Перейти до вмісту

Хто був в Івано-Франківську? І які у Вас враження від міста?

Повідомлень в темі: 93

#81 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 07.01.2009 – 23:23

Вечірня Сотка - то моє улюблене місце:)там просто дужедуже красиво!
  • 0

#82 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.01.2009 – 10:37

Перегляд дописуКрихітка (7.01.2009 22:20) писав:

Щодо "Репризи"-туди хіба що як в музей)) ціни зашкалюють але витвори кондитерського мистецтва...ням мабуть це ще й смачно а не тільки красиво).
Нє там дуже все солодке, а я раджу відвідати піцерію навпроти(між 3-5 год там можу бути я :) )

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (8.01.2009 00:23) писав:

Вечірня Сотка - то моє улюблене місце:)там просто дужедуже красиво!

Та весь вечірній Франківськ це дуже-дуже красиво. Особливо взимку :)
  • 0

#83 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 11:24

Перегляд дописуПросто Олекса (8.01.2009 10:37) писав:

Та весь вечірній Франківськ це дуже-дуже красиво. Особливо взимку :)
ага... особливо,коли не можеш на неї подивитись, бо маєш летіти від "Космосу" до Мазепи і назад...
  • 0

#84 serotonin

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень

Відправлено 15.01.2009 – 13:32

Повернувся звідти у вівторок.. :) Три дні у казці! Ще встиг помилуватися засніженим Франківськом (на третій день потеплішало..) Гуляв у парку Шевченка, біля озера. губився у вуличках старого міста, пив пиво у "десятці" і ходив по "стометрівці" (тепер вже в курсі шо то воно за жаргон :aaa: ). Гарне місто, що й казати.. Старовинні будинки і церкви таку атмосферу створюють.. важко пояснити, але дуже своєрідну. відмінну навіть від львівської.. Багато затишних кафе, смачна піца у PizzaPlus, відмінний сервіс, меню і пиво у Бочці, вишукані десерти у Репризі. добре пиво і дружня компанія у "десятці", затишок і романтична музика у маленькій Арабіці.. Дуже привітні люди, у більшості ввічливі і турботливо пояснють і допоможуть.. Дуже гарні дівчата (не хочу сперечатися - кращі-не кращі.. вони просто чарівні. по-своєму таємничі..)

Як було зазначено у ранішому моєму пості - мав на меті поїхати з Франківська зі стійким бажанням повернутися. У підсумку - на додаток до цього бажання наразі маю ще й роздуми на тему " Чи не переїхати мені сюди з часом?" Відчував себе тут дуже комфортно... Отож, у лютому приїду ще :) . А потім влітку :) . Обовязково. <_<
  • 0

#85 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.01.2009 – 13:52

Перегляд дописуmaksimka (23.09.2008 20:37) писав:

Хто був в Івано-Франківську? І які у Вас враження від міста? А також чому так мало уваги приділяють зовнішньому вигляду міст на Східній Україні (крім міст мільйонників) порівняно з Західною Україною, враховуючи те що там розвинена промисловість і відповідно більші бюджети... Залишайте ваші думки.....
Не розумію як пов'язані між собою Івано-Франківськ і мала увага до зовнішнього вигляду міст на Східній Україні. Це єдине місто, яке своїм зовнішнім виглядом показує те, що про нього дійсно дбають. Мені дуже сподобалось, що поряд зі старими будинками будують нові, але старого стилю. Це дуже вражає.
Я закохалася в це місто, цього року знову обов'язково приїду в гості.
  • 0

#86 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 15.01.2009 – 16:47

Чесно кажучи місто класне, але думаю тегів там все ж забагато, на кожному кроці. Затишне, цікаве і т.д.
  • 0

#87 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 11:45

Маленьке місто, нічого особливого
  • 0

#88 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 11:55

Завжди мав негативне ставлення до Франківська... він правда за останніх 5 років добряче відштукатурився в центрі.. але підсвідомо я його сприймаю як здоровезну вулицю з багнюкою... просидів 2 тижні в 2001-у році... крім болота нічого згадати... чуть в сторону відійшов - калабаня...
  • 0

#89 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 14.04.2009 – 12:01

Перегляд дописуПросто Олекса (8.01.2009 10:37) писав:

Нє там дуже все солодке, а я раджу відвідати піцерію навпроти(між 3-5 год там можу бути я :ggggg: )
ти про Піццу +? ти там працюєш?
там раніше було затишніше поки не перебудували,а зараз велике і класне,але затишок не той
а що була за історія пару років тому що там на дощечках якісь віруси знайшли чи щось таке?
Вроді Челентано на Піццу + щось таке нагнали
  • 0

#90 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 13:12

Франківськ то супер місто - найбільш європейське після Львова...Ресторанчиків і кафешок дуже багато з цікавими інтер"єрами (Пелікан на січових стрільцях, Бочка, Кімбо, Десятка (найкраще пиво) і т.д. і т.п.)...А взагалі я гордий шо живу в такому мсті :ura: :blush: :ggggg: :ggggg: :)
  • 0

#91 vdv86

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 16:50

Перегляд дописуZuzik (14.04.2009 12:55) писав:

Завжди мав негативне ставлення до Франківська... він правда за останніх 5 років добряче відштукатурився в центрі.. але підсвідомо я його сприймаю як здоровезну вулицю з багнюкою... просидів 2 тижні в 2001-у році... крім болота нічого згадати... чуть в сторону відійшов - калабаня...
Дороги то є найбільша проблема Франківська, не знаю куди влада ті гроші діває, замість того шоб в рік відремонтувати капітально хоча б одну велику вулицю, вони викидають гроші на ямковий ремонт ефекту від якого стає на 2-3 місяці... Цього року після зими дороги взагалі в жахливому стані :=( :ggggg:
  • 0

#92 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 20:19

Перегляд дописуZoomerMan (14.04.2009 14:12) писав:

Франківськ то супер місто - найбільш європейське після Львова...Ресторанчиків і кафешок дуже багато з цікавими інтер"єрами (Пелікан на січових стрільцях, Бочка, Кімбо, Десятка (найкраще пиво) і т.д. і т.п.)...А взагалі я гордий шо живу в такому мсті :ura: :blush: :ggggg: :ggggg: :)

Дядьку, а де ви в Кімбо цікавий інтер’єр побачили?

Зи, їх два чишо, на Красівського та сотці походу
  • 0

#93 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 20:41

Всередені на сотці гарний інтер"єр - в формі хати!...Суперовий інтер"єр в Аркані (за річкою)
  • 0

#94 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 21:11

ну в Аркані всередині не була( хоча від нього живу 5 хв ходу), зате ззовні мені дуже подобається:ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних