Перейти до вмісту

навіщо машина у великому місті?

Повідомлень в темі: 67

#21 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 680 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 18.09.2008 – 17:47

Перегляд дописуBobua (18.09.2008 15:27) писав:

Цікаво, як нині з цим у США? Були ж неабиякі проблеми якщо вірити фільмам і книжкам (див напр., оповідання У. Ірлса «транспортна проблема»)
людина, яка приїхала з Канади, казала, що проблема у виборі місця для офісу. У нас чим ближче до центру, тим крутіше; відповідно, вранці всі пруться в центр, ввечері ломляться назад. А там в центрі міст лише деякі держустанови і найстаріші офіси, а все інше так, рівномірно розподіляється
  • 0

#22 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень

Відправлено 18.09.2008 – 23:06

думаю, за даної ситуації машина дійсно не потрібна, от велосипед, набагато більш пристосованіший до таких пробок, маневрений, простий в керуванні
хоча, якщо бігати швидко, то можна незважати на будьякі альтернативні засоби руху

якось я за 10 хвилин дістався від рожевої пантери до перехрестя кіровоградської і червоноармійської на роликах, непогана альтернатива, але, для цього виду транспорту наші дороги зовсям не проистосовані, взяти хочаб бруківку, яка де не де покриває дороги Києва...

а щодо іноземців
не скажу що інформація точна і правдива, але, нам на одному з семінарів розповідав викладач, що проблему пробок намагались розв"язати, запросили німецьких спеціалістів для того щоб спроектувати нормальні розводки, а спеціалісти проаналізували рух транспорту, і сказали, що 70% рухається не за правилами...
так що тут нічого не зробиш
  • 0

#23 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 18.09.2008 – 23:16

я без авто ніяк - метро мене вбиває своїми сидіннями, тролейбуси - "ароматами", маршрутні таксі розмірами. Одні поїздка громадським транспортом - і настрій нікудишній. А відстані у місті немаленькі, тому на ГТ нервів не вистачає)
  • 0

#24 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 19.09.2008 – 02:00

Перегляд дописуkitty-bon (19.09.2008 00:16) писав:

я без авто ніяк - метро мене вбиває своїми сидіннями, тролейбуси - "ароматами", маршрутні таксі розмірами. Одні поїздка громадським транспортом - і настрій нікудишній. А відстані у місті немаленькі, тому на ГТ нервів не вистачає)
гиги, місто-гусінь

Зображення

може купиш гелікоптера? ;)
  • 0

#25 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 19.09.2008 – 06:28

Я, наприклад, хожу на своїх двох. Хоча машина -- це круто. Мені розказували історію, як 20 студентів з общаги їздили на пари на старому запорожці, причому від общаги до корпуса метрів так 100 не більше.
  • 0

#26 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.09.2008 – 07:45

Перегляд дописуNechupara (16.09.2008 22:56) писав:

навіщо машиною їздити по Києву?
невже так круто стояти у заторах по 4-5 годин?

Як сказав один мій знайомий автовласник - в заторах однаково стояти, чи на власній машині, чи в громадському автобусі, тому я краще буду стояти в ній з магнітолою, кондиціонером та в м"якому кріслі, а не стовбичити на одній нозі, затисненим з усіх боків смердючими п"яними рагулями, істеричними бабцями та тінейджерками з попсою в навушниках, які цілу дорогу обговорюють з подружкою нові моделі прокладок.
  • 0

#27 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 19.09.2008 – 11:37

порівняння:
Британія
і Україна

Перегляд дописуlorelei (18.09.2008 15:43) писав:

Знаю, що ,наприклад, в великих європейських містах, де машин набагато більше, проблем з пробками немає. Не знаю яким способом вони це вирішили, але точно не запровадженням податку на авто :ggggg:. Тому, нашим "верховним мужам" треба перейняти їхній досвід, але думаю найближчим часом цього марно сподіватись... ;)
вибачте, звідки такі дані :)

ось слова [1до1] українця з Лондону:

Цитата

ЛЕВ
повідомлення: 1076
з нами від: 12/ 10/ 2003
локація: London, UK
Український Клуб

03/07/2008 12:43:39 #153119 №15
До: Teren - #153118

Взагалі у виборі машини завжди є дві часто протилежні речі - справжня практична потреба і бажання добре(пристижно) виглядати у очах оточуючих.

При виборі машини якраз між тими двома вогнями я і розривався - міг собі дозволити взяти щось нове на кшталт Вольксваген Фокс чи Поло або скажімо Пежо 107 - супер мініатюрні машини, бензин не пють а сьорбають, здається взагалі не оподатковуються за новими правилами, але після розмов з кількома знайомими і заявами що такі машини є "бабські" все ж вибір впав на вживану (5 років) Ауді А4 (2.0 ФСІ бензин, електро крісла, вікна, зеркала, вбудовані GPS, 8Гб мп3, ДВД плеєр) машина як на мене не особливо футуристичної форми але сучасна - крім того класичність форми її так і не поміняли починаючи від 2001 року (за винятком мінімальної зміни форми фар) ну тобто жалітися нема на що - машина супер.

А тепер до практичного - на роботу на ній їздити взагалі не випадає вїзд у місто 8 Фунтів в день, паркування мабуть буде щонайменше 20 в день і це притому що це буде щонайменше у 3 рази довше ніж їхати потягом тобто було би абсурдом.
Поїздки у супермаркет - раз в тиждень, ну можна якось і обійтись, в принципі "консервна бляшанка" підійшла би не менше, як вже казав принаймі легше паркуватися було б.
Поїздки за місто раз в 2 місяці - гм... а не легше за 50ть фунтів взяти на день авто на прокат?
Одним словом починаю сумніватися в доцільності наявності цього звіра у мому гаражі... (податок 220 в рік, страховка 1000 в рік, техогляд 50 в рік, сервіс 200-300 в рік) тобто 1500 фунтів на утримання щоб їздити в супермаркет? (не рахуючи бензину)
http://ukrcenter.com/forum/message.asp?mes...3012&page=2 [Автофорум]

Тобто, як бачимо, прагнення купити трактороподібну машину й отруювати нею життя всіх оточуючих, в цивілізованих країнах знищують в зародку.

Мені не зовсім зрозуміло... чому у нас ще все так погано? Чи може дійсно, всі, навіть найвищі держпосадовці — вчорашні колгоспники й тужать за тракторами? Бо інакше, чому олігархи не куплять собі закон, який би полегшив хоч би і їх власне пересування містом? Чи може вони настільки слабкі, що не переважать масу автовласників [тих, що настільки бідні, що не можуть дозволити собі окрему міську машину]? То чому ж тоді кажуть, що у нас слабкий середній клас?
:o

Повідомлення відредагував Bobua: 19.09.2008 – 11:38

• 0

#28 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 19.09.2008 – 12:56

Перегляд допису_saljama_ (16.09.2008 23:22) писав:

метро рулить

ніфіга
велосипед руллз ;)

Повідомлення відредагував lamourattack: 19.09.2008 – 12:58

• 0

#29 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 19.09.2008 – 13:03

Проблема вирішується сама собою. Хто хоче витрачати дві години на дорогу додому, той їздить на машині.
Більшості водіїв машина не потрібна, це понти.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 19.09.2008 – 13:04

• 0

#30 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • 566 повідомлень
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 19.09.2008 – 14:04

можливо така відповідь вже звучала, але це дуже актуально, принаймі для Львова)

думаю для того щоб стояти у корках=)
  • 0

#31 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 19.09.2008 – 14:16

Перегляд дописуSergiy_K (19.09.2008 03:00) писав:

гиги, місто-гусінь

може купиш гелікоптера? ;)

А це ідея, але поки катають то буду кататись на машині)))
  • 0

#32 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 20.09.2008 – 14:47

Перегляд дописуNechupara (16.09.2008 22:56) писав:

невже так круто стояти у заторах по 4-5 годин?
відверто кажучи трабл не в тому шо машьін багато :)
фся трабла полягає в тому що багато ідіотів у цих машінках :)
  • 0

#33 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 20.09.2008 – 15:20

Перегляд дописуVepr (20.09.2008 15:47) писав:

фся трабла полягає в тому що багато ідіотів у цих машінках :)
нісагласін. якби їздили не по принципу 1ідіот-1машина, а хоча б 1машина-5ідіотів, то затори зникли б
  • 0

#34 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 20.09.2008 – 16:30

я обходжусь і без машини, але і в наявності її є свої плюси (наприклад не хвилюватись як потім добиратись додому коли вже ніякий громадський транспорт не ходить; зручно поїхати раз на тиждень скупитись і відривати собі руку сумками; є можливість подорожувати не залежно від Укрзалізниці).
щодо роботи, то чудово добираюсь на метро потім на маршрутці від кінцевої майже до кінцевої. зручно, бо їду в протилежну сторону від напрямку затору. от додому складніше стало останнім часом.
причиною заторів є кілька факторів:
1. тупість та нахабність десь так половини водіїв
2. погана структура доріг (наприклад наявність звужень, коли багато машинок мають якось протиснутись у тричі меншу доріжку)))
3. дивна властивість міської влади починати ремнтрні роботи у підходящий час...восени, коли всі повернулись з відпусток і місто перевантажене; або взимку, коли і так не весело ще й половину доріг перекриють на пару місяців — тоді ващє казка.
4. практично однаковий розклад роботи (з 9 до 18). тому з 7 до 9 та з 18 до 19 найважче. я починаю об 11 закінчую о 19 і чудово себе почуваю)

щодо велосипедів, мопедів і мотоциклів.
+ забуваєте що таке пробки, бо скрізь пролізе
- треба бути волого та морозостійким, не кожну дівчину на нього вмовиш сісти (особливо в спідниці і на підборах)
співробітник купив собі. десь пів року поїздив і забив. бо в дощ доводилось залишати вдома, бо кілька разів мало не вбився. взимку теж не поїздиш. коротше продав.

п.с. ще один мінус — треба кидати пити або знаходити водія))))
  • 0

#35 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.10.2008 – 23:39

Цю тему вже частково обговорили у розділі Політика та Економіка Підвищення цін на проїзд.... Зараз немає умов для проїзду будь-яким транспортом. Звісно в машині значно зручніше, хоч я вважаю, що потрібно центр міста (великим околом) зробити лиш для ГТ і велосипедів з мопедами, а автівки залишати у підземних та наземних паркінгах європейського типу. І зробити швидкісний кільцьовий автобан навколо міста з численими з*їздами.
  • 0

#36 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 28.10.2008 – 23:49

Перегляд допису-=VJ=- (19.09.2008 07:45) писав:

Як сказав один мій знайомий автовласник - в заторах однаково стояти, чи на власній машині, чи в громадському автобусі, тому я краще буду стояти в ній з магнітолою, кондиціонером та в м"якому кріслі, а не стовбичити на одній нозі, затисненим з усіх боків смердючими п"яними рагулями, істеричними бабцями та тінейджерками з попсою в навушниках, які цілу дорогу обговорюють з подружкою нові моделі прокладок.
Я звісно хз як воно так вийшло, але +1.=)
  • 0

#37 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 29.10.2008 – 09:47

У мене вдома є машина, але я в ній їду дуже рідко - у мене з татом не співпадає розпорядок дня. Тому все життя їду на тролейбусах та пижиках. Може з одного боку не зручно, бо багато народу, холодно і не завжди зручно, але з другого боку - і дешевше, і я можу зустріти знайомих в транспорті, і деколи такі казуси побачити.:)От, наприклад, раз бачила, як старий дід спав на сходах у тролейбусі...:ggggg:
  • 0

#38 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 29.10.2008 – 11:28

Цитата

навіщо машина у великому місті?
мабуть для великого міста.
  • 0

#39 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень

Відправлено 29.10.2008 – 12:52

Ні, не так. "Навіщо машина у малому місті?" - от уже краще... у великих містах, все ж таки, зручніше мати власний транспорт. Хоча я є прихильником вєліків, як засобу пересування, але у великих містах, наприклад, я живу в Києві, якось запаристо буває їхати на велу через все місто.. Моя думка така - машина у великому і затористому місті - то комфорт і зручність.
  • 0

#40 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 29.10.2008 – 13:01

Як це "навіщо машина у великому місті?"............. А з чого будуть жити києвські евакуаторщики і ДАІшники ви подумали??? То ж скільки родин без хліба лишаться - ай-яй-яй.........страшно й подумати.......
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних