Перейти до вмісту

Як врятувати кохання...

Повідомлень в темі: 453

#201 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:39

Перегляд дописуLady Erato (4.03.2009 10:27) писав:

1. Ти - хлопець, якому 17... лише 17.. + судячи з твоєї розповіді і манери розповіді, про зріле кохання тут і мови йти не може.
2. Запамятай таке - поки не розслабишся, поки не відпустиш - вона ніколи не буде твоєю. А може, вона й не має бути твоєю, а десь поряд я справжнє твоє кохання, яке ти не хочеш бачити і віриш лише в свою ілюзію?
3. Своєю дитячою поведінкою ти лише лякаєш її.
4. Розкажу тобі на своєму прикладі - от був у мене однокласник, який був в мене закоханий мабуть всі 10 років))). І зустрічатись тричі просив навіть. Я відмовляла, проте не відпускала - завжди під рукою друг, опора і допомога, ну й в додачу якась влада над людиною. Я правда по натурі така, що не використовувала його, але мені була приємна вся ця ситуація)) я ж до чого веду. Хоча в 11 класі я вже мала свого хлопця, але коли я взнала що мій однокласник до іншої залицяється - мене аж передьоргнуло з ревнощів!
5. Спробуй почати жити для себе і поводитись як чоловік, покажи свою незалежність. В такому випадку буде два позитивних результати - або вона змінить твоє ставлення до тебе, або просто ти нормально далі розвиватимешся і обовязково досягнеш успіху в майбутньому
дякую за пораду візьму дещо з неї!!!!!!!
  • 0

#202 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 04.03.2009 – 10:39

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 10:36) писав:

я повинен стати сильним і не піддаватися на провокацію!!!!!!!!!! висновок тут один з цього можна зробити що я повинен стати іншим!!!!!!!! повинен показати їй що я сильний і що я кращий від нього що я більше заслуговою на неї ніж !!!!!!!!!! і останнє сказати собі ти шо сопляк якийсь що ти слюнькаєш тут побачивши її з ним ти повинен стати кращим ти повинен порвати його ти повинен стати лідером ти не повинен здаватися ніприяких обставинах якшо так її любиш ти повинен вразити її!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Правильно, але ще одна порада - порви його не виймаючи рук з кишень - тобто морально! Якщо ти використаєш фізичну силу, то в її очах виглядатимеш биком, який тільки і вміє руками махати. Зпровокуй його першого на рукопашку, і тоді завали на лопатки. Отже - спортзал чекає на тебе!
  • 0

#203 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 04.03.2009 – 10:40

я повинен стати сильним і не піддаватися на провокацію!!!!!!!!!! висновок тут один з цього можна зробити що я повинен стати іншим!!!!!!!! повинен показати їй що я сильний і що я кращий від нього що я більше заслуговою на неї ніж !!!!!!!!!! і останнє сказати собі ти шо сопляк якийсь що ти слюнькаєш тут побачивши її з ним ти повинен стати кращим ти повинен порвати його ти повинен стати лідером ти не повинен здаватися ніприяких обставинах якшо так її любиш ти повинен вразити її!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

слухай, тут людина тобі старається допомогти, а зауваж, людина досвідченіша, старша і явно мудріша за тебе, так що моя тобі порада - цить, слухай і роби так, як тобі кажуть...

щось мені при останніх твоїх дописах починає здаватися, що це якийсь гон, або прочто почни писати врівноважено.

ну хай так і буде - тобі тре змінитись, іншого виходу в тебе нема,бо а) якщо ти на все життя лишишся таким, як зараз , то.... ну сам розумієш, людина мусить еволюціонувати б) їй такий як ти зараз - не потрібний
  • 0

#204 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 04.03.2009 – 10:41

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 02:06) писав:

да яке заспокійливе про що ти говориш????????????? тут нічого не допоможе а особливо лікар!!!!!!!!!!!!!!!тут більше якась порада чи ще щось!!!!!!!!!!
Схоже ніяка порада тобі не потрібна. Бо люди тобі купу всього нарадили, а ти тільки кажеш: "Це не підходить".
Так би і питав прямим текстом: "Народ, що робити - я люблю страждати!!!"
  • 0

#205 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.03.2009 – 10:42

1. Та? Ти хочеш бути кращим то якого милого ти не в школі зараз? екзамени на носі.
2. ВЕЛИКЕ особисте прохання - не тисни на окличну клавішу - дратує багатьох
  • 0

#206 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 04.03.2009 – 10:45

Схоже це була тема для розрядки свого психічного стану, а очевидно ніхто наших порад слухати не збирається А буде все так: Дякую що порадили я послухав і всеодно зроблю все по своєму)))
  • 0

#207 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:47

Докладай зусилля, і будь терплячим бо за 15 хвилин, і тим паче за 1-2 дня ти нічого не зміниш. Потрать 5 гривень на кистьовий екстандер, це вгамовує нерви і розвиває кисть руки. В житті знадобиться. На уроках не сиди з кислим лицем. Зроби вигляд лиця наче "Динамо" - "Спартак" зіграли з рахунком 2-2.
  • 0

#208 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:53

Перегляд дописуMiguel (4.03.2009 10:39) писав:

Правильно, але ще одна порада - порви його не виймаючи рук з кишень - тобто морально! Якщо ти використаєш фізичну силу, то в її очах виглядатимеш биком, який тільки і вміє руками махати. Зпровокуй його першого на рукопашку, і тоді завали на лопатки. Отже - спортзал чекає на тебе!
все на другий тиждень куплю собі гантелі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#209 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:58

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 10:53) писав:

Завантаж свій час по максимуму, щоб в тебе не було жодної вільної хвилинки.
  • 0

#210 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:58

Перегляд дописуMiguel (4.03.2009 10:47) писав:

Докладай зусилля, і будь терплячим бо за 15 хвилин, і тим паче за 1-2 дня ти нічого не зміниш. Потрать 5 гривень на кистьовий екстандер, це вгамовує нерви і розвиває кисть руки. В житті знадобиться. На уроках не сиди з кислим лицем. Зроби вигляд лиця наче "Динамо" - "Спартак" зіграли з рахунком 2-2.
я зроблю зіграли з рахунком 3-0
  • 0

#211 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.03.2009 – 11:00

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 10:53) писав:

блін, і як тобі вдалось стіки уваги привернути? я, розумієш, вже півора року на форумі, не можу допросити допомоги знайти книжку з бух.обліку, а ти зі своїми нюнями он як швидко популярним став! то мабуть все твої знаки оклику...
  • 0

#212 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 11:00

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 10:58) писав:

я зроблю зіграли з рахунком 3-0
Тільки не переігруй, не виставляй себе в класі на перший план, але і не залишайся на останньому.
  • 0

#213 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 11:04

Перегляд дописуMiguel (4.03.2009 10:58) писав:

ти пропонуєш в такий спосіб мені продовжувати боротьбу?

Перегляд дописуLady Erato (4.03.2009 11:00) писав:

блін, і як тобі вдалось стіки уваги привернути? я, розумієш, вже півора року на форумі, не можу допросити допомоги знайти книжку з бух.обліку, а ти зі своїми нюнями он як швидко популярним став! то мабуть все твої знаки оклику...
слухай а чо зразу нюні? ти тоже найшла причину книжка з бух. обліку ніби не знаю якась енциклопедія!
  • 0

#214 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 11:05

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 11:03) писав:

саме в такий, просто якщо в тебе буде вільний час, то ти забиватимеш його спогадами і багатьма непотрібними речами, а це сильно ускладнить народження "тверезих думок".
  • 0

#215 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.03.2009 – 11:06

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 11:04) писав:

Я РАДЖУ ТОБІ ЛИШИТИ КЛАВУ І ЙДИ ДО ШКОЛИ, АБО ХОЧА Б У ТУАЛЕТ СХОДИТИ НА ПЕРЕРВУ :unsure:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#216 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 04.03.2009 – 11:09

Тему почистила
  • 0

#217 Svensson

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень
  • Місто:Берег моржової кости

Відправлено 04.03.2009 – 11:16

Перегляд допису=MAVKA= (4.03.2009 11:09) писав:

Тему почистила
Панюсю, ну що Ви наробили! Я лише встиг дочитати до половини цієї драми, а Ви її так понівечили!
А хлопцеві: ну, почитай якусь книжку, відволічись. Возьми "Амок" Цвейга (це - "в тему"), або щось заспокійливо-безглузде (типа "Гаррі Поттера").
  • 0

#218 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.03.2009 – 11:18

як я люблю такі теми, колись була ще така: люди, я такий старий, а мені ще жодна не дала, допоможіть
або, він мені не дає, боїться що короткий, а я його так люблю, так люблю, як свіжі макарони
пропоную модераторам познаходити ті старі теми з такими проблемами, об"єднати і викинути в смітник, або краще знищити

а автору теми пропоную відрізати безіменний палець на лівій руці, і мізинець, щоб менше писати знакові оклику, ще омжна виколупати капслок, це дурна кнопочка, тим більше для школярів
і подумай, як вступити в якийсь класний вуз, дівчата люблять студентів, от підійдеш до неї коли будеш студентом, розповіси, що і як сталось за літо, і все буде ок

але звичайно, за умови, якщо ця дівчина не подобається всім хлопцям в класі, бо якщо подобається, то це простий стадний інстинкт а не любов
  • 0

#219 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 04.03.2009 – 11:22

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 11:04) писав:

Перегляд дописуMiguel (4.03.2009 10:58) писав:

Усі твої проблеми від "бездєлія"... безділуга ти - от і лізуть в голову дурні думки. "займи себе" - знач завантаж свій розум і тіло аби часу на таку дурню як самобічевання, сльози, соплі, слюні часу не лишилось. Піди в бібліотеку почитай щось розумне типу квантової філики або намотай з 15 км. в повній викладці - ще й для розуму й здороввя користь буде, а на фігню всяку сил не лишеться.

Перегляд дописуЛастiвочка (4.03.2009 10:42) писав:

2. ВЕЛИКЕ особисте прохання - не тисни на окличну клавішу - дратує багатьох
так так - краще зробити 8 шрифт і виділити жирним курсивом червоного кольору)))) тоді на тебе більше уваги звертатимуть.
  • 0

#220 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 11:23

Перегляд дописуbendera.UA (4.03.2009 11:22) писав:

Усі твої проблеми від "бездєлія"... безділуга ти - от і лізуть в голову дурні думки. "займи себе" - знач завантаж свій розум і тіло аби часу на таку дурню як самобічевання, сльози, соплі, слюні часу не лишилось. Піди в бібліотеку почитай щось розумне типу квантової філики або намотай з 15 км. в повній викладці - ще й для розуму й здороввя користь буде, а на фігню всяку сил не лишеться.
я краще підкачаюся а потім воно мені згодиться проти дишля
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних