Перейти до вмісту

Довіра

Повідомлень в темі: 217

#61 Riff

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 25.01.2008 – 03:28

Перегляд дописуrainy (12.01.2008 14:14) писав:

Або її жалку подобу. Особисто я б не змогла так же довіряти людині, яка мене раз вже зрадила. І навіть якщо казала б всім і собі, що добра поведінка все виправила, десь глибоко в душі я б все пам"ятала. Я злопам"ятна ;)

А я не злопам'ятний, але сам знаю, що дууууже важко довіряти тій людині, яка зрадила. І найгірше - не просто зрадила, а зрадила довіру. Скористалася довірою.
Я колись вірив без задумки, і без зупинки. Моменти сумніву виникали, і тут же зникали. А тепер такого не має. Тепер на кожному кроці підозра.
Тому і погоджуюсь з тим, що ззовні вроді і довіряю, а "десь глибоко в душі я все пам'ятаю".
  • 0

#62 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 25.01.2008 – 14:55

Перегляд дописуRiff (25.01.2008 03:28) писав:

А я не злопам'ятний, але сам знаю, що дууууже важко довіряти тій людині, яка зрадила. І найгірше - не просто зрадила, а зрадила довіру. Скористалася довірою.
Я колись вірив без задумки, і без зупинки. Моменти сумніву виникали, і тут же зникали. А тепер такого не має. Тепер на кожному кроці підозра.
Тому і погоджуюсь з тим, що ззовні вроді і довіряю, а "десь глибоко в душі я все пам'ятаю".

Ну так де тоді сенс бути поряд з людиною, нервуватись і її нервувати, втомлювати обох через недовіру одного?
Чи Ти сам не обманюєш в тому випадку, коли НІБИ зовні довіряєш?
Можливо, це саме той випадок, коли власне підірвана довіра і є допомогою в тому, щоб забути людину, щоб мати явну причину піти?....
  • 0

#63 Riff

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 25.01.2008 – 16:50

Перегляд дописуLady AD (25.01.2008 14:55) писав:

Ну так де тоді сенс бути поряд з людиною, нервуватись і її нервувати, втомлювати обох через недовіру одного?
Чи Ти сам не обманюєш в тому випадку, коли НІБИ зовні довіряєш?
Можливо, це саме той випадок, коли власне підірвана довіра і є допомогою в тому, щоб забути людину, щоб мати явну причину піти?....

А я і не довіряю ні ззовні ні всередині, і ніколи про це не казав.
От же і відповідно не обманюю.
І привід для того щоб піти в мене є, і не один. Але я не така людина, щоб кидати когось в біді і розпачі.
Я не є байдужим, і є терпелячим. А ще є готовим до нових обманів.
  • 0

#64 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 25.01.2008 – 17:46

Перегляд дописуRiff (25.01.2008 16:50) писав:

А я і не довіряю ні ззовні ні всередині, і ніколи про це не казав.
От же і відповідно не обманюю.
І привід для того щоб піти в мене є, і не один. Але я не така людина, щоб кидати когось в біді і розпачі.
Я не є байдужим, і є терпелячим. А ще є готовим до нових обманів.

Довіра, недовіра, готовність до нових обманів...
А готовність просто залишитись? Готовність до того, що їх не буде є?
Я так зрозуміла, що власне недовіра=готовність до обманів, правильно?
  • 0

#65 Riff

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 25.01.2008 – 18:19

Немає готовності залишитись.
І так, недовіра - готовність до нових обманів
  • 0

#66 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.01.2008 – 23:54

як казав мій дід, роби добро людям, кидай його в воду
  • 0

#67 Tasik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 30.01.2008 – 11:56

Перегляд дописуОлеська (12.01.2008 11:52) писав:

Я не натякаю, - я кричу! :ggggg: Довіряй, та провіряй. :ggggg:
Вибачте, але якщо вже Провіряй то вже нема ніякої довіри, бо ти провіряєш!!!невіриш! :prapor3:

Перегляд дописуLady AD (13.01.2008 13:23) писав:

Ти сам ту довіру не повернеш, якщо не має для неї підгрунтя. Якщо та дівчина не прагне її повернути, значить нема сенсу..
Стосовно інших дівчат - всіх під одну ланку ставити не треба і навіть якщо раптом тебе обманюють, треба спочатку зрозуміти причину і мету, адже обман не завжди є підлим, він може бути спричинений і любовю, і страхом, і бажанням щось чи когось вберегти і теж не повинен спричинювати недовіру в майбутньому... Довіряй, просто будь обережнішим, краще придивляйся до людей загалом....
так сам довіру не поверну, ти права, і та дівчина це вже історія.стосовно інших дівчат, я не кладу їх під одну ланку, та твій варіант на рахунок того що , обман заради чогось доброго, важко, мені здаєся краще говорити як воно є, а у мене ситуація була про обман само собою, вона спала з іншим, тому якщо стаєш на граблі один раз, на другий дивишся під ноги,через те і важко почати вірити на всі 100%.

Повідомлення відредагував Tasik: 30.01.2008 – 11:48

• 0

#68 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.01.2008 – 12:07

Перегляд дописуTasik (30.01.2008 11:56) писав:

Вибачте, але якщо вже Провіряй то вже нема ніякої довіри, бо ти провіряєш!!!невіриш! :prapor3:

так сам довіру не поверну, ти права, і та дівчина це вже історія.стосовно інших дівчат, я не кладу їх під одну ланку, та твій варіант на рахунок того що , обман заради чогось доброго, важко, мені здаєся краще говорити як воно є, а у мене ситуація була про обман само собою, вона спала з іншим, тому якщо стаєш на граблі один раз, на другий дивишся під ноги,через те і важко почати вірити на всі 100%.
Сонечко, ти сам собі протиречиш. Тут немає і не може бути однозначної відповіді. Ті, що мають взаємне кохання і ні разу не "обломувались", будуть бити себе в груди, мовляв: довіра, довіра і ще раз довіра має бути в стосунках(!). І вони праві будуть. А ті, що хоча б раз пізнали всю гіркоту сліпого кохання та розчарування, пов"язане зі зрадою коханої людини, - далеко не кожному довірятимуть. Вони теж будуть праві.
  • 0

#69 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 30.01.2008 – 12:29

Дуже делікатна тема.У кожної людини свій підхід до такого явища як "Довіра".
Зраджена людина, ( хоча б навіть один раз ),не важливо ким- коханою людиною чи другом, все життя буде зберігати цю інформацію,у вигляді імпульсу,така вже робота нашого мозку.
І при першому ж подразненні,дасть про себе знать.Кожна інформація яка надається людині
вперше,несе свій відбиток впродовж всього життя.
  • 0

#70 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 30.01.2008 – 21:44

Перегляд дописуMargo (15.01.2008 23:48) писав:

Не знаю, як там тепер в тебе досі справи, але пораджу тільки одне - не шукай зараз способів, щоб повернути довіру, наче то якась матер. річ. Довіра сама до тебе повернеться, як тільки ти знайдеш щось нове, і по-справжньому чуттєве :prapor3:
Ну от, дожилася, сама себе цитую. Радила комусь одне, а сама теж позбулася довіри...повністю :ggggg:
  • 0

#71 Tasik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 31.01.2008 – 22:26

Перегляд дописуОлеська (30.01.2008 12:07) писав:

Сонечко, ти сам собі протиречиш. Тут немає і не може бути однозначної відповіді. Ті, що мають взаємне кохання і ні разу не "обломувались", будуть бити себе в груди, мовляв: довіра, довіра і ще раз довіра має бути в стосунках(!). І вони праві будуть. А ті, що хоча б раз пізнали всю гіркоту сліпого кохання та розчарування, пов"язане зі зрадою коханої людини, - далеко не кожному довірятимуть. Вони теж будуть праві.
Так, ти права відносно того що не має однознасної відповіді, кожен правий по своєму, та я говорив від свого імені, і як я це розумію. :D
  • 0

#72 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 01.02.2008 – 09:50

Перегляд дописуОлеська (30.01.2008 12:07) писав:

Абсолютно згоден! Тут відбувається наче поділ людей на тих хто "обламувався" і хто ні. І нам досить важко зрозуміти одне одного. Проте навіть вже зраджені можуть знайти довіру і розуміння в інших людях, які стануть для них найдорожчими в світі.
  • 0

#73 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 01.02.2008 – 19:30

Перегляд дописуTasik (30.01.2008 11:56) писав:

Вибачте, але якщо вже Провіряй то вже нема ніякої довіри, бо ти провіряєш!!!невіриш! :D
Що у тебе за квазірелігійні погляди? Тема сформульована нереально. Треба переосмислити практичну цінність довіри, шукати довіру, це якийсь брєд, треба шукати людину, а якщо тебе "кинули", то все лінійно, або далі тупити або бути трошки спостережливішим і знати чого від певного типу людей можна чекати в майбутньому. Сліпа довіра - фігня повна.
  • 0

#74 Tasik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 21:16

Перегляд дописуSergiy_K (1.02.2008 19:30) писав:

Що у тебе за квазірелігійні погляди? Тема сформульована нереально. Треба переосмислити практичну цінність довіри, шукати довіру, це якийсь брєд, треба шукати людину, а якщо тебе "кинули", то все лінійно, або далі тупити або бути трошки спостережливішим і знати чого від певного типу людей можна чекати в майбутньому. Сліпа довіра - фігня повна.
По-перше, я не розумію до чого тут релігія в твоєму висловленні, а по друге, тема сформульована повністю реально, чи ти хочеш сказати що довіру повернути не реально?
  • 0

#75 Барбариска

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 22:11

Довіру повернути реально! Тобі просто потрібно захотіти це зробити. Сядь і переосмисли все, що було. Чому вона тебе зрадила? Знаєш? Ні? Може проблема в тобі? Побалакай з нею. Ніщо так не допомагає розібратися, як щира розмова... Можливо ти і зрозумієш, що це не твоє. Але тільки тоді зможеш іти далі, зможеш довіряти знову, коли зрозумієш в чому справа, врешті... Не дозволяй минулому пожирати тебе! Життя одне! Успіхів. :D

Повідомлення відредагував Барбариска: 01.02.2008 – 22:12

• 0

#76 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 22:21

Перегляд дописуTasik (1.02.2008 21:16) писав:

По-перше, я не розумію до чого тут релігія в твоєму висловленні, а по друге, тема сформульована повністю реально, чи ти хочеш сказати що довіру повернути не реально?
а то що хочеш повної довіри, то затусуйся в якусь релігію, бо повністю довіряти можна лише Богу, а людям - ні. Можна мати лише ілюзію повної довіри, практичний сенс якої - її, ілюзії, приємність. А краще - накопичити власну статистику і знати в чому можна на людей покластись і як для цього себе вести, а в чому - ні і чому. А ти рецепта чудодійного на майбутнє хочеш - його нема, проснись. :D
  • 0

#77 Tasik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 22:28

Перегляд дописуSergiy_K (1.02.2008 22:21) писав:

а то що хочеш повної довіри, то затусуйся в якусь релігію, бо повністю довіряти можна лише Богу, а людям - ні. Можна мати лише ілюзію повної довіри, практичний сенс якої - її, ілюзії, приємність. А краще - накопичити власну статистику і знати в чому можна на людей покластись і як для цього себе вести, а в чому - ні і чому. А ти рецепта чудодійного на майбутнє хочеш - його нема, проснись. :D
Вибач та в релігію не тусуються, а вірять, і посилати мене туди не потрібно, я є релігійною людиною, а те шо вірити можна лише Богу я і так знаю, та тут про іншу віру ведемо мову- між людьми, тому не привязуй сюди релігію!
  • 0

#78 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 22:36

Перегляд дописуTasik (1.02.2008 22:28) писав:

Вибач та в релігію не тусуються, а вірять, і посилати мене туди не потрібно, я є релігійною людиною, а те шо вірити можна лише Богу я і так знаю, та тут про іншу віру ведемо мову- між людьми, тому не привязуй сюди релігію!
Добре, будем популярно - ти собі повністю довіряєш?
  • 0

#79 Tasik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 23:06

Перегляд дописуSergiy_K (1.02.2008 22:36) писав:

Добре, будем популярно - ти собі повністю довіряєш?
так собі довіряю? та от іншим не зовсім.
  • 0

#80 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 21:15

Перегляд дописуTasik (1.02.2008 23:06) писав:

так собі довіряю? та от іншим не зовсім.
довіра - це така форма впевненості, невже ти абсолютно в собі впевнений?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних