Перейти до вмісту

Як врятувати кохання...

Повідомлень в темі: 453

#241 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.03.2009 – 12:37

Ото ще як сказати-перевага твоє кохання чи ні...
  • 0

#242 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.03.2009 – 12:37

Шановний agresor проблем, схожих на твою дуже багато тому не бачу доцільності створювати по кожному користувачу і його проблемам нову тему. Теми з"єднано.

Від себе особисто рекомендую прочитати всю тему від початку може які поради знадобляться.
  • 0

#243 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 12:41

Перегляд дописуКрихітка (4.03.2009 12:37) писав:

Ото ще як сказати-перевага твоє кохання чи ні...
ну чому це????? ясно що перевага! як прийде час вона це зрозуміє
  • 0

#244 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 12:46

То тобі ясно,а якщо тобі щось ясно,це ще не значить що то правда. Прийде час і ти це зрозумієш.
Ти так і чекаєш того часу "от вона його кине і у всьому покається і вернеться до мене а я її благородно простю"
А сам ти що вже зробив? Відучора стільки порад написали і що ти вже зробив? Посперечався що ти то не можеш,то не можеш і інше тоже,бо любоф велика? А може сила волі слабка?
  • 0

#245 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 12:50

Перегляд дописуКрихітка (4.03.2009 12:46) писав:

То тобі ясно,а якщо тобі щось ясно,це ще не значить що то правда. Прийде час і ти це зрозумієш.
Ти так і чекаєш того часу "от вона його кине і у всьому покається і вернеться до мене а я її благородно простю"
А сам ти що вже зробив? Відучора стільки порад написали і що ти вже зробив? Посперечався що ти то не можеш,то не можеш і інше тоже,бо любоф велика? А може сила волі слабка?
не зрозумів тут трошки я повідомлення! тобто ти кажеш що я не можу можу а шо саме трошки непонятно
  • 0

#246 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 12:55

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 11:50) писав:

не зрозумів тут трошки я повідомлення! тобто ти кажеш що я не можу можу а шо саме трошки непонятно
Я казала що твоє велике кохання це перевага для тебе але не думаю що це перевага взагалі для ситуації.Хіба що воно тобі впертості додає.
Якби прочитав уважно і спокійно-може й зрозумів би. В Україні вже,здається,1 година. І що ти ще робиш вдома якщо тобі стільки всього порадили? Чого в школу не пішов?
  • 0

#247 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 13:02

Перегляд дописуКрихітка (4.03.2009 12:55) писав:

Я казала що твоє велике кохання це перевага для тебе але не думаю що це перевага взагалі для ситуації.Хіба що воно тобі впертості додає.
Якби прочитав уважно і спокійно-може й зрозумів би. В Україні вже,здається,1 година. І що ти ще робиш вдома якщо тобі стільки всього порадили? Чого в школу не пішов?
коли вже йти якщо заняття вже закінчилися і я довідку в лікаря взяв що хворий до кінця тижня

Перегляд дописуЛастiвочка (4.03.2009 12:44) писав:

agresor твою дівчину звати Таня?
а чому ти питаєш?

мене просто одне тривожить щоб я своїми діями не втратив її остаточно
  • 0

#248 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 13:02

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 11:57) писав:

коли вже йти якщо заняття вже закінчилися і я довідку в лікаря взяв що хворий до кінця тижня
Ну і на що ти хворий? оО сидиш вдома і себе накручуєш-то останнє діло.Реально,займись чимось.Судоку порішай,вазоночки попідливай,почисть комп,повишивай гладдю,хоть зарядку зроби для розрядки нервів.

*ця тема повільно плавить мій мозок*
  • 0

#249 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.03.2009 – 13:07

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 13:36) писав:

тей означає що він їм бреше типу я того набив з того сильніший той такий а я такий я так на машині їздив чуть в дерево не вїхав!!! за розмову я не спорю він говорить ДУЖЕ БАГАТО. моя перевага над ним це кохання і почуття.
Ну, якщо це дійсно так, розказує про свої "перемоги" і "заслуги" перебільшуючи, то увага дівчат скоро його покине... ну, не усіх відразу. а теперішніх шанувальниць.... Або він перестане всяку чухню нести...

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 13:41) писав:

ну чому це????? ясно що перевага! як прийде час вона це зрозуміє
Підтримую Крихітку, ще не знати чи твоє кохання є перевагою... Чому? Бо ще не знати чи це любов чи захопленість підсилена юнацьким максималізмом. Любов буває різною... Справжня любов тиха і терпляча... З часом ви обидвоє зрозумієте чи це любов і яка вона...

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 04.03.2009 – 13:09

• 0

#250 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.03.2009 – 13:36

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 11:40) писав:

а в мене таке ше питання. Як думаєте мені дарити їй щось на 8 березня? а якщо дарити що саме? а якщо ні то чому не дарити?
ну і на фіга їй все це потрібно? По-перше,ти невротик. По Фрейду це пояснюється перевагою принципа задоволення над принципом реальності.В твоїй поведінці домінують емоційно-інстинктивні реакції.Ти особистість "ущемльонная", слабка. Ти думаєш такий хлопець може сподобатися дівчині?! Спустись на землю. З чого вона бачила шо ти шалено її кохаєш? з того,що хочеш покінчити з життям? це не показник. от якби ти чогось добився в житті заради неї...те шо ти поступив на один з нею факультет- не приклад. Дуже вперту людину ще віслюком називають. Сумніваюся шо та дівчина зоофіл:unsure:
Щодо подарунка на 8-ме березня. Підозрюю що від тебе їй той подарунок буде неприємно отримувати. Якшо хочеш подарувати шось ,то краще зроби це анонімно. Бо на її місці я б тебе бачити не хотіла у такий день))
пс. не пиши стільки знаків оклику.
  • 0

#251 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.03.2009 – 14:07

загалом звик не погоджуватися з Sensssorik'ою, але тут не можу не погодитися :ggggg: хоч правду? - ти не тільки її як дівчину втратив, а вже і як подругу, якщо вона хоча б трохи адекватна!!!, ги :unsure: ... І навіть якщо поступиш з нею на один факультет - це тобі нічого не дасть. Sensssorik'a тобі теж правду написала - ти слабка особистість. Тільки от про зоофілізм не погоджуся (задля збереження принципу), знаючи яких козлів ви любите - більшість зоофілки, але це саме стосується і нас :angry1: Значить так - 1) подарунок не дарувати ні в якому разі (хіба дівчатам на форумі, які пробують тебе напоумити) 2) найди іншу - побачиш, що хороших дівчат значно більше ніж одна 3) викинь зі свого лексикону поняття кохання - а то ти на фанатика перетворишся (до цього вже не далеко) 4) можна першим пунктом за завом - з розбігу об стінку!
пс. вирви капс
  • 0

#252 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 15:11

Можу дати дві поради:
1) якщо ти її дійсно кохаєш і бажаєш їх щастя, просто відпусти. А то в тебе це швидше схоже на "власницький інстинкт" (можеш почитати Голсуорсі "Сага про Форсайтів" і тоді зрозумієш про що я), ніж на кохання. Якщо людина кохає по справжньому, вона ніколи не буде казати слів "будь зі мною інакше я вб"юся" ітд. Просто побажай їй удачі. І більше не дзвони, не пиши і взагалі не показуйся на очі. Так буде корисніше для вас двох. Через певний час ти знайдеш іншу, красивішу і ідеальнішу за неї. А впертістю ти нічого дівчині не доведеш.

2) Послухайся порад Мігеля і Бандери. Продуманий стратегічний план завоювання дівчини має бути складений- то 100%. Але перед тим треба заспокоїтися, набратися терпіння (інакше з дівчатами ніяк))). І добре обдумати своє теперішнє становище. Найкращою мабуть може бути тактика "друг". Дай їй волю, нехай ходить собі з тим хлопцем, а ти краще підтримуй її постійно і не тисни на неї. З часом вона розійдеться з тим хлопцем (в чому я чомусь дууже впевнена). Живи своїм життям, працюй над собою, вдосконалюйся, гарно вчися, взагалі намагайся бути ідеальним, вона з часом це сама помітить. І тоді задумається... Не думаю, що її зацікавить істеричний напівалканавт (вибачаюся, але в мене склалося таке враження). Вона має почуватися затишно і в безпеці поруч з тобою, а ти поводиш себе зовсім інакше. І своїми погрозами-закликами ти тільки загострюєш в ній оце почуття невпевненості.
Просто дай їй спокій, будь поруч і зроби так, щоб вона прагнула бути поруч (знання, гарна стабільна робота, впевненість у собі і завтрашньому дні). Тоді не тільки вона, а й інші дівчата будуть на тебе задивлятися.
  • 0

#253 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.03.2009 – 18:34

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 01:30) писав:

ну да кохання просто я впевнений на всі 99% що воно на все життя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Лох :rolleyes:
не вірю, що тобі аж 17 років :ggggg:
не здатний навіть адекватно сприйняти реальність.
замість того, щоб заляпувати соплями клаву піди краще виправ себе. :)
Не змушуй дівчину відчувати себе винною в твоїх стражданнях. Бідна вона.

А тепер питання до дівчат з форуму: "Хто б хотів мати такого "коханого" як агресор ?" :D

Дема, і не соромно порушувати правила форуму? А я думала, ти досвідчений користувач... Усне попередження. Далі піде від мамці по попі у вигляді 10%. =MAVKA=
  • 0

#254 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 19:37

Перегляд дописуDema V (4.03.2009 19:21) писав:

це не я, а ти :rolleyes:
:ggggg: :D

agresor: Мирись - мирись, і більше не дерись. Усне попередження. . =MAVKA=
  • 0

#255 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 20:15

короче я вирішив так зробити 8 березня щоб трошки здивувати її. А я нічого їй не подарю а вишлю смс і все! ну як що скажете?
  • 0

#256 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 04.03.2009 – 20:26

Флуд видалила
  • 0

#257 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 22:16

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 21:55) писав:

що тобі так нічого не подобається??????????? :rolleyes:
поділися зі мною своїм болем. розкажи, що ти зараз відчувазш, про що переймаєшся. це ж мабуть у тебе серце розбите. а и ж її так любиш, а вона ж геть не цінує...ну-ну, іди на плече, чоловіки стали такі тендітні, іди, я тебе пригрію, виховаю. розказуй
  • 0

#258 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 04.03.2009 – 22:31

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 11:40) писав:

а в мене таке ше питання. Як думаєте мені дарити їй щось на 8 березня? а якщо дарити що саме? а якщо ні то чому не дарити?
Нічого не дарувати, напиши їй "офіційну" смс, або привітай усно в школі, і при тому привітай і інших дівчат такими ж самими словами як і її. Не вітай її першу, нехай побачить що вона має для тебе таке ж значення як і всі інші.

Перегляд дописуLady Erato (4.03.2009 11:47) писав:

1. дякую за зміну способу викладення думок
2. мені вже навіть приємніше стало
3. не дарувати, а просто смскою скромно привітати
4. бо її не здивує подарунок, а власне НЕдарування - здивує і насторожить
Погоджуюсь, мі-Леді! :ggggg:

Перегляд допису†Angel† (4.03.2009 11:55) писав:

Підтримую Lady Erato проста нейтральна смс-ка буде більш дієвіша ніж якийсь дорогий подарунок. Займи позицію "пофігізму": не показуй так ревно своїх почуттів, просто живи, вдосконалюй себе і дивися які помилки робить твій "супеник" щоб потім ними скористатися.
Погоджуюся з позицією "пофігізму". Правильна тактика. :rolleyes:

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 12:14) писав:

чого то вона так думає? вона не знає де я зараз ніхто не знає крім одного мого друга і все!
Вона так думає, грунтуючись на тому, що ти наробив за останні 4-5 днів...

Перегляд дописуСаляма (4.03.2009 22:16) писав:

поділися зі мною своїм болем. розкажи, що ти зараз відчувазш, про що переймаєшся. це ж мабуть у тебе серце розбите. а и ж її так любиш, а вона ж геть не цінує...ну-ну, іди на плече, чоловіки стали такі тендітні, іди, я тебе пригрію, виховаю. розказуй
Не вір цій тітонці, не йди до неї на плече, вона з тебе всю кровицю вип'є!!! :D :) :)
  • 0

#259 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 22:34

Перегляд дописуMiguel (4.03.2009 22:31) писав:

Не вір цій тітонці, не йди до неї на плече, вона з тебе всю кровицю вип'є!!! :rolleyes: :ggggg: :D
я просто хочу допомогти!!!!!! я переживаю за нього!!! я сама плачу ночами від великого кохання, але разом ми усе зможемо!!!!

(г)
  • 0

#260 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 22:35

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 20:15) писав:

короче я вирішив так зробити 8 березня щоб трошки здивувати її. А я нічого їй не подарю а вишлю смс і все! ну як що скажете?
мені здається ти її вже достатньо здивував :rolleyes:
ага, ти правильно сказав, що то кохання на 99%, тільки не уточнив до кого. себе ти любиш по самі помідори, і чомусь та дівчина для тебе як предмет. "майо" і все. погоджуюсь з Amili, тобі краще її відпустити. якби ти її кохав, ти б просто подумав про себе "найбільше я хочу, щоб ти була щасливою" і не тріпав нерви ні собі, ні їй, ні батькам.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних