Перейти до вмісту

Арсеній Яценюк

Повідомлень в темі: 272

#81 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 14.11.2008 – 09:21

Ось дещо накопала про новий проект Арсенія Яценюка:

Цитата

Партія Арсенія Яценюка претендує на звання першої
Театр абсурду, на який перетворилася українська політика, створив запит на нову по¬літичну силу, здатну розв’язати цей гордіїв вузол. Однак досі жоден із нових політичних проектів, на жаль, успішним не став – мало хто серйозно сприймає “Єдиний центр”, на межі зникнення “Народна самооборона” тощо.

Серед імовірних кандидатів, здатних щось змінити, останнім часом називають новий по­літичний проект, який начебто створює спікер парламенту Арсеній Яценюк. Принаймні чутки про нову партію доволі активно циркулюють в україн­ському суспільстві, а деякі по­літики вже заявили про свою готовність до неї приєднатися. Про ймовірність створення такої партії та її перспективи – в розмові з політологом Костем Бондаренком.

– Про створення нової по­літичної сили під головуванням Арсенія Яценюка говорять усе частіше. Про свою участь у цьому проекті вже заявив Юрій Луценко, назвавши серед її членів також Анатолія Гриценка… Наскільки ймовірним є створення такої партії і хто до неї ввійде?

– Можу відразу сказати, що силу створюють, але ні Луценка, ні Гриценка не розглядають як кандидатів у її члени. Бажання самого Юрія Луценка для цього дуже мало, оскільки можу сказати, що його присутність може принести тільки мінуси цій політичній силі, як це доводить його участь в інших політичних проектах. Щодо інших людей, то насамперед ставку зроблять на молодих, амбітних, але не настільки “розкручених” особистостей, як зазначені, за винятком Арсенія Яценюка, який її очолить.

– Можете назвати якісь прізвища?

– Не хотів би робити поспішних заяв чи висновків.

– Коли ця сила може виникнути?

– Найближчим часом. Однак її не створюватимуть під конкретні вибори чи ще під щось. Не здивуюся, якщо вона, наприклад, не братиме участі в цих виборах.

– Вочевидь, ідеться про силу, яка була б здатна щось змінити в підходах до україн­ської політики. Чи має цей проект такі перспективи?

– Він має амбіції, щоб справ­ді провести зміни в Україні. Але для цього не потрібен поспіх, для цього треба розвивати його планомірно, цілеспрямовано, а не так, що, мовляв, наближаються вибори, давайте творити нашвидкуруч партію. Тому в цій ситуації на перший план мають ставати зміни – радикальні й кардинальні, тому політична сила має об’єднувати тих людей, які здатні ці зміни проводити. До речі, це одна з причин, чому там не буде Ю. Лу­ценка – для мене він не асоціюється з людиною, яка здатна проводити такі зміни. Принаймні на своїй посаді мі­ністра внутрішніх справ за чотири роки він не зробив жодних позитивних змін. Щодо інших моментів, то ця по­літична сила розрахована на тривалу перспективу й еволюційним шляхом має провес­ти зміну еліт в українському суспільстві.

– Коли створювали нову полі­тичну силу “Єдиний центр”, також говорили, що вона ініціюватиме зміни, об’єднає Україну, стане так званою “третьою силою” тощо. Чому вона не стала нею і для чого створювати ще одну?

– Ви бачили в ЄЦ хоч одного реформатора? Хто – Кріль, Петьовка, Балога, Оксана Білозір? Як на мене, ця політична сила від самого початку виглядала більш ніж смішно. Наш народ дуже добре відрізняє реальні речі й політичну полову. Тому, думаю, дуже добре, що спочатку з’явився ЄЦ, у якому зібралася значна кількість людей, яких насамперед приваблювала можливість стати альтернативною партією влади. Нова ж політична сила не претендує на те, щоб стати партією влади вже зараз і замінити, скажімо, “Нашу Україну”. Це буде сила, яка поступово гуртуватиме довкола себе кадри і яка займатиметься кадровою селекцією для майбутнього України.

– За створенням цієї по­літичної сили стоять ті самі люди, які свого часу стояли за створенням ЄЦ?

– У ній немає жодної людини, яка мала б причетність до ЄЦ.

– Нещодавно Юрій Луценко заявив, що проект “Народна самооборона”, який свого часу також претендував на звання “третьої сили”, вже своє віджив. Отже, судячи з цього, а також з ЄЦ, нові по­літичні проекти в Україні не надто приживаються. Які шанси, що ще одна політична сила зможе щось у цьому плані змінити?

– От власне ЄЦ чи “Народна самооборона” претендують на звання “третьої сили”. Сила Арсенія Яценюка не претендує на таке звання, оскільки її час настане тоді, коли всі три політичні сили, які нині перебувають при владі, зій­дуть на маргінеси й відійдуть у минуле.

– Тобто вона претендує на звання першої?

– Так – на звання першої, головної сили. Але вона не претендує на це вже й одразу. Вона розраховує на тривалу й кло­пітку роботу. Повторю – не буде жодної трагедії в тому, якщо вона не піде на ці вибори – ні на парламентські, ні на президентські.

– Можете назвати якісь головні ідеологічні засади цієї сили?

– Думаю, найближчим часом відбудеться презентація цієї сили, під час якої затвер­дять її програму, статут, назву. Тому поки цього не відбулося, не варто говорити про її засади. Єдине – це буде модерна, орієнтована на Захід, на реформи партія.

Розмовляла Ірина Гамрищак

http://www.gazeta.lv...08/10/06/34858/

• 0

#82 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.11.2008 – 10:26

Партії відживають своє, допоки існують вкладники в ті рухи, тобто люди, що вкладають гроші. Партія грошей - то хіба партія олігархів. Ідеологічно створювана партія, яка має чималу історію за плечима, більше вселяє довіру, аніж швидко-розкручені партійки, які за одне-два скликання видихаються.

Не знаю, чи існуватиме довго новостворюєма Яценюком партія, але дуже сумніваюсь. Хіба що віра в самого Яценюка дасть підтримку людей в наступних виборах. А швидше всього, що та партія буде просто сходинкою Яценюка до президентства.
  • 0

#83 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.11.2008 – 13:30

Нема чому радіти. Ні систему ні свідомість ще не змінили. А за цієї системи і свідомості нова команда Яценюка відрізнятиметься від тих, хто зараз є, лише зажерливістю, бо ще не встигли нахапатися. Прийде команда молодих вовків.
  • 0

#84 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.11.2008 – 20:42

Арсеній Петрович, проявив себе у період своєї спікеріади,щодо мене з найкращої сторони,було, звісно дкілька курйозних висловлювань,але це дрібниці, основне,що попри свою молодість він не дав себе штовхнути лицем в калюжу, гідно зносячи критичні виловлювання.Спершу його не сприймали серйозно,мовляв-молодий-зелений,проте вже з перших днів він дав зрозуміти,who is who.Дав приклад продуктивної роботи(по крайній мірі старався це робити) у сесійному залі,де вже помаленьку забувають,або вже це зробили, нардепи,котрі переймаються,що занадто часто їхні вакації перериваються поїздками у Раду(!!!!!!!!!!),в той час коли прості смертні стривожені ситуацією в державі , проблемами опраці праці.Та к що ж Яценюка звільнили і ноги на стіл?! Для чого вони взагалі тоді сидять,хай йдуть свиням хвости крутити*) ... :rolleyes:
  • 0

#85 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.11.2008 – 10:42

До портрету Арсенія Петровича:

"...колишній голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк заявив, що на його думку, повернення до змішаної виборчої системи може призвести до тотальної безвідповідальності народних депутатів перед виборцями. "Згадайте, що було, коли була мажоритарна система виборів - тотальна безвідповідальність", - сказав політик. Яценюк також відзначив, що при існуванні такої системи парламентська більшість формувалося не в парламенті. "У певних місцях формували так звані коаліції, скуповували депутатів, заганяли їх у ці коаліції, а політичної відповідальності як такої не було", - сказав Арсеній Яценюк."
  • 0

#86 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.11.2008 – 13:33

Щодо мови Яценюка, то вочевидь він російскою набагато вправніше володіє, ніж українською.
З останніх його ляпів я запам*ятала фразу "зараз все полетить у там-та-рарам"...певно пробував сказати "все полетить у тартарари" (варіант "тартари" - тобто античне пекло, але певно вже забув що до чого).

Особисто я дивитимусь не на імідж, а на справи, які Яценюк робитиме далі.
  • 0

#87 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 15.11.2008 – 14:08

Перегляд дописуБлискавиця (15.11.2008 13:33) писав:

Щодо мови Яценюка, то вочевидь він російскою набагато вправніше володіє, ніж українською.

Як на мене , йому краще спілкування вдається рідною мовою ,оскільки коли він переходить на російську , то одразу видно його акцент і маненру жестикуляції (напевне підбирає слова таким чином),а що ж до діяльності і подальших кроків у політиці,то маю надію,що буде придержуватися позицій,які популяризував раніше :ggggg:
  • 0

#88 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 21:09

Впродовж усього тижня стараюся , в міру власних можливостей спостерігати за подіями в українській поітиці... . Не буду зараз переказувати того що зміг побачити,або,тим паче вчергове висловлювати обурення , здивування , протест і заперечення того,що коїться у нашому мега популярному парламенті(хоча , зауважу ,що моє ставлення не істотно відрізняється від сказаного вище).А натомість висловлю думку стосовно заяв Матвієнка,нардепа з НУНСу , який недавно заявив , що висунув кандидатуру А.Яценюка на посаду спікера(!!!!!!!!!!!!).Це звісно викликало в мене неабиякий інтерес(ще б пак! ),враховуючи, що ледь не кожна політсила кричить про своїх кандидатів(не одного) на цю скромну посаду.У свою чергу, "шановані " партії заворушились і в унісон закричали , що такого ще світ не бачив,і вони цього не допустять(а цікаво було поглянути на їх гладкі обличчя , коли б Яценюк знову спікерував).Але повертаючись, до теми скажу,що саме цей політик міг би реально очолити ту політсилу,котра була б альтернативою нинішнім,і ,звісно,могла б очолити боротьбу за українську Україну ;)
  • 0

#89 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 27.06.2009 – 13:36

"Тільки в нашій країні кролик може вирішити, що він - цар звірів :rolleyes: «Я впевнений, що Арсеній ЯЦЕНЮК має бути в керівній ланці держави, але Президентом у 35 років, без жодного депутата в парламенті, без жодної підтримки – це прикольно. Я не вірю, що це можливо і що ЯЦЕНЮК-Президент - це ефективно», - сказав відомий пияк Ю.ЛУЦЕНКО.

Між іншим влучно сказано! :itshe:
  • 0

#90 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 23:23

Перегляд дописуkatapulta (27.06.2009 14:36) писав:

"Тільки в нашій країні кролик може вирішити, що він - цар звірів :rolleyes: «Я впевнений, що Арсеній ЯЦЕНЮК має бути в керівній ланці держави, але Президентом у 35 років, без жодного депутата в парламенті, без жодної підтримки – це прикольно. Я не вірю, що це можливо і що ЯЦЕНЮК-Президент - це ефективно», - сказав відомий пияк Ю.ЛУЦЕНКО.

Між іншим влучно сказано! :itshe:
Цікаво, яким чином Луценко визначав ефективність.
  • 0

#91 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.07.2009 – 19:49

Це не реклама - це якийсь капець стоячий :(

Зображення
  • 0

#92 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.07.2009 – 22:05

Перегляд допису-=VJ=- (2.07.2009 20:49) писав:

Це не реклама - це якийсь капець стоячий :(

Зображення

Не ви один - я їхав в машині з одним маркетологом і коли ми побачили це - він аж затормозив, десь хвиоин 5 ми розглядали цей "шедевр"!
  • 0

#93 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.07.2009 – 09:51

"«Це не реклама. Це те, що реально зараз відбувається в країні. Які ще кольори можуть бути в країні, яка знаходиться в глибокій економічній і політичній кризі? Ми вже фактично на грані. Ви бачите, там такий приграничний колір. То міняємо Конституцію, тепер намагаємося вкрасти вибори шляхом механізму змін до закону про вибори президента, набираємо кредитів, не розраховуємося за газ, тому що нічим платити. Країна на межі економічного і політичного колапсу. Тому у мене там приграничний колір», - сказав Яценюк."© http://ua.proua.com/.../02/183556.html
  • 0

#94 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.07.2009 – 10:06

Перегляд дописуzav (3.07.2009 10:51) писав:

Ви бачите, там такий приграничний колір.

Схоже, що людина ніколи не чула слово "кордон".
А ідея повністю вкрадена у Обами, тільки переробка лайняна вийшла.
  • 0

#95 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 03.07.2009 – 11:49

Перегляд дописуzav (3.07.2009 10:51) писав:

Ви бачите, там такий приграничний колір. Тому у мене там приграничний колір», - сказав Яценюк.
Перший раз бачу такий слововитвір. :( Це мабуть власний "шедевр" кролика )))
  • 0

#96 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.07.2009 – 12:45

Перегляд допису-=VJ=- (3.07.2009 11:06) писав:

Схоже, що людина ніколи не чула слово "кордон".
Ну, границя - гарне слово в математиці та інших точних науках, а кордон - усеж більше політична річ...
  • 0

#97 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.07.2009 – 15:03

Зображення
  • 0

#98 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.07.2009 – 15:25

Перегляд дописуzav (9.07.2009 16:03) писав:

Зображення

Так лючче!

Зображення

Зображення
  • 0

#99 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 09.07.2009 – 16:35

Зображення

Цитата

Идеальный дизайн пачки сигарет для рабоче-крестьянской аудитории.
© Артемій Лєбедєв
Джерело
  • 0

#100 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 09.07.2009 – 19:24

"Врятувати країну - Арсеній!"
Чи не за миш'як випадково йдеться? Може краще вже цианістого калію, ефект скоріший.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних