Перейти до вмісту

Як врятувати кохання...

Повідомлень в темі: 453

#281 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 21:45

Перегляд допису†Angel† (5.03.2009 21:34) писав:

А для чого приглядати поясни мені? Їй що рочок що вона може пальці в розетку засунути чи кип"ятком облятися?? А твоє "приглядають" щось дуже схоже на "слідкують за кожним кроком". Що ти хочеш дізнатися? З ким вона говорить? Коли і куди ходить? Її особисте життя це тільки її особисте життя і не думаю що вона хоче щоб за нею "приглядали", і не думаю що і ти б цього хотів.

Людина мусить тільки померти. А ти не "мусиш", а "можеш". Можеш показати що ти кращий, а для цього тобі треба змінити себе. Прочитай попередні дописи, люди реально дають корисні поради, а ти звичайно не хочеш їх слухати.
а я прочитав і вже зробив висновки прочитай вище так там реальні поради я вже перестав пити і почав підкачуватися. а я змінюся можеш бути впевнений не був би то я АГРЕСОР
  • 0

#282 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 05.03.2009 – 21:49

Перегляд допису†Angel† (5.03.2009 20:34) писав:

А для чого приглядати поясни мені? Їй що рочок що вона може пальці в розетку засунути чи кип"ятком облятися?? А твоє "приглядають" щось дуже схоже на "слідкують за кожним кроком". Що ти хочеш дізнатися? З ким вона говорить? Коли і куди ходить? Її особисте життя це тільки її особисте життя і не думаю що вона хоче щоб за нею "приглядали", і не думаю що і ти б цього хотів.

Людина мусить тільки померти. А ти не "мусиш", а "можеш". Можеш показати що ти кращий, а для цього тобі треба змінити себе. Прочитай попередні дописи, люди реально дають корисні поради, а ти звичайно не хочеш їх слухати.
Сонце,запхати пальці в розетку неможливо,перевірено мною)
Ну це так,присказка
а сказка ось в чому : дійсно,ну нащо за нею слідкувати? Думаєш вона не помічає? В дівчат інтуіція і боковий зір розвинені набагато краще ніж у вас,хлопців.Точніше не краще а просто по-інакшому(того і водити дівчатам важче-вони по сторонам дивляться а ви-строго прямо). Веду до того що вона швидше за все догадується про ту слєжку,а якщо так-то все,діло пропаще. Ну що за дитсад,їйбогу...

А ще хочу сказати що принизивши когось ти не станеш краще в її очах,ймовірно(і швидше за все)таки навпаки.Так що якщо вже справді хочеш щось їй довести то просто покажи що ти кращий за нього але його в той же час до діла не притягуючи. Будь собі найкращим окремо)) Якщо не халявитимеш а вона не сліпа-скоро помітить.

Якщо маєте щось проти,скажу-в дівчини материнський інстинкт на першому плані,якщо наш АГРЕСОР щось тому шлангу-дишелю приробить вона почне бідкатись "ох ти ж бідняточко моє" а на АГРЕСОРА обідиться до кінця життя)
  • 0

#283 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 05.03.2009 – 21:52

Перегляд допису†Angel† (5.03.2009 21:34) писав:

А для чого приглядати поясни мені?
Ну як на мене то приглядати і слідкувати різні речі...:rolleyes:. Я теж коли зникаю з форуму то прошу дівчат приглянути тут за деким:D Потім то все цікаво послухати, то це злочин? Що поганого як йому товариш розкаже усі новини шкільні?

Перегляд дописуКрихітка (5.03.2009 21:49) писав:

........ а на АГРЕСОРА обідиться до кінця життя)
ніфіга подібного:ggggg: Ми не допустимо цього. Тепер ми з ним і будемо давати хороші поради:)
  • 0

#284 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 21:55

ДЯКУЮ ВАМ ВСІМ СТАЛО НАБАГАТО ЛЕГШЕ :) :) :D :) :rolleyes: :ggggg:
  • 0

#285 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 05.03.2009 – 21:58

Ластівочко якби то агресор тільки шкільними новинами цікавився)), а він ясно сказав:

Цитата

...за нею в школі тільки приглядають...
Щось я б не дуже хотів щоб за мною чи моєю дівчиною отак "приглядали". :rolleyes:

Перегляд дописуЛастiвочка (5.03.2009 21:52) писав:

ніфіга подібного:ggggg: Ми не допустимо цього. Тепер ми з ним і будемо давати хороші поради:D
головне щоб людина вміла слухати

Повідомлення відредагував †Angel†: 05.03.2009 – 22:02

• 0

#286 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.03.2009 – 22:07

Головне бути нормальним пацаном. А чи не хотів би хтось, хто пускає соплі, краще бути таким лохом з дівчиною, чим гнати на хлопця із заздрості?
  • 0

#287 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 22:08

тема гаряча, і розмови тут про кохання, але коли стоїть вибір, чи зберегти людство як вид, чи кохання однієї пересічної людини, то звичайно ми виберемо людство, хоча, моеж хтось гарячий вибере кохання, а потім якийсь письменник напише про це. як зажувало це гарне почуття машина генетичного відбору...
...а я прочитаю, і підсумую мораль, ібо нєфіг:rolleyes:
  • 0

#288 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 05.03.2009 – 22:15

Перегляд дописуШартеп (5.03.2009 22:07) писав:

Головне бути нормальним пацаном. А чи не хотів би хтось, хто пускає соплі, краще бути таким лохом з дівчиною, чим гнати на хлопця із заздрості?
Мені трохи не зрозуміла твоя думка, якщо можеш поясни і обгрунтуй.
  • 0

#289 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 22:22

Читаю тему не з початку і просто пришли такі думки(можливо вони до топу відношення не мають), але от шо я думаю.
якщо мені подобається дівчина, а в неї є хлопець, то я не стану казати, що він лох. Бо то я сам є лох в такому випадку. лох саме той, хто нічого не робить і жує соплі тут.нічого особистого. просто спало на думку
  • 0

#290 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 05.03.2009 – 22:25

Перегляд дописуЛастiвочка (5.03.2009 20:52) писав:

Ну як на мене то приглядати і слідкувати різні речі...:rolleyes:. Я теж коли зникаю з форуму то прошу дівчат приглянути тут за деким:ggggg: Потім то все цікаво послухати, то це злочин? Що поганого як йому товариш розкаже усі новини шкільні?
я й сама вже не знаю чи ти жартуєш, а наш любий агресор тим більше. сприйме це як виправдання за весь ідіотизм, що він робить, і буде продовжувати в тому ж дусі. бо навіть якщо всі скажуть, що тупо бути маньячиною, а хтось один скаже, що це норма, він послухає того одного
  • 0

#291 Tybalt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:Verona

Відправлено 05.03.2009 – 23:15

довго читав ту тему. Більшість дописувачів просто гонить з Агреора, стібеться з нього не даючи ніяких корисних порад. Зі своєї сторони хочу нагадати, що Агресор просить допомогти завоювати дівчину, а не забути її, як тут багато хто радить. Зауважте, що він почав мінятися на краще: припинив пиячити і зайнявся спортом. А це вже позитивний результат. Тут Мігель написав, що перш аніж щось робити чи говорити треба все ретельно продумати і прорахувати, і ні в якому випадку не спішити з діями, словами і висновками. Отже, якщо Ви, Агресоре, візьмете до уваги хоча б цей єдиний допис, то зможете досягнути бажаного результату.
  • 0

#292 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 23:21

Перегляд дописуTybalt (5.03.2009 23:15) писав:

довго читав ту тему. Більшість дописувачів просто гонить з Агреора, стібеться з нього не даючи ніяких корисних порад. Зі своєї сторони хочу нагадати, що Агресор просить допомогти завоювати дівчину, а не забути її, як тут багато хто радить. Зауважте, що він почав мінятися на краще: припинив пиячити і зайнявся спортом. А це вже позитивний результат. Тут Мігель написав, що перш аніж щось робити чи говорити треба все ретельно продумати і прорахувати, і ні в якому випадку не спішити з діями, словами і висновками. Отже, якщо Ви, Агресоре, візьмете до уваги хоча б цей єдиний допис, то зможете досягнути бажаного результату.
да були тут такі шо гонили просто не хотів звертати уваги і сваритися з ними. а до порад мігеля я дослухався і до вашої теж дослухаюся
  • 0

#293 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 23:32

Перегляд дописуTybalt (5.03.2009 23:15) писав:

Більшість дописувачів просто гонить з Агреора, стібеться з нього не даючи ніяких корисних порад. Зі своєї сторони хочу нагадати, що Агресор просить допомогти завоювати дівчину, а не забути її, як тут багато хто радить.
просто ДЕЯКІ бачать найкращий вихід з ситуаціїї саме ТАКИМ чином, а не "як просить пан агресор". якщо ці поради не такі, які хочеться насправді почути, це не означає, що вони не можуть бути корисними. власне, його ж ніхто не змушує.
  • 0

#294 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 05.03.2009 – 23:40

Перегляд дописуkaroOka (5.03.2009 23:32) писав:

просто ДЕЯКІ бачать найкращий вихід з ситуаціїї саме ТАКИМ чином, а не "як просить пан агресор". якщо ці поради не такі, які хочеться насправді почути, це не означає, що вони не можуть бути корисними. власне, його ж ніхто не змушує.
Хм... але ж ми розуміємо що не логічно пояснювати процес замісу бетону людині яка питається як пройти до центру міста. То чому тут ми радимо абсолютно не те, що нас просять (питають)?
  • 0

#295 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 23:49

тому що деякі речі, про які нас просять, декому можуть здаватись абсурдними/безглуздими/незрозумілими тощо. як радити те, в чому сам невпевнений? всі висловлюють свою думку. позиція одних підходить нашому супергерою, позиція інших - ні. і це нормально. особисто я б на місці тієї дівчини не хотіла подальшого натиску від цього хлопця, хтось вважає, що варто щось робити. думка має право на існування.

Повідомлення відредагував karoOka: 05.03.2009 – 23:50

• 0

#296 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 06.03.2009 – 10:34

Флуд, оффтоп видалено.
  • 0

#297 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 08.03.2009 – 23:09

Перегляд допису=MAVKA= (6.03.2009 10:34) писав:

Флуд, оффтоп видалено.
абзєц.... відчуваю, що я пропустив щось цікаве.... :angry1:

Miguel: останнє усне китайське. Далі не буде пощади.
  • 0

#298 СОН

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 12:27

Народ привіт. Треба поради, зустрічаюся з дівчиною вже рік, Досі взаємовідносини були казкові, зараз я відчув холод, поговорив з нею, каже, що хоче, щоб я змінився, але це в матеріальній стороні, тобто працювати більше, краще, бо не бачить мого майбутнього, хоче бути впевнена в завтрішньому дні.Звісно, вона заробляє трохи більше. Я її сильно кохаю і досі, і в деяких словах я бачу, що вона права, але вона каже, що зараз не тільки кохання головне, а й матеріальне становище. Я стараюся зі всіх сил, щоб нам було добре, і на двох роботах працюю, але задумався, чи треба такі мені відносини. Питання таке, Вона мене не залишає, но і не хоче відпускати. Каже, все залежить від тебе. В мене нерви вже на межі,при кожній розмові з нею в мене псується настрій, хоча вона знає, що для неї я можу зірку з неба дістати
  • 0

#299 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 12:33

Перегляд дописуСОН (30.03.2009 13:27) писав:

Народ привіт. Треба поради, зустрічаюся з дівчиною вже рік, Досі взаємовідносини були казкові, зараз я відчув холод, поговорив з нею, каже, що хоче, щоб я змінився, але це в матеріальній стороні, тобто працювати більше, краще, бо не бачить мого майбутнього, хоче бути впевнена в завтрішньому дні.Звісно, вона заробляє трохи більше. Я її сильно кохаю і досі, і в деяких словах я бачу, що вона права, але вона каже, що зараз не тільки кохання головне, а й матеріальне становище. Я стараюся зі всіх сил, щоб нам було добре, і на двох роботах працюю, але задумався, чи треба такі мені відносини. Питання таке, Вона мене не залишає, но і не хоче відпускати. Каже, все залежить від тебе. В мене нерви вже на межі,при кожній розмові з нею в мене псується настрій, хоча вона знає, що для неї я можу зірку з неба дістати
Привіт...
А що саме в матеріальній стороні її не задовільняє? Якщо ти дійсно на 2-х роботах пашеш - і не хвата - то моя тобі порада - посилай її в дюндєль... причому сам і надовго... тобто назавжди...
бо за 20 років виявиться що ти лох, бо дітей в Сорбонну не можеш послати... і при трму що ти тих дітей ночами бачити буш тільки уві сні... ще й винний лишишся... що "мало уваги приділяв"...
Однозначно - лісом...
  • 0

#300 СОН

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 13:06

не задовільняє моя зарплата, Але чомусь старання не беруться до уваги, я розумію,що зараз криза, і важко, але не розумію, чому не ціняться людські якості і цінності. Вона ж доросла дівчина, лдна в мами, розумію, що все життя було все для неї, ну і характер не ідеальний, але приймаю таку яка вона є. Справи йшли аж до одруження, і тут в секунді, їй якби щось перемкнуло. Хоче змін.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних