Перейти до вмісту

Як врятувати кохання...

Повідомлень в темі: 453

#121 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 26.02.2009 – 13:13

так важко повірити, що в цьому світі бувають психопати?)
хоча я розумію, що якось дуже, скажем, класично описано. Але це мабуть так само, як маньячини в бежевих плащах, які лякають людей розкриваючи цей плащ і показуючи багатство, теж завжди сценарій однаковий
  • 0

#122 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 26.02.2009 – 13:20

на мою думку стосунки як і Кітті так і Таньчика приречені...розмови? допомагає тільки на деякий час, а потім все повернеться(свари, докори, байдужість, ревнощі)
  • 0

#123 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 26.02.2009 – 15:08

Чому всі вважають мене дурепою? Хіба ви ніколи не кохали? Мої почуття до нього надто сильні, я не можу і не хочу розходитися з ним. Він для мене дуже дорогий. Раніше до того як ми почали зустрічатися він був моїм ідеалом, моею мрією... Та й тераном таким не виглядав. Але зараз став таким прискіпливим, що я не можу тримати все в собі. Може хтось знає якісь ліки від ревнощів?.. Може ще не все втрачено??...

Повідомлення відредагував Таньчик: 26.02.2009 – 15:12

• 0

#124 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.02.2009 – 15:20

Перегляд дописуТаньчик (26.02.2009 15:08) писав:

Може хтось знає якісь ліки від ревнощів?..
Є один спосіб - вєрнякъ!
АПМУР!
/Схема додається. © http://www.creomania...showtopic=37179/
p.s. Якщо вам 17 років, а до 19 ви "не дасте" хлопцю, то я починаю розуміти ситуйовину, бґґ.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  114892.jpg   8.55К   0 Кількість завантажень:

• 0

#125 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 26.02.2009 – 15:21

Раніше до того як ми почали зустрічатися він був моїм ідеалом, моею мрією... Та й тераном таким не виглядав. Але зараз став таким прискіпливим

може ти його і любиш, але його того..колишнього..такого як він був..ілюзія
  • 0

#126 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.02.2009 – 15:47

Чому всі вважають мене дурепою? Хіба ви ніколи не кохали? Мої почуття до нього надто сильні, я не можу і не хочу розходитися з ним. Він для мене дуже дорогий. Раніше до того як ми почали зустрічатися він був моїм ідеалом, моею мрією... Та й тераном таким не виглядав. Але зараз став таким прискіпливим, що я не можу тримати все в собі. Може хтось знає якісь ліки від ревнощів?.. Може ще не все втрачено??...

Почуття сильні ?? Тоді діагноз один - мазохістка.. Хоча є ще один діагноз.. Ви надзвичайно неприваблива, негарна товста дівчина, і це єдиний хлопець який погодився з вами зустрічатись... І саме через небажання втратити отого єдиного що погодився заставляє Вас трепіти оті всі вибрики..
Хоча.. Ваші слова , то є Ваші слова.. Ми насправді незнаємо які увас відносини.Можливо Ви так все трактуєте.., а насправді все чудово та прекрасно, і він уВас білий та пухнастий...

Прискіпливість - не є поганою рисою характреу...
Ліків від ревнощів не існує.. - це риса характеру...
Може ще не втрачено.... Зав запропонував ПРЕКРАСНИЙ варіант :)
  • 0

#127 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 26.02.2009 – 17:05

Перегляд дописуТаньчик (26.02.2009 14:08) писав:

Ти ще питаєш чому? Я розумію, коли людина закохана, вона може на щось десь колись закрити очі. Але ж дівчино, поважай себе трохи. Ти не бачиш, що то не просто ревнощі? Ти не розумієш, що він вважає тебе своєю власністю? Побудь ще трохи з ним, і якщо не будеш слухати все що він тобі наказуватиме робити, то він тебе ще й "розмалює" нєпадєцкі.
Ти питаєш, чи може ще не все втрачено.- Ні, для тебе ще не все втрачено. Але якщо твій ідеал- не хвора людина, то з ним в тебе нічого не вийде, як би це сумно для тебе зараз не звучало
  • 0

#128 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 17:19

Таньчик,в тебе хельсинський синдром, типу сцена терорист і заручник, яким чином заручник став заручником, це немає значення, але в таких умовах вже про почуття не має мови, якби я був співробітником ізраільських служб, то вважав би заручника мертвим, і головною метою булаб затримати заручника, але, це живі люди, і ніякими терористаим не пахне

одним словом, гарна тема для дослідження студентам психологам

хочу нагадати, є таке слово , гармонія, це така характеристика почуттів закоханих, якщо немає гармонії, то ми говоримо про двох людей, які ніяк не пов"язані одне з одинм, а таких в натовпі повно
  • 0

#129 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 26.02.2009 – 17:44

Флуд видалила
  • 0

#130 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 28.02.2009 – 22:08

іvаnsstef не правий...Насправді я не мазохістка. Я приваблива, гарна та нормальної статури. І це не перший хлопець з яиим я зустрічаюсь. Це кохання... Яке, я більш за все не хочу втрачати...

Повідомлення відредагував Таньчик: 28.02.2009 – 22:18

• 0

#131 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 22:19

Попереджаю поки що усно ivansstefа та Nеmesisу. Неприйнятно називати форумлянку дурепою. Якщо у вас є агрументи стосовно її поведінки, то поведінку і обговорюйте, без особистих обрАз і ярликів. Діагнозів тут також нікому не ставлять.
  • 0

#132 Стихія

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 23:47

Я б йому порадила, а може, вона тобі допоможе:
"Якщо любиш людину, то дай їй свободу, відпусти її, якщо вона повернеться - вона твоя, якщо ні - тоді вона ніколи і не була твоєю!!!"
  • 0

#133 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 00:20

так виходить тільки з бумерангом
  • 0

#134 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 01:03

Перегляд дописуKatod (26.02.2009 17:19) писав:

Таньчик...в тебе хельсинський синдром...
Дозвольте виправити. Синдром цей називається стокгольмським.
По темі: такі відносини то є самообман і самовтішання, якщо судити зі слів написаних на сторінках форуму.
  • 0

#135 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 23:09

10 % за порушення пункту правил 2.2.

Повідомлення відредагував =MAVKA=: 03.03.2009 – 09:44
=MAVKA=

• 0

#136 Повітруля

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.03.2009 – 23:25

Таньчик , можливо я не права, але такі стосунки важко назвати коханням. Справжнє кохання рятувати не потрібно. А у Вас швидше психічна залежність, а це уже хворобливий стан який ні до чого доброго не доведе, хіба до нервового зриву і розчарування.
  • 0

#137 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 23:37

Перегляд дописуПовітруля (2.03.2009 23:25) писав:

Таньчик , можливо я не права, але такі стосунки важко назвати коханням. Справжнє кохання рятувати не потрібно. А у Вас швидше психічна залежність, а це уже хворобливий стан який ні до чого доброго не доведе, хіба до нервового зриву і розчарування.
Правильно.. Підтримую... Як то кажуть "Психічність - це всього навсього неможливість передати комусь своє бачення ситуаціїї."
Для Танічки ми глупі бо нерозуміємо.... для нас вона, бо ми вважаємо що такі речі гарно не закінчуються... і бачимо в тому ознаку хворобливого стану...
  • 0

#138 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 03.03.2009 – 09:44

Не рятую я нічого...якщо вже криза то тре починати з чистого аркуша...в мене принаймі так виходить чогось завжди...чи то я вредна чи то характер такий? не знаю....як гонятко не клей а воно всеодно тріснуте буде
  • 0

#139 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.03.2009 – 10:44

Перегляд дописуЛастiвочка (3.03.2009 09:44) писав:

Не рятую я нічого...якщо вже криза то тре починати з чистого аркуша...в мене принаймі так виходить чогось завжди...чи то я вредна чи то характер такий? не знаю....як гонятко не клей а воно всеодно тріснуте буде

треба рятувати майно))

п.с. гонятко - класна описка)
  • 0

#140 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 00:37

Дайте якусь пораду або зарадьте чимось будь-ласка народ я вас дуже прошу!!!!!!! Почну з самого початку!!!!! Я учень 11 клусу і я закохався але не можу достукатися до серця дівчини!!!!Короче почну з самого початку!!!!!!!!! Все почалося десь 5 місяців тому! Я перейшов у нову школу і вона перейшла також але ми були з різних місьці але мої батьки і її були батьки були давно знайомі! Все сталося на шкільній дискотеці коли я побачив її в чарівному вигляді і сидів дивлячись на неї!!!!! Я почав закохуватися в неї з кожною годиною з кожним днем. Я підсідав до неї на уроках і сміявся з нею, почав дружити з нею дуже сильно, і ми стали хорошими друзями. Одного разу ми прийшли в один клуб на дискотеку в який завжди ходили і я помітив як вона дивилася на одного хлопця старшого за мене і я вирішив чомусь перший раз провести її додому після дискотеки і вона тоді була не в настрої і всю дорогу йшла мовчазна!!! Після цього я я був трошки не в дусі і пішов додому!!!! З того часу я почав змінюватися характером почав гуляти по ночам чого раніше не робив в мене почали зявлятися проблеми вдома!!! Я жив з дідусем і бабусею мої батьки є за кордоном тому я сам з 8 років. Я закохався в неї настільки що не тямив життя без неї!!!!!!!! :unsure: :angry1: :ggggg: і тут на новий рік я вирішив розказати їй про свої почуття! тут і приїхав мій батько на жаль як потім виявиться! я з друзями прийшли до неї додому і святкували там!!!!!!!!!! Потім ми всі пішли на дискотеку де так добре провели час!!!!!!!Потім я провів її додому і розказав про свої почуття але вона мені сказали лише такі слова ти мені лише друг і не більше!!!!!!!! Я був в розпачі я не тямив що роблю!!!!!!! Я прийшов додому і спав 2 дні не виходячи нікуди з дому. Я писав смс на які не було відповіді!!!!!!!!! Але я написав останню смс в які було таке: ти шо отримуєш задоволення від того як я страждаю? Після того вона мені відписала що як я таке можу говорити. Що в даний час вона не може зі мною зустрічатися може з часом я стану їй більше чим другом!!!!!! Я тоді відписав коли це буде але відповіді не отримав. Тоді настало різдво я пішов на дискотеку але тато мені сказа бути до 12 але цього не сталося! На дмскотеці я побачив її і зразу в мене настрій впав і я став злим і агресивним!!!!!!!!!!!! Після дискотеки мене хлопці попросили провести подругу до дому я згодився і ще з моїми 2 друзями ми провели її до дому . Додому я прийшов в 2 ночі і тоді почалося саме цікаве!!!!!!!!!Мій батько був вже не тверезий і почав до мене не в культурному тоні питати мене де я був я йому казав що проводив подругу додому але він не вірив мені!!!!!!!!!!! Ви уявляєте що він вчинив він десь роздобув номер батька дівчини яка мені подобається і позвонив до нього і той сказав йому що я був в нього в дома з його дочкою і саме головне ЩО ТАКОГО НЕ БУЛО Я НАВІТЬ В ТОМУ РАЙОНІ НЕ БУВ!!!!!!!!тоді батько мені не повірив і ми з ним дуже посварилися і він сказав щл поїде до неї додому і сам спитає чи я був чи ні!!!!!!! на другий день все було так як він казав він поїхав до неї і вона чекала від батьків сварки якої не було!!!!! Після цього почалми йти сплєтні що ми з неї любимо один одного що вона мене влюбила в себе АЛЕ ЦЬОГО НАСПРАВДІ НЕ БУЛО!!!!!! ВОНА НА МЕНЕ БУЛА ЗЛА ПІСЛЯ ЦЬОГО!!!!!!!!!!!!НУ І ТУТ ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ ПІСЛЯ ЦЬОГО Я ПОЧАВ ПОМІЧАТИ ЯК ВОНА ПОЧАЛА ГІРШЕ ДО МЕНЕ СТАВИТИСЯ ПОЧАЛА ГІРШЕ ЗІ МНОЮ РОЗМОВЛЯТИ!!!!!!!!!!! Я ПОЧАВ НЕРВУВАТИ АЛЕ ЯКОСЬ НЕ ЗВЕРТАВ НА ЦЕ УВАГИ!!!!!!!!!!! І ТУТ ДЕСЬ ТРИ ТИЖНІ ТОМУ ВОНА З ОДНИМ МОЇМ ОДНОКЛАСНИКОМ ПОЧАЛА КРУТИТИ ШУРИМУРИ!!!!!!! ВІД МЕНЕ ВСЕ БУЛО ДУЖЕ СКРИТО АЛЕ Я ЗДОГАДАВСЯ!!!!!ОДНОГО РАЗУ Я З ЇЇ ПОДРУГАМИ І СВОЇМ ДРУГОМ ПРИЙШОВ ЗАБРАТИ ЇЇ НА ДИСКОТЕКУ АЕ ЇЇ НЕ ВІДПУСТИЛИ І ТУТ ЗВОНИТЬ ВІН І ПОЧИНАЄ ЇЙ КАЗАТИ ЙДИ НА ДИСКОТЕКІ І ДЕСЬ ТАК ПІВГОДИНИ ЇЙ ВТИРАВ ЦЕ ХОЧА САМ НЕ МІГ ПІТИ!!!!!!!!! Я ТОДІ ПОЧАВ ЩОСЬ ЗАПІДОЗРЮВАТИ!!!!!!!!!!!!!! І ТОДІ В ТОЙ ВЕЧІР Я ЗАПИТАВ В ЇЇ ПОДРУГ ПРО ЦЕ ВОНИ МЕНІ НІЧОГО НЕ СКАЗАЛИ І ТОДІ Я НАПИСАВ ТАКУ СМС ЇМ ЩО Я ПОКІНЧУ З СОБОЮ ЯКЩО ВОНИ НЕ СКАЖУТЬ МЕНІ НЕ ХОЧУ ЖИТИ З ЦИМ!!!!!!!!!!!!!ПІСЛЯ ЦЬОГО ВОНИ ТАК ЗЛЯКАЛИСЯ ЩО СКАЗАЛИ МЕНІ ЩО НІЧОГО МЕНІ БІЛЬШ НЕ РОЗКАЖУТЬ ПРО НЕЇ!!!!!!!!!! І САМЕ ГОЛОВНЕ СТАЛОСЯ В ЦІ ВИХІДНІ!!!!!!!!!!!!!!!В ПЯТНИЦЮ Я ПОЧУВ РОЗМОВУ МІЖ ЦИМ ХЛОПЦЕМ І НЕЮ ЯК ВОНИ ДОГОВАРЮВАЛИСЯ ПРО ЩОСЬ НА 6 ГОДИНУ АЛЕ Я НЕ ЗНАВ ПРО ЩО ТОМУ ПОПРОСИВ СВОГО ДРУГА ПРИГЛЯНУТИ ЗА ЇЇ БУДИНКОМ ПРОТЯГОМ 6-7.30 ХОЧА ВІН НІЧОГО НЕ ПОБАЧИВ!!!!!!!! НА ДРУГИЙ ДЕНЬ Я ПОЗВОГИВ ЇЙ ВВЕЧЕРІ І МИ З ДРУГОМ ПІШЛИ ДО НЕЇ НА ВУЛИЦІЮ ДЕ ВОНА ГУЛЯЛА З ПОДРУГОЮ І ГОВОИЛИ СМІЯЛИСЯ АЖ ПОКИ НЕ ПОЗВОНИВ ВІН І ПОЧАВ ПРО ЩОСЬ ГОВОРИТИ З НЕЮ І ВОНА ПІШЛА РАЗОМ З ПОДРУГОБ НУ І МИ ПІШЛИ РАЗОМ!!!!!!! НУ Я ВИРІШИВ З СВОЇМ ДРУГОМ ПІТИ НА ПИВО І ПРОСЛІДКУВАТИ ЗА ДІВЧИНОЮ КОЛИ ВОНА ПРИЙДЕ ДОДОМУ!!!!!!!!!!!! І ТУТ Я ВЖЕ ПІД АЛКОГОЛЕМ ПОЗВОНИВ ДО ПОДРУГИ ЯКА ПІШЛА Щ НИМИ ДВОМА І СПИТАВ ЇЇ ДЕ ВОНА ВОНА ВІДПОВІЛА МЕНІ ШО ВДОМА ТОДІ Я ЗАПИТАВ А ДЕ ТАНЯ ВОНА МЕНІ КАЖУ З АНДРІЄМ І ТОДІ Я ВИБУХНУВ!!!!!!!!! Я НА ВЕСЬ ГОЛОС КРИКНУВ ВОНА ШОСЬ З НИМ МАЖ ЧИ НІ І МЕНІ У ВІДПОВІДЬ ПІШЛА ВІДПОВІДЬ МАЄ!!!!!!!!! ТОДІ Я КИНУВ СВОГО ТЕЛЕФОНА ЗАБРАВ ВИПИВКУ В СВОГО ДРУГА І САМ ВИПИВ ЇЇ І ПІШОВ ПИТИ ДАЛІ ПІСЛЯ ЧОГО ПІШОВ НА ДИСКОТЕКУ ДЕ ПИВ І ТАНЦЮВАВ І ПІШОВ ДОДОМУ ПЯНИЙ З СВОЇМ ДРУГОМ ЯКИЙ ЗА МНОЮ ПРИГЛЯДА БОЯЧИСЬ ЩОБ Я НЕ ВСТРЯВ КУДИСЬ !!!!!!!!!!!!!! В ТУ НІЧ Я ХОТІВ ПОМЕРТИ І ПРОСТО НЕ ЖИТИ!!!!!!! ПІСЛЯ ЦЬОГО Я ПЮ 4 ДЕНЬ І НЕ ХОДЖУ ДО ШКОЛИ!!!!!!! Я НЕ ХОЧУ ЖИТИ ЛИШЕ ХОЧУ ВМЕРТИ І НЕ БАЧИТИ НІЧОГО!!!!!! Я ТАК ЇЇ ЛЮБЛЮ ТАК ЛЮБЛЮ НЕ МОЖУ БЕЗ НЕЇ!!!!!!!!!!!!!! Я ПІШОВ ВЧИТИСЯ ЗАРАДИ НЕЇ НА ТОЙ САМИЙ ФАХ ЩО І ВОНА!!!!!!!! І Я ЗВОГИВ ДО НЕЇ В ТУ НІЧ І ГОВОРИВ З НЕ ДЕСЬ 30ХВ ІІ РОЗКАЗАВ ЩО Я ХОТІВ СКАЗАТИ ВЕСЬ ЧАС ЯК Я ЇЇ ЛЮБЛЮ!!!!!!!!!!!! І СКАЗАВ ЩО ВОНА ВСЕ ВИРІШУЄ І ХАЙ ДОБРЕ ПОДУМАЄНАД ЦИМ ВСІМ!!!!!!!!!!!!!Я ПЛАНУЮ НА 8 БЕРЕЗНЯ СПИТАТИ В НЕЇ ВІДПОВІДЬ ХОТЯ ДУМАЮ ВОНА СКАЖЕ ТИ МЕНІ ДРУГ І................

НАРОД ПОРАДЬТЕ ШОСЬ ТІЛЬКИ НОРМАЛЬНЕ БО ПРОСТО НЕ ХОЧУ ЖИТИ ЛИШЕ ВМЕРТИ!!!!!!!!!!!!!!!!! СЬОГОДНІ Я ВЖЕ ПРОБУВАВ СТРИБАТИ ПІД МАШИНУ АЛЕ ВОНА ВСТИГЛА ЩАТОРМОЗИТИ!!!! Я ВИРІШИВ РОЗКАЗАТИ ВСЕ ВА І НАДІЮСЯ НА ВАШУ ПІДТРИМКУ І РОЗУМІННЯ!!!!!!!!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних