Перейти до вмісту

Довіра

Повідомлень в темі: 217

#121 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 25.11.2008 – 17:31

Перегляд дописуSensssorika (25.11.2008 17:24) писав:

А я і попереджаю. То того ж я розумію почуття людини навіть якшо вона про це мовчить.Блін,ну нехай,краще мовчить.Бо то страшно слухати.
пс. у Рівному зустрічала свої 18 років. у воєнкоматі))
не розумію я вас. ну і бог з вами) що з того, що я люблю одну людину, з якою ми розійшлися рік тому? що з того, що я можу любити і інших?? я можу любити інших і не забувати про те, що було... а от коли до мене хтось починає лізти у штани на вечірці - я просто відшиваю... нащо мені така б*???

ооо... а що у воєнкоматі там? як воєнкоми?
  • 0

#122 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 02.12.2008 – 20:54

Повертаючись до теми про втрачену довіру :rolleyes: Я недавно зіштовхнулася з таким, коли хлопець, дуже ображений своєю попередньою дівчиною, сказав мені: "А чому я маю тобі вірити - я що, перевіряв тебе?" Він і довів те, що не довіряв мені, причому в такій дріб'язковій справі, що я просто шокована була - я б повірила в тому випадку навіть незнайомій людині. Але ж в кожного свій досвід, свої розчарування, то й ставитися треба до людей з розумінням, що я й зробила :) Це було для тих, кому доводитися спілкуватися з недовірливими людьми ;)

А тепер для того, хто ту довіру втратив. Я розумію, що після того, як обпікся, може бути важко знову почати комусь довіряти, але що поробиш - треба :lol: Інакше стосунків не збудуєш. Просто починати треба з маленького. Коли люди знайомляться і починають спілкуватися (чи то дружба, чи тісніші стосунки), то вони дають одне одному певний кредит довіри, тобто апріорі довіряють в певних питаннях - не дуже важливих. Ти ж не повіриш людині, яка тобі на другому побаченні скаже, що безтямно в тебе закохана і готова провести з тобою все життя. Не про такі речі йде мова. Але якщо людина розповідає тобі про якісь буденні питання, про своє життя (в загальному, а не про інтимні подробиці - про таке зразу не розводяться, якщо буде таким хвалитися - то зразу ж має виникнути підозра щодо щирості сказаного), то в тебе немає ніяких причин їй не вірити. А потім та довіра буде підкріплюватися певними вчинками тієї людини, ростиме, поширюватиметься на серйозніші питання і т.д. І з часом ти таки зрозумієш, що ти тій людині уже почав по-справжньому довіряти всупереч своєму негативному попередньому досвіду. Просто не треба поспішати в тому питанні і сподіватися, що мусиш зразу беззаперечно тій людині у всьому довіряти. Та ж стосунки виникають не за день, їх будують протягом тривалого часу, і кожна цеглинка, закладена в них, зміцнюватиме твою довіру. З іншого боку, подумай, що й та, інша, людина теж не зможе тобі зразу повністю відкритися і довіряти, тому ви на цьому шляху разом :D

І останнє. Ніхто не застрахований від розчарувань і безпринципних людей. Не можна дозволяти їм руйнувати наше життя. Був негативний досвід - зроби відповідні висновки, але рухайся далі. Не отруюй собі життя. Зрештою, хороших людей ще достатньо в наш час, тому не варто замикатися в собі і ставитися насторожено до всіх навколо. Особисто для мене довіра - одне з найприємніших відчуттів, не відмовляй собі в цьому задоволенні :)
  • 0

#123 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.12.2008 – 23:34

Блискавиця: почищено.
  • 0

#124 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 03.12.2008 – 19:16

Перегляд дописуTwinkle (2.12.2008 20:54) писав:

Повертаючись до теми про втрачену довіру :rolleyes: Я недавно зіштовхнулася з таким, коли хлопець, дуже ображений своєю попередньою дівчиною, сказав мені: "А чому я маю тобі вірити - я що, перевіряв тебе?" Він і довів те, що не довіряв мені, причому в такій дріб'язковій справі, що я просто шокована була - я б повірила в тому випадку навіть незнайомій людині. Але ж в кожного свій досвід, свої розчарування, то й ставитися треба до людей з розумінням, що я й зробила :) Це було для тих, кому доводитися спілкуватися з недовірливими людьми ;)

А тепер для того, хто ту довіру втратив. Я розумію, що після того, як обпікся, може бути важко знову почати комусь довіряти, але що поробиш - треба :lol: Інакше стосунків не збудуєш. Просто починати треба з маленького. Коли люди знайомляться і починають спілкуватися (чи то дружба, чи тісніші стосунки), то вони дають одне одному певний кредит довіри, тобто апріорі довіряють в певних питаннях - не дуже важливих. Ти ж не повіриш людині, яка тобі на другому побаченні скаже, що безтямно в тебе закохана і готова провести з тобою все життя. Не про такі речі йде мова. Але якщо людина розповідає тобі про якісь буденні питання, про своє життя (в загальному, а не про інтимні подробиці - про таке зразу не розводяться, якщо буде таким хвалитися - то зразу ж має виникнути підозра щодо щирості сказаного), то в тебе немає ніяких причин їй не вірити. А потім та довіра буде підкріплюватися певними вчинками тієї людини, ростиме, поширюватиметься на серйозніші питання і т.д. І з часом ти таки зрозумієш, що ти тій людині уже почав по-справжньому довіряти всупереч своєму негативному попередньому досвіду. Просто не треба поспішати в тому питанні і сподіватися, що мусиш зразу беззаперечно тій людині у всьому довіряти. Та ж стосунки виникають не за день, їх будують протягом тривалого часу, і кожна цеглинка, закладена в них, зміцнюватиме твою довіру. З іншого боку, подумай, що й та, інша, людина теж не зможе тобі зразу повністю відкритися і довіряти, тому ви на цьому шляху разом :D

І останнє. Ніхто не застрахований від розчарувань і безпринципних людей. Не можна дозволяти їм руйнувати наше життя. Був негативний досвід - зроби відповідні висновки, але рухайся далі. Не отруюй собі життя. Зрештою, хороших людей ще достатньо в наш час, тому не варто замикатися в собі і ставитися насторожено до всіх навколо. Особисто для мене довіра - одне з найприємніших відчуттів, не відмовляй собі в цьому задоволенні :)

Щоб почати нові відносини, треба забути свою попередню любов. Це як на мене основа. Нові відносини, нові розмови, все по новому, ви і вона вже зовсім інша. Люди, або не довіряють всім, або тільки декому. На особистості не варто переходити. Мішає розвиткові відносин.
Не віриш, то перевір. Побачиш, що правий не суди.
Люди не ангели.
  • 0

#125 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 03.12.2008 – 21:19

Перегляд дописуMATADOR (3.12.2008 19:16) писав:

Щоб почати нові відносини, треба забути свою попередню любов.

100%, мій останній досвід стосунків саме це й показав

Перегляд дописуMATADOR (3.12.2008 19:16) писав:

Люди не ангели.

Ніхто від них цього й не вимагає :)
  • 0

#126 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 03.12.2008 – 22:58

найобовязковіша)))))))))))))))))))))))))))))))))))без цього ніяк!
  • 0

#127 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 29.12.2008 – 16:18

Без довіри не буде кохання. Необхідно довіряти коханій людині, тоді все буде ОК!
  • 0

#128 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.12.2008 – 17:21

довіру не можливо повернути.....її треба заслужити...якщо так сталось ... знаєш також не потрібно думати що всі дівчата однакові....ця дівчина просто тебе не кохала а використовувала і розбила серце.....
не довіряючи ти не зможеш по справжньому покохати....просто дай другий шанс
  • 0

#129 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 20.02.2009 – 22:05

Я своїй коханій довіряю на всі 100%, просто вона знає що коли втратить довіру то вже її ніколи не поверне... і стараюся нічого не приховувати від неї...

Повідомлення відредагував †Angel†: 20.02.2009 – 22:07

• 0

#130 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 22:14

Ех, як мені зараз без неї важко... Особливо важко, коли тобі не довіряють, а ти не розумієш, чому...
  • 0

#131 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 23:50

Перегляд дописуTwinkle (20.02.2009 22:14) писав:

Ех, як мені зараз без неї важко... Особливо важко, коли тобі не довіряють, а ти не розумієш, чому...
а ви не пробували просто поговорити одне з одним? зрозуміти в чому ваші помилки?
  • 0

#132 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 09:38

Перегляд допису†Angel† (20.02.2009 23:50) писав:

а ви не пробували просто поговорити одне з одним? зрозуміти в чому ваші помилки?

Емм... Коли я пробувала щось таке зробити, то отримувала відповідь на кшталт: "Ти маєш сама розуміти, що не так, як я буду казати, що мені не подобається, і ти старатимешся того не робити, то це вже будуть штучні стосунки"...
  • 0

#133 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 10:57

Перегляд допису†Angel† (20.02.2009 22:05) писав:

Я своїй коханій довіряю на всі 100%, просто вона знає що коли втратить довіру то вже її ніколи не поверне... і стараюся нічого не приховувати від неї...

В мене теж так. Але і він ставиться до мене відповідно. Стосунки де довіра до партнера втрачена - це муки для обох. Був випадок, коли я пробачила, але потім це знову повторилося. Тому краще довіряти людині і дати повну свободу дій. Людина сама повинна відповідати за свої вчинки. Якщо вона не виправдає цієї довіри, значить шляхи повинні розійтися.
  • 0

#134 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 14:33

Перегляд дописуTwinkle (21.02.2009 09:38) писав:

Емм... Коли я пробувала щось таке зробити, то отримувала відповідь на кшталт: "Ти маєш сама розуміти, що не так, як я буду казати, що мені не подобається, і ти старатимешся того не робити, то це вже будуть штучні стосунки"...
Але це ж жорстоко! Таким чином він викликає у вас відчуття провини - це справжнісінька маніпуляція!
Я за довіру цілком та повністю, але якщо щось не так, тоді повинно усе говоритися очі у вічі! Інакше, такі собі: "Ти сама знаєш" - це психологічне насилля :happytwo:
  • 0

#135 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 14:58

Перегляд дописуКрапля (21.02.2009 14:33) писав:

Але це ж жорстоко! Таким чином він викликає у вас відчуття провини - це справжнісінька маніпуляція!
Я за довіру цілком та повністю, але якщо щось не так, тоді повинно усе говоритися очі у вічі! Інакше, такі собі: "Ти сама знаєш" - це психологічне насилля :happytwo:

Я також за цілковиту довіру, а у відповідь чую якісь недомовки, починаються образи ні за що і т.д.
  • 0

#136 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 14:07

Да уж, важкий випадок... А чи варті стосунки таких нервотрьопок? <_<
  • 0

#137 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 21:43

Я думаю в нормальних стосунках не повинно бути "нервотрьопок" кохані люди завжди повинні бути щирими одне з одним... а якщо він давить на жалість... значить він хоче просто використати...
  • 0

#138 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.02.2009 – 13:24

Перегляд допису†Angel† (20.02.2009 22:05) писав:

А це не ти казав,що спілкування в інтернеті = зрада? В такому випадку стопроцентоної довіри у вас не існує.
  • 0

#139 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 24.02.2009 – 13:27

Перегляд допису†Angel† (23.02.2009 21:43) писав:

Я думаю в нормальних стосунках не повинно бути "нервотрьопок" кохані люди завжди повинні бути щирими одне з одним... а якщо він давить на жалість... значить він хоче просто використати...

нудно...я за нервотрьопки...!!!
  • 0

#140 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 24.02.2009 – 13:40

Перегляд допису†Angel† (20.02.2009 21:05) писав:

ти так чітко підпадаєш під ту категорію хлопців від яких дівчина на початку стосунків тащиться, а потім її починає нудити. Правильний. Занадто правильний.
Не реально зовсім нічого не приховувати
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних