Перейти до вмісту

Як врятувати кохання...

Повідомлень в темі: 453

#141 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.03.2009 – 00:50

А водій тобі не дав добряче? За себе думаєш? Тобі погано? А як би було тому водієві, що через тебе мав сісти до тюрми? Ти питав шо робити? Вибач, але ти слабак!!!бухаєш, кажеш? Не любить тебе? Я б теж не любила б..

тема в розділ Кохання
  • 0

#142 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.03.2009 – 00:51

ААААААААААА!!!!!!!!!! ТАТИШО!!!!!!!!!!!!!!!! ТІЛЬКИ ТРИМАЙ СЕБЕ В РУКАХ!!!!!!!!!!!!!!!!ЯКЩО ВОНА ТОБІ ВІДМОВИТЬ НЕ ЗАБУВАЙ ЩО КРІМ НЕЇ Є БАГАТО ІНШИХ ДІВЧАТ!!!!!!!!!!!!!! НЕ ПІДДАВАЙСЯ НЕ НА ЧИЇ ПРОВОКАЦІЇ!!!!!!!!!!!!!!!!! З ЧАСОМ ВСЕ ПРОЙДЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ГОЛОВНЕ НОРМАЛЬНО ЦЕ ПЕРЕЧЕКАТИ!!!!!!!!!!!! А ДАЛІ ВСЕ НАЛАГОДИТЬСЯ!!!!!!!!!!!!!!!! МИ В ТЕБЕ ВІРИМО!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#143 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 00:59

Перегляд дописуЛастiвочка (4.03.2009 00:50) писав:

А водій тобі не дав добряче? За себе думаєш? Тобі погано? А як би було тому водієві, що через тебе мав сісти до тюрми? Ти питав шо робити? Вибач, але ти слабак!!!бухаєш, кажеш? Не любить тебе? Я б теж не любила б..

тема в розділ Кохання
а чого б це ти не любила!!!!!!!!!!!!!! знаєш я і так скільки часу терпів а тут такий удар в спину!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ні вибач але ти не права!!!!!!!!!!!!!!я за неї і так бився скільки хоча вона цього не розуміла!!!!!!!!!!!!!

Перегляд дописуВареник (4.03.2009 00:51) писав:

ААААААААААА!!!!!!!!!! ТАТИШО!!!!!!!!!!!!!!!! ТІЛЬКИ ТРИМАЙ СЕБЕ В РУКАХ!!!!!!!!!!!!!!!!ЯКЩО ВОНА ТОБІ ВІДМОВИТЬ НЕ ЗАБУВАЙ ЩО КРІМ НЕЇ Є БАГАТО ІНШИХ ДІВЧАТ!!!!!!!!!!!!!! НЕ ПІДДАВАЙСЯ НЕ НА ЧИЇ ПРОВОКАЦІЇ!!!!!!!!!!!!!!!!! З ЧАСОМ ВСЕ ПРОЙДЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ГОЛОВНЕ НОРМАЛЬНО ЦЕ ПЕРЕЧЕКАТИ!!!!!!!!!!!! А ДАЛІ ВСЕ НАЛАГОДИТЬСЯ!!!!!!!!!!!!!!!! МИ В ТЕБЕ ВІРИМО!!!!!!!!!!!!!!!!
не ти перший це говориш але які провокації????????? так дівчат багато але вона одна мені потрібна я з нею свій час хотів би проводити і жити з нею і насолоджюватися життям!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#144 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 04.03.2009 – 01:01

ппц...
хлопче, я тобі на повному серйозі, без приколів кажу, що тобі варто звернутись до лікаря. випий заспокійливого, накрайняк, але обов'язково до лікаря
  • 0

#145 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:06

Перегляд дописучорно-біла (4.03.2009 01:01) писав:

ппц...
хлопче, я тобі на повному серйозі, без приколів кажу, що тобі варто звернутись до лікаря. випий заспокійливого, накрайняк, але обов'язково до лікаря
да яке заспокійливе про що ти говориш????????????? тут нічого не допоможе а особливо лікар!!!!!!!!!!!!!!!тут більше якась порада чи ще щось!!!!!!!!!!
  • 0

#146 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:09

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 00:06) писав:

да яке заспокійливе про що ти говориш????????????? тут нічого не допоможе а особливо лікар!!!!!!!!!!!!!!!тут більше якась порада чи ще щось!!!!!!!!!!
лікарі дають поради :unsure:
  • 0

#147 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:09

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 01:06) писав:

я з тобою згодна: заспокійливе тут уже не поможе. лоботомія.
тобі 15?
  • 0

#148 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:10

Перегляд дописуСаляма (4.03.2009 01:09) писав:

я з тобою згодна: заспокійливе тут уже не поможе. лоботомія.
тобі 15?
17
  • 0

#149 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.03.2009 – 01:10

Якби ти не понаставляв стільки пунктуаційних знаків,з тебе в наступних дописах(якщо вони ще будуть) не гнали б. І в чому Ластівка неправа? В тому що не любила би? Я теж не любила би і що? Ти не доляр(ну доляр неактуально-краще євро) щоб всім подобатись.
Тепер слухай пораду-не доставай дівчину,думаю,її подруги та й вона сама вже тебе боятись почали бо ти себе поводиш як маньяк. Якби мене переслідували шпійони тіпа тебе і твого нещасного друга який тебе має ще й п"яного охороняти бо ти сам слабку волю маєш щоб не напиватись,я б вже переїхала або ходила б з газовим балончиком по вулицям.Чесно,не нависай так,людей це нервує (перевірено). Якщо хочеш щось зробити-для початку заспокойся,випий валер"яночки чи що там п"ють заспокійливе..СПОКІЙНО з нею поговори(якщо вона ще говорити хоче,звичайно) і СПОКІЙНО прийми відповідь якою б вона не була. Якщо відповідь буде ні (робимо ставки!) то тобі лишається тільки змиритись або чекати поки вона змінить думку,поводитись нормально,не слати по 30 смс на день(навіть 5 іноді то вже забагато),коротше кажучи-завоювати її дружбу для початку (хоча би).І без шпіонства та ігор в Шерлока і Ватсона.
А 4 дня не ходити до школи-то да,серйозне діло,з цим не поможу.
  • 0

#150 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:11

Перегляд дописучорно-біла (4.03.2009 01:09) писав:

лікарі дають поради :angry1:
дають але не ті шо треба :unsure:
  • 0

#151 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:13

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 00:11) писав:

ти ж не знаєш. в крайньому разі випишуть якісь таблетки проти caps'y
  • 0

#152 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:14

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 00:11) писав:

Якщо ти наперед знаєш які тобі поради треба то що ти тут ще робиш?)
знаєш,є такі люди які ЛЮБЛЯТЬ постраждати. Є люди які люблять хворіти і з насолодою жалітись на реальні або вигадані болячки а є люди які обожнюють жалітись на життя і неудавшуюся любоф(ах я такий нещасний,скажіть мені що я нещасний,нема чого мені далі жити бо не любить вона мене і любити не буде).Може ти до них належиш? Ти розберися в собі а не викрикай на весь форум.
  • 0

#153 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:17

Перегляд дописуКрихітка (4.03.2009 01:10) писав:

Якби ти не понаставляв стільки пунктуаційних знаків,з тебе в наступних дописах(якщо вони ще будуть) не гнали б. І в чому Ластівка неправа? В тому що не любила би? Я теж не любила би і що? Ти не доляр(ну доляр неактуально-краще євро) щоб всім подобатись.
Тепер слухай пораду-не доставай дівчину,думаю,її подруги та й вона сама вже тебе боятись почали бо ти себе поводиш як маньяк. Якби мене переслідували шпійони тіпа тебе і твого нещасного друга який тебе має ще й п"яного охороняти бо ти сам слабку волю маєш щоб не напиватись,я б вже переїхала або ходила б з газовим балончиком по вулицям.Чесно,не нависай так,людей це нервує (перевірено). Якщо хочеш щось зробити-для початку заспокойся,випий валер"яночки чи що там п"ють заспокійливе..СПОКІЙНО з нею поговори(якщо вона ще говорити хоче,звичайно) і СПОКІЙНО прийми відповідь якою б вона не була. Якщо відповідь буде ні (робимо ставки!) то тобі лишається тільки змиритись або чекати поки вона змінить думку,поводитись нормально,не слати по 30 смс на день(навіть 5 іноді то вже забагато),коротше кажучи-завоювати її дружбу для початку (хоча би).І без шпіонства та ігор в Шерлока і Ватсона.
А 4 дня не ходити до школи-то да,серйозне діло,з цим не поможу.
ого як ти все круто описала і охоронця і мене пяного !!!!!!!!!!!дякую за відповідь а тепер я скажу що думаю!!!!!!!!!!!!! да я не євро але вона бачила як я її шалено люблю і на що готовий заради неї!!!!!!!!!!!!!!! і я не маньяк просто коли людина нічого не знає вона все буде робити щоб знати!!!!!!!!!!!!!!!!! і ще одне про що я забув сказати Я ДУЖЕ ВПЕРТА ЛЮДИНА І ПРИВИК ДОБИВАТИСЯ СВОГО ЧОГО Б МЕНІ ЦЕ НЕ КОШТУВАЛО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Перегляд дописуКрихітка (4.03.2009 01:14) писав:

Якщо ти наперед знаєш які тобі поради треба то що ти тут ще робиш?)
знаєш,є такі люди які ЛЮБЛЯТЬ постраждати. Є люди які люблять хворіти і з насолодою жалітись на реальні або вигадані болячки а є люди які обожнюють жалітись на життя і неудавшуюся любоф(ах я такий нещасний,скажіть мені що я нещасний,нема чого мені далі жити бо не любить вона мене і любити не буде).Може ти до них належиш? Ти розберися в собі а не викрикай на весь форум.
НІ Я ДО ТАКИХ НЕ НАЛЕЖУ БО Я ЛЮБОВ ЛЮБЛЮ БО ЦЕ ЄДИНЕ ЩО Є ПРЕКРАСНИМ В ЛЮДИНІ
  • 0

#154 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.03.2009 – 01:17

оце гребе..... радити тут щось беззмістовно...
рекомендую наперід лягти поспати.. потім вимкнути капс.. і коли проспишся напиши ще раз але спокійніше.. бо поради нема з чого тут давати. прочитай все і сам побачиш що ти вже давно все вирішив...
я б дав тобі таку пораду " не пиз.и" :unsure: і будь нормальним :angry1: :ggggg: :ggggg: :)

мтосовно добиватись щоб це не коштувало.. і стосовно ХІБА ВОНА НЕ БАЧИТЬ ЯК Я ЇЇ КОХАЮ.....

а ти впевнений що їй потрібен саме такий ?? можливо їй потрібний скромняга..... якийсь ботанік там .. тобто питання одне
хто???? тобі сказав (окрім тебе) що ти їй ПОТРІБЕН ??? :)

тримайся пензля

Повідомлення відредагував ivansstef: 04.03.2009 – 01:20

• 0

#155 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:19

Перегляд дописучорно-біла (4.03.2009 01:13) писав:

ти ж не знаєш. в крайньому разі випишуть якісь таблетки проти caps'y
ДА Я ДУМАЮ НЕ ПОМОЖЕ ТАБЛЕТКИ ЩЕ ГІРШЕ ЗРОБЛЯТЬ А ЩЕ ЯК Я ЇЇ ПОБАЧУ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Перегляд дописуivansstef (4.03.2009 01:17) писав:

оце гребе..... радити тут щось беззмістовно...
рекомендую наперід лягти поспати.. потім вимкнути капс.. і коли проспишся напиши ще раз але спокійніше.. бо поради нема з чого тут давати. прочитай все і сам побачиш що ти вже давно все вирішив...
я б дав тобі таку пораду " не пиз.и" :) і будь нормальним :) :) :) :)
ДА ЧУВАК КЛАСНА ПОРАДА АЛЕ ВЖЕ МЕНІ ТАКЕ КАЗАЛИ :ggggg: :ggggg: :unsure: :angry1:
  • 0

#156 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:26

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 00:17) писав:

ого як ти все круто описала і охоронця і мене пяного !!!!!!!!!!!дякую за відповідь а тепер я скажу що думаю!!!!!!!!!!!!! да я не євро але вона бачила як я її шалено люблю і на що готовий заради неї!!!!!!!!!!!!!!! і я не маньяк просто коли людина нічого не знає вона все буде робити щоб знати!!!!!!!!!!!!!!!!! і ще одне про що я забув сказати Я ДУЖЕ ВПЕРТА ЛЮДИНА І ПРИВИК ДОБИВАТИСЯ СВОГО ЧОГО Б МЕНІ ЦЕ НЕ КОШТУВАЛО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

НІ Я ДО ТАКИХ НЕ НАЛЕЖУ БО Я ЛЮБОВ ЛЮБЛЮ БО ЦЕ ЄДИНЕ ЩО Є ПРЕКРАСНИМ В ЛЮДИНІ
ДА Я КРУТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Прошу.Мені ватні тампоти в вуха закладати? Давай будемо вчитись писати без нервів? (?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Отож,вона бачила і її це мабуть і лякає.Капєц,хлопцю 17 років а такого не знаєш.Поки у вас немає якихось офіційних стосунків крім "жертва-переслідувач" не треба до нею з тою шаленою любоффю липнути.
Та да,от я коли щось не знаю юзаю Гугль-помагає.
От останнє ствердження про впертість взагалі лякає.Може зловиш її,посадиш в підвал і примусиш любити? Тобі явно не вистачає терплячості або якась рідина на букву "с" в голову б"є.

Прочитала назву теми-реально думала щось серйозне сталось,а тут "безатвєтне кохання".Слухай..тобі 17 років,а ти вже вбиваєшся.Найдеш собі кращу і забудеш як мілєнький. Тільки не зациклюйся на тому всьому.
  • 0

#157 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:26

Перегляд дописуКрихітка (4.03.2009 01:20) писав:

ДА Я КРУТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Прошу.Мені ватні тампоти в вуха закладати? Давай будемо вчитись писати без нервів? (?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Отож,вона бачила і її це мабуть і лякає.Капєц,хлопцю 17 років а такого не знаєш.Поки у вас немає якихось офіційних стосунків крім "жертва-переслідувач" не треба до нею з тою шаленою любоффю липнути.
Та да,от я коли щось не знаю юзаю Гугль-помагає.
От останнє ствердження про впертість взагалі лякає.Може зловиш її,посадиш в підвал і примусиш любити? Тобі явно не вистачає терплячості або якась рідина на букву "с" в голову б"є.
ДА Я НЕ НЕРВУЮСЯ ПРОСТО ТИ ПРИКОЛЬНО ОПИСУЄШ ВСЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!а за офіційні стосунки трохи не зрозуміло я ж її не переслідую просто не хочу щоб вона через того шланга кудись втрапила!!!!!!!!!!!!його наприклад всі мої знайомі і так прості друзі вважають за придурка і д***ла! просто розумієш я такий впертий як і вона. ми такі з нею обоє!!!!!!!!!!!!
  • 0

#158 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 04.03.2009 – 01:28

Та не гоніть на хлопця, в нього реальна психічна неврівноваженість у звязку я відсутністю любові з 8 років
а тобі скажу: любов це не брати все собі, а навпаки віддавати. Якщо ти її дійсно любиш так як описуєш ти повинен її зрозуміти і відпустити, а не поводитися як малолітній збоченець.
  • 0

#159 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:30

ну да кохання просто я впевнений на всі 99% що воно на все життя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Перегляд допису†Angel† (4.03.2009 01:28) писав:

Та не гоніть на хлопця, в нього реальна психічна неврівноваженість у звязку я відсутністю любові з 8 років
а тобі скажу: любов це не брати все собі, а навпаки віддавати. Якщо ти її дійсно любиш так як описуєш ти повинен її зрозуміти і відпустити, а не поводитися як малолітній збоченець.
да який я збочинець я ж її не згвалтував!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! а відпустити я її не можу тільки продовжувати боротися за неї можу а назад нікуди
  • 0

#160 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:32

Перегляд дописуagresor (4.03.2009 00:26) писав:

ДА Я НЕ НЕРВУЮСЯ ПРОСТО ТИ ПРИКОЛЬНО ОПИСУЄШ ВСЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!а за офіційні стосунки трохи не зрозуміло я ж її не переслідую просто не хочу щоб вона через того шланга кудись втрапила!!!!!!!!!!!!його наприклад всі мої знайомі і так прості друзі вважають за придурка і д***ла! просто розумієш я такий впертий як і вона. ми такі з нею обоє!!!!!!!!!!!!
Це швидше ти через того шланга кудась попадеш...
А твої знайомі і друзі часом по секрету не казали тобі ким вони вважають тебе? І що ж це за слово таке "на д починається на ла закінчується" гммм...ну неважно. Розуміти то розумію а якби ти ще терплячий був як вона..терпить ще чогось)
Вас двоє таких? Круто)
Ми з тубов як ті вар"яти,лиш би в морду комусь дати.. :unsure:
Я тобі вже пораду дала і думку висказала а ти далі ОТАКО КРУТО МЕНІ ПИШЕШ!!!!!!!!!!!!! Може досить вже?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних