Перейти до вмісту

Заборона скрябінського "Мумітроля"

Повідомлень в темі: 33

#21 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.09.2008 – 18:35

Це тіки мені здається шо вся "пісня" - це чергова імпровізація на тему "якшо ти розібєш мені серце - я розібю тобі ###ло"?
Шлак, ніякого креативу ;)
  • 0

#22 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мукачево

Відправлено 19.09.2008 – 18:50

Якшо рада телебаченні і радіомовлення (а здається саме вони заброронили цю пісню) не розумію стьобу і приколів, то їхня справа. Краще б зайнялися чимось кориснішим. Ше більше пропіарили цю пісню. Як Кузьма казав на концерті в моєму рідному Мукачеві, тепер не переспівуйте цю пісню і нікому про неї не розказуйте, бо вона заборонена;)

Взагалі проти цензури у любому вигляді, хіба шо у крайніх випадках.
  • 0

#23 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 21.09.2008 – 03:06

Та справді, влаштували тупій пісні такий піар, про який і мріяти годі... :) Нинішня творчість Кузьми бліда, прісна й нікакуща, візьміть для порівняння "Тостер" чи навіть вищезгадану "Спатанку" - відчуйте різницю, де справжній стьоб і гон, а де китайська підробка. А якщо забороняти пісню за аморальність, то насамперед "Полинове поле" - "Вона танцює на могилі"! Це ж пропаганда святотатства й сатанізму, ви лишень на саму назву погляньте! Де хор обурених голосів з Нацради?! Ах, ну да, чиновники про існування "Полинового поля" ще не здогадуються, вони ж нічого, крім Кузьми й Поплавського, попросту не чули.
  • 0

#24 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 21.09.2008 – 11:30

хм.., здивований такими вибриками комісії моралі, краще б навели лад у росмовній попсі та тюрячці. Щодо пісні та кліпу, то крім стьобу у них присутні повчальна мораль :) Після перегляду кліпа по М1 мені навіть захотілось скачати його для повторного перегляду, що я і зробив
  • 0

#25 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 21.09.2008 – 12:02

Цитата

Це ж пропаганда святотатства й сатанізму, ви лишень на саму назву погляньте!
Розсмішив :) . Атеїсте, прочитай свій нік. А так справді, є набагато гірші пісні які треба було б заборонити.
  • 0

#26 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 22.09.2008 – 03:07

Перегляд дописуFT232BM (21.09.2008 13:02) писав:

Розсмішив :prapor3: . Атеїсте, прочитай свій нік.
"Так я ж не для себе - мені за державу прикро!" Різна дурня роками на слуху, а вартісним речам здебільшого - жодної уваги. От часом і доводиться цілком пристойним речам надавати скандального забарвлення, щоб їх хоч у такий спосіб помічали. О, до речі. Колись у Полтаві на місцевому радіо була передача, де можна було замовити пісню улюбленого виконавця, але тільки за умови, що по телефону назвеш ведучому хоч якусь причину, чому цей виконавець вартий уваги. Так от, я тоді дзвонив і замовляв саме "Скрябіна" (довгий час це був мій улюблений гурт), а щоб уламати ведучого, довелося підігрувати йому й розповідати про випадки вживання Кузьмою ненормативної лексики. Іронія долі.
  • 0

#27 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 30.09.2008 – 18:29

Перегляд дописуfreemaster (19.09.2008 04:03) писав:

Що думаєте про пісню і заборону публічного її транслювання?
пофіг, якщо хтось хоче її послухати, то і з заборонами це зробить, а заборона лише додала популярності пісні! :angry12:
  • 0

#28 Чемний :)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:Lviff-city

Відправлено 30.09.2008 – 23:33

пісня, як на мене, непогана.
можливо і для ефіру трішки грубовата, але випускати на дисках з обмеженням по віку, я думаю, було б зовсім непогано
  • 0

#29 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 01.10.2008 – 00:33

Перегляд дописуЧемний :) (30.09.2008 23:33) писав:

пісня, як на мене, непогана.
можливо і для ефіру трішки грубовата, але випускати на дисках з обмеженням по віку, я думаю, було б зовсім непогано
Кузьма напевно створив цю пісню, наперед знаючи , що її заборонять. Таким чином приверне увагу до своєї особистості, зараз співакам тяжче, інтернет зкачування музики з мережі і т.п. Відомі виконавці так й живуть - то десь обматюкають когось, потім в "жовтій " пресі "засвітяться", то папарацці на пляжі знімуть цицьки відомої співачки, ніби випадково. Головне привернути увагу.
А так- пісня може бути, але публіка не та. Ще хтось сприйме її буквально, тупих всюди вистачає. Та й жінкам точно не до вподоби, моторошно стає. А в кого дійсно така ситуація - як сприйме такий текст?
  • 0

#30 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Київ, на підніжжі Старокиївської гори

Відправлено 01.10.2008 – 22:36

Складається враження, що у нього не все гарно з особистим життям
  • 0

#31 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 29.10.2009 – 23:40

"Мумітроль" досить нормальна пісня =) Не розумію і за що її забанили =))
А "Іспанія" то дійсно жжесть ((((((=
  • 0

#32 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 30.10.2009 – 20:37

так, "Іспанія" - дійсно жесть.
якась коза стерла мій допис.
але "Іспанія" - дійсно жесть.
а замість "Мумітроля" мали б заборонити якісь там дівчачі гурти та їх "творчість", як наприклад ІксЕс (невідомі дупи?) або НікітА.
щоб вони не мали змоги вертіти дупами з телеекранів.
  • 0

#33 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 30.10.2009 – 21:00

Перегляд дописуNomad (19.09.2008 18:35) писав:

Це тіки мені здається шо вся "пісня" - це чергова імпровізація на тему "якшо ти розібєш мені серце - я розібю тобі ###ло"?
Шлак, ніякого креативу :rolleyes:

Відверто, ця пісня більше розчарувала , аніж здивувала.Чому, саме через те що не являюсь прихильником творчості цього популярного виконавця в міру різних причин, сам текст, це своєрідний глум над рідною мовою, і розумний піар- хід в світлі зменшення його популярності ( Але це тільки моя субєктивна думка і ні кому не намагаюсь її нав*язати)
  • 0

#34 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 30.10.2009 – 23:37

Перегляд дописуWTF? (30.10.2009 14:37) писав:

так, "Іспанія" - дійсно жесть.
якась коза стерла мій допис.
але "Іспанія" - дійсно жесть.
а замість "Мумітроля" мали б заборонити якісь там дівчачі гурти та їх "творчість", як наприклад ІксЕс (невідомі дупи?) або НікітА.
щоб вони не мали змоги вертіти дупами з телеекранів.
точно, в москальско-кацапських групах набагато більше аморальності можна помітити... порівнюючи "Мумітроль" тут як дитячп казочка...
я маю на увазі російськомовні кліпи жанру поп-реп-хіп-хоп... :rolleyes: думаю ви мене зрозуміли =)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua