Перейти до вмісту

Довіра

Повідомлень в темі: 217

#41 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава

Відправлено 12.01.2008 – 14:12

Перегляд дописуСварус (12.01.2008 14:22) писав:

Хтось тут говорив про романтику і фундамент? Не смішіть мої порвані шкарпетки :( Романтика може бути фундаментом тільки перших пару місяців стану закоханості. А далі дім-сім`я-робота-плата_за_квартиру-воду-світло-газ-купа_різних_проблем і тд. А хто хоче "заводити" сім`ю для кохання і романтики - той в майбутньому ще добряче обпечеться.
Вибачте за ваші порвані шкарпетки, чесно не хотіла :) Часовий період романтики я не уточняла, а проблеми за світло,газ,воду і тд ясно шо будуть. "Заводять" собачку чи рибок в акваріумі, а не сім"ю, а сім"ю створюють. І взагалі, тема здається про довіру, а романтика-то вже відхилення в сторону. кому шо, а курці просо
  • 0

#42 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 14:13

Довіру можна повернути гарною поведінкою з часом :(
  • 0

#43 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 14:14

Перегляд допису_saljama_ (12.01.2008 15:13) писав:

Довіру можна повернути гарною поведінкою з часом :(
Або її жалку подобу. Особисто я б не змогла так же довіряти людині, яка мене раз вже зрадила. І навіть якщо казала б всім і собі, що добра поведінка все виправила, десь глибоко в душі я б все пам"ятала. Я злопам"ятна :)

Повідомлення відредагував rainy: 12.01.2008 – 14:14

• 0

#44 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 14:17

Перегляд дописуrainy (12.01.2008 13:14) писав:

Або її жалку подобу. Особисто я б не змогла так же довіряти людині, яка мене раз вже зрадила. І навіть якщо казала б всім і собі, що добра поведінка все виправила, десь глибоко в душі я б все пам"ятала. Я злопам"ятна :)
Лешге повертати, коли і людина, яка її втратила теж цього хоче, хоч би підсвідомо :(
  • 0

#45 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 12.01.2008 – 15:06

Перегляд допису_saljama_ (12.01.2008 14:17) писав:

Лешге повертати, коли і людина, яка її втратила теж цього хоче, хоч би підсвідомо :)
ох уж ця загадкова підсвідомість :( , не довіряють то цілком свідомо
  • 0

#46 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 15:07

Перегляд дописуSergiy_K (12.01.2008 14:06) писав:

ох уж ця загадкова підсвідомість :( , не довіряють то цілком свідомо

А знову почати довіряти - підсвідомо. От так і у мене буває: ображаюсь, вважаю, що все назавжди втрачено, а підсвідомо хочу знову людині вірити
  • 0

#47 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 16:05

Перегляд допису_saljama_ (12.01.2008 16:07) писав:

А знову почати довіряти - підсвідомо. От так і у мене буває: ображаюсь, вважаю, що все назавжди втрачено, а підсвідомо хочу знову людині вірити
Хочеш, але так же підсвідомо не можеш, і те не можеш значно сильніше.
  • 0

#48 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.01.2008 – 13:23

Ти сам ту довіру не повернеш, якщо не має для неї підгрунтя. Якщо та дівчина не прагне її повернути, значить нема сенсу..
Стосовно інших дівчат - всіх під одну ланку ставити не треба і навіть якщо раптом тебе обманюють, треба спочатку зрозуміти причину і мету, адже обман не завжди є підлим, він може бути спричинений і любовю, і страхом, і бажанням щось чи когось вберегти і теж не повинен спричинювати недовіру в майбутньому... Довіряй, просто будь обережнішим, краще придивляйся до людей загалом....
  • 0

#49 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.01.2008 – 16:59

Перегляд дописуrainy (12.01.2008 14:14) писав:

Однозначно! Я теж злопам"ятна: прощаю, але забути зло не виходить. Забути!.. То що вже казати про довіру?! Як можна довіряти людині, яка тебе одного разу зрадила?! Необхідно утікати якнайдалі від таких осіб.
  • 0

#50 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 14.01.2008 – 00:12

Думаю що довіряти можливо лише сильній людині.
Слабка не може довіряти навіть сама собі.На неї покластися дуже ризиковано.
  • 0

#51 Legenda

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.01.2008 – 00:37

Перегляд дописуbdrFsg (14.01.2008 00:12) писав:

Думаю що довіряти можливо лише сильній людині.
Слабка не може довіряти навіть сама собі.На неї покластися дуже ризиковано.

Думаю, що сильні люди як і слабкі - це все перебільшено. Так не буває. Слабкі стороні, як і сильні є у всіх. А довіряти складно навіть собі, що казати вже про когось...
  • 0

#52 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 14.01.2008 – 14:54

Каратисти сильні духом не тому що вони треновані тілом, а тому що вони загартовували свій дух тренуючи своє тіло, примушуючи себе тренуватись.

Legenda
буває...Є сила волі.Підкорююча обставини.Оце головне.А слабкі чи сильні сторони - то так.Але якщо людина ними не користується то це рівнозначно тому що їх в неї немає в плані еффективності.
  • 0

#53 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 14.01.2008 – 18:46

Ндя... Довіру ПОВНІСТЮ повернути майже нереально.

Перевірено особисто, на жаль.
  • 0

#54 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 14.01.2008 – 23:09

Перегляд дописуСварус (12.01.2008 13:22) писав:

Хтось тут говорив про романтику і фундамент? Не смішіть мої порвані шкарпетки :D Романтика може бути фундаментом тільки перших пару місяців стану закоханості. А далі дім-сім`я-робота-плата_за_квартиру-воду-світло-газ-купа_різних_проблем і тд. А хто хоче "заводити" сім`ю для кохання і романтики - той в майбутньому ще добряче обпечеться.
Я буду платити за газ- воду - і кварт плату- а ще діточок водити в дит садок... Тільки аби він мене любив.. поважав і довіряв. Думаю перед РАЦСом ми домовимося про це:D)). Я реалістка але люблю політати у хмарах :brovy:

Повідомлення відредагував малеча: 14.01.2008 – 23:09

• 0

#55 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 15.01.2008 – 01:02

Перегляд дописумалеча (14.01.2008 23:09) писав:

Я буду платити за газ- воду - і кварт плату- а ще діточок водити в дит садок... Тільки аби він мене любив.. поважав і довіряв. Думаю перед РАЦСом ми домовимося про це:D)). Я реалістка але люблю політати у хмарах :D

По- моєму більшу половину обов’язків можна покласти на чоловіка, а кохати, поважати і довіряти- це швидше не зобов"язання, а бажання, ці почуття не можна в собі викликати, вони мають прийти самі :brovy:
  • 0

#56 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 01:28

Перегляд дописуWild_Rain (15.01.2008 02:02) писав:

По- моєму більшу половину обов’язків можна покласти на чоловіка, а кохати, поважати і довіряти- це швидше не зобов"язання, а бажання, ці почуття не можна в собі викликати, вони мають прийти самі :D
Чоловік,що буде платити за комунальні послуги? рідкість це,якщо чесно,як подивлюсь. Йому навіть просто не до того. А щодо кохати,довіряти і поважати-це справді бажання. І якщо довіра втрачена, то хоч за все сам плати і розбирайся, а діла не буде...
  • 0

#57 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 15.01.2008 – 22:28

справді портібно подорослішати...просто ти сприйняв це занаддто близько повір на твому шляху будуть ще магать дівчат в яких ти розчаруєшся.....таке вже життя нема куда діватися....сприйми так як воно є...
  • 0

#58 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.01.2008 – 23:48

Перегляд дописуTasik (11.01.2008 01:33) писав:

незнаю, як написати, та ще не має року як зустрічався з дівчиною, здавалось все ок,ми кохали і вірили в наше майбутнє, та в один момент мені сказали , вірніше дали зрозуміти,що я лишній, а я вірив і довіряв як дурачок(може і я такий є через кохання)що все буде ок, після цієї людини в мене пропала довіра до дівчат, скажіть будь ласка як повернути цю важливу рису, що зробити щоб я поча вдовіряти?бо довіра це є основа всіх стосунків для мене! уважно слухаю!!!!
Не знаю, як там тепер в тебе досі справи, але пораджу тільки одне - не шукай зараз способів, щоб повернути довіру, наче то якась матер. річ. Довіра сама до тебе повернеться, як тільки ти знайдеш щось нове, і по-справжньому чуттєве :D
  • 0

#59 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 17.01.2008 – 00:17

Ладно, як то кажуть усе шо нас не вбиває робить нас сильнішими. Тре перегорнути сторінку і писати далі історію свого життя с посмішкою на устах і не оглядатися назад бо, як я зрозумів усе ще попереду. Ага, і ще одне не убивати самого себе самому, тобто не накручувати і не зациклюватися на проблемах. Їх ще багато буде у житті, і якщо кожній приділяти стільки часу і емоцій то життя перетвориться на сукупність проблем, а в цьому нічого доброго нема
  • 0

#60 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 20:19

мабуть повністю довіра не повертається у її первозданній цілісності
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних