Перейти до вмісту

Довіра

Повідомлень в темі: 217

#161 (=kapitoshka=)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 174 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сельо)))))

Відправлено 07.06.2009 – 14:38

довіра...головне.це правда.
от я довгий час не можу довіряти... тому, хто любить потерпить)
  • 0

#162 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 11:09

Довіра для дівчини важливіще, ніж для хлопця, імхо
  • 0

#163 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 13.06.2009 – 22:33

Перегляд дописуПанночка (11.06.2009 12:09) писав:

Довіра для дівчини важливіще, ніж для хлопця, імхо

хотілось би детальніше почути вашу думку.
  • 0

#164 Панночка

Писар

• Користувачі
  • 472 повідомлень

Відправлено 14.06.2009 – 09:45

Багато знайомих дівчат мені казали, що вони можуть бути тільки з тим хлопцем, якому вони повністю довіряють, до того ж довіра означає, що ти нічого не приховуєш від людини і вона також нічого від тебе не приховує, тобто всі почуття йдуть від чистого серця. А ще дівчата більш прискіпливо обирають коханих, бо більше схильні до моногамії
  • 0

#165 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 14.06.2009 – 09:57

Перегляд дописуПанночка (14.06.2009 10:45) писав:

Багато знайомих дівчат мені казали, що вони можуть бути тільки з тим хлопцем, якому вони повністю довіряють, до того ж довіра означає, що ти нічого не приховуєш від людини і вона також нічого від тебе не приховує, тобто всі почуття йдуть від чистого серця. А ще дівчата більш прискіпливо обирають коханих, бо більше схильні до моногамії

Моногамія і полігамія не залежить від статі, а тільки від людини. а такі думки - стереотипи.
  • 0

#166 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 14.06.2009 – 09:59

Зробив для себе один висновок "якщо ти хочеш, щоб тебе ніхто не підвів і не зрадив - ніколи нікому не довіряй" Таке життя.
  • 0

#167 Панночка

Писар

• Користувачі
  • 472 повідомлень

Відправлено 14.06.2009 – 10:01

Один раз втративши довіру, дуже важко знову повірити в людей.
  • 0

#168 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 14.06.2009 – 10:06

Перегляд допису†Fallen Angel† (14.06.2009 09:57) писав:

Моногамія і полігамія не залежить від статі, а тільки від людини. а такі думки - стереотипи.
А по-моєму - полігамія чи моногамія закладена природньо в людях, тобто людина не в силі придусити, наприклад свою моногамність. Теретично чоловік за одну еякуляцію може зачати до 2 мільйонів дітей. І через деякий час знову. Жінка ж після запліднення мусить 9 місяців виношувати дитину.

Не розумію правда яке відношення це має до теми. Якщо я визнаю свою полігамність перед своєю коханою дівчиною - я є щирим, відтак це сприяє зміцненню довіри.
  • 0

#169 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 14.06.2009 – 10:15

Перегляд дописуyushchenko (14.06.2009 10:06) писав:

А по-моєму - полігамія чи моногамія закладена природньо в людях, тобто людина не в силі придусити, наприклад свою моногамність. Теретично чоловік за одну еякуляцію може зачати до 2 мільйонів дітей. І через деякий час знову. Жінка ж після запліднення мусить 9 місяців виношувати дитину.

Не розумію правда яке відношення це має до теми. Якщо я визнаю свою полігамність перед своєю коханою дівчиною - я є щирим, відтак це сприяє зміцненню довіри.

поганий приклад. Якщо жінка виношує 9 місяців дитину то значить вона моногамна, а якщо чоловік здатен зачати до 2 мільйонів дітей то він полігамний? вибач але це брєд. кожна людина є такою якою вона хоче бути. ми відрізняємося від тварин тим що можемо мислити вище інстинктів. а якщо я визнаю перед своєю що я моногамний знач я їй брешу? цікава думка.

ПеСе думаю офтоп треба припинити
  • 0

#170 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 14.06.2009 – 10:30

Перегляд допису†Fallen Angel† (14.06.2009 10:15) писав:

поганий приклад. Якщо жінка виношує 9 місяців дитину то значить вона моногамна, а якщо чоловік здатен зачати до 2 мільйонів дітей то він полігамний? вибач але це брєд. кожна людина є такою якою вона хоче бути. ми відрізняємося від тварин тим що можемо мислити вище інстинктів. а якщо я визнаю перед своєю що я моногамний знач я їй брешу? цікава думка.

ПеСе думаю офтоп треба припинити
Ну не зовсім офтоп. Йдеться про щирість, яка сприяє зміцненню довіри. Так, я полігамний, я маю бажання мати багато жінок, вони мене приваблюють. Це не означає, що я намагаюсь їх зваблювати, просто контролюю ісвої нстинкти. І надіюсь такого ніколи не станеться. Але заперечувати, що теоретично не проти б зайнятись коханням, наприклад, з Анджеліною Джолі - означає брехати самому собі, брехати жінці. Знову ж - для зміцнення довіри така брехня є деструктивною.

Повідомлення відредагував yushchenko: 14.06.2009 – 10:31

• 0

#171 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 14.06.2009 – 11:12

Перегляд дописуyushchenko (14.06.2009 11:30) писав:

Ну не зовсім офтоп. Йдеться про щирість, яка сприяє зміцненню довіри. Так, я полігамний, я маю бажання мати багато жінок, вони мене приваблюють. Це не означає, що я намагаюсь їх зваблювати, просто контролюю ісвої нстинкти. І надіюсь такого ніколи не станеться. Але заперечувати, що теоретично не проти б зайнятись коханням, наприклад, з Анджеліною Джолі - означає брехати самому собі, брехати жінці. Знову ж - для зміцнення довіри така брехня є деструктивною.

Якщо навіть теоретично в мене був би вибір між Джолі і коханою я б навіть не задумувався і вибрав кохану, бо кохана втілює в собі все що мені потрібно, а вибирати Джолі тільки через те що її багато чоловіків вважають сексуальною... фе. і я на 90% впевнений що навіть на детектоорі брехні я скажу те саме і це буде правда. Перефразую відомий вислів: Ми є те що ми думаємо. Це тільки ІМХО.
  • 0

#172 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 14.06.2009 – 11:20

Суперечка вище, ще раз доводить, що в кожної людини в системі понять закладені різні значення, або принаймні між ними є відмінності. І це чудово.
Довіра - основна складова для обох. Не тільки для жінки, а й для чоловіка. Знаю багато випадків, коли чоловік, якого зрадили чи обманули йде " в розгул". Чоловікам довіра важливіша можливо як дівчатам. Хоча це все залежить знову ж таки від світогляду, моралі окремо взятої людини.
Для мене довіра - одна з найосновніших складових стосунків.
  • 0

#173 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.06.2009 – 12:32

Довіра? Ні.
Упевненість!
  • 0

#174 gannusja

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 14:27

Довіра - це най най головніше в стосунках!!!!

Як тільки вона зникає, ламається вчинками один одного, вважайте, що це кінець!
Навіть немає змісту продовжувати стосунки, бо в той самий момент народжується підозрілість до всього у коханій людині. А це вже тоді не нормальні стосунки.

Тому дуже важливо вміти зберігати довіру у стосунках. І над цим треба працювати.
  • 0

#175 Панночка

Писар

• Користувачі
  • 472 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 16:38

Треба просто цінувати один одного і поважати почуття іншого
  • 0

#176 Холодильник

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.06.2009 – 21:12

Може довіра це не найголовніше в стосунках, але коли є довіра, то стає простіше зрозуміти один одного. І впевненість з*являється, коли знаєш що можеш людині довіряти.
  • 0

#177 gannusja

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 22.06.2009 – 12:09

Перегляд дописуХолодильник (21.06.2009 22:12) писав:

Може довіра це не найголовніше в стосунках, але коли є довіра, то стає простіше зрозуміти один одного. І впевненість з*являється, коли знаєш що можеш людині довіряти.

Тобто стосунки можливі без довіри? А коли вона є, то просто стає простіше один одного розуміти?
  • 0

#178 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.06.2009 – 12:14

Перегляд дописуgannusja (22.06.2009 13:09) писав:

Тобто стосунки можливі без довіри? А коли вона є, то просто стає простіше один одного розуміти?
Стосунки реальні без довіри, на жаль. Інша мова, якими є ті стосунки...

Довіра в стосунках дуже часто є звичайним пофігізмом.
  • 0

#179 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 22.06.2009 – 12:51

Довіра не є окремим елементом відносин, а лише коефіцієнтом показника їх якості.
Тобто не варто розглядати її з такої точки зору, як ми це робимо тут, оскільки воно відривається від смислу всієї картини і виступає, як щось окреме.
Це так само, як не розумно задавати питання чи можливий будинок із затемними вікнами )))
  • 0

#180 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 22.06.2009 – 13:00

Перегляд допису100000 (22.06.2009 13:51) писав:

Довіра не є окремим елементом відносин, а лише коефіцієнтом показника їх якості.
Тобто не варто розглядати її з такої точки зору, як ми це робимо тут, оскільки воно відривається від смислу всієї картини і виступає, як щось окреме.
Це так само, як не розумно задавати питання чи можливий будинок із затемними вікнами )))
не згідгна.... можна любити людину, але не мати до неї довіри... а тоді стосунки неможливі :rolleyes:
тому вважаю довіру одним з обов"язкових і виокремлених елементів стосунків :prapor3:

Повідомлення відредагував FeMINIsto4ka: 22.06.2009 – 13:05

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних