Перейти до вмісту

Довіра

Повідомлень в темі: 217

#81 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 10.02.2008 – 02:33

Людині, яка не вміє довіряти іншим дуже важко жити <_< ...
Ніхто з нас людей не досконалий, тому варто завжди розраховувати на те, що навіть найдорожча людина може зрадити :kozak:
Якщо таке вже стається то головне не робити так щоб це впливало на подальші стосунки з людьми які варті більшої довіри.
Не слід зациклюватися на людях, які здатні зрадити, а з сумного досвіду робити висновки і навчатись, а не створювати негативні стреотипи у ставленні до людей :shok:
  • 0

#82 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 17.02.2008 – 14:16

Перегляд дописуAr@tis (10.02.2008 02:33) писав:

Ніхто з нас людей не досконалий, тому варто завжди розраховувати на те, що навіть найдорожча людина може зрадити :)
:cool1: а як тоді можна вважати цю людину найдорожчою?
мені здається, найдорожчі люди - це ті в яких ти впевнений абсолютно. і якщо всюди буде погано, то єдине що залишиться - це вони
  • 0

#83 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 20.09.2008 – 12:35

Передивилась 5 сторінок тем про кохання і,не знайшовши нічого подібного, вирішила створити тему. Мій коханий постійно каже що в його уяві ідеальні стосунки це кохання+повна довіра. Ви вважаєте так само?
Це наприклад(приклад вже мій) твоя половинка тобі зав"язує очі шарфом(ну банданою або ше чимсь=)) і каже щось тіпа-держи мою руку і йди за мною,я покажу тобі сюрприз=) Ви б пішли? Я (скажу чесно) завагалась би-хто зна куди заведе))
А так то своїй половинці довіряю мааайже на всі 100% :)

Повідомлення відредагував Крихітка на 1000000 гривень: 20.09.2008 – 12:40

• 0

#84 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 20.09.2008 – 14:15

Без довіри не може бути стосунків, така моя особиста думка. Адже сумніви - це страх, ревність....відсутність планів на майбутнє. Вірніше серйозні стосунки не можуть існувати без довіри))))
  • 0

#85 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.09.2008 – 14:28

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (20.09.2008 13:35) писав:

Це наприклад(приклад вже мій) твоя половинка тобі зав"язує очі шарфом(ну банданою або ше чимсь=)) і каже щось тіпа-держи мою руку і йди за мною,я покажу тобі сюрприз=) Ви б пішли? Я (скажу чесно) завагалась би-хто зна куди заведе))
гарний приклад. але відповідь якась не дуже. мабуть немає в тебе довіри до нього :)
  • 0

#86 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.09.2008 – 14:40

Мій коханий постійно каже що в його уяві ідеальні стосунки це кохання+повна довіра. Ви вважаєте так само?
Я з ним згодна. В стосунках головне ц е гармонія. звісно,стосунки можуть будуватися на гармонічній брехні і підозрі обох партнерів..але чи є зміст у таких стосунках?)))

Це наприклад(приклад вже мій) твоя половинка тобі зав"язує очі шарфом(ну банданою або ше чимсь=)) і каже щось тіпа-держи мою руку і йди за мною,я покажу тобі сюрприз=) Ви б пішли?
Я б сама завязала..і завела....))
  • 0

#87 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 20.09.2008 – 14:41

Перегляд дописуEvol (20.09.2008 14:28) писав:

гарний приклад. але відповідь якась не дуже. мабуть немає в тебе довіри до нього :)
Я і сама не знаю..довіра є але не стовідсоткова.А відповідь просто правдива)
  • 0

#88 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.09.2008 – 16:22

хм...чесно кажучи я свому коханому деколи на всі 100 довіряю а деколи думаю шо він з мене прікалується..а він каже "Ти шо мені не довіряєш??"..але в кінцевому результаті він дійсно прікалувався..тому я навіть незнаю коли йому довіряти а коли ні..на мій погляд він сам винний шо в мене до нього таке відношення...а ви як думаєте?
  • 0

#89 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.09.2008 – 16:35

Ми навіть собі не можете 100% довіряти, деколи сама щось зробиш, чого від себе не чекаєш - хоч мала б знати себе досконало. А на рахунок довіри в стосунках - добре довіряти настільки наскільки можеш, а не повністю і у всьому, хоч і так цього хочеться.
  • 0

#90 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 20.09.2008 – 17:01

А що таке "міцні стосунки"? Якщо це просто секс, то там потрібний міцний член й витривала вагіна. :)Тут довіра сутєвої ролі не грає, хіба , що в питанні делікатного введення члену в вагіну. ;)

А от кохання - це щире почуття, оскільки воно правдиве й святе, то без довіри ніяк...
Як то кажуть "ложка дьогтю псує бочку меду" , навіть невеличка брехня може на ніц звести взаємодовірливі стосунки, які є основою кохання. Пацан і дівка стають часткою "одного цілого", вони зливаються. І ,якщо одна половинка починає "глючити"- це все позначається на загальному проекті під назвою "кохання"- починає робити збої," Run time error 289 " :)
  • 0

#91 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.09.2008 – 17:23

Перегляд дописуHalka (20.09.2008 17:35) писав:

Ми навіть собі не можете 100% довіряти, деколи сама щось зробиш, чого від себе не чекаєш - хоч мала б знати себе досконало. А на рахунок довіри в стосунках - добре довіряти настільки наскільки можеш, а не повністю і у всьому, хоч і так цього хочеться.
Не памятаю хто сказав ,,Я перестав довіряти людям з того часу як почав брехати самому собі,,....)))) :)
  • 0

#92 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 20.09.2008 – 17:36

Перегляд дописуРена (20.09.2008 17:23) писав:

Не памятаю хто сказав ,,Я перестав довіряти людям з того часу як почав брехати самому собі,,....)))) :)
Якщо вже людина починає брехати самій собі - це признак недосконалсті (перепрошую , якщо когось образив) , просто ця людина живе ілюзіями і казками , які вона сама для себе створює і вірить в них. На мій погляд- це серйозна проблема. Впрочєм - мєчтать не вредно :)
  • 0

#93 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.09.2008 – 17:38

Я просто не памятаю ситуації у якій це було сказано. Але сказано було дуже влучно і доречно. Слова якогось маньяка чи щось таке. Там точно не про мрії чи ілюзії йшлося)))
  • 0

#94 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 20.09.2008 – 17:47

Передивилась 5 сторінок тем про кохання і,не знайшовши нічого подібного, вирішила створити тему. Мій коханий постійно каже що в його уяві ідеальні стосунки це кохання+повна довіра. Ви вважаєте так само?
А так то своїй половинці довіряю мааайже на всі 100% :)

Питання якось так поставлене... чи то допис не в тему... Так наївно. Та в житті скільки проблем і трагедій, що якби всі проблеми були такими, то всі були б щасливі. Щоб там не сталось, завжди є можливість все виправити, на те ми і люди. Нам дано такий дар як уміти думати і складати свої думки в слова, просто тобі треба поговорити зі своїм хлопцем і пояснити йому що тобі не подобається і чому і в свою чергу вислухати всі його пропозиції, прохання і скарги і в кінці кінців знайти компроміс. Іншого виходу я тут не бачу
  • 0

#95 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 20.09.2008 – 17:56

Перегляд дописуМурзілка (20.09.2008 17:47) писав:

Питання якось так поставлене... чи то допис не в тему... Так наївно. Та в житті скільки проблем і трагедій, що якби всі проблеми були такими, то всі були б щасливі. Щоб там не сталось, завжди є можливість все виправити, на те ми і люди. Нам дано такий дар як уміти думати і складати свої думки в слова, просто тобі треба поговорити зі своїм хлопцем і пояснити йому що тобі не подобається і чому і в свою чергу вислухати всі його пропозиції, прохання і скарги і в кінці кінців знайти компроміс. Іншого виходу я тут не бачу
Гм а я проблеми не бачу,розумію що ідеальних стосунків не існує,але все-таки іноді підкорректувати стараюсь) Ми часто обговорюємо що не так і що треба змінити,на щастя,взаєморозуміння в нас повне.А за пораду-дякую)
  • 0

#96 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 02.10.2008 – 20:10

Говорять, що головне в стосунках - довіра. А я так не думаю. Багато випадків коли друга половинка божиться і хреститься що у неї більше нікого немає, але згодом як нам відомо усе випливає на поверхню... і як тоді після цього людині довіряти. Або ж довірив який секрет.. а той секрет "По секрету всему свету"! Кохання мабуть перевіряється тільки часом... і головне у стосунках я вважаю теж час...
  • 0

#97 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.10.2008 – 20:37

Теми об"єднано
  • 0

#98 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 02.10.2008 – 21:18

Не можна так : " Довіряй мені ! " і людина одразу починає довіряти. Довіру треба заслужити, деколи на це можуть піти роки. А от зруйнувати довіру не тяжко й за пару секунд.
  • 0

#99 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.10.2008 – 22:49

Перегляд дописуbublik (2.10.2008 22:18) писав:

Не можна так : " Довіряй мені ! " і людина одразу починає довіряти. Довіру треба заслужити, деколи на це можуть піти роки. А от зруйнувати довіру не тяжко й за пару секунд.
І найгірше, що разом з тією довірою до однієї людини може пропасти довіра взагалі до людей.
  • 0

#100 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 02.10.2008 – 22:51

Без довіри коханої людини особисто мені можна одразу застрелитись... Як я ще живу?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних