Перейти до вмісту

Довіра

Повідомлень в темі: 217

#21 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 11.01.2008 – 12:35

Перегляд дописуWild_Rain (11.01.2008 10:01) писав:

в тебе в самого має шось змінитися(на рівні психології), тобто розумієш стосунки(справжні)- це насамперед сліпа довіра своїй половинці,
а всі інші - несправжні? :) :prapor: :tryzub: :happy1: :D :)
дякую, нехай в сторону ідіотизації хай хтось інший міняється :kozak:

Перегляд дописуБоБриК (11.01.2008 12:29) писав:

Всьо чотко: коли віддаєю людині себе всього, на тебе починають дивитися як на пусте місце. (Житєйська теорема).
Необхідна умова : шоб з тебе було шо взяти треба хоча б мати щось, тобто життєву енергію і позитивну ауру, коли постійно ходити похмуреним і не посміхатися, живучи думкою як мені погано і шо світ лайно ти нічиєї уваги не привернеш.
Наслідок: не слід віддавати себе всього повністю, залишай необхідний запас, бо дівчина відчує шо з тебе вже нема шо брати і то шо вона тебе вже вивчила, знає і ти їй надоїв. Тоді буде зле відчуття шо тебе використали по повній.
висновок2: всі люди юзають одне одного, тому використовуйте дівчат так само як вони вас, а краще - більше :lol:
  • 0

#22 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 13:58

Перегляд дописуСварус (11.01.2008 02:26) писав:

особливо "сподобалась":

Цитата

Нелли: Делай как знаешь. Ты всегда поступаешь по-своему. Но я считаю, что мы должны ....
Сергей: Да, наверное...

(Вот Котик и признал абсолют.
тупий, бля, котік :D позорище котячого роду :)
  • 0

#23 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 11.01.2008 – 15:29

Довіра то дуже тендітна річ.
  • 0

#24 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.01.2008 – 16:09

Довіра? Її дуже легко втратити і дуже важко відновити. В мене принаймі так....Якщо людина, якій я довіряла, мене підвела, то - допобачення. Ми можемо вітатись, перекидатись пустими фразами, але як кажуть: поїзд пішов. Відновити довіру до колишньої дівчини? Забудь і почни з чистого аркуша і іншої книжки. Якщо таке відчуття до усіх дівчат, то тут просто тре час, щоб забути і простити....і ти ніколи вже не віритимеш більш нікому, як колись. Це життя і ти міняєшся...Тому вище носа і все в тебе владнається. Час лікує все
  • 0

#25 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 11.01.2008 – 17:24

Перегляд дописуTasik (11.01.2008 01:33) писав:

незнаю, як написати, та ще не має року як зустрічався з дівчиною, здавалось все ок,ми кохали і вірили в наше майбутнє, та в один момент мені сказали , вірніше дали зрозуміти,що я лишній, а я вірив і довіряв як дурачок(може і я такий є через кохання)що все буде ок, після цієї людини в мене пропала довіра до дівчат, скажіть будь ласка як повернути цю важливу рису, що зробити щоб я поча вдовіряти?бо довіра це є основа всіх стосунків для мене! уважно слухаю!!!!
Хм... просто вірити і все. Я із-за цього розійшлася зі своїм... І не жалію. Боя вже стомилася доводити йому що я кажу правду. Терпець урвався. Недовіра це саме страшне в відновинах. І він не довіряв тільки тому що його попередня йому брехала і зустрічалася з його кращим другом. А до чого тут я??? І коли він зрозумів.. було вже просто пізно... ми розійшлися і я почала його просто зневажати. Я більше року доводила йому чистоту своїх почуттів.. а він... :happy1:
  • 0

#26 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 17:41

Якщо довіра втрачена, то смислу немає її повертати.
І не повернеш її..
Якщо на тому обпікся, ніколи вона не повернеться, бо ти завжди будеш сумніватися в людині.
Довіра штука складна :happy1:
  • 0

#27 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 17:46

Перегляд дописумалеча (11.01.2008 17:24) писав:

Хм... просто вірити і все. Я із-за цього розійшлася зі своїм... І не жалію. Боя вже стомилася доводити йому що я кажу правду. Терпець урвався. Недовіра це саме страшне в відновинах. І він не довіряв тільки тому що його попередня йому брехала і зустрічалася з його кращим другом. А до чого тут я??? І коли він зрозумів.. було вже просто пізно... ми розійшлися і я почала його просто зневажати. Я більше року доводила йому чистоту своїх почуттів.. а він... :D
ну якщо людина дебіл, то хто йому доктор, мова йде про те, що треба легше сприймати існування ненульової ймовірності, що жінка дурить, а не те що ця ймовірність = 100% :happy1:
  • 0

#28 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 12.01.2008 – 10:07

Перегляд дописуМалинка (11.01.2008 17:41) писав:

Якщо довіра втрачена, то смислу немає її повертати.
І не повернеш її..
Якщо на тому обпікся, ніколи вона не повернеться, бо ти завжди будеш сумніватися в людині.
Довіра штука складна :(

Правильно, ти ніколи вже не зможеш довіритися людині як раніше, не скажеш багатьох речей, які говорив до цього... Тому довіра- це фундамент для стосунків, якщо її не стане, будинок впаде.ІМХО.
  • 0

#29 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 11:16

Перегляд дописуWild_Rain (12.01.2008 10:07) писав:

Правильно, ти ніколи вже не зможеш довіритися людині як раніше, не скажеш багатьох речей, які говорив до цього... Тому довіра- це фундамент для стосунків, якщо її не стане, будинок впаде.ІМХО.
Ти ще скажи, що рамантіка - це фундамент стосунків. Я теж можу сказати, що взаємне усвідомлення потреб - це фундамент стосунків, як ти чи я можемо щось довести, при такій безглуздій постановці питання про "фундамент", "павєрь мнє", чи що?
  • 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.01.2008 – 11:28

Перегляд дописуSotnik (11.01.2008 01:42) писав:

Жінкам ніколи не можна довіряти! Ніколи! Чим раніше це усвідомиш, тим скоріше навчишся строїти свої з ними стосунки. Якщо не усвідомиш - будеш обламуватися неодноразово.
Оце так! А чоловікам типу довіряти не тільки можна, а і треба?! :(

Довіра - це тонка штука у будь-яких стосуках. Легко втратити - важко повернути...
  • 0

#31 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 11:50

Перегляд дописуОлеська (12.01.2008 11:28) писав:

Оце так! А чоловікам типу довіряти не тільки можна, а і треба?! :(
невже ти натякаєш, що не треба? :)
  • 0

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 11:52

Перегляд дописуSergiy_K (12.01.2008 11:50) писав:

невже ти натякаєш, що не треба? :)
Я не натякаю, - я кричу! :( Довіряй, та провіряй. :D
  • 0

#33 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 12.01.2008 – 12:06

Перегляд дописуSergiy_K (12.01.2008 11:16) писав:

Ти ще скажи, що рамантіка - це фундамент стосунків. Я теж можу сказати, що взаємне усвідомлення потреб - це фундамент стосунків, як ти чи я можемо щось довести, при такій безглуздій постановці питання про "фундамент", "павєрь мнє", чи що?

Читаючи твій пост складається враження, що ти сорокарічний чоловік, що назавжди розчарувався в коханні і вважаєш, що довіра, романтика і т. п.- це пусті слова, не наповнені жодним змістом. Я не вважаю романтику фундаментом стосунків, але ти ж не зможеш заперечити, що без неї відносини будуть "сухі" і можуть набриднути. Повір, я не ставлю романтику основою всього, основа всього- це довіра :(
  • 0

#34 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 12.01.2008 – 12:22

Перегляд дописуSergiy_K (12.01.2008 12:16) писав:

По-перше, фундамент,як відомо, це не одна цеглинка, а їх купа, тому коли говоримо про фундамент стосунків необхідно усвідомлювати, що на одній, будь-якій цеглинці все ніколит в житті довго не втримається. Тому, як на мене, фундамент-це і романтика, і довіра,і кохання як почуття, і усвідомлення потребі не тільки своїх, але і коханої людини, це вміння йти на компроміс і робити щось так, як буде краще обом, а не так,як це хоче твоє самолюбство і ще багато чого. А довіра в цьму- це ніби цемент (ото я зранку романтичні порівняння видаю :( ), якщо її не буде, або вона буде "низької якості" все равно чи пізно завалиться, як би старанно ти не підкладав цеглинки. І взагалі, як по-твоєму можна шось довести в коханні, в стосунках? Кожен судить в міру своєї "розпущеності". А безглузда постановка питання саме в намаганні шось довести. Якщо ти можеш довести кохання, значить ти не кохаєш. Це завжди більше, ніж ти фізично спроможний зробити.

Повідомлення відредагував rainy: 12.01.2008 – 12:23

• 0

#35 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 12:23

Перегляд дописуWild_Rain (12.01.2008 12:06) писав:

Читаючи твій пост складається враження, що ти сорокарічний чоловік, що назавжди розчарувався в коханні і вважаєш, що довіра, романтика і т. п.- це пусті слова, не наповнені жодним змістом. Я не вважаю романтику фундаментом стосунків, але ти ж не зможеш заперечити, що без неї відносини будуть "сухі" і можуть набриднути. Повір, я не ставлю романтику основою всього, основа всього- це довіра :(
Він 24-25-тирічний песіонер, якого покинули усі, включно з законною ковбасою :)
  • 0

#36 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.01.2008 – 12:53

Перегляд дописуbamik (11.01.2008 01:57) писав:

інша одноманітних тем.

Це доводить, що у більшості з цього форуму ще не було справді дорослих стосунків та проблем :) Ось теми з "дорослого" форуму:
Спільний інтерес - який він у вас?
Чого Вам не вистачає у стосунках?
Хочу малюка - як переконати половинку, що вже час?
Як часто КЛ дарують Вам квіти???
Що повинна, а що не повинна знати про вас кохана людина?
Домашні обов'язки - як розподіляєте?
Чи може існувати сім'я без дітей?
Наскільки ми їм доверяємо/нам довіряють
З якої причини ви б розлучилися?
Плюси і мінуси сумісного життя

Оце я розумію - люди вже нюхнули пороху сімейного життя і обговорюють справжні проблеми. А тут - "а, я розчарувався у всіх і назавжди, завтра йду в монастир"....

Перегляд дописуWild_Rain (12.01.2008 12:06) писав:

Читаючи твій пост складається враження, що ти сорокарічний чоловік, що назавжди розчарувався в коханні

По секрету - сорокарічні чоловіки назавжди в коханні не розчаровуються :(
  • 0

#37 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 13:00

Перегляд дописуОлеська (12.01.2008 12:23) писав:

Він 24-25-тирічний песіонер, якого покинули усі, включно з законною ковбасою :P
ще одна мокра уузка виіскалась :)

Перегляд допису-=VJ=- (12.01.2008 12:53) писав:

Оце я розумію - люди вже нюхнули пороху сімейного життя і обговорюють справжні проблеми. А тут - "а, я розчарувався у всіх і назавжди, завтра йду в монастир"....
це така зручна позиція "я в шоколаді, а ви всі лохи", карочє ситий голодному не товариш :D але , знаєш, є приказка "всі під Богом ходимо" :(
  • 0

#38 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 13:05

Перегляд дописуОлеська (12.01.2008 11:23) писав:

Він 24-25-тирічний песіонер, якого покинули усі, включно з законною ковбасою :P

Патамуша була я з ним із жалості :(

Перегляд дописуSergiy_K (12.01.2008 12:00) писав:

ще одна мокра уузка виіскалась :D

Ми - Біріґада :)
  • 0

#39 Просто Катя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 13:06

Довіра? Кажуть, що той, хто хоч раз її втратив, більше її не поверне. Але, я знаю, що той, хто кохає по-справжньому завжди дає другий шанс. Справжній друг- це не тільки людина, якій ти довіряєш, це людина яка щодня виправдовує твою довіру! :(
  • 0

#40 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.01.2008 – 13:22

Хтось тут говорив про романтику і фундамент? Не смішіть мої порвані шкарпетки :( Романтика може бути фундаментом тільки перших пару місяців стану закоханості. А далі дім-сім`я-робота-плата_за_квартиру-воду-світло-газ-купа_різних_проблем і тд. А хто хоче "заводити" сім`ю для кохання і романтики - той в майбутньому ще добряче обпечеться.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних