Перейти до вмісту

Арсеній Яценюк

Повідомлень в темі: 272

#61 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 12.11.2008 – 11:58

Перегляд дописуОлеська (12.11.2008 11:15) писав:

Так і написав? :) Хоча на його місці я би ще й не так сказала би :)
Хіба що без "нах" і без "заграли", але в цілому - жорстко так і сказав. Принаймні сказав, що так сказав...
  • 0

#62 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.11.2008 – 14:12

Цитата

Про політичне майбутнє

Яценюк також повідомив, що займається формуванням своєї політичної сили. "Я буду формувати, і я цим уже займаюся", - сказав він.

Екс-спікер висловив впевненість, що його політсила "підтримуватиметься більшістю українців".

Модно тепер опісля відставок свої політсили створювати.
  • 0

#63 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 14:15

Перегляд дописуzav (12.11.2008 11:03) писав:

Учора Яценюк особисто засвідчив, що поставив Президентові умову: "Знімайте мене нах, бо заграли вже ці розборки! Хочете гратися - без мене!"©близькодотексту, тому здогад про "злив" дещо помилковий.

Угу.

Яценюк, коментуючи голосування частини депутатів від фракції Блоку "Наша Україна-народная Самооборона" за його відставку, сказав, що це питання політичної відповідальності цих депутатів.

Звісно. Так рвався, щоб його звільнили, ну так рвався...

Гросмейстери позаздрили б комбінації, що розігрується зараз в Раді. Арсеній Яценюк утримався в кріслі лише з технічних причин - і ненадовго

Боротьбі з кризою Верховна Рада знову віддала перевагу рішенню кадрових питань. 11 листопада став чорним днем для Арсенія Яценюка, проти якого озброїлися не тільки «регіонали», комуністи і Блок Литвина, але й представники «Єдиного Центру». Він утримався в кріслі, але явно ненадовго, «з технічних причин»: «регіони» припасли картки для голосування, а їх опоненти добилися голосування «живцем».

Бютівці вже побачили в атаці на Арсенія Яценюка результати змови між Віктором Ющенком і Віктором Януковічем. Молодого спікера важко назвати найлояльнішим до Юлії Тимошенко головою парламенту, але він, схоже, заважає великій грі, направленій на знищення рейтингу лідера БЮТ. Адже починалося все зовсім непогано для Арсенія Петровича: 10 листопада він виступив з пропозицією підписати угоду про взаємодію уряду, президента і парламенту. Оскільки дострокові вибори зірвалися, Яценюк вирішив організувати роботу законодавців по новій.

При цьому майже якось забулося, що ще два місяці тому голова Верховної Ради виявив бажання розпрощатися з своїм кріслом після розпаду коаліції БЮТ і «НУ-НС». Урок принциповості Яценюку виклали представники Партії регіонів. Немов знущаючись, проект ухвали про звільнення спікера вніс нардеп Владислав Лук"янов, який свого часу прославився викраданням спікерської картки для голосування.

Першу атаку Яценюк відбив якщо не граючи, то досить легко - практично відразу після парламентської розминки за внесення питання про звільнення спікера до порядку денного проголосували 220 депутатів - «регіональні» дисиденти відмовилися дати необхідні голоси. Арсеній Петрович войовничо пообіцяв поставити питання про свою відставку ще раз, якщо знадобиться, і, схоже, наврочив. Після зажаданої БЮТ та НУ-НС перерви за питання про відповідальність спікера проголосували вже 229 парламентарів - свій скромний внесок до справи приручення спікера внесли представники «Єдиного Центру», та й Партія регіонів відродила колишню монолітність рядів.

Зате підтримку йому висловили представники БЮТ і «НУ-НС», причому у кожної з політичних сил - свої резони. Колись пропрезидентська фракція «НУ-НС» переживає глибоку внутрішню кризу, а БЮТ справедливо оцінює катапультування Яценюка першим кроком до звільнення Тимошенко з поста прем'єра. Колишні учасники демкоаліциі добилися голосування бюлетенями, яке і дозволило утриматися в кріслі голові Верховної Ради. Рахункова комісія ВР голосування визнала недійсним (участовалі всього 108 депутатів замість необхідних 226).

За великим рахунком, причин «злити» Яценюка може бути тільки дві - або Ющенко і Янукович про щось домовилися, і спікерське крісло стало утішливим призом для «регіоналів» (прем'єром у такому разі стане нейтрально-пропрезидентський персонаж), або чергову гру розіграв Віктор Балога, відомий майстер мистецтва закулісного управління.

Таким чином є розуміння старту великої політичної гри, якій не може перешкодити ні фінансова криза, ні заклики до консолідації. У парламенті почалося глобальне перегруповування сил, яке, як не парадоксально, може призвести до його розпуску. Такий сценарій сьогодні на руку і президентові, і Партії регіонів. І хай криза почекає.

• 0

#64 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 12.11.2008 – 14:56

Перегляд дописуzav (12.11.2008 11:03) писав:

Які дійсні наслідки голосування проти всіх? На що явно впливає цей рядок у бюлетенях?
ви натякаєте на те що цей рядок немає ніякої законної підтримки? а навіть якби був закон, це щось дало б? хіба для політичної верхівки діють якісь закони? вони діють для мене, Вас, інших "простих громадян" (ненавиджу цей термін). цей рядок потрібен для самих політиків, щоб вони зрозуміли що не потрібні в цій державі, принаймні в такій іпостасі. бо альтернативи я не бачу.
  • 0

#65 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 15:05

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2008 14:15) писав:

Звісно. Так рвався, щоб його звільнили, ну так рвався...
Це все чудово, якщо не слухати його вчора у прямому ефірі, по-перше, і забути про подання ним заяви на звільнення два місяці тому, по-друге.

Перегляд дописуБогуслав (12.11.2008 14:56) писав:

цей рядок потрібен для самих політиків, щоб вони зрозуміли що не потрібні в цій державі, принаймні в такій іпостасі. бо альтернативи я не бачу.
Ви ж розумієте, що вони не зрозуміють... нажаль.
Я би краще винищував - привселюдно! Мені здається, так краще.

Повідомлення відредагував zav: 12.11.2008 – 15:15

• 0

#66 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 15:07

Ги... А БЮТівці за звичкою полізли щось блокувати чи ламати. На цей раз систему "Рада", за що і отримали по мордасам. :)
  • 0

#67 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 15:50

Перегляд дописуzav (12.11.2008 15:05) писав:

Це все чудово, якщо не слухати його вчора у прямому ефірі

То може прокоментуєте прямі цитати?

Зокрема, відповідаючи на питання, чи був Президент України зацікавлений в його відставці, зважаючи на те, що частина депутатів від НУ-НС за це проголосували, Яценюк сказав:
"Це питання до Президента, до тих людей, які голосували, це питання про політичну відповідальність кожного народного депутата".
В той же час, Яценюк відзначив, що частину депутатів від НУ-НС пройшли за списком у ВР тільки завдяки тому, що ряд політиків цієї політичної сили, зокрема і він, брав активну участь у виборчій кампанії. "На превеликий жаль, ці люди зрадили. Ну що ж, хай їх розсудять українці", - відзначив він.
Як повідомлялося, коментуючи свою відставку, Яценюк, зокрема, сказав: "Мене пошли, щоб я повернувся, але вже не сюди".

• 0

#68 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 21:03

Перегляд дописуzav (12.11.2008 15:05) писав:

Ви ж розумієте, що вони не зрозуміють... нажаль.
Я би краще винищував - привселюдно! Мені здається, так краще.
Звичайно краще! Значно краще, навіть необхідно! Але це трохи пізніше. А зараз перед нами можливі вибори і на них іти треба. Не для тих виродків, а для самого себе. І шо робити в тій кабінці, де той хрестик втулити?
  • 0

#69 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 21:25

Перегляд допису=MAVKA= (22.09.2008 08:53) писав:

Цікава ваша думка з приводу створення нової політичної сили. Чи може вона конкурувати з діючими блоками.
Що Ви думаєте про політичні погляди молодого і перспективного політика Арсенія Яценюка?

Думаю в цього молодого політика велике майбутнє. Поки що він мені симпатизує, і тільки.
На найближчих виборах в його політичній сили не має шансів. Хоча може показати не поганий результат.
  • 0

#70 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 22:25

сьогодні він круто сказонув: "в мене таке враження, що я працюю на фермі, бо свинство в цьому залі зашкалює"
  • 0

#71 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 22:29

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2008 15:50) писав:

То може прокоментуєте прямі цитати?

Зокрема, відповідаючи на питання, чи був Президент України зацікавлений в його відставці, зважаючи на те, що частина депутатів від НУ-НС за це проголосували, Яценюк сказав:
"Це питання до Президента, до тих людей, які голосували, це питання про політичну відповідальність кожного народного депутата".
В той же час, Яценюк відзначив, що частину депутатів від НУ-НС пройшли за списком у ВР тільки завдяки тому, що ряд політиків цієї політичної сили, зокрема і він, брав активну участь у виборчій кампанії. "На превеликий жаль, ці люди зрадили. Ну що ж, хай їх розсудять українці", - відзначив він.
Як повідомлялося, коментуючи свою відставку, Яценюк, зокрема, сказав: "Мене пошли, щоб я повернувся, але вже не сюди".
Радо прокоментую.
Тому що пан Яценюк - політик чесний, на відміну віб переважної більшості, і шукати в його словах двозначності - дурне діло. Він жодного разу не сказав, що жалкує, що його зняли, він не сказав, що хотів залишитися, він уперто сприяв голосуванню по питанню власного звільнення.
Мене вчили дивитися не на слова, а на дії. Я не бачу дій пана Яценюка по уникненню звільнення з посади голови ВР України.
Більше того, жодна з наведених вами цитат не засвідчує бажання залишитася на посаді. Навпаки, я вчора слухав його пряму мову, і він ствердив: я просив Президента мене звільнити /а небажання Президента, до речі, підверджується зокрема цією новиною: http://ua.proua.com/...12/170511.html/.
А те, що 8 депутатів НУНС не підкорилися й зрадили рішенню фракції, то пан Яценюк правильно зазначає, що то їхня особиста відповідальність.
  • 0

#72 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.11.2008 – 22:30

Перегляд дописуD1mon (12.11.2008 21:25) писав:

Думаю в цього молодого політика велике майбутнє. Поки що він мені симпатизує, і тільки.
На найближчих виборах в його політичній сили не має шансів. Хоча може показати не поганий результат.
В політичній силі може й ні, але у боротьбі за президентське крісло - так.

Перегляд дописуВареник (12.11.2008 22:25) писав:

сьогодні він круто сказонув: "в мене таке враження, що я працюю на фермі, бо свинство в цьому залі зашкалює"
Ого! Не чула... А хіба не правда?)
  • 0

#73 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 22:33

Олеська , новини тре дивитися а не в форумі сидіти :) . Хоча ти й звідси про все дізнаєшся)

Повідомлення відредагував Вареник: 12.11.2008 – 22:34

• 0

#74 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 23:00

Перегляд дописуzav (12.11.2008 22:29) писав:

небажання Президента, до речі, підверджується зокрема цією новиною:
А те, що 8 депутатів НУНС не підкорилися й зрадили рішенню фракції, то пан Яценюк правильно зазначає, що то їхня особиста відповідальність.

Яценюк зазначив ще дещо - http://proua.com/new.../11/145420.html

А як ми знаємо зі слів президента - "Балога - це я".

То де президент казав правду - там, де він говорив, що був проти відставки, чи там, де він руками Балоги цю відставку провів, якщо простіше - в словах чи в діях?
  • 0

#75 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 23:03

Отак спокійно слухаючи музику я мимоволі став свідком ситуації ,що не на жарт стривожила : йшло засідання ВР і на порядку денному було питання звільнення спікера,дива не сталось опозиція(якщо можна її зараз так називати)одноголосно підтримала це рішення 263 голосами ,але що найбільше здивувало,це позиція 10 НУНСівців,котрі ще недавно плескали в долоні вітаючи нового спікера,лізли цілуватися, і.д.А вже сьогодні закидають йому брехню і зраду.!!! Жаль такого політика,але чув,що він може сформувати і очолити якусь нову політичну силу. Успіхів!!!!!!! Особливо дивує позиції гаранта і БЮТ і їхні звинувачення .
:)
  • 0

#76 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.11.2008 – 23:04

Перегляд дописуВареник (12.11.2008 22:33) писав:

Олеська , новини тре дивитися а не в форумі сидіти :) . Хоча ти й звідси про все дізнаєшся)
Щойно дивилась новини. Журналісти "1+1" зробили прикольний "провід" Яценюка - вибрали його найприкольніші вислови. Найбільше сподобалось щодо проводу коаліції - "...прийти на 10-ту з вінками, букетами тощо..." :)
  • 0

#77 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 23:42

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2008 23:00) писав:

Яценюк зазначив ще дещо - http://proua.com/new.../11/145420.html

А як ми знаємо зі слів президента - "Балога - це я".

То де президент казав правду - там, де він говорив, що був проти відставки, чи там, де він руками Балоги цю відставку провів, якщо простіше - в словах чи в діях?
"Балока це я" стосувалося секретаріату, але не політичної сили, вам не здається?
Крім того, Балога вперто веде раду до позачергових виборів, і ця лінія є незмінною, і змінитися не може, зважаючи на її підтримку ПРегіонами. Мене, як і пана Яценюка, це ані скільки не дивує.
  • 0

#78 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 13.11.2008 – 22:12

На мою суб'єктивну думку - майбутній Президент України..
Веселий дядько - за ним майбутнє..
  • 0

#79 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 08:33

Перегляд дописуzav (12.11.2008 23:42) писав:

"Балока це я" стосувалося секретаріату, але не політичної сили, вам не здається?

Не здається.
  • 0

#80 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 09:18

бачу на форумі масове захоплення особою Яценюка. він наче нічого так політик, ПОКИ ЩЕ. не поспішайте з висновками, бо чим більше захоплення тим потім глибше розчарування. чим ви захоплюєтесь? його відстороненістю від усього того лайна? але це не значить що він не влізе у інше лайно, або сам його не створить. Яценюк ще не зробив нічого особливого, він просто тримав нейтралітет, а що буде коли він займе якусь позицію, як він її відстоюватиме, які люди будуть з ним у команді? повірте причин для розчарування ще буде предостатньо.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних