Перейти до вмісту

Найогидніший фільм

Повідомлень в темі: 145

#141 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 20.08.2010 – 20:51

Teren (20.08.2010 20:09) писав:

Жахи не люблю - особливо ті, криваві, про знущання. От жахалки-бойовики іноді навіть подобаються. Напр., "Чужі". Завжди, з дитинства імпонували герої, які не здаються у найбільш безнадійній ситуації і гинуть у боротьбі, а не як боягузливі вівці. Ще не люблю криваві фільми через те, що їх умудряються зняти так, що вони раз в 50 страшніші за реальність. Хто бачив справжні криваві травми, мене зрозуміє.

А фільм, який за останні роки викликав у мені найбільший внутрішній протест - "класика еротики" "Емануель". Пропагується тваринна безмозка хіть, випадкові злучки і збоченість, бридота, коротше. Причому, "вишукана" у своїй бридотності (цікаво, якщо назвати бридоту рафінованою - виходить, вона ніби чистіша ;). Тому назву її концентрованою :D )
Та нормально,я би вдув Емануаль, що актори успішно і робили на зйомках.
Є набагато огидніше кіно, правда то шось з дитинства було, вже не памя"ятаю
  • 0

#142 sergiusz

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.08.2010 – 00:49

Найогидніший, що я бачив і, напевно, найскандальніший фільм в історії - "Сало або 12 днів содома" (Сало - назва провінції в Італії). Клац
  • 0

#143 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2176 повідомлень

Відправлено 21.08.2010 – 00:59

sergiusz (21.08.2010 01:49) писав:

Найогидніший, що я бачив і, напевно, найскандальніший фільм в історії - "Сало або 12 днів содома" (Сало - назва провінції в Італії). Клац
120 днів а не 12. Це ж від назви твору Маркіза де Сада. До речі фільм досить непоганий. Все-таки режисер не аби-хто а Пазоліні.
  • 0

#144 sergiusz

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.08.2010 – 14:41

Nameless One (21.08.2010 01:59) писав:

120 днів а не 12. Це ж від назви твору Маркіза де Сада. До речі фільм досить непоганий. Все-таки режисер не аби-хто а Пазоліні.
120, я знаю, просто вийшла очепятка. Фільм непоганий своїм баченням фашизму і оригінальністю, передивився на одному диханні, хоча мені дійсно було гидкооо
  • 0

#145 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6236 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.08.2010 – 15:50

ну гидотні фільми я не дивлюся, вимикаю їх.
а з тих що зміг подивитися більш ніж на 50% найгидотніші - Епічне кіно і супергеройське кіно. взагалі оці американські пародії на голівудські фільми - отстойні. але є й хороші пародії. найкраща пародія - недитяче кіно.
  • 0

#146 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.09.2010 – 20:32

"Natural Born Moders"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1