Перейти до вмісту

Як врятувати кохання...

Повідомлень в темі: 453

#161 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 04.03.2009 – 01:34

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 01:30) писав:

ну да кохання просто я впевнений на всі 99% що воно на все життя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

да який я збочинець я ж її не згвалтував!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! а відпустити я її не можу тільки продовжувати боротися за неї можу а назад нікуди

Це ти так думаєш лише в 17 в 22 25 27 і 30 і 33 це буде звучати по іншому :unsure:

правильно старий борися.... або мати те що хочеш або здохнути нещасливим.. Щось в цьому є.... :angry1: головне не перегинай палку з авторитаризмом.та диктатурою пролетаріату...
  • 0

#162 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:34

Перегляд дописуivansstef (4.03.2009 01:17) писав:

оце гребе..... радити тут щось беззмістовно...
рекомендую наперід лягти поспати.. потім вимкнути капс.. і коли проспишся напиши ще раз але спокійніше.. бо поради нема з чого тут давати. прочитай все і сам побачиш що ти вже давно все вирішив...
я б дав тобі таку пораду " не пиз.и" :unsure: і будь нормальним :angry1: :ggggg: :ggggg: :)

мтосовно добиватись щоб це не коштувало.. і стосовно ХІБА ВОНА НЕ БАЧИТЬ ЯК Я ЇЇ КОХАЮ.....

а ти впевнений що їй потрібен саме такий ?? можливо їй потрібний скромняга..... якийсь ботанік там .. тобто питання одне
хто???? тобі сказав (окрім тебе) що ти їй ПОТРІБЕН ??? :)

тримайся пензля
я не впевнений але знаєш вона така що ботанік точно не по її смаку!!!!!!!!!!!! мені ніхто не казав але я її хотів хочу і буду хотіти любити як ту єдину жінку яка сені потрібна!!!!
  • 0

#163 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 04.03.2009 – 01:35

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 01:30) писав:

да який я збочинець я ж її не згвалтував!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! а відпустити я її не можу тільки продовжувати боротися за неї можу а назад нікуди
з такими темпами як ти її домагаєшся і з такою психікою цього не довго їй чекати.
  • 0

#164 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:37

Перегляд дописуivansstef (4.03.2009 01:34) писав:

Це ти так думаєш лише в 17 в 22 25 27 і 30 і 33 це буде звучати по іншому :)

правильно старий борися.... або мати те що хочеш або здохнути нещасливим.. Щось в цьому є.... :) головне не перегинай палку з авторитаризмом.та диктатурою пролетаріату...
:ggggg: :ggggg: :unsure: :angry1:

Перегляд допису†Angel† (4.03.2009 01:35) писав:

з такими темпами як ти її домагаєшся і з такою психікою цього не довго їй чекати.
тобто?????????????????????????????????????????

Перегляд дописучорно-біла (4.03.2009 01:32) писав:

перестаньте тут писати. хай йде спить
:) :) :) :)
  • 0

#165 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.03.2009 – 01:48

Шановні модери,ви не могли б перенести "це" в Ігри? Всеодно ж народ флудити буде...а всім відсотки давати-жорстоко..
  • 0

#166 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:50

Перегляд допису†Angel† (4.03.2009 01:45) писав:

хроніческий алкоголізм наліцо)) в тебе вже так руки трусяться що на клавіші непопадаєш?? зав"язуй з спиртним і грибами.
а я думав ти скажеш що вона може здасться!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry1: да з тим завяжу ясне діло але сама думка ВОНА З НИМ МЕНЕ БІСИТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!! І ЗНАЄТЕ ЯКЕ ПИТАННЯ ПЕРШЕ СПАДАЄ НА ДУМКУ.......ЧИМ Я ГІРШИЙ ВІД НЬОГО? І ПЛЮС ВІН ТАК ЇЇ НЕ ЛЮБИТЬ, ЯК Я!!!!!!!!!!!!!! ЗАПИТАЄТЕ ЗАРАЗ ЧОМУ Я ТАКИЙ ВПЕВНЕНИЙ А Я СКАЖУ БО Я ЙОГО ДОБРЕ ЗНАЮ ВІН ДОБРЕ ВМІЄ ЗАГОВОРЮВАТИ ЛЮДЕЙ І БРЕХАТИ ЇМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Перегляд дописуКрихітка (4.03.2009 01:48) писав:

Шановні модери,ви не могли б перенести "це" в Ігри? Всеодно ж народ флудити буде...а всім відсотки давати-жорстоко..
ЯКІ ІГРИ ШО ТУТ ГОВОРИШ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :unsure:

Повідомлення відредагував agresor: 04.03.2009 – 01:54

• 0

#167 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:55

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 01:34) писав:

я не впевнений але знаєш вона така що ботанік точно не по її смаку!!!!!!!!!!!! мені ніхто не казав але я її хотів хочу і буду хотіти любити як ту єдину жінку яка сені потрібна!!!!!!!!!!!!!!

я саме про те і говорив.. не перегинай з авторитаризмом.. ти вже вирішив що їй ботанік не потрібен.. але ж ти того НАСПРАВДІ не знаєш.. :unsure: ти це лише собі ПРИДУМАВ...

а хотіти звичайно... цього в тебе ніхто не забере... є така штука - інтуїція... прислухайся до неї.. а ще краще прислухайся до жіночої інтуїції ( вона в жінок краще розвинута).. може допомоде..
  • 0

#168 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:58

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 00:50) писав:

а я думав ти скажеш що вона може здасться!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry1: да з тим завяжу ясне діло але сама думка ВОНА З НИМ МЕНЕ БІСИТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!! І ЗНАЄТЕ ЯКЕ ПИТАННЯ ПЕРШЕ СПАДАЄ НА ДУМКУ.......ЧИМ Я ГІРШИЙ ВІД НЬОГО? І ПЛЮС ВІН ТАК ЇЇ НЕ ЛЮБИТЬ, ЯК Я!!!!!!!!!!!!!! ЗАПИТАЄТЕ ЗАРАЗ ЧОМУ Я ТАКИЙ ВПЕВНЕНИЙ А Я СКАЖУ БО Я ЙОГО ДОБРЕ ЗНАЮ ВІН ДОБРЕ ВМІЄ ЗАГОВОРЮВАТИ ЛЮДЕЙ І БРЕХАТИ ЇМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ЯКІ ІГРИ ШО ТУТ ГОВОРИШ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :unsure:
Ні хлопчику,жаліти тебе не будуть. Якщо вона(саме вона) тебе бісить коли вона з ним то це не кохання а інстинкт привласнення,чув про таке? А гірший тим що він вміє знаходити підхід(це не завжди називають "брехати") І звідки ти знаєш любить чи ні? І яке тобі діло до того? Уясни собі що дівчина НЕ твоя власність. Тоді може щось і зміниться.

А говорити я з тобою не хочу,обідилась,я просила без ОТАКОГО КРУТОГО НЕРВОВОГО ШРИФТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#169 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 02:00

ого...

Повір, що такою своєю поведінкою ти її тільки ЛЯКАЄШ! Шей її подружкам самогубством пригрожуєш?! Ти хочеш шоб вона з тобою була з жалості до тебе, чи з реальними почуттями? Не розумію, нашо по 100 раз питатися, якшо вона тобі вже відповіла, і тим більше вже має хлопця! і повір, не тобі рішати з ким їй краще!
  • 0

#170 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 02:09

Перегляд дописуivansstef (4.03.2009 01:55) писав:

я саме про те і говорив.. не перегинай з авторитаризмом.. ти вже вирішив що їй ботанік не потрібен.. але ж ти того НАСПРАВДІ не знаєш.. :unsure: ти це лише собі ПРИДУМАВ...

а хотіти звичайно... цього в тебе ніхто не забере... є така штука - інтуїція... прислухайся до неї.. а ще краще прислухайся до жіночої інтуїції ( вона в жінок краще розвинута).. може допомоде..
ти пропонуєш мені звернутися до неї чи до якоїсь іншої дівчини???????????? я не вирішив ну просто я не уявляю себе без неї зрозумійте це!!!!!!!!!!

Перегляд дописуEmdi (4.03.2009 02:00) писав:

ого...

Повір, що такою своєю поведінкою ти її тільки ЛЯКАЄШ! Шей її подружкам самогубством пригрожуєш?! Ти хочеш шоб вона з тобою була з жалості до тебе, чи з реальними почуттями? Не розумію, нашо по 100 раз питатися, якшо вона тобі вже відповіла, і тим більше вже має хлопця! і повір, не тобі рішати з ким їй краще!
я її хлопця можу прикакошити!!!!! ну добре . ти пропонуєш мені просто дивитися на це ніби в порядку вещей чи що????????????? я от такі відповіді не розумію!!!!!!!!

Перегляд дописуКрихітка (4.03.2009 01:58) писав:

Ні хлопчику,жаліти тебе не будуть. Якщо вона(саме вона) тебе бісить коли вона з ним то це не кохання а інстинкт привласнення,чув про таке? А гірший тим що він вміє знаходити підхід(це не завжди називають "брехати") І звідки ти знаєш любить чи ні? І яке тобі діло до того? Уясни собі що дівчина НЕ твоя власність. Тоді може щось і зміниться.

А говорити я з тобою не хочу,обідилась,я просила без ОТАКОГО КРУТОГО НЕРВОВОГО ШРИФТА!!!!!!!!!!!!
та що ти не можеж зрозумітишо люблю я її а не хочу привласнити!!!!!!!!!! за любов знаю бо він є ненормальна людина яка тільки все хоче знищити!!!!!!!
  • 0

#171 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 02:16

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 01:09) писав:

та що ти не можеж зрозумітишо люблю я її а не хочу привласнити!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! а за любов знаю бо він є ненормальна людина яка тільки все хоче знищити!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ненормальний? Ви що там всі такі?
Реально.це вже похоже на "сагу про клітор". І це він ще ненормальний,ага...
Не можу,так само як ти що мене нервують оці "!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" як і всіх інших і ніхто тебе не сприйматиме серйозно якщо не будеш писати нормально. І поради нормальні не даватимуть.Хоча ні,вже дають.Але ти все заперечуєш..тобі легше заперечити,знайти причину щоб "чого ні" ніж щось робити. А прийняти все просто так і змиритись було б найкращим варіантом.
  • 0

#172 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 02:20

Та спокійно, не кіпішуй! Знала я таких "модних" і самовпевнених! Думаєш тільки Ти один їй підходиш, тільки з Тобою вона буде щаслива, тільки Ти один її так сильно любиш, Ти краще знаєш шо їй підходить, як вона має жити, з ким спілкуватись...???? ну-ну...
Я знаю, що на це боляче дивитись, але тут є частково і твоя вина. Ти занадто на неї тиснеш! Якщо до того ви були хорошими друзями, то їй теж не легко. Але мені здається, шо зараз вона тебе просто боїться...
  • 0

#173 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 04.03.2009 – 02:21

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 02:09) писав:

я її хлопця можу прикакошити!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ти дивися щоб не "вкакошився" сам)) а то чуть напряжешся і все, повні штани радості))) :unsure:
а з такими заявами порада тільки одна: вибігаєш на вулицю і чимдуж біжиш до найближчої психлікарні, а там добрі дядечки в білих халатах вирішуть всі твої проблеми))
  • 0

#174 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.03.2009 – 02:26

так, нещасний закоханий, ще раз прочитаю тут про бажання когось вбити..закрию тему, а тебе забаню. Підеш страждати на інший форум
  • 0

#175 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 04.03.2009 – 04:41

Тю, Маркосе, люди в такі теми приходять розслабитися й погнати у власне задоволення, а ти з форуму хочеш монастир зробити чи райком партії... Та і, зрештою, пацан, може, правду пише - а раз так, то хай краще в інтернеті посидить, ніж піде на вулицю під машини плигати чи ще якусь іксню творити.

agresor сказав:

ти пропонуєш мені звернутися до неї чи до якоїсь іншої дівчини????????????
Звернись до чорно-білої. Для початку перечитай ще раз, що вона тобі в цій темі порадила. Та й самого Іванстеффа теж перечитай на тверезу голову, він по дівках спеціаліст, повір. :unsure:

agresor сказав:

ну просто я не уявляю себе без неї зрозумійте це!
1. Ти писав, що Таня така само вперта, як і ти? Чудово, будемо вважати, у вас із нею схожі характери. От і уяви себе на її місці. Уяви, що в тебе є знайома, котра загалом хороша людина, але от саме як дівчина вона тобі не подобається. Тобі подобається інша (ця ж сама Таня, для прикладу), а твоя знайома в тебе втріскалася і шле тобі есемески пачками, ну й таке інше... Ходить за тобою слідом, у гості запрошує... Що б ти їй порадив? От чесно?

2. Якщо нічого з цього не виходить, то раджу підійти до справи з іншого боку. Ти Таню любиш, так же? Ти для неї на все готовий, і не просто готовий - ти їй уже чимало хорошого робив, адже так? Чудово. А вона тебе проміняла на цього... Сеню, чи Андрія, чи як там його - неважливо, головне, що він поц. Вибач, зараз будемо говорити грубо, але відверто. Хто після цього твоя Таня? Ду-ре-па, і більш ніхто. Тупо ідіотка. Причому безнадійна. Дура вона була і дурою помре. А ти витрачаєш свій час на дівчину, котра тебе недостойна. Ти не можеш бачити їх удвох?.. а даремно, вони - хороша пара одне для одного. Вона своєю дурістю заслужила на поца, він так само заслужив на дуру.

Між іншим, ти в 11-у класі навчаєшся? Очевидно, вже влітку ти зміниш обстановку, потрапиш у нове середовище (коледж, універ - я там знаю, куди ти поступиш...). Довкола тебе буде купа нових дівчат. Ось там і знайдеш дійсно достойну.

Повідомлення відредагував Атеїст: 04.03.2009 – 04:44

• 0

#176 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.03.2009 – 07:12

зменшила надмірну к-сть окличних знаків(по технічним причинам)

Що в мене вийшло після прочитаного:
1. Найкраща порада чорно-білої.
2. Писав цю тему певно під парами і маю надію, що автору буде соромно хоча б перед собою:unsure:
3. От що кляті заробітки роблять з нашими сім"ями! Не було мами поряд, не було батьківського слова довгі 9 років...сім"ї нема
4 І наостанок: парити тебе треба добряче!!!!!!!Так, щоб шкіра на дупі тріскалась, щоб якщо плакав то по ділу!!!!Це кажу я, людина по природі своїй мяка і добра, але тут....В такому стані, як у нього, йому не сюсюкання потрібно: який ти нещасний, минеться, і ти ди...
  • 0

#177 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 04.03.2009 – 08:41

Перечитав не всі дописи (вистачило першої сторінки)...
Моя думка (можливо співпадає ще з чиєюсь думкою, і суперечить твоїй власній, але незалежно від того си будеш ти користуватися нею, взяти її до уваги варто, оскільки я теж був в такій ситуації):
Співчуваю, але ти дійсно слабак. Ти вирішив напитися замість того щоб користуватися мозком. Ти вирішив покінчити з життям, тобто уникнути проблеми замість того, щоб її вирішити. Ти не ходиш до школи, отже наносиш шкоду самому собі, замість того щоб намагатися допомогти собі (в першу чаргу - собі).
Отже, хочеш змінити світ - почни з себе! По-перше прочитай дописи в темі "Що подобається дівчатам", зав'язуй з алкоголем, займись спортом, приведи в порядок свій зовнішній вигляд, не пиши і не дзвони тій дівчині (це буде найважче), просто на 8 березня відправ їй нейтральну смс, щось на подобі "вітаю з 8 березня". По-друге, є така фраза "чим менше дівчину ми любимо, тим більше подобаємося їй" зроби з цього висновок, але думай головою і не потрібно їй на зло вішатися на шию кожній шльондрі яка трапляється тобі на шляшу. Заведи тісні, дружні стосунки з іншими дівчатами.
Найбільша проблема для тебе - час! Ти хочеш всьо і одразу. Нагнітаючи ситуацію ти нічого доброго не зробиш. Для тієї дівчини ти - психологічно не стабільний переслідувач, алкаш, шизік зациклений на власному "хочу" і не зважаючим на її думку.
Я в твоїй ситуації добився свого, але скажу тобі чесно - мета не виправдала засоби...
Займись спортом - це вбиває час, втомлює організм і вибивиє дурню з голови.

П.С. сподіваюся що ти прочитаєш цей пост і зробиш відповідні висновки. Якщо захочеш ще про то поговорити - пиши в приват. Допоможу чим зможу.
  • 0

#178 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 09:20

Перегляд допису†Angel† (4.03.2009 02:21) писав:

ти дивися щоб не "вкакошився" сам)) а то чуть напряжешся і все, повні штани радості))) :ggggg:
а з такими заявами порада тільки одна: вибігаєш на вулицю і чимдуж біжиш до найближчої психлікарні, а там добрі дядечки в білих халатах вирішуть всі твої проблеми))
все побіг!!!!!!!!!!!!!! :ggggg:

Перегляд дописуMarcos (4.03.2009 02:26) писав:

так, нещасний закоханий, ще раз прочитаю тут про бажання когось вбити..закрию тему, а тебе забаню. Підеш страждати на інший форум
та не закривай ти теми не буду більш :angry1:

Перегляд дописуMiguel (4.03.2009 08:41) писав:

Моя думка (можливо співпадає ще з чиєюсь думкою, і суперечить твоїй власній, але незалежно від того си будеш ти користуватися нею, взяти її до уваги варто, оскільки я теж був в такій ситуації):
Співчуваю, але ти дійсно слабак. Ти вирішив напитися замість того щоб користуватися мозком. Ти вирішив покінчити з життям, тобто уникнути проблеми замість того, щоб її вирішити. Ти не ходиш до школи, отже наносиш шкоду самому собі, замість того щоб намагатися допомогти собі (в першу чаргу - собі).
Отже, хочеш змінити світ - почни з себе! По-перше прочитай дописи в темі "Що подобається дівчатам", зав'язуй з алкоголем, займись спортом, приведи в порядок свій зовнішній вигляд, не пиши і не дзвони тій дівчині (це буде найважче), просто на 8 березня відправ їй нейтральну смс, щось на подобі "вітаю з 8 березня". По-друге, є така фраза "чим менше дівчину ми любимо, тим більше подобаємося їй" зроби з цього висновок, але думай головою і не потрібно їй на зло вішатися на шию кожній шльондрі яка трапляється тобі на шляшу. Заведи тісні, дружні стосунки з іншими дівчатами.
Найбільша проблема для тебе - час! Ти хочеш всьо і одразу. Нагнітаючи ситуацію ти нічого доброго не зробиш. Для тієї дівчини ти - психологічно не стабільний переслідувач, алкаш, шизік зациклений на власному "хочу" і не зважаючим на її думку.
Я в твоїй ситуації добився свого, але скажу тобі чесно - мета не виправдала засоби...

П.С. сподіваюся що ти прочитаєш цей пост і зробиш відповідні висновки. Якщо захочеш ще про то поговорити - пиши в приват. Допоможу чим зможу.
так прочитавши це на тверезу голову я трохи задумався. Тему обовязково прочитаю. От на рахунок часу ти - правий я просто не можу дивитися як вона з тим дишлем :) ну а нащод того що я слабак це мене принизило але й поставило переді мною мету показати їй що я краще що я достойніший її!

Перегляд дописуMiguel (4.03.2009 08:41) писав:

так прочитавши це на тверезу голову я трохи задумався. Тему обовязково прочитаю. От на рахунок часу ти - правий я просто не можу дивитися як вона з тим дишлем :) ну а нащод того що я слабак це мене принизило але й поставило переді мною мету показати їй що я краще що я достойніший її!

знаєте от до лікаря я ніколи не піду!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! і не треба робити робити з мене психопата якогось я що людей переслідував чи вбивав їх???????????????????????????????????? :unsure:

Перегляд дописуАтеїст (4.03.2009 04:41) писав:

Тю, Маркосе, люди в такі теми приходять розслабитися й погнати у власне задоволення, а ти з форуму хочеш монастир зробити чи райком партії... Та і, зрештою, пацан, може, правду пише - а раз так, то хай краще в інтернеті посидить, ніж піде на вулицю під машини плигати чи ще якусь іксню творити.

Звернись до чорно-білої. Для початку перечитай ще раз, що вона тобі в цій темі порадила. Та й самого Іванстеффа теж перечитай на тверезу голову, він по дівках спеціаліст, повір. :)

1. Ти писав, що Таня така само вперта, як і ти? Чудово, будемо вважати, у вас із нею схожі характери. От і уяви себе на її місці. Уяви, що в тебе є знайома, котра загалом хороша людина, але от саме як дівчина вона тобі не подобається. Тобі подобається інша (ця ж сама Таня, для прикладу), а твоя знайома в тебе втріскалася і шле тобі есемески пачками, ну й таке інше... Ходить за тобою слідом, у гості запрошує... Що б ти їй порадив? От чесно?

2. Якщо нічого з цього не виходить, то раджу підійти до справи з іншого боку. Ти Таню любиш, так же? Ти для неї на все готовий, і не просто готовий - ти їй уже чимало хорошого робив, адже так? Чудово. А вона тебе проміняла на цього... Сеню, чи Андрія, чи як там його - неважливо, головне, що він поц. Вибач, зараз будемо говорити грубо, але відверто. Хто після цього твоя Таня? Ду-ре-па, і більш ніхто. Тупо ідіотка. Причому безнадійна. Дура вона була і дурою помре. А ти витрачаєш свій час на дівчину, котра тебе недостойна. Ти не можеш бачити їх удвох?.. а даремно, вони - хороша пара одне для одного. Вона своєю дурістю заслужила на поца, він так само заслужив на дуру.

Між іншим, ти в 11-у класі навчаєшся? Очевидно, вже влітку ти зміниш обстановку, потрапиш у нове середовище (коледж, універ - я там знаю, куди ти поступиш...). Довкола тебе буде купа нових дівчат. Ось там і знайдеш дійсно достойну.
а ти думаєш я все це видумав чи що??????? тут фільм можна знаяти чи книгу написати про це!
  • 0

#179 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 04.03.2009 – 09:23

Перегляд дописучорно-біла (4.03.2009 01:01) писав:

ппц...хлопче, я тобі на повному серйозі, без приколів кажу, що тобі варто звернутись до лікаря. випий заспокійливого, накрайняк, але обов'язково до лікаря

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 01:06) писав:

да яке заспокійливе про що ти говориш????????????? тут нічого не допоможе а особливо лікар!!!!!!!!!!!!!!!тут більше якась порада чи ще щось!!!!!!!!!!
новопасіт......в лАшАдіних дозах..................... десь я то вже казав чи що :unsure:

Перегляд дописуСаляма (4.03.2009 01:09) писав:

я з тобою згодна: заспокійливе тут уже не поможе. лоботомія.
тобі 15?
радикально занадто - заспокійлива сорочка на деякий термін то максимум...

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 01:10) писав:

17
не переживай - з часом то пройде......то все що можу сказати ...........при тому на повному серйозі.......... і менше алкоголю - то не зарадить (по собі знаю).
  • 0

#180 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 09:24

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 09:20) писав:

все побіг!!!!!!!!!!!!!! :aaa:

та не закривай ти теми не буду більш :unsure:

так прочитавши це на тверезу голову я трохи задумався. Тему обовязково прочитаю. От на рахунок часу ти - правий я просто не можу дивитися як вона з тим дишлем :( ну а нащод того що я слабак це мене принизило але й поставило переді мною мету показати їй що я краще що я достойніший її!

так прочитавши це на тверезу голову я трохи задумався. Тему обовязково прочитаю. От на рахунок часу ти - правий я просто не можу дивитися як вона з тим дишлем :( ну а нащод того що я слабак це мене принизило але й поставило переді мною мету показати їй що я краще що я достойніший її!

знаєте от до лікаря я ніколи не піду!!!! і не треба робити робити з мене психопата якогось я що людей переслідував чи вбивав їх????

а ти думаєш я все це видумав чи що?? тут фільм можна знаяти чи книгу написати про це!
і до речі ще один факт який вам не сказав я планую йти вчитися в той самий універ куди й вона!!і вона про це знає!!!! може вона провіряє мою любов? хотя такими жорстокими методами!

Перегляд дописуbendera.UA (4.03.2009 09:23) писав:

новопасіт......в лАшАдіних дозах..................... десь я то вже казав чи що :blink:

радикально занадто - заспокійлива сорочка на деякий термін то максимум...

не переживай - з часом то пройде......то все що можу сказати ...........при тому на повному серйозі.......... і менше алкоголю - то не зарадить.
за алкоголь я знаю чим менше тим лучше але в мене навпаки чим більше тим лучше!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних