Перейти до вмісту

Як врятувати кохання...

Повідомлень в темі: 453

#181 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 04.03.2009 – 09:36

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 09:20) писав:

От на рахунок часу ти - правий я просто не можу дивитися як вона з тим дишлем
А ти попробуй ту злість на чомусь корисному відобразити, на груші наприклад, або на тренажерах. Від ефекту сам в шоці будеш!

:ggggg: ну а нащод того що я слабак це мене принизило але й поставило переді мною мету показати їй що я краще що я достойніший її!
Правильно. Ти валяєшся в її ногах, тому ти їй і не потрібен. Найбільше ціниться те, що найважче здобувається!

знаєте от до лікаря я ніколи не піду!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! і не треба робити робити з мене психопата якогось я що людей переслідував чи вбивав їх???????????????????????????????????? :unsure:
До лікаря йти і не обов'язково, але подумай сам: якщо людина в 17 років (якщо не помиляюся...) хоче покінчити з життям, то чи є вона нормальна? адекватна? зверни увагу на новопасит і валерянку, деколи може знадобитися.

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 09:24) писав:

і до речі ще один факт який вам не сказав я планую йти вчитися в той самий універ куди й вона!!і вона про це знає!!!! може вона провіряє мою любов? хотя такими жорстокими методами!
Якщо ти йдеш в університет вчитися - то добре, а якщо йдеш тому, що вона туди йде, то велика і глобальна помилка. Не тіш себе тим, що вона таким методом може перевіряти твої почуття - ти ж сам розумієш що це нісенітниця. Дай собі трохи часу. Це може звучати по дурному, але намагайся уникати її хоча б місяць. За цей час може багато змінитися. Нависаючи над нею і переслідуючи її ти нічого крім відрази з її сторони не доб'єшся

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 09:24) писав:

за алкоголь я знаю чим менше тим лучше але в мене навпаки чим більше тим лучше!!!!!!!!!!!!!!
коментувати не буду. Ти сам розумієш, що написав дурню... :angry1:
  • 0

#182 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.03.2009 – 09:38

Перегляд дописуАтеїст (4.03.2009 04:41) писав:

1. Ти писав, що Таня така само вперта, як і ти? Чудово, будемо вважати, у вас із нею схожі характери. От і уяви себе на її місці. Уяви, що в тебе є знайома, котра загалом хороша людина, але от саме як дівчина вона тобі не подобається. Тобі подобається інша (ця ж сама Таня, для прикладу), а твоя знайома в тебе втріскалася і шле тобі есемески пачками, ну й таке інше... Ходить за тобою слідом, у гості запрошує... Що б ти їй порадив? От чесно?

2. Якщо нічого з цього не виходить, то раджу підійти до справи з іншого боку. Ти Таню любиш, так же? Ти для неї на все готовий, і не просто готовий - ти їй уже чимало хорошого робив, адже так? Чудово. А вона тебе проміняла на цього... Сеню, чи Андрія, чи як там його - неважливо, головне, що він поц. Вибач, зараз будемо говорити грубо, але відверто. Хто після цього твоя Таня? Ду-ре-па, і більш ніхто. Тупо ідіотка. Причому безнадійна. Дура вона була і дурою помре. А ти витрачаєш свій час на дівчину, котра тебе недостойна. Ти не можеш бачити їх удвох?.. а даремно, вони - хороша пара одне для одного. Вона своєю дурістю заслужила на поца, він так само заслужив на дуру.

Між іншим, ти в 11-у класі навчаєшся? Очевидно, вже влітку ти зміниш обстановку, потрапиш у нове середовище (коледж, універ - я там знаю, куди ти поступиш...). Довкола тебе буде купа нових дівчат. Ось там і знайдеш дійсно достойну.
ні, пане Атеїст, краще написати дліннючу сагу з порадами дитині, як до цього три сторінки теми нікого слухати не хотіла
І що це за підхід ? Таня дура, Сеня-Андрій поц. В нашій країні ще ніби дозволено вибирати собі пару самостійно, а не зустрічатись з тою людиною яка ніби-то тебе кохає. Таня-дура йому нічого не обіцяла, мені вже її відверто шкода, бо цей герой-коханець почне дівчину залякувати самогубством, а воно так скоріше і буде, або просто не давати їй спокою.
  • 0

#183 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 09:45

Перегляд дописуMarcos (4.03.2009 09:38) писав:

Таня-дура йому нічого не обіцяла, мені вже її відверто шкода, бо цей герой-коханець почне дівчину залякувати самогубством, а воно так скоріше і буде, або просто не давати їй спокою.
Якщо хлопчину підтримати, то з цієї ситуації (яку він сам і накалив до неможливості) він зробить правильні висновки і зможе вийти з піднятою (але не високо) головою. Таке буває. Почуття, геть юні роки, неконтрольованість гормональних перепадів, друзі які дозволяють спиватися....
  • 0

#184 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 09:53

Перегляд дописуMiguel (4.03.2009 09:36) писав:

А ти попробуй ту злість на чомусь корисному відобразити, на груші наприклад, або на тренажерах. Від ефекту сам в шоці будеш!

Правильно. Ти валяєшся в її ногах, тому ти їй і не потрібен. Найбільше ціниться те, що найважче здобувається!

До лікаря йти і не обов'язково, але подумай сам: якщо людина в 17 років (якщо не помиляюся...) хоче покінчити з життям, то чи є вона нормальна? адекватна? зверни увагу на новопасит і валерянку, деколи може знадобитися.

Якщо ти йдеш в університет вчитися - то добре, а якщо йдеш тому, що вона туди йде, то велика і глобальна помилка. Не тіш себе тим, що вона таким методом може перевіряти твої почуття - ти ж сам розумієш що це нісенітниця. Дай собі трохи часу. Це може звучати по дурному, але намагайся уникати її хоча б місяць. За цей час може багато змінитися. Нависаючи над нею і переслідуючи її ти нічого крім відрази з її сторони не доб'єшся

коментувати не буду. Ти сам розумієш, що написав дурню... :unsure:
а чому велика і глобальна помилка йти вчитися туди само куди і вона???????? а уникати її я просто не можу бо вона моя однокласниця. бачу кожен день її на уроках. ну нависати я не буду але чогось з її сторони я добитися хочу!!!

Перегляд дописуMiguel (4.03.2009 09:45) писав:

Якщо хлопчину підтримати, то з цієї ситуації (яку він сам і накалив до неможливості) він зробить правильні висновки і зможе вийти з піднятою (але не високо) головою. Таке буває. Почуття, геть юні роки, неконтрольованість гормональних перепадів, друзі які дозволяють спиватися....
я з друзями вже не спілкувався 3 дні в мене телефони виключені я просто не хочу і крапка з ними говорити!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#185 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 04.03.2009 – 09:53

Та вся історія нагадує бразильський серіал. Тут власне автору не вистачає (дуже не вистачає) сили волі та віри в собі. Коли дозволяти еміціям впливати на ситуацію то з цього нічого доброго не вийде. Але це приходить з роками.
А поки раджу нашому "горе" коханцю остудитися і не накоїти дурниць.
  • 0

#186 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.03.2009 – 09:54

і ти віриш у це? 17 років це доросла людина. Мій батя у 18,5 років був вже в Афгані. Я собі так уявляю картину: малий росте собі сам по собі, вихованням і порадами йому ніхто не допомагає, а ви ту хочете його перевиховати? та він навіть вас не чує:unsure: Ще джівок можна читати як там вєни різали, а тут мужик здоровий ніби...Доречі мені подумалосьа часом це не ЦЯ ДІВЧИНА?
  • 0

#187 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:03

зі всіх відповідей я не можу зроміти і згодитисяз одним чому я накалив чи погіршив ситуацію? не я ж не міг зрозуміти цієї любові! не я ж почав крутити шуримури з дишлем який і пальця її не вартий!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Перегляд дописуБоБриК (4.03.2009 09:53) писав:

Та вся історія нагадує бразильський серіал. Тут власне автору не вистачає (дуже не вистачає) сили волі та віри в собі. Коли дозволяти еміціям впливати на ситуацію то з цього нічого доброго не вийде. Але це приходить з роками.
А поки раджу нашому "горе" коханцю остудитися і не накоїти дурниць.
дякую і нв цьому! але я вже казав що не буду заспокоюватися поки я не буду з нею

Перегляд дописуЛастiвочка (4.03.2009 09:54) писав:

і ти віриш у це? 17 років це доросла людина. Мій батя у 18,5 років був вже в Афгані. Я собі так уявляю картину: малий росте собі сам по собі, вихованням і порадами йому ніхто не допомагає, а ви ту хочете його перевиховати? та він навіть вас не чує:) Ще джівок можна читати як там вєни різали, а тут мужик здоровий ніби...Доречі мені подумалосьа часом це не ЦЯ ДІВЧИНА?
:unsure: :angry1: :ggggg: :ggggg: ні не ця!!!!!!!!!!!!! чому це я не чую просто я не звертаю уваги на ті повідомлення де мені радять здатися і забути все!!!!! ні я такого ніколи не зроблю!!!!! ніколи :)
  • 0

#188 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:08

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 10:03) писав:

зі всіх відповідей я не можу зроміти і згодитисяз одним чому я накалив чи погіршив ситуацію? не я ж не міг зрозуміти цієї любові! не я ж почав крутити шуримури з дишлем який і пальця її не вартий!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

дякую і нв цьому! але я вже казав що не буду заспокоюватися поки я не буду з нею

:unsure: :angry1: :ggggg: :ggggg: ні не ця!!!!!!!!!!!!! чому це я не чую просто я не звертаю уваги на ті повідомлення де мені радять здатися і забути все!!!!! ні я такого ніколи не зроблю!!!!! ніколи :)
Ну от бачиш ти лишній раз доказуєш що тобоють керують емоції. В такому випадку нічого доброго в кіцевому результати ніколи не виходило і не вийде. Перевірено мільйонами людей. А впертість твоя лише доказ того що ти не хоч змінюватися на краще.
  • 0

#189 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 04.03.2009 – 10:13

Юнацький максималізм у всій красі.....
regredi est vincere.............. так здається казали древні - Відступити, заради того щоб перемогти.
  • 0

#190 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:16

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 09:53) писав:

а чому велика і глобальна помилка йти вчитися туди само куди і вона???????? а уникати її я просто не можу бо вона моя однокласниця. бачу кожен день її на уроках. ну нависати я не буду але чогось з її сторони я добитися хочу!!!
Помилка в тому, що ти йдеш не вчитися а бачитися з нею. Уникати не означає не бачити. Достатньо зменшити до мінімуму розмови і контакти з нею. Вона на це відреагує 100%.

Перегляд дописуЛастiвочка (4.03.2009 09:54) писав:

і ти віриш у це? 17 років це доросла людина. Мій батя у 18,5 років був вже в Афгані. Я собі так уявляю картину: малий росте собі сам по собі, вихованням і порадами йому ніхто не допомагає, а ви ту хочете його перевиховати? та він навіть вас не чує:) Ще джівок можна читати як там вєни різали, а тут мужик здоровий ніби...Доречі мені подумалосьа часом це не ЦЯ ДІВЧИНА?
Я не намагаюся перевиховати. Я просто хочу допомогти, бо сам був в такій ситуації. Стереотипи: здоровий мужик (та який до чорта "мужик" в 17 років???) не повинен нічого відчувати і ні в кого просити допомоги...

накалив тим, що почав слідкувати за нею, надсилати пачки смс-ок і тероризувати її (і її подруг) своєю присутністю. Ввімкни гордість. Покажи всім що ти самодостатня людина.

А ти не думаєш, що щоб бути з нею треба щось зробити, а для того треба, перш за все, заспокоїтися і обдумати всьо, спланувати подальші дії і думки з точністю до міліметра і до секунди. Прорахувати декілька ходів наперед, як у шахматах.

я раджу не здаватися, а навпаки - боротися! Але не кидати армію під атомну бомбу, а грамотно спланувати військові операції, використовувати обхідні маневри, заключити пакти миру з її подругами з метою прихованого отримання інформації (а не нагло вибивати з них інформацію). Є такі слова: тактика і стратегія. То не просто слова.
  • 0

#191 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:17

Перегляд дописуБоБриК (4.03.2009 10:08) писав:

Ну от бачиш ти лишній раз доказуєш що тобоють керують емоції. В такому випадку нічого доброго в кіцевому результати ніколи не виходило і не вийде. Перевірено мільйонами людей. А впертість твоя лише доказ того що ти не хоч змінюватися на краще.
на краще для кого змінюватися для неї чи для себе? і я повторюся мову вести про те щоб відступити я не буду бо я відступлю від себе і просто здамся як нікчема!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#192 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:18

Перегляд дописуbendera.UA (4.03.2009 10:13) писав:

regredi est vincere.............. так здається казали древні - Відступити, заради того щоб перемогти.
Послухайся цієї поради!!! Пан Бендера - правий, це влучна порада.
  • 0

#193 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:22

Перегляд дописуMiguel (4.03.2009 10:16) писав:

Помилка в тому, що ти йдеш не вчитися а бачитися з нею. Уникати не означає не бачити. Достатньо зменшити до мінімуму розмови і контакти з нею. Вона на це відреагує 100%.

Я не намагаюся перевиховати. Я просто хочу допомогти, бо сам був в такій ситуації. Стереотипи: здоровий мужик (та який до чорта "мужик" в 17 років???) не повинен нічого відчувати і ні в кого просити допомоги...

накалив тим, що почав слідкувати за нею, надсилати пачки смс-ок і тероризувати її (і її подруг) своєю присутністю. Ввімкни гордість. Покажи всім що ти самодостатня людина.

А ти не думаєш, що щоб бути з нею треба щось зробити, а для того треба, перш за все, заспокоїтися і обдумати всьо, спланувати подальші дії і думки з точністю до міліметра і до секунди. Прорахувати декілька ходів наперед, як у шахматах.

я раджу не здаватися, а навпаки - боротися! Але не кидати армію під атомну бомбу, а грамотно спланувати військові операції, використовувати обхідні маневри, заключити пакти миру з її подругами з метою прихованого отримання інформації (а не нагло вибивати з них інформацію). Є такі слова: тактика і стратегія. То не просто слова.
от знаїш ти по ділу все говориш!!!!!!!ну добре я зменшу до мінімуму контакти з нею але її подруги під впливом того дишля !!!! а на рахунок тактики ти тож правий але знаєш як і так багато чого прораховував але тут був удар з тилу коли я почув що вони разом це вбило мене!!!!! і я потрапив в розпач!!!! і тепер мені ще важче буде з нею щось починати бо дишель з нею і вона трохи вперта як віл....
  • 0

#194 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:24

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 10:17) писав:

на краще для кого змінюватися для неї чи для себе? і я повторюся мову вести про те щоб відступити я не буду бо я відступлю від себе і просто здамся як нікчема!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
На краще для ТЕБЕ!!!
Ти будеш нікчемою, якщо поводитимешся як дитина, а зараз ти так і поводишся: іграшку забрали і буду плакати до тих пір поки її не віддадуть. Тобі ніхто не каже її забути, або вбити в собі почуття, тобі просто радять заспокоїтися і зробити реальні кроки для того щоб привернути до себе увагу цієї дівчини. Як ти думаєш, хто швидше вполює здобич? Мисливець який бігатиме по лісі і кричатиме на все горло розмахуючи зброєю, чи той мисливець який затаїться в засідці і тихенько почекає, поки здобич підійде ближче? Роби висновки.
  • 0

#195 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:25

Перегляд дописуMiguel (4.03.2009 10:18) писав:

Послухайся цієї поради!!! Пан Бендера - правий, це влучна порада.
ти пропонуєш мені відступити від неї а потім здобути? але якщо я втрачу її назавжди відступивши собі я цього не прощу! це влучна порада але це дуже великий риск і небезпека що я ніколи її не побачу біля себе
  • 0

#196 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 04.03.2009 – 10:27

1. Ти - хлопець, якому 17... лише 17.. + судячи з твоєї розповіді і манери розповіді, про зріле кохання тут і мови йти не може.
2. Запамятай таке - поки не розслабишся, поки не відпустиш - вона ніколи не буде твоєю. А може, вона й не має бути твоєю, а десь поряд я справжнє твоє кохання, яке ти не хочеш бачити і віриш лише в свою ілюзію?
3. Своєю дитячою поведінкою ти лише лякаєш її.
4. Розкажу тобі на своєму прикладі - от був у мене однокласник, який був в мене закоханий мабуть всі 10 років))). І зустрічатись тричі просив навіть. Я відмовляла, проте не відпускала - завжди під рукою друг, опора і допомога, ну й в додачу якась влада над людиною. Я правда по натурі така, що не використовувала його, але мені була приємна вся ця ситуація)) я ж до чого веду. Хоча в 11 класі я вже мала свого хлопця, але коли я взнала що мій однокласник до іншої залицяється - мене аж передьоргнуло з ревнощів!
5. Спробуй почати жити для себе і поводитись як чоловік, покажи свою незалежність. В такому випадку буде два позитивних результати - або вона змінить твоє ставлення до тебе, або просто ти нормально далі розвиватимешся і обовязково досягнеш успіху в майбутньому
  • 0

#197 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:28

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 10:17) писав:

Звичайно для себе, бо поки не навчишся цінувати і поважати себе то так само і люди до тебе будуть відноситися, як до нікчеми і лузера.
  • 0

#198 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:32

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 10:22) писав:

от знаїш ти по ділу все говориш!!!!!!!ну добре я зменшу до мінімуму контакти з нею але її подруги під впливом того дишля !!!! а на рахунок тактики ти тож правий але знаєш як і так багато чого прораховував але тут був удар з тилу коли я почув що вони разом це вбило мене!!!!! і я потрапив в розпач!!!! і тепер мені ще важче буде з нею щось починати бо дишель з нею і вона трохи вперта як віл....
Перше - не намагайся бути найкращим другом її подругам, дишець досить швидко зробить помилку (повір мені - дуже швидко) і вони від нього відвернуться. А ти такий білий і пухнастий, завжди радий допомогти, там щось важке підняти чи від хама захистити...
Друге - твоя помилка полягає в тому що ти так бурхливо відреагував на цей удар з тилу. Ти повинен показати свою силу волі і зробити вигляд що тобі це неприємно але ти можеш це пережити (навіть якщо то і не так), ото буде шоком для неї. Подумай логічно, якщо вона така вперта як ти (а ти реально впертий) то чи довго цей дишель буде терпіти її вибрики?
Ще одна порада спілкуйся з твоїми однокласниками-друзями того дишля, тоді ти матимеш більше інформації про нього і його слабкі місця...

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 10:25) писав:

ти пропонуєш мені відступити від неї а потім здобути? але якщо я втрачу її назавжди відступивши собі я цього не прощу! це влучна порада але це дуже великий риск і небезпека що я ніколи її не побачу біля себе
якщо ти не відступиш зараз то ризик втратити її є ще більшим, а точніше 100%... і ти це розумієш...
  • 0

#199 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:36

Перегляд дописуMiguel (4.03.2009 10:24) писав:

На краще для ТЕБЕ!!!
Ти будеш нікчемою, якщо поводитимешся як дитина, а зараз ти так і поводишся: іграшку забрали і буду плакати до тих пір поки її не віддадуть. Тобі ніхто не каже її забути, або вбити в собі почуття, тобі просто радять заспокоїтися і зробити реальні кроки для того щоб привернути до себе увагу цієї дівчини. Як ти думаєш, хто швидше вполює здобич? Мисливець який бігатиме по лісі і кричатиме на все горло розмахуючи зброєю, чи той мисливець який затаїться в засідці і тихенько почекає, поки здобич підійде ближче? Роби висновки.
я повинен стати сильним і не піддаватися на провокацію!!!!!!!!!! висновок тут один з цього можна зробити що я повинен стати іншим!!!!!!!! повинен показати їй що я сильний і що я кращий від нього що я більше заслуговою на неї ніж !!!!!!!!!! і останнє сказати собі ти шо сопляк якийсь що ти слюнькаєш тут побачивши її з ним ти повинен стати кращим ти повинен порвати його ти повинен стати лідером ти не повинен здаватися ніприяких обставинах якшо так її любиш ти повинен вразити її!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#200 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:36

Перегляд дописуБоБриК (4.03.2009 10:28) писав:

Звичайно для себе, бо поки не навчишся цінувати і поважати себе то так само і люди до тебе будуть відноситися, як до нікчеми і лузера.
от проситав той допис і згадав одну фразу "якщо четвертий чоловік тех б'є тебе по морді, то справа не в чоловіках, а в морді."
перестань себе жаліти і принижувати своєю "невідступністю" і люди по-іншому реагуватимуть на твої пости.Ти не можеш отримати всьо і зараз, ти довів дівчину до того що вона тебе терпіти не може, дай їй і собі час охолонути (зауваж, я не говорю щоб ти її кидав, я просто говорю "дай їй трошки часу, а сам зплануй свої подальші дії")
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

• Bing