Перейти до вмісту

Як врятувати кохання...

Повідомлень в темі: 453

#21 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 03.10.2008 – 15:26

мама його не сприймає, бо не багатий і не має авто чи квартири)

Перегляд допису-=VJ=- (3.10.2008 14:28) писав:

Тоді нема ніяких перспектив для стосунків. Якщо батьки цінуються вище за кохану людину - то не кохання. То так, тимчасове захоплення, заради якого не варто руйнувати свій стабільний уклад життя.

глянула б я як ти нервував би мати з пороком серця :happy1:
  • 0

#22 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 15:56

Перегляд допису-=VJ=- (3.10.2008 16:52) писав:

До чого вся ця маячня написана?

Треба було зайти до мене додому в гості десять років тому.
Щоправда ще велике питання, хто кого більше нервував.

До речі, якщо не секрет, ти скільки на її сердце збираєшся зважати в питаннях власного життя? Поки тобі не стане сорок?

якщо треба - до весілля, для кого як, а для мене батьки важливі і я їх бережу
  • 0

#23 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.10.2008 – 16:15

Перегляд допису-=VJ=- (3.10.2008 15:52) писав:

До речі, якщо не секрет, ти скільки на її сердце збираєшся зважати в питаннях власного життя? Поки тобі не стане сорок?

Тобі не здається, що ти суб"єктивно дивишся на питання? Якщо думка твоїх батьків для тебе неважлива, не означає, що і для когось це так. Що пропонуєш? Забити на думку і здоров"я мами? Хм.. Цікаво...
  • 0

#24 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 17:53

Перегляд допису-=VJ=- (3.10.2008 18:43) писав:

А що, ми її ще не закінчили обговорювати? Я думав, що вже всі можливі поради дали...

Але ж можливий розвиток подій я ж не помру завтра) сьогодні він можливо таки прийде...
  • 0

#25 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.10.2008 – 18:09

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 18:53) писав:

Але ж можливий розвиток подій я ж не помру завтра) сьогодні він можливо таки прийде...
рідко коли дивлюся чиюсь анкету...Дуже здивувалася,коли взнала що тобі 20 років. З половиною. Бо по постам думала що десь років 17. В такому віці вже треба відрізняти батьків і дім і хлопців( не хлопцЯ).І встановити певні приорітети. І не жалітися.Бо те шо ти дівчина,не дає тобі права бути слабкішою за твого хлопця.Якщо тебе такою хлопець робить- кинь його. Він робить тебе гірше. будь кращою. Той хлопець просто не встигає розвиватися разом з тобою,тому і докоряє тобі))
  • 0

#26 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 18:16

Перегляд дописуРена (3.10.2008 19:09) писав:

рідко коли дивлюся чиюсь анкету...Дуже здивувалася,коли взнала що тобі 20 років. З половиною. Бо по постам думала що десь років 17. В такому віці вже треба відрізняти батьків і дім і хлопців( не хлопцЯ).І встановити певні приорітети. І не жалітися.Бо те шо ти дівчина,не дає тобі права бути слабкішою за твого хлопця.Якщо тебе такою хлопець робить- кинь його. Він робить тебе гірше. будь кращою. Той хлопець просто не встигає розвиватися разом з тобою,тому і докоряє тобі))

Справа не у віці. Можливо було б 17 - кинула б по-молодості, а зара стосунки трохи інші мова йде про весілля через рік-два, тому... і я не жаліюся, я прошу поради, не вимагаю не від кого її давати, хто не байдужий той свою думку сказав, а кинути - найпростіше, а от врятувати кохання...
  • 0

#27 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.10.2008 – 18:29

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 19:16) писав:

Справа не у віці. Можливо було б 17 - кинула б по-молодості, а зара стосунки трохи інші мова йде про весілля через рік-два, тому... і я не жаліюся, я прошу поради, не вимагаю не від кого її давати, хто не байдужий той свою думку сказав, а кинути - найпростіше, а от врятувати кохання...

Якраз навпаки. По молодості..наче ти прям бабка,в дівках засиділася...))Ти ще сто раз поміняєшся. Скільки хлопцеві років що він так одружитися хоче? В одному він таки правий. Перед тим як оженитися,треба якийсь час разом пожити. може в вас на побутовому рівні все буде жахливо. багато пар саме через це розставалися. Ви ще й нічого й не пробували,а вже плани як у Наполеона))Якщо він тебе постійно чимось докоряє- ти згодна з ним ЖИТИ? От і думай)
О майн Готт!! Да простять мене зелені мавпочки,але що ж ви всі з мене монстра робите? Я набагато бездушніша і водночас раниміша ніж хочу здаватись. Я взагалі ніколи нікого не намагаюся образити. Бо то зайва трата часу і моїх нервів) Чи то ви такі "мнітєльниє"?...
  • 0

#28 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 18:35

я заплуталася остаточно
  • 0

#29 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.10.2008 – 18:40

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 19:35) писав:

я заплуталася остаточно
ага, і ще одне питання( дуже важливе!!!) : наскільки добре ти готуєш?))))
  • 0

#30 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 18:49

Перегляд дописуРена (3.10.2008 19:40) писав:

ага, і ще одне питання( дуже важливе!!!) : наскільки добре ти готуєш?))))

Добре, але мені мені до безтями подобається як готує він))
  • 0

#31 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.10.2008 – 18:54

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 19:49) писав:

Добре, але мені мені до безтями подобається як готує він))
не думаю,що його такий порядок буде влаштовувати ЗАВЖДИ))) Я заради коханого навчилася готувати турецьку і грецьку кухню.Трошки італьянську. Хоча,ні. То я заради себе навчилася.Але готувала йому,бо сама я їм дуже мало і рідко. А йому ще мало видалося. Егоїст))
Ладно,далі. Як щодо власних діток?))
  • 0

#32 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 19:03

у мене дітей нема, в нього теж) але я хочу дитину вже давно) а готувати нема проблем, просто в мене в цьому не було ніколи необхідності)
  • 0

#33 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.10.2008 – 19:08

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 20:03) писав:

я хочу дитину вже давно)
Сміливо. Я після тої кількості малолітніх родичів,що мені доводилосся виховувати,якось не горю бажанням їх заводити,хоча,безсумнівно дуже їз люблю) Але до ТАКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ я ще не скоро буду готова))
  • 0

#34 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 20:16

Перегляд допису-=VJ=- (3.10.2008 21:11) писав:

Аби тільки до того часу тіло не роздумало. Час в таких справах завжди, на жаль, грає проти жінки.

Доречі найкраще народжувати до 25!
  • 0

#35 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.10.2008 – 20:18

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 21:16) писав:

Доречі найкраще народжувати до 25!
по мізкам- ні. більшість людей до 25 років ще мяко кажучи "діти")) А чоловікам так взагалі...до 25 ...та ну їх))
  • 0

#36 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 20:26

я ж не кажу про ранню вагітність. Я маю на увазі від 19-25 років, і мій час спливає...
  • 0

#37 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.10.2008 – 20:46

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 21:26) писав:

я ж не кажу про ранню вагітність. Я маю на увазі від 19-25 років, і мій час спливає...
Пояснюю мою позицію. Це якраз такий вік,коли треба мяко кажучи "нагулятися". окей.Я зустріла чоловіка,який меня подобається більше,ніж інші. Почуття взаємне. Окей.Ми зустрічаємося. Рік. Два.Невже це щось більше ніж просто чудовий секс? Здається,я тебе кохаю. Ти мене теж? Не здається? О,то може поживемо разом,спробуємо як це,випробуємо себе на "прочность"? Кльово. Живемо разом. Якщо я його в перший тиждень не вбила і не задовбала,і якщо я в змозі терпіти його...то живемо далі. Рік.Два. Що? Ти хочеш решту своїх днів провести зі мною? Я можу прискорити твою смерть. Ти серйозно? Ну що ж....якщо не боїшла можливості поділу спільно нажитого майга в майбутньому,то нема питань- айда розпишемось. Тільки що той штапм міняє?...Розписались. Він наче адекватний...та й я від цього не померла. Живемо далі. Рік. Два. Наче дсить твердо на ногах стоїмо. Ти хочеш,щоб я народила тобі донечку? З такими пропозиціями йди до сусідки. Я сина хочу.ШО??!!! Ти хочеш ТРОЬОХ дітей?! Якого біса ти цього не сказав,до того як ми розписалися? Мерзотник. Та ще й егоїстичний. Як я тобі їх виношувати буду?...йо-майо..оце я влипла...Та канєш,я тебе кохаю....але ти,любий,цим користуєшся. Ой,ну годі вже. Цілуєш...От підлабузник...ОООоооОООоох..добре,я згодна.Троє,так троє. Тільки чур Я зверху)))))

Що я хотіла цим сказати? те шо стосунки повинні розвиватися певний час,і досить довгий час,перед тим,як їх узаконити. А одразу після шлюбу ходити з животом- така перспектива мене не приваблює. І ще одне. Головне: не кожна жінка до 25 років впевнена у своїй другій половині- раз.не кожна жінка її знаходить- два)))
  • 0

#38 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 20:49

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 20:26) писав:

Я перепрошую, але чому час спливає ? Так, жінці бажано народити дитину до 25. Але ж в тебе купа часу, не спіши, ще маєш 5 років. Та й бажано воно для усякої жінки , тобто "до 25 років" включено жінок з дещо посереднім загальним станом організму. Як подивитись на тебе , то думаю й в 50 родиш з легкістю. Знайомий з такими жінками, й ніяких проблем не виникало. Якщо вже думаєш про дитину, то й подумай про батька цієї дитини: Наскільки комфортно ти з дитиною себе почуватимеш , якщо він вже зараз тебе не розуміє ? Може не варто продовжувати відносини, або принаймі примусити його тебе зрозуміти. Існує прив'язанність до близької людини, це тяжко, коли її нема поряд. Це все нормально ! Знаєш, і ще одне "любовь слепа.." , буду надіятись , що то не твій випадок. Все ж таки, варто , щоб чоловік поважав твої думки , бо інакше ти не "кохана" , а "об'єкт для кохання". Бажано, щоб в вас були рівноправні відносини, або майже рівноправні ( так, щоб чоловік не почував себе під "каблуком").
  • 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.10.2008 – 21:04

Перегляд дописуРена (3.10.2008 21:46) писав:

Я зустріла чоловіка,який меня подобається більше,ніж інші. Почуття взаємне. Окей.Ми зустрічаємося. Рік. Два.Невже це щось більше ніж просто чудовий секс? Здається,я тебе кохаю. Ти мене теж? Не здається? О,то може поживемо разом,спробуємо як це,випробуємо себе на "прочность"? Кльово. Живемо разом. Якщо я його в перший тиждень не вбила і не задовбала,і якщо я в змозі терпіти його...то живемо далі. Рік.Два. Що? Ти хочеш решту своїх днів провести зі мною? Я можу прискорити твою смерть. Ти серйозно? Ну що ж....якщо не боїшла можливості поділу спільно нажитого майга в майбутньому,то нема питань- айда розпишемось.

Який жах...
  • 0

#40 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.10.2008 – 21:10

Перегляд допису-=VJ=- (3.10.2008 22:04) писав:

Який жах...
ЖАХ- ЦЕ БЕЗДУМНО ВИСКОЧИТИ ЗАМІЖ. А потім дивуватися звідки стільки проблем. І ключові слова в кінці написані :happy1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних