Перейти до вмісту

Братики і сестрички=)

Повідомлень в темі: 78

#21 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 30.09.2008 – 16:19

Маю молодшого брата (на 6 років). В нас тільки мама спільна, але я ніколи не акцентувала на цьому увагу, для мене він просто рідний брат. Ми дуже схожі і зовні і характером. Бували в нас звичайно і сварки і бійки, але це все несерйозно :angry12: і ніяких образ потім не залищається... Ми допомагаємо один одному завжди і у всьому, і повеселитись з ним можна. Я рада, що в мене є брат.
  • 0

#22 ...

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 14:51

А от у мене 2 молодші брати, так вони якісь скажені. Може виростуть, порозумнішають... А так все життя хотів, щоб у мене була сестра.
  • 0

#23 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.10.2008 – 23:18

Перегляд дописуАтеїст (30.09.2008 05:10) писав:

Охоче вірю, але дууууже хотілося б дізнатися, який це славний предок заклав у наші гени любов до симфо-пауер-металу! :D

Гм. Якщо лише одна, то це може бути і просто збіг. А які саме захоплення?
Верхова їзда, малювання, ще деякі особливості характеру, але то вже приватне :angry2: Цікаво, що на хлопця (сина мого батька) це не передалося))...хоча саме наш прадід (дід батька) володів кінним заводом.
  • 0

#24 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.10.2008 – 10:28

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (28.09.2008 02:32) писав:

А ви одна дитина в сім"ї? Якщо ні-то хто у вас ще є?Що можете про них(нього,неї) розказати?

Чула,що всі одинаки хочуть мати братика або сестричку а ті що вже їх мають - хотіли б бути єдиною дитиною в сім"ї) Але то неправда,в мене є сестричка (старша),яку я просто обожнюю,вона мені друг,порадник і просто найрідніша людина :D )

ПеС:може така тема і є..=)
Я один в сім'ї і братика чи сестричку ніколи мати не хотів :angry2: Мені і так не зле було :happy1:
  • 0

#25 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.10.2008 – 14:47

Так чогось згадала раптом.... В мене троюрідні брати є. Останній раз бачила їх...коли мені було років 5.А вона наагато старші,їм тоді років 20 було. Єдиний та останній раз... Вони живуть в Запоріжжі, і якось так сталося що сім'ї не спілкуються між собою. Тому і звязок перервався. А так хотілось би з ними зустрітися...Досі памятаю як вони мені з братиком купували кіндерсюрпризи. Кожного дня. І гуляти зі мною ходили...А ще,памятю,як ми з малим братом умудрилися поламати відео-магнітофон. Чи як та штука називалася..??..Зараз її DVD замінило. Так мати почала було нас з малим сварити,а хлопці за нас заступилися: "Тьотю Таня, не кричіть,вони ж малі, дурні, ми зараз все полагодимо". Так мило було... :)
  • 0

#26 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 12.10.2008 – 09:03

У мене є брат, молодший за мене на 6,5 років. Нцу, ми звичайно, часто сперечаємося, чубимося, інколи сваримося (як же без цього), але ж класно мати братика, який завжди тебе підтрмає))). Я тільки шкодую, що в мене немає старшого братика і сестрички.

Повідомлення відредагував макарена: 12.10.2008 – 09:04

• 0

#27 St1Ng3R

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 112 повідомлень
  • Місто:Україна,Калуш

Відправлено 21.10.2008 – 20:26

В мене є молодший брат, якому 6 років.На мене схожий тільки характером зовнішністю ні. Любимо деколи один-одоного подратувати але потім проходить...Радий, що він у мене є.Тільки трошки погано що потрібно його кожний ранок водити до школи :brovy:
  • 0

#28 RyVOL

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.10.2008 – 22:20

хм... з чого, вірніше з кого це б почати! :brovy:
ок - по старшинству:
старша на 10 років сестра - похожа на мене в дечому характером, є спільні риси лиця - в дитинстві мене не обіжала :ggggg:
старший на 9 років брат - ну зовсім не похожий на мене ні за характером ні за зовнішністю - в дитинстві сперечалися, отримував від нього прочухана!
відповім зразу - нікого з менших не обіжав, майже! :shok:
менший на 2 роки брат - не похожий на мене, можна сказати дуже шустрий за характером, я людина більш спокійна!
менший на 4 роки брат - також не похожий на мене, але за характером щось між моїм та меншого сустрішого!
менша на 10 років сестра - хм... виходить що чомусь так вийшло що в сімї я похожий більше на сестер, любима сестричка!
менший на 12 років брат - такий же шустрий, а головне причіпа інколи, буває підхарює всіх і всюди!! :D
все!!! - ось така сімейка :prapor3:
  • 0

#29 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 11:19

в мну є брат:D
програміст,слухає рок,а від кого ше вчитись,старший... :D
  • 0

#30 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 23.01.2009 – 11:39

В мене я молодший брат porsche, ше та зараза!
  • 0

#31 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 13:02

в мене є молодша сестра, якій 5 рочків... дуже її люблю, бо на її 5 рочків вона така прікалістка=)
  • 0

#32 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 13:04

завжди хотіла брата старшого. років на 10-15 старшого
  • 0

#33 Angelina

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 13:42

В мене два брати. Один старший на два роки, а другий молодший на рік. Я їх дуже люблю. З ними я можу поговорити про все на світі!!! Добре, коли ти знаєш, що тебе можуть захистити. :D
  • 0

#34 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 23.01.2009 – 13:52

Маю 2 сестрички ))))...одна старша на 2 рочка, а друга молодша на 8 )))))....З старшою....все дитинство грлись, а коли подорослішали, то за патла тягались))))))...А з молодшою в насідилія, вона мене слухає)))))), і не тільки слухає, а й дослухається - як одітись, яку музику слухати, як правильно зробити домашнє завдання..і т.д...
Проте, стараюсь виховувати в ній особистість ))))
  • 0

#35 Kris

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.01.2009 – 21:58

А я одненька(((Признаюся, коли була підлітком дуже хотіла братика або сестричку. Просто дістала батьків. Але вони в мене молоді, народили мене коли обом по 21-ому було, то потім їм вже не хотілося проходити через усі ті пелюшки і безсонні ночі. Тепер, я вже покинула усі мрії про братика. Ну куди, 20 років різниці це вже занадто. Але деколи так буває самотньо і розумієш, що на світі зовсім одна. Навіть страшно стає. Тому всім у кого є братики- сестрички заздрю. Можливо, у дитинстві ви й не могли знайти спільну мову, зате у дорослому віці завжди буде поряд людина, на яку можна дійсно покластися.
  • 0

#36 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 23.01.2009 – 22:12

Чесно кажучи класно мати таких знайд. В мене дві сестрички. Одна 15р. Класні внас з нею спогади, хоч і не завжди ладнали. І ще 3-річний пончик на Ім'я Анастасія. Яке воно смішне і вредне!!! Люблю їх за будь-яких обставин.
  • 0

#37 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 22:19

Сама-саменька в сім'ї... Найбільшою мрією завжди було мати братика або сестричку, але так склалося, що це неможливо. На превеликий жаль.
  • 0

#38 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 22:22

Перегляд дописумалеча (30.09.2008 13:49) писав:

І я як найменша дитина в роджині - то балована така і завжди всю вину на нього, бо він старший :lol:
знайома ситуація ;)
  • 0

#39 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 28.01.2009 – 21:43

маю молодшого брата, доброго втому мало, дуже мало... а особливо нервує коли він сидить і атикає шо я кому пишу, і взагалі хоче багато знати.
  • 0

#40 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.02.2009 – 18:37

Зі своїм молодшим братом нещодавно грала в ...не памятаю як там правильно танчики називаються. Весело так....в дитинство впадати. Малими ми з ним більше спілкувались. більше спільного було. А зараз....навіть бачимося рідко)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних