Перейти до вмісту

Як врятувати кохання...

Повідомлень в темі: 453

#301 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.03.2009 – 13:08

Перегляд дописуСОН (30.03.2009 14:06) писав:

не задовільняє моя зарплата, Але чомусь старання не беруться до уваги, я розумію,що зараз криза, і важко, але не розумію, чому не ціняться людські якості і цінності. Вона ж доросла дівчина, лдна в мами, розумію, що все життя було все для неї, ну і характер не ідеальний, але приймаю таку яка вона є. Справи йшли аж до одруження, і тут в секунді, їй якби щось перемкнуло. Хоче змін.
Зарплата питання відносне... сьогодні така, завтра інша... є перспектива і т.д... А є фактори які за день не зміниш...
Я питався що мається на увазі під "матеріальним забезпеченням"... є якісь критерії?
З.І. Хоче змін - так хай міняє... :rolleyes:
  • 0

#302 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.03.2009 – 14:45

Нє, ну я теж би на зарплату звертала б увагу виходячи заміж. Якшо мені багато не треба,то для дітей...
Але харатер людини не менш малозначний. Якшо ти працюєш на двух роботах,а їй мало...а вона не працює? А то дуже це вже з її боку нагло і безсовісно тобі якісь претензії висувати,якшо вона сама "принцеса на горошині".
Скільки вам років? Може їй те заміжжя поки і не потрібно?
  • 0

#303 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 30.03.2009 – 16:06

Перегляд дописуСОН (30.03.2009 12:27) писав:

Народ привіт. Треба поради, зустрічаюся з дівчиною вже рік, Досі взаємовідносини були казкові, зараз я відчув холод, поговорив з нею, каже, що хоче, щоб я змінився, але це в матеріальній стороні, тобто працювати більше, краще, бо не бачить мого майбутнього, хоче бути впевнена в завтрішньому дні.Звісно, вона заробляє трохи більше. Я її сильно кохаю і досі, і в деяких словах я бачу, що вона права, але вона каже, що зараз не тільки кохання головне, а й матеріальне становище. Я стараюся зі всіх сил, щоб нам було добре, і на двох роботах працюю, але задумався, чи треба такі мені відносини. Питання таке, Вона мене не залишає, но і не хоче відпускати. Каже, все залежить від тебе. В мене нерви вже на межі,при кожній розмові з нею в мене псується настрій, хоча вона знає, що для неї я можу зірку з неба дістати
Чувак, зараз криза, я теж на 2х роботах і що я тобы скажу. Я заходжу в більш менш нормальну кафешку з другом і спостерігаю таку картину як ціла купа симпатичних і не дуже дівчат сидять за філіжанкою кави чи склянкою соку і цмужать її годинами, вичікуючи "кавалерів". Я реально сидів і відчував себе не у своїй тарілці по неприємно пити пиво і відчувати себе "куском мяса" для левів. НА безрибї і рак риба, тому кинь її і вона через деякий час, усвідомивши що її фокус не вдався на коліна за тобою приповзе. І раджу тобі в стосунка отразу проводити межі і показувати дівчині що її переступати не можна по вона потім просто почне тобою маніпулювати.
  • 0

#304 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 16:44

Перегляд дописуСОН (30.03.2009 14:06) писав:

не задовільняє моя зарплата, Але чомусь старання не беруться до уваги, я розумію,що зараз криза, і важко, але не розумію, чому не ціняться людські якості і цінності. Вона ж доросла дівчина, лдна в мами, розумію, що все життя було все для неї, ну і характер не ідеальний, але приймаю таку яка вона є. Справи йшли аж до одруження, і тут в секунді, їй якби щось перемкнуло. Хоче змін.

Я б на такій не женився точно.
А тобі порада- не спіши і взнай причини дивного перетворення і матеріалістичного ставлення.
Мо в неї хтось вже є більш платіжоспроможний?
  • 0

#305 СОН

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 16:55

Вона працює, заробляє більше, але я з 16 років сам собі дорогу пробиваю. Можливо просто вона мені не "позубам". Але рік відносин, немало, і було в нас ідеально, можливо я так думав .Вона у мами одна, можливо балувана, все її життя було для неї, Але приділяв і турботу, і увагуі допомагав у всьому, уХоча нічого особливого не має в ній. Але я заради неї поміняв місто проживання, і відповідно роботу щоб бути біля неї і з нею.В чужому місті скоро так не розкрутишся, і ще й у кризу. Але чому зараз вона і "бє і не пускає". Я просто не знаю, от коли я добюся в роботі і карєрі більшого ніж зараз, бо бачу перспективу в своїй роботі, що дальше буде?? Чи буду добиватися пів року, рік, півтори, то що, скільки чекати змін у відносинах??
  • 0

#306 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 17:00

поживіть якийсь час окремо - думаю все налагодиться..
  • 0

#307 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 18:17

топікстартер -- бухайте.
  • 0

#308 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 19:32

Перегляд дописуСОН (30.03.2009 16:55) писав:

Вона працює, заробляє більше, але я з 16 років сам собі дорогу пробиваю. Можливо просто вона мені не "позубам". Але рік відносин, немало, і було в нас ідеально, можливо я так думав .Вона у мами одна, можливо балувана, все її життя було для неї, Але приділяв і турботу, і увагуі допомагав у всьому, уХоча нічого особливого не має в ній. Але я заради неї поміняв місто проживання, і відповідно роботу щоб бути біля неї і з нею.В чужому місті скоро так не розкрутишся, і ще й у кризу. Але чому зараз вона і "бє і не пускає". Я просто не знаю, от коли я добюся в роботі і карєрі більшого ніж зараз, бо бачу перспективу в своїй роботі, що дальше буде?? Чи буду добиватися пів року, рік, півтори, то що, скільки чекати змін у відносинах??
Не псуй собі аури чувак, ти знаєш коли людина постійна за щось себе картає або невпевнена в своїх силах то по правилу притягання з тобою нічого доброго в житті не трапиться, кому потрібна людина яка не впевнена в своїх силах. Повір в себе ВСЕ ТОБІ ПО "ЗУБАХ", ти не з бетону вилитий, ти людина в якої є міски, тому все досягнеш, головне повірити і позитивно ставитися до всього. Ти спочатку задай собі інше питання ЩОСАМЕ ТОБІ ПОТРІБНО.
В особистому ситуацію треба очікувати з ПОТОЧНОЇ і ПЕРСПЕКТИВНОЇ точки зору. Те що у тебе все було КОЛИСЬ добре це ще нічого не означає. Я сам був свідком того як люди міняються на очах БЕЗПОВОРОТНО. Це життя і впевненому треба бути в МАЙБУТНЬОМУ. Тому якщо "ваза" впала чи побилася то ліпи не ліпи з цього нічого путнього не вийде, атже надіюся ти хочеш ЯКІСНИХ стосунків а не тяп - ляп. А ти цього вартий чувак. Тому сядь і подумай чого хочеш, якісних стосунків в душевних мук і купи лайна.
В будь - якому випадку ВИЩЕ ГОЛОВУ. Знай чого вартий!
  • 0

#309 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.03.2009 – 22:22

Рзійдіться на час, і кожен розберіться у своїх почуттях остаточно, подивитесь як відстань діє на ваші почуття , час зробить своє.
  • 0

#310 СОН

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 12:04

Перегляд дописуБоБриК (30.03.2009 20:32) писав:

Не псуй собі аури чувак, ти знаєш коли людина постійна за щось себе картає або невпевнена в своїх силах то по правилу притягання з тобою нічого доброго в житті не трапиться, кому потрібна людина яка не впевнена в своїх силах. Повір в себе ВСЕ ТОБІ ПО "ЗУБАХ", ти не з бетону вилитий, ти людина в якої є міски, тому все досягнеш, головне повірити і позитивно ставитися до всього. Ти спочатку задай собі інше питання ЩОСАМЕ ТОБІ ПОТРІБНО.
В особистому ситуацію треба очікувати з ПОТОЧНОЇ і ПЕРСПЕКТИВНОЇ точки зору. Те що у тебе все було КОЛИСЬ добре це ще нічого не означає. Я сам був свідком того як люди міняються на очах БЕЗПОВОРОТНО. Це життя і впевненому треба бути в МАЙБУТНЬОМУ. Тому якщо "ваза" впала чи побилася то ліпи не ліпи з цього нічого путнього не вийде, атже надіюся ти хочеш ЯКІСНИХ стосунків а не тяп - ляп. А ти цього вартий чувак. Тому сядь і подумай чого хочеш, якісних стосунків в душевних мук і купи лайна.
В будь - якому випадку ВИЩЕ ГОЛОВУ. Знай чого вартий!

Але ж прикинь, ми жодного разу не сварилися, ну і зараз не сваримося,Залишилися якимись незрозумілими друзями, які цілувалися без почуттів і тепла. Швидше всього треба напевне обмежитися в спілкуванні з нею, можливо і в дійсності час покаже. Не знаю. Але ж я розумію, що є ще дуже багато дівчат, і такі, яким я подобаюся, і навіть кращі, але щось мене всетаки тримає, поки що
  • 0

#311 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 12:11

Перегляд дописуСОН (31.03.2009 12:04) писав:

Але ж прикинь, ми жодного разу не сварилися, ну і зараз не сваримося,Залишилися якимись незрозумілими друзями, які цілувалися без почуттів і тепла. Швидше всього треба напевне обмежитися в спілкуванні з нею, можливо і в дійсності час покаже. Не знаю. Але ж я розумію, що є ще дуже багато дівчат, і такі, яким я подобаюся, і навіть кращі, але щось мене всетаки тримає, поки що
Все Буває в перший раз. То є життя. Але відпустити в 1шу чергу треба тобі.
  • 0

#312 СОН

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 12:16

Перегляд дописуБоБриК (31.03.2009 13:11) писав:

Все Буває в перший раз. То є життя. Але відпустити в 1шу чергу треба тобі.
Фактично то вона була ініціатором на деякий час "по її словам" залишитися "друзями", Ну, тоді буду відпускати , дам її волю , а там буде видно. Життя продовжується :rolleyes:)
  • 0

#313 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 31.03.2009 – 12:17

Перегляд дописуСОН (30.03.2009 17:55) писав:

Часто буває так, що людина, коли доб"ється бажаного (об"єкта), втрачає інтерес до нього. Добре подумай, чи справді ти її хочеш бачити поряд з собою, чи це просто забаганка "хочу гарну лялю".
  • 0

#314 СОН

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 12:22

Перегляд дописуОлеська (31.03.2009 13:17) писав:

Часто буває так, що людина, коли доб"ється бажаного (об"єкта), втрачає інтерес до нього. Добре подумай, чи справді ти її хочеш бачити поряд з собою, чи це просто забаганка "хочу гарну лялю".
От якраз і в мене до неї є інтерес, бо вона була моїм стимулом для нових досягнень в житті.....
  • 0

#315 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 12:24

Перегляд дописуСОН (31.03.2009 13:22) писав:

От якраз і в мене до неї є інтерес, бо вона була моїм стимулом для нових досягнень в житті.....
Ну так вона може бути стимулом в певній ситуації, в певних досягненнях. Та чим буде надалі вона стимулом?
  • 0

#316 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 12:25

Перегляд дописуОлеська (31.03.2009 12:17) писав:

Бач СОН, Олеська шарить, і я тобі то писав. А тих що в чомусь шарять треба слухати ібо на чужих помилка вчитися найкраще.

Повідомлення відредагував БоБриК: 31.03.2009 – 12:25

• 0

#317 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 31.03.2009 – 12:29

Перегляд дописуОлеська (31.03.2009 12:24) писав:

Ну так вона може бути стимулом в певній ситуації, в певних досягненнях. Та чим буде надалі вона стимулом?
підтримую.. До певного моменту - вона стимул, але іноді отой стимул переходить в стадію каменя на шиї... тягне назад або просто тримає на місці...
  • 0

#318 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 12:53

Перегляд дописуБоБриК (31.03.2009 13:25) писав:

Бач СОН, Олеська шарить, і я тобі то писав. А тих що в чомусь шарять треба слухати ібо на чужих помилка вчитися найкраще.
Єхідіна ;)

Власне, я на тому жодного разу не обламувалась лише з однієї причини: коли добивалась бажаного, то одразу кидала. А коли відчувала, що мене хтось добивається ну дуууже наполегливо, то намагалась цю людину обминати якнайдалі.
  • 0

#319 СОН

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 13:19

Перегляд дописуОлеська (31.03.2009 13:53) писав:

Єхідіна ;)

Власне, я на тому жодного разу не обламувалась лише з однієї причини: коли добивалась бажаного, то одразу кидала. А коли відчувала, що мене хтось добивається ну дуууже наполегливо, то намагалась цю людину обминати якнайдалі.

І сам знаю, коли мене хтось добивається, то ставлюся якось з холодком . Але я вірю в долю, тому можливо, якщо маємо бути разом, тоді будемо. А стосовно стимулу я теж задумався, от коли досягну свого, будуть гроші, посада, сімя,і чи цікаво буде з нею??? Чи захочеться мені нових відчуттів, і як кажуть "тут Остапа понесло", на ліво. на право. Я задумався
  • 0

#320 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 01.04.2009 – 08:17

Флуд видалено
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1