Перейти до вмісту

Арсеній Яценюк

Повідомлень в темі: 272

#41 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.11.2008 – 16:55

Дуже шкода, що Яценюк подав у відставку. Надіюсь лишень, що на президентських виборах балатуватиметься.)
  • 0

#42 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 11.11.2008 – 17:13

Перегляд дописуОлеська (11.11.2008 17:55) писав:

Дуже шкода, що Яценюк подав у відставку. Надіюсь лишень, що на президентських виборах балатуватиметься.)

шукаєш нового кумира, Олеська? мало їх було?
  • 0

#43 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 17:19

Перегляд дописуБогуслав (11.11.2008 17:13) писав:

шукаєш нового кумира, Олеська? мало їх було?
Сонце, я ніколи не мала і не маю кумирів - просто характер не той.) Я сама собі кумир. :)

Якби я могла повернути час навпаки, то зупинила би смерть Вячеслава Чорновола (хотіла просто написати Чорновола, але є ще таке непорозуміння, як Тарас...). Він дійсно був би достойним президентом. А, якщо вибирати з того, що маємо, то Яценюк - найкраща кандидатура.
  • 0

#44 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 17:24

Якщо задатися питанням - хто ж такий Яценюк?, то на думку спадає перш за все відповідь - банкір.
Тобто жрець іудейського лихварського культу кредитних грошей, який і є на сьогодні найбільшим злом на планеті.
Це все той же самий кровожерний культ золотого тельця, про який згадується в Біблії.
І Ющ банкір...

Повідомлення відредагував Sotnik: 11.11.2008 – 17:30

• 0

#45 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.11.2008 – 19:08

Перегляд дописуSotnik (11.11.2008 17:24) писав:

Якщо задатися питанням - хто ж такий Яценюк?, то на думку спадає перш за все відповідь - банкір.

Яценюк не банкір - Яценюк юрист, себто спец по відмиванню банкірів до янгольської чистоти :)
  • 0

#46 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 19:29

Перегляд дописуSotnik (11.11.2008 17:24) писав:

Тобто жрець іудейського лихварського культу кредитних грошей, який і є на сьогодні найбільшим злом на планеті.
Це все той же самий кровожерний культ золотого тельця, про який згадується в Біблії.
І Ющ банкір...
Якщо почати задаватись думкою, ким є кожний з нас, то не варто взагалі намагатись КИМОСЬ бути.)

Чесно скажу, що коли моя мама висловлювала великі сподівання в бік Яценюка, - я її заспокоїла, мовляв, Яценюк може і вартий бути президентом, але він такий самий українець, як і інші. (І в хорошому, і в поганому планах). Він такий самий піарник, як і інші. Чому? Так тому, що без піару зараз нікуди і висуватись. Гарна думка: Яценюк стане дійсно президентом України, хто виведе сліпий народ з пітьми; гірша думка: а хіба йому такі гроші будуть зайві?..
Хочеться вірити йому. І таки буду вірити йому - комусь же вірити таки треба...)
  • 0

#47 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 20:25

Перегляд дописуОлеська (11.11.2008 19:29) писав:

...Хочеться вірити йому. І таки буду вірити йому - комусь же вірити таки треба...)
Олеська, що це з тобою?
Перечитай тему про релігійне зомбування...
Схоже, що пора відкривати тему про зомбування політичне.
Треба вірити не якомусь з політиків, а лише своїм очам і здоровому глузду.
Якщо бачиш сама, що політик виконує те що обіцяє, тоді можна говорити про довіру.
Але у нас поки що все в політиці відбувається з точністю до навпаки.
Пообіцяти і не зробити, або зробити так, що краще б ніяк... Це вони можуть... Сьогодняшні.
Тре шукати політиків завтрашніх, нових...
  • 0

#48 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 20:54

Арсеній Яценюк, впродовж всього терміну його перебування у кріслі спікера показав себе,як цілеспрямований , політично коректний , виважений політик,даючи приклад багатьом у Раді,і навіть ,попри,те,що він подав заяву на відставку,залишається в моїх очах виключно позитивним героєм ,котрий прагне стабілізації ситуації в державі і підвищення авторитете на міжнародній арені :)
  • 0

#49 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 21:05

Перегляд дописуSotnik (11.11.2008 20:25) писав:

Олеська, що це з тобою?
Перечитай тему про релігійне зомбування...
Схоже, що пора відкривати тему про зомбування політичне.
Треба вірити не якомусь з політиків, а лише своїм очам і здоровому глузду.
Якщо бачиш сама, що політик виконує те що обіцяє, тоді можна говорити про довіру.
Але у нас поки що все в політиці відбувається з точністю до навпаки.
Пообіцяти і не зробити, або зробити так, що краще б ніяк... Це вони можуть... Сьогодняшні.
Тре шукати політиків завтрашніх, нових...
Ну так Яценюк - ще не пережиток минулого.) Так, щоби продертись на верх, триматись треба "тертих" політиків. А от в який бік його потягне далі - про це можемо лише здогадуватись чи вірити.

Сотнику, мене політично важко зазомбувати. Мабуть через те, що бачила трохи політику зсередини. Бруд - і все. Але той бруд впливає на наше сьогодення та майбутнє. Тому і мусимо його, хоч-не-хоч, сприймати та співіснувати з тим всім, і навіть гроші на це витрачати, вірніше дозволяти витрачати наші...
  • 0

#50 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 21:28

Як на мене,то стосовно посади президента,Арсенію ще зарано думи гадати.Чому? На даний момент влада ще не позбавилась тих елементів ,яким притаманні корумпованость і інтриги, корисливості і самолюбства. Прикро б було ,коли б ітаку людину втягнули у таке середовище.А так ,чим не лідер?????? :)
  • 0

#51 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 22:10

Перегляд дописуdark (11.11.2008 21:28) писав:

Прикро б було ,коли б ітаку людину втягнули у таке середовище.
Він вже там по самісенькі вуха. Враховуючи його вік - піде ще глибше.
Невже хтось ще обманює себе надією, що Яценюку вдалося заняти посаду спікера не вдаючись до "корумпованості і інтриг, корисливості і самолюбства"? Навпаки. Лише перевершивши інших в цих "чеснотах" йому вдалося вийти в "лідери".
  • 0

#52 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 22:12

Перегляд дописуОлеська (11.11.2008 21:05) писав:

Так, щоби продертись на верх, триматись треба "тертих" політиків.

Щодо "продертись нагору"

В ефір радіо «ЕРА-ФМ» під час депутатських міркувань про те, як нелегко молодим прорватися у велику політику, прорвався слухач із міста Шахтарська Донецької області. Відчитавши юне чадо парламентських регіоналів по всій суворості шахтарських законів, Микола Кузьмич прямо в лоб поставив купу незручних для земляків питань. Чому депутати-регіонали в сесійному залі займаються чим завгодно, але тільки не роботою: патякають по телефону, базарять один з одним, читають газети, тиняються по залу, грають в шахи. Але більше за все Миколу Кузьмича з Шахтарська цікавило питання, чому лідер Партії регіонів Янукович не ходить на роботу до сесійної зали.

Сперечатися з шахтарем, політично підкований українським телебаченням, було даремно, - він все це особисто бачив! А тому, подякувавши «прихильнику Партії регіонів» (з чого Мірошниченко вирішив, що в Донбасі всі поголовно фанатіють від ПР і Януковича, невідомо) за цікаві запитання, Юра почав скаржитися на депутатську тяжкую ношу, яка, судячи з усього, ще важче, ніж шахтарська: «Шановний Микола Кузьмичу, якщо б ви спробували вісім годин просидіти в одному кріслі, ви б так не говорили».

Що відповів на це шахтар з Шахтарська, на жаль, ми не знаємо - його до того часу від ефіру вимкнули. А шкода ..

• 0

#53 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 22:26

Перегляд допису-=VJ=- (11.11.2008 22:12) писав:

Що відповів на це шахтар з Шахтарська, на жаль, ми не знаємо - його до того часу від ефіру вимкнули. А шкода ..[/i]
Уявляю лишень, що шахтар відповів :)
  • 0

#54 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 22:33

Перегляд дописуОлеська (11.11.2008 18:19) писав:

Сонце, я ніколи не мала і не маю кумирів - просто характер не той.) Я сама собі кумир. :)

Якби я могла повернути час навпаки, то зупинила би смерть Вячеслава Чорновола (хотіла просто написати Чорновола, але є ще таке непорозуміння, як Тарас...). Він дійсно був би достойним президентом. А, якщо вибирати з того, що маємо, то Яценюк - найкраща кандидатура.

Радість моя, вибирати з двох бід меншу не найкращий варіант. Яценюк не може бути кардинально іншим, бо білий серед чорних мусить почорніти і тимпаче не міг би він займати такі високі посади при владі будучи принципово чесною людиною.
А В’ячеслава Чорновола Україні дійсно бракує. такі люди народжуються раз на сто років і чекати наступного ще довго.
  • 0

#55 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 22:39

Перегляд дописуБогуслав (11.11.2008 22:33) писав:

Радість моя, вибирати з двох бід меншу не найкращий варіант. Яценюк не може бути кардинально іншим, бо білий серед чорних мусить почорніти і тимпаче не міг би він займати такі високі посади при владі будучи принципово чесною людиною.
А В’ячеслава Чорновола Україні дійсно бракує. такі люди народжуються раз на сто років і чекати наступного ще довго.
Знаю. Але дійсно альтернативної кандидатури не з"явиться до наступних виборів. Звісно, можемо голосувати проти всіх, але що реально ми цим доб"ємось? Хіба проходження тих, кого точно бачити не хочемо в президентському кріслі.
  • 0

#56 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 22:54

Перегляд дописуОлеська (11.11.2008 23:39) писав:

Знаю. Але дійсно альтернативної кандидатури не з"явиться до наступних виборів. Звісно, можемо голосувати проти всіх, але що реально ми цим доб"ємось? Хіба проходження тих, кого точно бачити не хочемо в президентському кріслі.

проти всіх це висловлення свого протесту, це провинно привести до ротації особистостей нагорі. маячня те що говорять, мовляв проти всіх це крок в нікуди. це якраз крок думаючого суспільства. ми вже не раз демострували свою дурість голосуючи за одного, аби лиш інший не пройшов (ми голосували за ющенка, аби не янукович, а той взяв і сам його прем’єром поставив, цим було доведено безгуздість такого голосування). пора голосувати ДЛЯ себе а не ЗА когось.
  • 0

#57 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 23:11

Перегляд дописуБогуслав (11.11.2008 22:54) писав:

...пора голосувати ДЛЯ себе а не ЗА когось.
Саме так! Якщо я вважаю їх всіх поголовно падлюками, то не має значення, хто з них кращий падлюка, а хто гірший, щоб не приходилося обирати з двох зол менше. Шнур в своїй пісні правильно співає - я голосую проти всіх!
Це на той випадок, якщо не з'явиться нова політична сила, яка мене переконає. Поки що придивляюсь до "Свободи". Є свої плюси і мінуси... Подивлюсь ще...
  • 0

#58 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 23:16

проти всіх це висловлення свого протесту, це провинно привести до ротації особистостей нагорі. маячня те що говорять, мовляв проти всіх це крок в нікуди. це якраз крок думаючого суспільства. ми вже не раз демострували свою дурість голосуючи за одного, аби лиш інший не пройшов (ми голосували за ющенка, аби не янукович, а той взяв і сам його прем’єром поставив, цим було доведено безгуздість такого голосування). пора голосувати ДЛЯ себе а не ЗА когось.
Все, переконав. (А це рідко кому вдається:))

Перегляд дописуSotnik (11.11.2008 23:11) писав:

Саме так! Якщо я вважаю їх всіх поголовно падлюками, то не має значення, хто з них кращий падлюка, а хто гірший, щоб не приходилося обирати з двох зол менше. Шнур в своїй пісні правильно співає - я голосую проти всіх!
Це на той випадок, якщо не з'явиться нова політична сила, яка мене переконає. Поки що придивляюсь до "Свободи". Є свої плюси і мінуси... Подивлюсь ще...
Якщо говорити про обирання ВР, то я таки буду за "Свободу". Поки що мінус бачу лише один, але в побаченому мною мінусі хтось бачить і плюс, тому нехай буде так.)

П.С. Хлопці, які ж ви класні! Страшенно тішусь, що хоч на форумі, але спілкуюсь з Вами.)))
  • 0

#59 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 11:03

проти всіх це висловлення свого протесту, це провинно привести до ротації особистостей нагорі.
Які дійсні наслідки голосування проти всіх? На що явно впливає цей рядок у бюлетенях?

Перегляд допису-=VJ=- (11.11.2008 16:35) писав:

Схоже, що пан Президент "злив" свого молодого улюбленця своїй же правій руці, аби лише зберегти владу для себе та Балоги.
Учора Яценюк особисто засвідчив, що поставив Президентові умову: "Знімайте мене нах, бо заграли вже ці розборки! Хочете гратися - без мене!"©близькодотексту, тому здогад про "злив" дещо помилковий.
  • 0

#60 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 11:15

Перегляд дописуzav (12.11.2008 11:03) писав:

Учора Яценюк особисто засвідчив, що поставив Президентові умову: "Знімайте мене нах, бо заграли вже ці розборки! Хочете гратися - без мене!"©близькодотексту, тому здогад про "злив" дещо помилковий.

Так і написав? :) Хоча на його місці я би ще й не так сказала би :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних