Перейти до вмісту

Як врятувати кохання...

Повідомлень в темі: 453

#261 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 04.03.2009 – 22:42

Перегляд дописуСаляма (4.03.2009 22:34) писав:

я сама плачу ночами ...
Чесні люди по ночах сплять, а не з голоду плачуть... :rolleyes: А злі тітоньки-модератори живляться крою молоденьких, щойнозареєстрованих форумчан... Знаю я таких... :ggggg: у вас ще граф Макрос - самий злосний красний командір... :D

А якщо серйозно і в тему, то хлопчині варто боротися за свої почуття, тільки то треба робити грамотно, зплановано і продумано, бо інакше з того всього ніц позитивного не получиться.
  • 0

#262 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 23:21

Перегляд дописуСаляма (4.03.2009 22:16) писав:

поділися зі мною своїм болем. розкажи, що ти зараз відчувазш, про що переймаєшся. це ж мабуть у тебе серце розбите. а и ж її так любиш, а вона ж геть не цінує...ну-ну, іди на плече, чоловіки стали такі тендітні, іди, я тебе пригрію, виховаю. розказуй
та мені так больно було, як ти описала, вчора а сьогодні якось легше бо тепер моя головна справа це все продумати і почати все спочатку
  • 0

#263 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 23:24

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 23:21) писав:

та мені так больно було, як ти описала, вчора а сьогодні якось легше бо тепер моя головна справа це все продумати і почати все спочатку
не здавайся! її треба додавить, щоб вона зрозуміла, який ти класний!!!!
  • 0

#264 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 00:17

Перегляд дописуСаляма (4.03.2009 23:24) писав:

не здавайся! її треба додавить, щоб вона зрозуміла, який ти класний!!!!
я це зрозумів вже да ці два дні. Тепер питання з чого почати?
  • 0

#265 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 09:24

Перегляд дописуagresor (5.03.2009 00:17) писав:

я це зрозумів вже да ці два дні. Тепер питання з чого почати?
Приходиш до школи, і вітаєшся зі всіма разом (типу "Привіт всім!"), не вітайся з нею індивідуально.
Підійди до якоїсь її (не найкращої) подруги і скажи "Я типу, пропустив пару днів по хворобі... ти скажи мені що там задано бо тре до незалежного тестування готуватися..." і, між іншим, скажи що ше не вирішив в який саме університет поступати, що ще вагаєшся між кількома універами, і кількома факультетами...
  • 0

#266 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 05.03.2009 – 09:35

Ні, я так думаю, що коли він її не чіпатиме то вона може його забути.!!!!!!!!!!!!! Я теж як і Салямка схильна до того, що її тре завойовувати!!!!!!!!!!!!!! Обовязково подарувати на 8 березня хомяків два і книжку про кактуси...хоча хто зна...а мо вона не любить читати? а може то мама колекціонує ті кактуси?Розумієте, поки він буде набиратись сил - дишель то поруч!!!!Ану давайте радьте щось таке дієве і швидке, весна ж:rolleyes:
  • 0

#267 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 09:42

Перегляд дописуЛастiвочка (5.03.2009 09:35) писав:

Ні, я так думаю, що коли він її не чіпатиме то вона може його забути.!!!!!!!!!!!!! Я теж як і Салямка схильна до того, що її тре завойовувати!!!!!!!!!!!!!! Обовязково подарувати на 8 березня хомяків два і книжку про кактуси...хоча хто зна...а мо вона не любить читати? а може то мама колекціонує ті кактуси?Розумієте, поки він буде набиратись сил - дишель то поруч!!!!Ану давайте радьте щось таке дієве і швидке, весна ж:rolleyes:
Та він вже чудес натворив. Йому поки що нічого явного в її сторону робити не треба. Зараз йому треба в тіні залишатися і планувати подальші дії, збирати інформацію, щукати слабкі сторони дишля. Вона його не забуде, тому що він вчиться з нею в одному класі, і не звертає на неї (таку білу і пухнасту) ні грама уваги. "Чем меньше дєвушку ми любим, тєм больше нравімса ми єй"
  • 0

#268 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 09:45

а може взяти купити букет роз і покласти їй під двері???????? бо вона справді може мене забути!
  • 0

#269 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 09:55

Перегляд дописуagresor (5.03.2009 09:45) писав:

а може взяти купити букет роз і покласти їй під двері???????? бо вона справді може мене забути!
НЕ ЗАБУДЕ! Вона ж догадається що то ти, і це, з вірогідністю 99%, буде її дратувати. Скажи в школі "вітаю всіх дівчат зі св'ятом", або надішли "стандартну, офіційну смс" їй і всім її подругам.
  • 0

#270 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 10:44

Перегляд дописуagresor (5.03.2009 10:20) писав:

так
йолки-палки...це ж важлива інфа...ти сидиш зара за компом, а він з нею...капець...щоб завтра шурував у школу. Ми тут всі за тебе вболіваємо!!Ще одне важливе як на мене - а дишель вчиться краще за тебе? Значить щоб ти мені припинив матюкатись, голосно реготати і взагалі щоб виглядав як лялечка, чув? і Уроки вчити...мо парочку рефератів яких щоб на тебе увагу звернули?Ага..а Таня далеко від тебе живе?
  • 0

#271 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 10:55

Перегляд дописуЛастiвочка (5.03.2009 10:44) писав:

йолки-палки...це ж важлива інфа...ти сидиш зара за компом, а він з нею...капець...щоб завтра шурував у школу. Ми тут всі за тебе вболіваємо!!Ще одне важливе як на мене - а дишель вчиться краще за тебе? Значить щоб ти мені припинив матюкатись, голосно реготати і взагалі щоб виглядав як лялечка, чув? і Уроки вчити...мо парочку рефератів яких щоб на тебе увагу звернули?Ага..а Таня далеко від тебе живе?
там пацани за нею приглядають такшо якщо шось буде вони мені скажуть. Він краще вчиться за мене бо його родичі займають важливі пости управлінні освіти це всі знають він на уроках нічого не робить.
йде на медаль! за матюки це я вже поняв і за вигляд тоже. Вона від мене живе приблизно 3 км
  • 0

#272 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 05.03.2009 – 11:20

Флуд видалила. Далі йтимуть попередження.
  • 0

#273 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.03.2009 – 11:26

а я от ще одну штуку придумав, щоб врятувати кохання, треба щоб закохувались тільки вибрані люди, ідеологічно виховані, і генетично відібрані, щоб не тільки почуття були на висоті, але й потомсто було здатне на таке ж саме кохання
спасайте кохання опки ще не пізно
  • 0

#274 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 15:02

Агресоре, ти не ображайся на нас, ми просто хочемо помогти як не справою то хоч порадою. А може вона з дишлем і не зустрічається? Може вони друзі і ти ревнуєш її всього-навсього?
  • 0

#275 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 15:31

Перегляд дописуЛастiвочка (5.03.2009 15:02) писав:

Агресоре, ти не ображайся на нас, ми просто хочемо помогти як не справою то хоч порадою. А може вона з дишлем і не зустрічається? Може вони друзі і ти ревнуєш її всього-навсього?
те що він її хлопець це точно вона сама мені сказала і всі це зараз говорять! а я от згадав одну річ про нього він завжди все списує зі всіх і зараз йому мало хто дає списувати і він не має з кого крім неї може він з нею через це????? Він дуже хитрий і підступний ось його риси характеру
  • 0

#276 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 05.03.2009 – 16:51

мене от що цікавить. якби сюди жалітись прийшов, не агресор, а та сама Таня, якій він не дає спокою. Що б тоді говорили любі теревенчани? Чи не назвали би його хворим? От написала би вона приблизно таке: "Так і так, я не знаю, як позбавитись нав'язливого однокласника-алкоголіка, якому я одразу сказала, що між нами можлива тільки дружба. Він присилає свої дружків стежити за мною, і мене це бентежить. А недавно шантажував, що накладе на себе руки.Хелп"
І чи тут би її хтось переконував дати йому шанс, бо він крутий, а це в нього всього навсього юнацький максималізм?
Тут порада єдина- клініка. В дівчини є хлопець. Оскільки зі слів агресора- він ідіот, то я твердо переконана, що це все якраз навпаки. Тож кому ми тут хочемо допомогти?

Повідомлення відредагував чорно-біла: 05.03.2009 – 16:53

• 0

#277 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.03.2009 – 17:30

Перегляд дописуMiguel (5.03.2009 17:49) писав:

А хлопаку не жаль? Дівчина так не мучиться як хлопчина...
Хлопчину жаль, але жаль тільки тому, що мучиться через свою дурну голову і юнацький максималізм...

Перегляд дописучорно-біла (5.03.2009 17:51) писав:

Оскільки зі слів агресора- він ідіот, то я твердо переконана, що це все якраз навпаки. Тож кому ми тут хочемо допомогти?
Підтримую.. Агресор так і не відповів чим той хлопець захоплює дівчат, крім того, що вішає лапшу на вуха. Тому теж, більш ніж впевнена, той хлопчина не є поганим. А от питання кому хочемо допомогти? Думаю, таки Агресорові. Тут було стільки дієвих порад, що якби він прийняв до уваги хоч половину, йому б було краще. Радує, що з останніх дописів його видно, що все ж прогрес є..
  • 0

#278 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 05.03.2009 – 19:07

Перегляд дописуТаньчик (26.02.2009 15:08) писав:

Чому всі вважають мене дурепою? Хіба ви ніколи не кохали? Мої почуття до нього надто сильні, я не можу і не хочу розходитися з ним. Він для мене дуже дорогий. Раніше до того як ми почали зустрічатися він був моїм ідеалом, моею мрією... Та й тераном таким не виглядав. Але зараз став таким прискіпливим, що я не можу тримати все в собі. Може хтось знає якісь ліки від ревнощів?.. Може ще не все втрачено??...

Котику, повір, як би не було боляче - відпусти, заради себе самої, буде важко, але потім стане легше, я через це пройшла... Зараз живу з відчуттям, що з мене зняли ярмо і я вільна, хоча й маю хлопця, але він не теранізує мене так. Замислись)
  • 0

#279 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 19:57

народ, я прошу усіх останній раз і нагадую вам ось цей пунк правил:
1.3. Кожен учасник форуму має право на повагу до своїх поглядів і думок, проте він так само має обов'язок поважати погляди та думки інших. Суперечність між позиціями учасників не має виходити за межі культурної дискусії;

Взагалі-то питання, задане в назві теми, досить таки широке...Врятувати кохання....хтось хоче врятувати, а хтось гордо сприймає очевидне - воно або пішло, або лишилось односторонньо. В моєму житті були люди про яких згадую з теплотою і любов"ю хоч ми давно розбіглися. Напевно важливо залишатись людиною, чого б це не коштувала і згадувати те хороше, що було...А якщо вдасться повернути коханого назад то я б радила ніколи не впоминатись що от ти то і то не так а ти мені зраджував і ти ди...якщо прийняла назад - не впоминайся, або не приймай
  • 0

#280 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 05.03.2009 – 21:34

Перегляд дописуagresor (5.03.2009 18:52) писав:

знаєш з мене маньяка робити не треба! і поперше вона зараз хвора про що я сьогодні дізнався а по друге за нею в школі тільки приглядають а не слідкують по темним провулкам як ти говориш!!!!!!!!
А для чого приглядати поясни мені? Їй що рочок що вона може пальці в розетку засунути чи кип"ятком облятися?? А твоє "приглядають" щось дуже схоже на "слідкують за кожним кроком". Що ти хочеш дізнатися? З ким вона говорить? Коли і куди ходить? Її особисте життя це тільки її особисте життя і не думаю що вона хоче щоб за нею "приглядали", і не думаю що і ти б цього хотів.

Цитата

я не спорю що вона зробила вибір але я мушу переконати її що це поганий вибір.
Людина мусить тільки померти. А ти не "мусиш", а "можеш". Можеш показати що ти кращий, а для цього тобі треба змінити себе. Прочитай попередні дописи, люди реально дають корисні поради, а ти звичайно не хочеш їх слухати.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних