорити то я хочу хоча б реалізувати привітання а там побачим чи буде вона говорити щось чи ні чи відповість чи ні...я знаю що тем багато але вона з таких дівчат які мають характер і до того ж непростий.
Привітався, вона відповіла, ти питай як справи, якщо говорить щось про справи - то добре, якщо відповідає "нормально" і при тому не запитує як справи в тебе... то вже зле... роби висновки сам.
Якщо маєш можливість - спробуй звернути на себе її увагу...
  • 0

#387 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 20:48

Перегляд дописуMiguel (15.09.2009 21:46) писав:

Привітався, вона відповіла, ти питай як справи, якщо говорить щось про справи - то добре, якщо відповідає "нормально" і при тому не запитує як справи в тебе... то вже зле... роби висновки сам.

Аватарка дивна, але чувак шарить!
  • 0

#388 Мрійник

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 20:48

Перегляд дописуMiguel (15.09.2009 21:46) писав:

тобто ????
  • 0

#389 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 20:51

Перегляд дописуМрійник (15.09.2009 21:48) писав:

тобто ????
Я ж тебе не знаю... ну може ти танцюєш гарно, чи ще щось таке....
  • 0

#390 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:дурдому

Відправлено 15.09.2009 – 20:53

Перегляд дописуМрійник (15.09.2009 20:48) писав:

тобто ????

Може напиши їй вірша якогось чи листа
  • 0

#391 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 15.09.2009 – 20:54

Мрійник моя тобі порада - дай їй спокій (і нам заодно :))
  • 0

#392 Мрійник

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 20:59

Перегляд дописуЛастiвочка (15.09.2009 21:54) писав:

добре нема питань якшо ти так просиш дати вам спокій добре. більше не буду заходити сюди і щось писати.
  • 0

#393 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:дурдому

Відправлено 15.09.2009 – 20:59

тема як врятувати кохання.та тут і рятувати нема що, немає проблеми. Це нерозділене кохання.Ну намагайся завоювати її
  • 0

#394 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.09.2009 – 21:02

Він сам його розділити не хоче) Носиться з ним, як з писаною торбою, і більше ніц не робить.
  • 0

#395 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 16.09.2009 – 10:13

Перегляд дописуЛастiвочка (15.09.2009 21:54) писав:

Вау! Порада тижня. Приєднуюсь. Досить себе жаліти і викликати до себе жалість з боку форумчан)
  • 0

#396 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.09.2009 – 11:18

Флуду тут нема.
  • 0

#397 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 17.09.2009 – 20:38

модерувала я
  • 0

#398 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 17.09.2009 – 23:21

у кого нема духу прочитати усі двадцять попередніх сторінок :)

1. Варто знати, що думає ваша друга половина про ваші відносини. Ви ж не хочете закохатися в того, хто не збирається бути з вами відвертим?
2. Не плутайте любов і секс. Часто на початку відносин секс і пристрасть помилково приймається за любов.
3. Ви повинні знати, чого ви хочете від відносин, і відкрито говорити про це зі своїм партнером. Багато чоловіків і жінок бояться відкрито говорити про свої бажання і намагаються сховати їх. У результаті з’являється почуття розчарування, тому що ви не отримуєте того, чого хочете. Відносини - це не гра в здогади. Близькість не можлива без чесності.
4. Ви повинні бути однією командою. Маючи різні вміння і можливості, ви повинні прагнути до однієї мети.
5. Навчіться поважати свого партнера разом з усіма його відмінностями від вас самих. Однакових людей немає. І життя тому й цікаве, що ми всі різні.
6. Не слід миритися з недоліками партнера. Ідеальних людей не існує, і тому, як ми будемо ставитися до недоліків інших: миритися з ними, намагатися виправити їх, залежить багато чого. Якщо вас щось не влаштовує, то відкрито говоріть про це. Нехай ваш партнер пояснить, чому він так поступає. Тільки тоді ви зможете прийти до згоди.
7. Вирішуйте всі проблеми, як тільки вони з’являються. Якщо відкладати рішення проблем у довгий ящик, то вони перетворяться в лавину, що не залишить від ваших відносин і сліду.
8. Вчіться домовлятися. Часи, коли наречену вибирали батьки, пройшли. Тепер культура відносин між чоловіком і жінкою грає куди меншу роль, ніж раніше. Все залежить тільки від вас.
9. Навчіться слухати свого партнера. Тоді в нього з’явиться почуття опори.
10. Працюйте над тим, щоб у вас з’явилося відчуття близькості. Близькість ніколи не з’являється сама. Коли її немає, люди стають нецікавими один одному.
11. Діліться один з одним планами на майбутнє. Не розцінюйте весілля як угоду, завдяки якій ви проведете все життя, що залишилося, разом.
12. Стежте за особистою гігієною. Не можна недооцінювати роль, яку вона відіграє у ваших відносинах.
13. Не забувайте про секс. Це один з важливих елементів ваших відносин. Розмови під однією ковдрою після гарного сексу створюють відчуття близькості.
14. Ніколи не лягайте спати, якщо відчуваєте негативні почуття. Постарайтеся позбутися від них до сну.
15. Не бійтеся просити пробачення. Кожний з нас робить помилки, і чим раніше вам вдасться їх виправити, тим краще.
16. Ви повинні залежати один від одного, але ця залежність не повинна бути у всьому. Повна залежність від свого партнера робить нещасними обох.
17. Зберігайте самоповагу та почуття власного достоїнства. Вашій другій половині буде легше любити вас, якщо ви самі любите себе.
18. Прикрасьте свої відносини новими інтересами. Спробуйте зайнятися яким-небудь видом спорту, яким ніхто з вас до цього не займався.
19. Співпрацюйте один з одним. Діліть обов’язки. Чим чесніша буде ваша співпраця, тим більш близькими будуть ваші відносини.
20. Серйозно ставтеся до здоров’я. Гарне здоров’я - запорука успіху будь-яких відносин.
  • 0

#399 Гість_Ласучик_*

• Гості

Відправлено 17.11.2010 – 18:25

Привіт, допоможіть мені будь ласка, ось моя історія.... Закохалася я в ньго коли була в 5 класі, це було коханя з першого погляду :lol: він був 6 класі, потім в нас була перше дитяче кохання., він всюди бігав за мною, шукав мене, я була дуже сором"язливою і маленькою, ще не розуміла що і як. Пізніше я влюбилась в іншого хлопчика його однокласника, стосунки тривали 1 рік, але він був не вихованим, і я його кіданула, і вирішила вибачитися перед Андрюшом , моєю першою любовю. він зрадістю прийняв мене, так вже я була трохи старша мені було15 йому 16. Перше побачиння, поцілуно, все чудово!!! Але я зноау ішла до інших хлопців нічого не кажучи Андрюші, так я його залишала десь 4 рази, Я ЗНАЮ ЩО ВІН МЕНЕ СИЛЬНО ЛЮбить!!!! Деякий час я нізким не розмовляла.... потім 28 грудня 2008 року я вирішила знову піти до ньго, він як завжди був радий, бо любить. ось зараз 28.11.нам буде 3 роки, мені зараз 17, на початку він мене куди я хотіла іти з подругами відпускав навіть мови не було, я віддихала,,, останім часом я вже 1 рік сижу дома,,, пускає він мене тільки в школу, і то треба казати весь крок що я робила, а про те що кудась піти мови немає,,,, я його сильно люблю,,, без ньго неможу і тому виконую все що він каже,,, а тка би хотілося кудась піти,, з подругами, підкажіть що робити,,,,, :happytwo:

Прикріплені файли

• 0

#400 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 17.11.2010 – 18:34

Перегляд дописуЛасучик (17.11.2010 18:25) писав:

Привіт, допоможіть мені будь ласка, ось моя історія.... Закохалася я в ньго коли була в 5 класі, це було коханя з першого погляду :lol: він був 6 класі, потім в нас була перше дитяче кохання., він всюди бігав за мною, шукав мене, я була дуже сором"язливою і маленькою, ще не розуміла що і як. Пізніше я влюбилась в іншого хлопчика його однокласника, стосунки тривали 1 рік, але він був не вихованим, і я його кіданула, і вирішила вибачитися перед Андрюшом , моєю першою любовю. він зрадістю прийняв мене, так вже я була трохи старша мені було15 йому 16. Перше побачиння, поцілуно, все чудово!!! Але я зноау ішла до інших хлопців нічого не кажучи Андрюші, так я його залишала десь 4 рази, Я ЗНАЮ ЩО ВІН МЕНЕ СИЛЬНО ЛЮбить!!!! Деякий час я нізким не розмовляла.... потім 28 грудня 2008 року я вирішила знову піти до ньго, він як завжди був радий, бо любить. ось зараз 28.11.нам буде 3 роки, мені зараз 17, на початку він мене куди я хотіла іти з подругами відпускав навіть мови не було, я віддихала,,, останім часом я вже 1 рік сижу дома,,, пускає він мене тільки в школу, і то треба казати весь крок що я робила, а про те що кудась піти мови немає,,,, я його сильно люблю,,, без ньго неможу і тому виконую все що він каже,,, а тка би хотілося кудась піти,, з подругами, підкажіть що робити,,,,, :happytwo:
лол..а5 25...

Нема чого кідати хлопців)))
А то починають боятися що знов кіданеш і починають тебе тупо контролити.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних