Перейти до вмісту

Найогидніший фільм

Повідомлень в темі: 145

#21 andrON

.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 662 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:столиця.

Відправлено 14.05.2006 – 23:58

не скажу, що фільми огидні.. але я просто потухаю з фільмів з Сігалом... вони всі такі "оригінальні"... його міміка це просто щось... сюжети (о-о-о!!!) це просто щось... один цікавіше іншого... а що ж буде в кінці фільму? чи врятує він планету чи ні?
  • 0

#22 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.05.2006 – 21:33

Перегляд дописуandrON (14.05.2006 23:58) писав:

не скажу, що фільми огидні.. але я просто потухаю з фільмів з Сігалом... вони всі такі "оригінальні"... його міміка це просто щось... сюжети (о-о-о!!!) це просто щось... один цікавіше іншого... а що ж буде в кінці фільму? чи врятує він планету чи ні?
Це просто такий жанр кіно. Розповідь про те, як гарний хлопець (Ван Дамм, Дакаскос, Ламас, ще менш відомі) натовче пику поганому хлопцю. Ну, реслінг, тільки ніби в житті... І крові порівняно мало, майже зовсім немає.
Чак Норіс одного разу на повному серйозі сказав шось таке:"Цей серіал [Уокер-техаський рейнджер] для всієї родини. Коли я розмовляю з Елен, цікаво дивитися жінкам, коли йде погоня, задоволені чоловіки, а коли я б'ю морду чергового злочинця, діти за мене вболівають, спостерігаючи, як добро перемагає зло"
  • 0

#23 zardas

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:столиця

Відправлено 26.05.2006 – 21:58

Перегляд дописуmim (8.04.2006 21:49) писав:

"Лики смерти", так, здається, називається. Зібрали все найогидніше в один фільм . Запис сабогубства там, запис операції, тощо. Ну, взагалі є напрям, шоб не сказати мистецтва, коли знімають огидні фільми. Не пам'ятаю, як називається.

Ще "Земля мертвих" згадав, і "Resident Evil 2".
З останнього - У холмов есть глаза / Hills Have Eyes (2006)

чувак не любить жахи........жаль.....

для мене найогидніший-про емінема(якась там миля)
  • 0

#24 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 27.05.2006 – 22:09

найогидніший фільм? гм-м-м, щось совкове, мабуть. Типу про щасливий побут радянських колгоспників(вчителів, військових, лікарів, інженерів і т. д. і т. п.), або сучасні коцапчезькі про війну(повна пропаганда :happy1:) Ще не люблю амерські бойовики - засинаю хвилин за 5-10. Люблю фільми Кустуріци, азіатське і скандинавське авторське кіно.
  • 0

#25 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 27.05.2006 – 22:14

Для мене найогидніший фільм - дім воскових фігур.особливо той момент, коли один хлопець здирає віск із живої людини,а там м"ясо,кров.гидота...
  • 0

#26 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 27.05.2006 – 22:18

того "дому" не бачив, але, очевидно, не багато втратив. Неприємно , мабуть, дивитися... :happy1: (ага. а як вже ж неприємно тому, з кого той віск здирали! :yes: (внутрішній голос. (ет, не зважайте - він у мене цинік!!!)))
  • 0

#27 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 27.05.2006 – 22:23

Перегляд дописуTeren (27.05.2006 23:18) писав:

того "дому" не бачив, але, очевидно, не багато втратив. Неприємно , мабуть, дивитися... :happy1: (ага. а як вже ж неприємно тому, з кого той віск здирали! :yes: (внутрішній голос. (ет, не зважайте - він у мене цинік!!!)))

вважай,що ти нічогоне втратив.
  • 0

#28 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 14.06.2006 – 02:31

напевне це фільм Куб Зеро.
це дивитися просто неприємно... там такі типи смерті показано.. просто не хочеться бачити.
  • 0

#29 Пристойна дівчинка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Місто:Львів-Луцьк

Відправлено 14.06.2006 – 09:12

Найогидніший фільм це"Що не день то неприємності".Я бачила тільки 10 хв і не витримала більше.Там здається чоловік пожирає людей.УУуууу! :)
А найтупіші...Терпіти не можу фільми де америк президент рятує світ(кілька таких є)і про терористів в літаках...Не сприйняла зовсім фільм"Чувак,де моя тачка".І Остін Пауерс!Жах!!А..ще є тупий фільм де Шварцнегер народив дитину :cry: :cry: :aaa:
  • 0

#30 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 14.06.2006 – 09:48

Перегляд дописуПристойна дівчинка (14.06.2006 10:12) писав:

Остін Пауерс!Жах!!
а мені дуже подобається
  • 0

#31 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 14.06.2006 – 12:23

Перегляд дописуMarcos (14.06.2006 10:48) писав:

а мені дуже подобається
так) фільм веселий) його просто треба сприймати суто як пародію..
  • 0

#32 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 14.06.2006 – 20:19

і мені подобаєтьсЯ! ))
з того фільму я взяв собі нік у асю))
  • 0

#33 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • 524 повідомлень

Відправлено 14.06.2006 – 20:49

Перегляд дописуKassandra (27.05.2006 23:14) писав:

Для мене найогидніший фільм - дім воскових фігур.особливо той момент, коли один хлопець здирає віск із живої людини,а там м"ясо,кров.гидота...
Там ще є один неприємний момент, коли чувак дівчині кусачками палець відрізає!
  • 0

#34 GueuX

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 14.06.2006 – 21:36

Полюбому - це МОДНАЯ МАМОЧКА...Ну и хфільм я вам скажу...Я його правда не до кінця бачив, бо заснув, але судячи з того що я встиг побачити :cry: :)
  • 0

#35 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 11.07.2006 – 20:32

оооо!!!! так це просто...
фільм за участю Кредл оф Філз начебто фтрои крейдл то енслейв називається...

я мало не блював...

і ще порнуха (будь-яка), теж блювати верне...
  • 0

#36 M@vk@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-ненька

Відправлено 14.07.2006 – 14:45

З останніх найтупіші для мене це "V Значить Вендетта"( головний герой несе всілякі пафосні нісенітниці, які складно пов'язати з лайновим сюжетом) і "Все освітилось". останній до речі про Україну, а в головній ролі Елайджа Вуд..повне лайно :lol:
  • 0

#37 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 14.07.2006 – 15:27

Цитата

З останніх найтупіші для мене це "V Значить Вендетта"( головний герой несе всілякі пафосні нісенітниці, які складно пов'язати з лайновим сюжетом) і "Все освітилось". останній до речі про Україну, а в головній ролі Елайджа Вуд..повне лайно

Головною роллю є роль месника у масці - і зіграв її актор, який грав агента Сміта в матриці.
Суть фільма - це показати утопічність суспільства зображеного у фільмі. Головна ідея взята з книги Джорджа Оруела - 1984.

А найогидніиший фільм це "Шайтан" - жодних слів - просто огидний фільм.
  • 0

#38 M@vk@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-ненька

Відправлено 14.07.2006 – 21:53

Перегляд дописуpyrius (14.07.2006 16:27) писав:

Головною роллю є роль месника у масці - і зіграв її актор, який грав агента Сміта в матриці.
Суть фільма - це показати утопічність суспільства зображеного у фільмі. Головна ідея взята з книги Джорджа Оруела - 1984.

Що ти мені як дурній пояснюєш? я-то фільм зрозуміла :cry: а зрозумівши його, я зрозуміла( ггг.класна тавтологія), що він пустий. прочитавши бекграунд до нього, в мене аж слинка потекла..але коли дивилась, то мало ратиці від нудьги не відкинула. я теж можу блискнути знаннями і сказати, що Гай Фокс, маску якого носить головний герой як носій ідеї непокори владі, видав всіх своїх поплічників, як тільки його взяли з вибухівкою...так що то наш месник носить маску повного лузера і зрадника :lol:
плаский фільм...
  • 0

#39 Їжачок

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 15.07.2006 – 20:16

Перегляд дописуBloody (6.04.2006 22:41) писав:

Таких, нажаль, дуже багато! Приблизно 70% всбого, що випускають - лайно!

На данний момент це, як його, такий ахтунговий серіал, там ще катя пушка чи пушкарьоава, коротше це лайно мене з себе виводить на данний момент ;) Краще сантабарбару дивитись :P

як же я з тобою згодна.......ну як це мона дивитись???Воно ж таке тупе.Знаєш,що буде у наступній серії...і чашку кави вони п"ють там 20 серій... :angry1: :cry:

Перегляд дописуViktor (17.04.2006 19:36) писав:

Підтримую!!! :angry1:
+ той серіал, що йшов до того! А, згадав - Буремний шлях. Від одної назви вивертає!(в обох випадках)

ці фільми для ди№!лів напевне! sorry

о тааааак....тута ти правий!!!

Перегляд дописуViktor (19.04.2006 10:36) писав:

А як тобі серія фільмів та розважальних сценок про Mr.Bin-a :) ? Думаю тупіше не буває!

А у нас у школі є містер Бін!!!!Прямо вилитий...такий самий тупенький....
РS.це не учень і навіть не вчитель(ну і точно не директор-бо у нас вона ж.р.).Корочє є такий типчик....коло нашого класу швендяється... :lol:

Перегляд дописуMarcos (4.05.2006 14:11) писав:

а мені дуже подобається

Серіал " Зцілені коханням", який йшов влітку по Інтеру. ТУПІШОГО ще ніколи я не бачив.

моя бабуся дивилися:ми з батьками довго мріяли,щоб він закінчився!!!!А вона ще й поганенько чує...тож працював телік на повну....... :)
  • 0

#40 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 15.07.2006 – 21:14

Серіал Флорісьєнта - ось найтупіший.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних