Перейти до вмісту

Як врятувати кохання...

Повідомлень в темі: 453

#321 СОН

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 01.04.2009 – 12:18

Перегляд дописуБоБриК (30.03.2009 20:32) писав:

Не псуй собі аури чувак, ти знаєш коли людина постійна за щось себе картає або невпевнена в своїх силах то по правилу притягання з тобою нічого доброго в житті не трапиться, кому потрібна людина яка не впевнена в своїх силах. Повір в себе ВСЕ ТОБІ ПО "ЗУБАХ", ти не з бетону вилитий, ти людина в якої є міски, тому все досягнеш, головне повірити і позитивно ставитися до всього. Ти спочатку задай собі інше питання ЩОСАМЕ ТОБІ ПОТРІБНО.
В особистому ситуацію треба очікувати з ПОТОЧНОЇ і ПЕРСПЕКТИВНОЇ точки зору. Те що у тебе все було КОЛИСЬ добре це ще нічого не означає. Я сам був свідком того як люди міняються на очах БЕЗПОВОРОТНО. Це життя і впевненому треба бути в МАЙБУТНЬОМУ. Тому якщо "ваза" впала чи побилася то ліпи не ліпи з цього нічого путнього не вийде, атже надіюся ти хочеш ЯКІСНИХ стосунків а не тяп - ляп. А ти цього вартий чувак. Тому сядь і подумай чого хочеш, якісних стосунків в душевних мук і купи лайна.
В будь - якому випадку ВИЩЕ ГОЛОВУ. Знай чого вартий!
Привіт народ, дякую за поради і підтримку ;)) Нарешті все скінчилося, і я дуже радий за себе, що так. Мені очі на світ відкрилися, розійшлися ми. Вона в коханні цінує не вічні людські цінності, а змінні, Вона хотіла гулянок :D), відпочинки за кордоном, а мене довбала за майбутнє, хоча я кручуся як можу у фінансовому плані, і багато в чому я змінився, правда, то було заради неї :D) Хотіла мене бачити перспективним у всьому, але то були тупі відмазки, не зміг просто тоді її розкусити. ;)) Зараз вона з іншим, не більш перспективніший ніж я :))) і я з іншою, дуже милою дівчиною, однодумницею :)). Так що тепер тільки жити і радіти життю. Але так все було важко і складно. Не можна було мені так до безтями її кохати, щоб чуть голову не втратити. Дякую тобі за пораду і підтримку :)
  • 0

#322 Мрійник

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 06.09.2009 – 20:03

дайте будь ласка пораду і підкажіть щось бо вже не витримую. В мене така ситуація коли я закохався у дівчину а вона мене не розуміє, вона уникає мене, не говоре зі мною навіть не вітається. Вже кохаю її 6 місяців і нічого не можу зробити. Не знаю що далі робити. Мені від кохання вже голова обертом йде....
  • 0

#323 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.09.2009 – 20:50

Перегляд дописуМрійник (6.09.2009 21:03) писав:

дайте будь ласка пораду і підкажіть щось бо вже не витримую. В мене така ситуація коли я закохався у дівчину а вона мене не розуміє, вона уникає мене, не говоре зі мною навіть не вітається.

Вік?
  • 0

#324 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 06.09.2009 – 21:00

дайте будь ласка пораду і підкажіть щось бо вже не витримую. В мене така ситуація коли я закохався у дівчину а вона мене не розуміє, вона уникає мене, не говоре зі мною навіть не вітається. Вже кохаю її 6 місяців і нічого не можу зробити. Не знаю що далі робити. Мені від кохання вже голова обертом йде....
перш за все пропоную перечитати 17 сторінок схожих історій і порад
  • 0

#325 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 06.09.2009 – 21:15

Ти б, чоловіче, подав троха більше інформації про то всьо... може б щось і підказали... а так - прислухайся до поради Ластівочки і перечитай попередні сторінки теми)
  • 0

#326 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.09.2009 – 21:21

Спочатку спробуй її поважати. Чи себе поважати... а не лізти зі своїм псячим коханням до дівчини.
  • 0

#327 Мрійник

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 21:03

вибач але в тебе кохання може і псяче!!!!!!!!!!

читав мопереднє але щось не знайшов що треба. Мені 17 їй 16 . Проблема в тому що вона не хоче спілкуватися зі мною. Хлопця в неї немає. Про те що я її люблю вона знає. Я вже і звонив і писав до неї але 0. Деколи вже так все доконає що просто зїжаю з котушок. Але не треба писати мені таке типу забий чи вона не твій варіант....
  • 0

#328 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 07.09.2009 – 21:06

Перегляд дописуМрійник (7.09.2009 22:03) писав:

читав мопереднє але щось не знайшов що треба. Мені 17 їй 16 . Проблема в тому що вона не хоче спілкуватися зі мною. Хлопця в неї немає. Про те що я її люблю вона знає. Я вже і звонив і писав до неї але 0. Деколи вже так все доконає що просто зїжаю з котушок. Але не треба писати мені таке типу забий чи вона не твій варіант....

таки напишу - забий.
Серцю не прикажеш(поширена фраза,але в ній щось є)
А може ти надто на неї насідаєш?
Це збиває з толку і відлякує, коли відразу признаються в своїх почуттях.
  • 0

#329 Мрійник

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 21:12

Перегляд дописуKassandra (7.09.2009 22:06) писав:

таки напишу - забий.
Серцю не прикажеш(поширена фраза,але в ній щось є)
А може ти надто на неї насідаєш?
Це збиває з толку і відлякую коли відразу признаються в своїх почуттях.
та я навіть їй не признавався в кохані особисто..вона про мене ігнорує...я стараюсь привертати її увагу часом виходить часом ні. Забити пробував три тижні переконував себе і не бачив її але не вийшло( я вирішив краще боротися чим просто сидіти і рюмсати чи пити як дехто робить хоча часом я теж це роблю як не витримую
  • 0

#330 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 21:17

Перегляд дописуМрійник (7.09.2009 22:12) писав:

та я навіть їй не признавався в кохані особисто..вона про мене ігнорує...я стараюсь привертати її увагу часом виходить часом ні. Забити пробував три тижні переконував себе і не бачив її але не вийшло( я вирішив краще боротися чим просто сидіти і рюмсати чи пити як дехто робить хоча часом я теж це роблю як не витримую
я думаю варто заспівати їй серенаду,або на крайняк купити пірожино...ггг.А як ти привертаєш увагу оО?
  • 0

#331 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 07.09.2009 – 21:20

краще вже пити а не рюмсати) Ти хлопець а не дівчина, перестинь себе жаліти і забий. В тебе що багато"кохання" попереду.
  • 0

#332 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 21:23

Перегляд дописуCastiel (7.09.2009 22:20) писав:

краще вже пити а не рюмсати) Ти хлопець а не дівчина, перестинь себе жаліти і забий. В тебе що багато"кохання" попереду.
тоді хоч буде ясно через шо не хоче
  • 0

#333 Мрійник

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 21:26

Перегляд дописувеснянка (7.09.2009 22:17) писав:

я думаю варто заспівати їй серенаду,або на крайняк купити пірожино...ггг.А як ти привертаєш увагу оО?
це як вийде..чи танцьом чи вчинком чи поведінкою

Перегляд дописуCastiel (7.09.2009 22:20) писав:

і не хочу і не можу забити це можн зрозуміти.....
  • 0

#334 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.09.2009 – 14:38

Флуд зник. ВакуОлька.
  • 0

#335 Мрійник

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 09.09.2009 – 17:32

що така безнадійна ситуація що немає що порадити? :happy1:
  • 0

#336 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 09.09.2009 – 17:41

Перегляд дописуМрійник (7.09.2009 20:03) писав:

тут твій попередник уже за своєю дівчиною устроїв сліжку і нагляд,непоганий варіант)))
  • 0

#337 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.09.2009 – 19:07

Перегляд дописуМрійник (9.09.2009 18:32) писав:

що така безнадійна ситуація що немає що порадити? :happy1:
Та чо безнадійна?. Всьо люкс. Добре, що є дівчина, добре що є кого любити. Вона файнюня? пра? Ти пиши семеси їй, дзвони...клич гуляти. Не хоче сама, бери падружку. Ще порада, в проміжках між дзвінками - йди качатись. Дівки люблять здорових хлопців. Зміни щось в зовнішньому вигляді(одяг, зачіска)
  • 0

#338 Мрійник

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 09.09.2009 – 19:29

Перегляд дописуЛастiвочка (9.09.2009 20:07) писав:

Та чо безнадійна?. Всьо люкс. Добре, що є дівчина, добре що є кого любити. Вона файнюня? пра? Ти пиши семеси їй, дзвони...клич гуляти. Не хоче сама, бери падружку. Ще порада, в проміжках між дзвінками - йди качатись. Дівки люблять здорових хлопців. Зміни щось в зовнішньому вигляді(одяг, зачіска)
на дзвінки і смс не відповідає а про гуляння я вже мовчу :happy1: :ggggg:
  • 0

#339 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.09.2009 – 19:34

Перегляд дописуМрійник (9.09.2009 20:29) писав:

на дзвінки і смс не відповідає а про гуляння я вже мовчу :happy1: :ggggg:
всьо. починай качатись, записуйся в якусь спортсекцію, бажано де є дівки(шоп ревнувала) і міняй зовнішній вигляд
  • 0

#340 Мрійник

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 09.09.2009 – 20:00

Перегляд дописуЛастiвочка (9.09.2009 20:34) писав:

всьо. починай качатись, записуйся в якусь спортсекцію, бажано де є дівки(шоп ревнувала) і міняй зовнішній вигляд
я от одного не розумію чого вона буде мене ревнувати???
на рахунок зовнішнього вигляду я теж його міняв....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних