Перейти до вмісту

Rock gyrtu, sho stalu popsovumu

Повідомлень в темі: 29

#21 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 681 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:дому

Відправлено 30.09.2008 – 16:06

Скрябін.. :angry12:
мабуть найбільш кардинально спопсований гурт України..
  • 0

#22 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 30.09.2008 – 16:13

Перегляд дописуInvictus (29.09.2008 21:29) писав:

Неправильне тут дається визначення попсі, якщо воно взагалі дається.

ІМХО: попса - це все те, що коли-небудь слухала/слухає приблизно 1/3 сучасних конформістів із IQ=90-100 - гопів, гоподівок , готів-позерів, емо-позерів, клаберів, реперів і т.д.

Бах, Моцарт, Бетховен і т.д. . Маю великі сумніви, що хто-небудь із вище перерахованих хоча б раз вмикав де-небудь коли-небудь класику. Отже, він її не слухає. Отже, Бах, Моцарт, Бетховен і т.д. - не попса.
В тому то і діло шо це ваше ІМХО )) Насправді мелодії Баха та Моцарта є майже в кожній мобілі в стандартних мелодіях. знач їх слухали, не виключно шо подобається, знач попса? )) Попса це популярна музика (не моє ІМХО :( ) Нірвана свого часу була попсою :D
Ше шось хтів написати, але забув :angry12:
  • 0

#23 @Zu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 264 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 01.10.2008 – 12:29

Згідно всього вище сказаного:всі групи що стають відомими-попса
  • 0

#24 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 02.10.2008 – 15:13

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (28.09.2008 19:21) писав:

Proponyyu tyt obgovoryuvatu ti rock-gyrtu, yaki zpopsulus abo ye mainstream'om.
Mabyt, naypershoyu ye Avril Lavigne. Yaksho des rokiv 2 nazad yiyi mojna bylo nazvatu pop-rockom, to teper yiy do tsyogo daleko.
My Chemical Romance - mainstream. Mabyt kojen 5 pidlitok slyhae yih... A ot chu spopsulus - ne skajy, bo tvorchistyu ne zahoplyuyus.
A yaki gyrtu na vashy dymky ye takumu?
еее, перш ніж розпочинати таку тему треба було б краще визначитись з критеріями, під які має підпадати "спопсована" група - чисто науковий підхід кермує))) а так просто кидатись словами..

Перегляд дописуInvictus (29.09.2008 20:29) писав:

Неправильне тут дається визначення попсі, якщо воно взагалі дається.

ІМХО: попса - це все те, що коли-небудь слухала/слухає приблизно 1/3 сучасних конформістів із IQ=90-100 - гопів, гоподівок , готів-позерів, емо-позерів, клаберів, реперів і т.д.
[клас)) згадка про IQ 90-100 мені сподобалась)) +1)))]
ось-ось, це твоє, нічим не підкріплене, ІМХО.. 1/3, конформісти..

Linkin Park. Пісня Numb - донедавна один із хітів, що грав коли-небудь ледве не в кожного у мобілці/плеєрі/Вінампі. Приблизно 1/10 сучасних конформістів регулярно прослуховує нові альбоми і дивиться кліпи. Приблизно 1/2 це коли-небудь робила. Отже, Linkin Park - попса.
капєц, бачу ти займався серйозними соцопитуваннями))) класно.. і ще одне, а як же так звані "нонконформісти"?)) вони цього ніколи не робили? ой сумніваюсь..

Metallica. 1/5 - 1/2 коли-небудь усвідомлено вмикала і слухала композиції Nothing Else Matters, The Unforgiven. Отже, ці пісні - попсові. Можливо і Metallica - попса.
Так, сам лейбл "Металіка" - зараз попса, але це не розповсюджується на усі їхні пісні

Проте погляньмо далі. Найкращий з естетичної точки зору альбом гурту - Master of Puppets усвідомлено слухала не більш ніж 1/15 вищеперерахованої маси. Отже, даний альбом - не попсовий.
Отже, Metallica дещо попсова, а саме - її альбом [Black Album] - попсовий, чого не можна сказати про перші чотири і останній її альбом.
*thumbs up*
..з одним виключенням.. останній альбом я ще не встиг послухати, та і бажання особливого нема, але якщо в альбом, який анонсували як повернення "старої, доброї(- непопсової) Металіки", кидають пісню "Unfogiven III", вибач, це - попса.

Перегляд допису@Zu (1.10.2008 12:29) писав:

Згідно всього вище сказаного:всі групи що стають відомими-попса
якщо попса - від популярний, то так воно і є.
і що тут поганого?
  • 0

#25 sooz

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 02.10.2008 – 15:41

мені особисто набридли ці розмови про порсу і майнстрім. яка різниця попса не попса. все що стосується теми музики дуже індивідуальне, і я навіть сказала особисте. не можна судити по людині тільки за музикою яку вона слухає.
якщо я скажу що слухаю брітні то що зразу видамся тупою.
по темі: рок музика на даному етапі стала такою ж комерційною як і поп музика, і є таким самим товаром. "рок групи, які стали попсою" це просто добре розпіарені рок гурти, до таких я відношу евріл, менсона, хім, аматорі, прихея і тд
  • 0

#26 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.10.2008 – 15:47

Перегляд дописуpamva (30.09.2008 17:06) писав:

Скрябін.. :brovy:
мабуть найбільш кардинально спопсований гурт України..

А коли це Скрябін був рок-гуртом? :happy1:
  • 0

#27 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 02.10.2008 – 16:30

Маленька порада - забийте на всіх, і слухайту ту музику, яка вам подобається.
Так, багато груп стають комерційними. Але це не привід їх не слухати чи обзивати "попсовими".
Деколі дійсно музика погіршуєтья. Хоча це теж суб'єктивно.
Хоча я думаю, що справжня музика створюється до лаврів загального визнання. Переважно.
  • 0

#28 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 02.10.2008 – 18:49

Paradise Lost - альбом "Icon" найкращий в їх творчості, шкода, що з часом вони змінили свій стиль .....можете це назвати словом "зпопсилися" ))))))))))

Повідомлення відредагував Amili: 02.10.2008 – 18:51

• 0

#29 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 02.10.2008 – 22:02

kEDa, я і назвав рок)

Повідомлення відредагував Кава з козявками...: 02.10.2008 – 22:03

• 0

#30 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 10.10.2008 – 15:37

Перегляд дописуРоланд (2.10.2008 16:13) писав:

капєц, бачу ти займався серйозними соцопитуваннями))) класно.. і ще одне, а як же так звані "нонконформісти"?)) вони цього ніколи не робили? ой сумніваюсь..

Ні, соцопитуваннями не займався)). Просто знаю забагато таких людей, про яких пишу.

Про нон-конформістів. Мені, не має значення, що мені подобається, може на вулиці трапитись гопчик-хлопчик, що ввімкнув яку небудь "Касту", "Басту" чи "Пасту" і це вже означатиме, що я їх слухаю.
У попередньому моєму пості я мав на увазі, що:

1. Людина слухає їх, коли вона - конформіст і коли їй подобається те, що вона слухає. Як я, наприклад, у 12 років слухав кілька разів 50 Cent. А зараз слухаю Sepultura, Megadeth і Slayer. Це ж не означає, що я і ЗАРАЗ конформіст!

2. Нон-конформізм - це не фанатіння від певного музикального стилю. Це світогляд, культурні уподобання, стиль життя, які не є традиційними, попсовими. Тому і не буває нон-конформістів-позерів. Бо позери акцентують увагу лише на зовнішніх, плотських аспектах стилю.

3. Нон-конформісти можуть слухати що завгодно, або взагалі не слухати нічого. Тому я і не включав їх до списку.
Немає нон-конформістів з IQ=90-100.

Так, сам лейбл "Металіка" - зараз попса, але це не розповсюджується на усі їхні пісні

Оце ж воно). Завжди радий однодумцям).

..з одним виключенням.. останній альбом я ще не встиг послухати, та і бажання особливого нема, але якщо в альбом, який анонсували як повернення "старої, доброї(- непопсової) Металіки", кидають пісню "Unfogiven III", вибач, це - попса.

Пісня Unforgiven III - попса, як і перші 2, а також Nothing Else Matters.
На рахунок нового альбому в цілому (!) скажу, що послухати його варто - набагато краще за лоуд\рілоуд і тим більше, за ст.ангер.
Це не повернення "к істокам". Але щось від старої-доброї тут є. Послухай перші 3 пісні. Думаю, ти мене зрозумієш. Є ню-металічні, гранжеві партії. Але є і набагато кращі, трешеві.

А такі 2 пісні, як Unforgiven III, The Day That Never Comes - всього-лишень данина тим, хто слухає Металліку лише заради сопливих повільняків та паршивої панкухи і альтернативи типу Fuel, Frantic, St.Anger, 2x4 і тд.

Повідомлення відредагував Invictus: 10.10.2008 – 15:40

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua