Перейти до вмісту

Довіра

Повідомлень в темі: 217

#101 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 02.10.2008 – 22:54

Перегляд дописуkitty-bon (2.10.2008 22:51) писав:

Без довіри коханої людини особисто мені можна одразу застрелитись... Як я ще живу?
Може краще коханого застрелити ? :happy1:
  • 0

#102 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 02.10.2008 – 22:56

Перегляд дописуbublik (2.10.2008 23:54) писав:

Може краще коханого застрелити ? :happy1:

та ні, не допоможе) краще змусити повірити)
  • 0

#103 Tasik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 19.11.2008 – 22:47

kitty-bon
Змусити людину тобі довіряти,не змусиш,вона сама має це зрозуміти,усвідомити,ось тоді вона повірить,бо примушуючи ти тільки гірше зробиш!
  • 0

#104 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 20.11.2008 – 15:05

Довіра - один з найголовніших факторів. Мабуть, це помічник, що підкріплює любов
  • 0

#105 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.11.2008 – 17:02

Довіра - то найголовніша складова стосунків як в коханні, так і в дружбі. Без довіри не може бути ні одного, ні другого.
  • 0

#106 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.11.2008 – 17:15

довіра довірою..а відвертість іноді зайвою буває.....
  • 0

#107 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 21.11.2008 – 20:59

Перегляд дописуSensssorika (20.11.2008 17:15) писав:

довіра довірою..а відвертість іноді зайвою буває.....

Довіра і відвертість трохи різні речі. А загалом є приказка довіряй ,але провіряй!!!!
  • 0

#108 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 23:16

Ідіотичний вислів. Якщо провіряють - значить уже не довіряють.
А чи не задумавались ви про те, як боляче, коли тебе перевіряє людина, котрій довіряєш.

Я недавно був свідком цього. Чесно кажучи, дуже жаль було людину, якій причинили біль.
  • 0

#109 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.11.2008 – 12:10

Перегляд дописуЕгор.економист (21.11.2008 20:59) писав:

Довіра і відвертість трохи різні речі. А загалом є приказка довіряй ,але провіряй!!!!
Я СОБІ довіряю,тому перевіряти когось іншого мені не властиво. Мені або все одно. Або я довіряю.Коли кохана людина розказує,що вона не так давно кинула наркотики- це довіра. А коли некоханий хлопець каже що кохає тебе- це зайва відвертість.
  • 0

#110 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 23.11.2008 – 16:04

Перегляд дописуSensssorika (22.11.2008 12:10) писав:

А коли некоханий хлопець каже що кохає тебе- це зайва відвертість.

А він хоть знає, що він некоханий? Якщо да то я згідний, якщо ні то це йому потрібно. Особливо якщо у дівчини характер такий як в тебе. Після розмови він все зрозуміє якщо не.....
  • 0

#111 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 25.11.2008 – 14:32

якщо людина кохає - вона довіряє на всі 100%, не лазить у пошту, в смски і списки викликів своєї половинки... тобто - в такому разі відсутні ревнощі. ідеальне кохання - без відчуття влади і сумніву))) підніміть руки, в кого таке?

Перегляд дописуSensssorika (22.11.2008 12:10) писав:

коли некоханий хлопець каже що кохає тебе - це зайва відвертість.
чому ж? відвертість зайвою не буває.
  • 0

#112 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.11.2008 – 15:05

Перегляд допису4esterfielter (25.11.2008 14:32) писав:

чому ж? відвертість зайвою не буває.
а нащо вона мені? Нехай собі любить. Але мовчки. Я не можу йому дати того, що він хоче і своїми словами ставить мене у незручне становище. Доводиться міняти позу і злазити з шиї)
  • 0

#113 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 15:30

а справжня любов не вимагає віддачі. от якщо любові нема - то це печально))) нашо ж тоді вилазити на шию?
  • 0

#114 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.11.2008 – 15:50

Перегляд допису4esterfielter (25.11.2008 15:30) писав:

а справжня любов не вимагає віддачі. от якщо любові нема - то це печально))) нашо ж тоді вилазити на шию?
бікоз. поки я незаміжня і не пенсіонерка- гуляю як хочу,з ким хочу і де хочу.Я й так завжди правду кажу,тобу на мене ніхто ображатися з хлопців не може. Якшо дозволили собі на шию вилізти..нехай з гордістю несуть цю священну ношу))
  • 0

#115 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 16:01

Перегляд дописуSensssorika (25.11.2008 15:50) писав:

бікоз. поки я незаміжня і не пенсіонерка- гуляю як хочу,з ким хочу і де хочу.Я й так завжди правду кажу,тобу на мене ніхто ображатися з хлопців не може. Якшо дозволили собі на шию вилізти..нехай з гордістю несуть цю священну ношу))
ааааааааа. попалася) тут тобі й... ))) треба мати повагу до людей. і хоча б любов ( якщо на кохання не спромоглася). а якщо він з тобою зустрічається і зізнається в коханні, що тут поганого??? просто паскудство. як з таким можна жити? мені совість не дозволяє вилазити на голову
  • 0

#116 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.11.2008 – 16:33

Перегляд допису4esterfielter (25.11.2008 16:01) писав:

ааааааааа. попалася) тут тобі й... ))) треба мати повагу до людей. і хоча б любов ( якщо на кохання не спромоглася). а якщо він з тобою зустрічається і зізнається в коханні, що тут поганого??? просто паскудство. як з таким можна жити? мені совість не дозволяє вилазити на голову
Фііііі...Я одразу попереджаю щоб на кохання від мене не сподівалися бо в мене розум іншим зайнятий. Я не обманюю і поважаю кожного хто насмілиться до мене звернутися,бо в реалі то ледве не подвиг.Я ж і по яйцям дати можу і загрузитим людину такими словаи,що йому прикладна математика дріб"зком здасться. Що поганого? Я не знаю.Я не знаю як реагувати,коли людина дивиться на тебе як на найдорогоцінніше і найпрекрасніше створіння, та ще й каже при цьому "Я тебе кохаю".а мені що? В в сторону дивитися чи куди? Я ж НЕ люблю!!! І дурити людину теж не можу і не буду.
  • 0

#117 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 16:38

Перегляд дописуSensssorika (25.11.2008 16:33) писав:

Фііііі...Я одразу попереджаю щоб на кохання від мене не сподівалися бо в мене розум іншим зайнятий. Я не обманюю і поважаю кожного хто насмілиться до мене звернутися,бо в реалі то ледве не подвиг.Я ж і по яйцям дати можу і загрузитим людину такими словаи,що йому прикладна математика дріб"зком здасться. Що поганого? Я не знаю.Я не знаю як реагувати,коли людина дивиться на тебе як на найдорогоцінніше і найпрекрасніше створіння, та ще й каже при цьому "Я тебе кохаю".а мені що? В в сторону дивитися чи куди? Я ж НЕ люблю!!! І дурити людину теж не можу і не буду.
чим же в тебе розум зайнятий??

п.с. чи вмієш ти любити??
  • 0

#118 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.11.2008 – 16:58

Перегляд допису4esterfielter (25.11.2008 16:38) писав:

чим же в тебе розум зайнятий??

п.с. чи вмієш ти любити??
ІНШОЮ людиною. Я дарила їй себе всю. Все було ідеально.Але вона померла. Вона жива,але в моїх очах померла.ТА я ДОСІ її люблю. нічого зробити не моджу.Я ваще не "влюбчіва" , до того жя скорпіон,по натурі однолюб і дуже вірна,тому якшо раз закохалась,то наступний може років у 30 буде.Якшо буде.
  • 0

#119 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 17:15

тоді заздалегідь попереджай, що любови не буде і бути не може))) тоді хтозхна, чи в тебе у 30 хтось буде. а я овен. да, і однолюб. і та сама фігня. але ж людей не мучу))
  • 0

#120 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.11.2008 – 17:24

Перегляд допису4esterfielter (25.11.2008 17:15) писав:

тоді заздалегідь попереджай, що любови не буде і бути не може))) тоді хтозхна, чи в тебе у 30 хтось буде. а я овен. да, і однолюб. і та сама фігня. але ж людей не мучу))
А я і попереджаю. То того ж я розумію почуття людини навіть якшо вона про це мовчить.Блін,ну нехай,краще мовчить.Бо то страшно слухати.
пс. у Рівному зустрічала свої 18 років. у воєнкоматі))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних