Перейти до вмісту

Як врятувати кохання...

Повідомлень в темі: 453

#101 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 18.10.2008 – 15:28

і в чому була причина?

Перегляд дописуMAXIM_UA (12.10.2008 22:05) писав:

і вкінці кінців будеш гарною дружиною!!!)) :D
:) оце жжесть.звідки знаєш?
  • 0

#102 Квіточка@

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м.Новоград-Волинський

Відправлено 26.11.2008 – 13:19

Якщо твій коханий не може тебе навідати через погане ставлення твоєї мама, тоді тобі треба замислитись над його ставленням до тебе. Видужуй! :rolleyes:
  • 0

#103 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 05.12.2008 – 20:59

навіщо його рятувати яу його нема?якшо воно єто його не тре буе рятувати воно буде існуватИ!
  • 0

#104 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 11:32

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 11:24) писав:

:) Вибачте, але так кепсько, не можу, треба висловитись і спитати поради. У мене з коханим велика криза в стосунках, я хворію вже майже 1,5 тижні, він не провідує, бо з мамою моєю "не дружить",поговорити нема про що, бо в мене горло болить а він не балакучий чомусь, от... А коли починаємо розмовляти про стосунки, то у всьому мене винить, доводить до сліз, а в мене серце хворе, я не витримую... Не знаю, що робити, як врятувати кохання, скласти докупи серце і відновити душу?

Основа слова "кохаю"- кохання віддає.Воно ніколи не просить. Простими слова, як кохаю, і мені добре коли тобі добре, якщо це не так значить чи кохання це. Якщо він так до тебе ставиться, то подумай чи він тебе хоч поважає. Кохання, ну то воно є з твоєї сторони ( вже пару сторінок його від нас захищаєш і виправдовуєш ).

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 12:41) писав:

Напевно кохає, нам лобре разом, коли не сваримось - ми найщасливіші в світі, він просить про сумісне проживання, але я поки не можу бо знаю, що то буде не навчання, та й вихована я інакше не можу до весілля - родина не сприйме, а я не хочу скандалів з батьками - надто їх ціную..
"нам лобре разом" - то це ти так думаєш. Як на мене він просто хоче більшого, і прагне набагато більшого в стосунках.

Перегляд дописуkitty-bon (3.10.2008 15:26) писав:

мама його не сприймає, бо не багатий і не має авто чи квартири)
глянула б я як ти нервував би мати з пороком серця :lol:
А ця фраза - ну просто "п...ц" батьки вчать тебе вибирати по сімї, багатстві і машині, причому не вчаться поступати за совістю і покликом серцем. Не гроші чи машина робить нас щасливими, а люди які з нами поряд в тяжку хвилину.

P.S. Ти можеш не погоджуватися зі мною, це моя думка. Але подивися на ці відносини зі сторони і подумай чи потрібні тобі такі відносини. Памятаєш як кажуть в ЗАГСІ: "і в щасті, і в горі...завжди разом"
  • 0

#105 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.02.2009 – 16:02

Запастись терпінням треба в таких випадках і розумінням.А ще не малювати собі в уяві страшні картинки а потім їх же боятись
  • 0

#106 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень
  • Місто:саме дно пляшки

Відправлено 22.02.2009 – 16:32

спочатку МРТ та біопсію
потім 13 кубіків тетрагідроксоалюмінатунатрію з синануротетизальною терапією
до хавза везіть карочє
  • 0

#107 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.02.2009 – 16:36

Перегляд дописуpopUAs (22.02.2009 15:32) писав:

спочатку МРТ та біопсію
потім 13 кубіків тетрагідроксоалюмінатунатрію з синануротетизальною терапією
до хавза везіть карочє
А потім він вам скаже що ваша половинка ізмєняє і ви уб"єтесь)
Хаус це завжди допомога.

Як кохання нема-нема що й рятувати
  • 0

#108 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень
  • Місто:саме дно пляшки

Відправлено 22.02.2009 – 19:35

ага моя права половинка знає шо робить моя ліва половинка
я про мозги
бо шоб рєтувати кохання тре мінєти....
ні тре мізків не мати
  • 0

#109 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 25.02.2009 – 18:17

Зустрічаюся з хлопцем майже 10 місяців. Спочатку все було як в казці, ніяких суперечок між собою, ніяких заборон...і т.д. Але чим далі тим ця казка стає трагічнішою. Спочатку забороняє користуватися косметикою, потім розмовляти з усіма існуючими хлопцями, далі за кожну телефонну розмову повинна відчитатись...... Дійшло до того, що навіть на фізкультуру саму не відпускає, бо там можуть бути хлопці... А з дому також ні на крок, тільки на пари. Але я його кохаю, і слухаюся його. Мені з ним добре, але це добре грунтується на моїх нервах. Як тільки, щось не так, він ображається, а я ... вибачаюся, бо кохаю.
Свою поведінку обгрунтовує ревністю. То що мені так жити і терпіти? Що можна зробити, і як виправити? Я хочу щоб було все добре, але як?
  • 0

#110 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.02.2009 – 18:36

Перегляд дописуТаньчик (25.02.2009 18:17) писав:

Зустрічаюся з хлопцем майже 10 місяців. Спочатку все було як в казці, ніяких суперечок між собою, ніяких заборон...і т.д. Але чим далі тим ця казка стає трагічнішою. Спочатку забороняє користуватися косметикою, потім розмовляти з усіма існуючими хлопцями, далі за кожну телефонну розмову повинна відчитатись...... Дійшло до того, що навіть на фізкультуру саму не відпускає, бо там можуть бути хлопці... А з дому також ні на крок, тільки на пари. Але я його кохаю, і слухаюся його. Мені з ним добре, але це добре грунтується на моїх нервах. Як тільки, щось не так, він ображається, а я ... вибачаюся, бо кохаю.
Свою поведінку обгрунтовує ревністю. То що мені так жити і терпіти? Що можна зробити, і як виправити? Я хочу щоб було все добре, але як?

вибачай та не ображайся, але ти дурепа... <_< якщо ти не затята мазохістка, кидай його нафіг.. НІ РАЗУ не чув щоб такі відносини не тривали довго..
  • 0

#111 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 19:18

лол) та він маніяк якийсь))) викинь його <_<
  • 0

#112 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 25.02.2009 – 20:24

Ти або зненавидиш його, або морально втомишся від життя з рукою у горла, тому скажи або свобода з ним або без нього і усе, а там обирай ти чи він)

Повідомлення відредагував kitty_bon: 25.02.2009 – 20:25

• 0

#113 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 25.02.2009 – 20:26

Таньчик, не ображайся, але іванстеф правий. В мене також подібний хлопець був - кинула і досі жалкую лише про те, що так пізно його кинула. Порозмовляй, визначи можливу межу його ревності, постав ультиматум і все, інакше буде ще гірше.
  • 0

#114 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 25.02.2009 – 20:30

Теми з'єднала я, флуд видалила
  • 0

#115 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 25.02.2009 – 23:33

Чогось в мене таке враження що він тебе зраджує, і контролюючи тебе просто намагається виправдати себе в своїх очах... Хоча тобі краще з Тібальтом поговорити, він на форумі псіх-терапевт...
  • 0

#116 yurec4yk

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 26.02.2009 – 11:50

А ти його так само не пускай нікуди, відплати тим же. А взагалі ревність, то хвороба. Я від неї лікувався, кожного дня працюючи над собою, на це знадобилося 6 років, і ще повністю не виздоровів. Головне памятай, якщо ти далі так коритимешся, то він тебе викине як іграшку яка йому не цікава.
  • 0

#117 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 11:52

Ага..це звичка, або Ви мазохістка...але то вже не кохання, принаймі з його сторони - це власницьке відношення.
"На злодієві шапка горить" - або він сам зраджує, або просто Ви даєте йому привід.
Якщо розмова з ним "по душам" не допоможе - кидайте його. Навіщо себе мучити?
  • 0

#118 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 26.02.2009 – 12:16

Таньчик! Як же ти його вже 10 місяців витримуєш? Невже немає інших хлопців? Маса! І не варто зациклюватися на одному, та й судячи по допису зовсім тебе не достойному. Кохання? Варіант... Але чи довго ти так витримаєш? Чи варто це кохання підтримувати і постійно рятувати? Я думаю, що тобі варто подумати самій і прийняти рішення. А причиною твоєї "хватки" я вважаю страх бути самій.
Гірше ревності немає нічого. Все повинно бути в міру. Я, наприклад, деколи люблю:) заставити свого коханого ревнувати, але це тільки закріплює наші стосунки.
  • 0

#119 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 26.02.2009 – 12:31

Перегляд дописуAmili (26.02.2009 10:52) писав:

"На злодієві шапка горить" - або він сам зраджує, або просто Ви даєте йому привід.
скільки б вона причин йому для ревнощів не давала- в нього нема ніякого права щось їй наказувати
  • 0

#120 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.02.2009 – 12:51

Перегляд дописучорно-біла (26.02.2009 12:31) писав:

скільки б вона причин йому для ревнощів не давала- в нього нема ніякого права щось їй наказувати
з другого боку ситуація виглядає такою штучною, що мені важко в це повірити.. :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних