Перейти до вмісту

Дитсадок: плюси та мінуси

Повідомлень в темі: 82

Опитування: Дитсадок: плюси та мінуси (56 користувачів проголосувало)

Я за:

1. дитсадок (40 голосів [71.43%])

Процент голосів: 71.43%

2. дошкільне виховання вдома (16 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Садиковод

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 10.02.2011 – 23:50

Перегляд допису_saljama_ (16.09.2008 08:45) писав:

Все більшу к-сть діток батьки не відводять до дитячих садків, а займаються їхнім дошкільним вихованням вдома. Що краще, адже є дві сторони в медалі. Зодного боку, вдома дитина приглянута, але відсутній такий важливий елемент дитсадка, як колектив та посійне спілкування з однолітками. З іншого - далеко не завжди умови дитсадків є задовільними, до чого додається стрес малого(-ї). Отже, дитсадок: плюси та мінуси.

На сьогодні вважаю, що погляди батьків дещо інші - малюки мають ходити до садочків. Яскравим прикладом є теперішня нестача місць у дитячих садках Києва та інших великих міст України. Крім того, відвідування дитиною садочку це і соціалізація, і виховання, і підготовка дошколи, і нарешті вивільнення для матері додаткових хвилинок як на себе, так і на професіне зростання. Крім цього отримується безцінний досвід спілкування з однолітками і набуття лідерських якостів. Доречі на тому ж сайті про дошкільні навчальні заклади Києва та України http://sadik.in.ua можна прочитати багато відгуків батьків про дитячі садки (вцілому вони задоволені) й написати власні думки про дитсадки, які Ви відвідували.

Повідомлення відредагував Садиковод: 10.02.2011 – 23:53

• 0

#62 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2011 – 00:12

Перегляд дописуСадиковод (10.02.2011 23:50) писав:

Яскравим прикладом є теперішня нестача місць у дитячих садках Києва та інших великих міст України.
Так, дуже яскравий приклад - із навколишніх 5 садочків працює один, решта знищені /ні, не зачинені - будівель навіть нема/. Центр Києва, так.
  • 0

#63 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олександрія

Відправлено 11.02.2011 – 01:26

Перегляд дописуTwinkle (20.02.2009 20:10) писав:

Але також досі згадую й інше: не могла вдень спати, але не бушувала, коли виховательки виходили з кімнати, а вони підглядали за нами через верхні вікна, і одного разу, коли побачили, що я просто лежу з розплющеними очима, одна з них ввірвалася в кімнату, почала витягати мене з ліжка з криками: "Я тебе в яслі відведу! Там тебе навчать спати вдень!!" (а я тоді в старшій групі була). Від таких неврівноважених ніхто не застрахований...
Хм... У мене була подібна ситуація. Вихователька мене просто ненавиділа, тож одного разу коли під час тихої години хтось не спав, а монотонно стукав - вона теж увірвалася в кімнату, вхопила мене за руку й витягла з ліжка. Думаю не варто уточнювати, що я в той момент спала. Мало того що мене покарали нізащо, так отим тіпанням вона мені вивихнула руку. Татусик потім до ночі зі мною їздив усим містом вишукував відповідного лікаря. Але інша вихователька що працювала з нашою групою - була просто ангелом! Її всі обожнювали, завжди слухали і я не пам'ятаю жодного випадку, щоби вона на когось нагримала.
Малюків віддамо в садок, але з причини "нема кому доглянути" ; працювати необхідно. Впевнена, що дошкільну освіту матимуть значно кращу домашню. Це вже я суджу по собі - у три роки вже читала (рахувати навчилася раніше), а у садку тіко букви почали вчити у 5. Не думаю, що ситуація Кені (і не тільки B) ) сильно стане різнитися від моєї : вже зараз непогано рахує і починаємо вчити букви, дітки знайомі ж у 4 роки у садочку лише рахують.
В ідеалі хотіла би 50 на 50 - і щоби з батьками проводили час, і у садочку бували.
  • 0

#64 Кум

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 11.02.2011 – 10:13

Моя особиста думка що дитина повинна ходити в дитячий садок .
Вчити дитину читати та інше можна додатково займаючись вдома після садочку.
  • 0

#65 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.02.2011 – 17:45

Дитсадок потрібен хоча б для того щоб дитина перехворіла всякими дитячими болячками, і навчилась спільну мову з іншими знаходити, бо як вдома її тримати, то потім з дому на вулицю погуляти не виженеш.
Інша справа (суджу по своєму районі і коліжанках які мають діток), що при вступі в садочок треба записатися в чергу років за 2 наперед, ще й дати на лапу комусь із начальства, бо інакше скажуть що нема місця.
  • 0

#66 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.02.2011 – 23:55

Перегляд дописуHalka (11.02.2011 17:45) писав:

Інша справа (суджу по своєму районі і коліжанках які мають діток), що при вступі в садочок треба записатися в чергу років за 2 наперед, ще й дати на лапу комусь із начальства, бо інакше скажуть що нема місця.
Районне управління освіти вам у допомогу.
  • 0

#67 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 12.02.2011 – 00:07

Перегляд дописуHalka (11.02.2011 18:45) писав:

Дитсадок потрібен хоча б для того щоб дитина перехворіла всякими дитячими болячками, і навчилась спільну мову з іншими знаходити, бо як вдома її тримати, то потім з дому на вулицю погуляти не виженеш.
про болячки- це да
я от в дитинстві в садок не ходила, була відлюдьком, і не мала щастя вітрянкою хворіти
отепер сидю і ждю, коли син із садка принесе
але спільну мову дитині й із садочковим досвідом з оточенням можна не знайти.То ж зрозуміло.
У нас хабарів нема. Є черга, щоправда. Оно доньці 5 місяців, то вже записали.
  • 0

#68 Gulia

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 14.02.2011 – 16:18

Я за садок. Сину подобається, він став більш самостійний, багато чому навчився, але мінус - часто хворіємо.
  • 0

#69 Білобока

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 17.02.2011 – 17:35

Дитячий садочок цеп люс! Спілкування, заняття різні, адаптація здоровя, школу дуже погано пропускати.
Я тільки за садочок!
  • 0

#70 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 10.06.2011 – 15:37

Соціалізуватися і перехворіти всіма дитячими болячками можна і на дитячому майданчику, або у яких-небудь гуртках (музика, танці, різноманітні школи раннього розвитку по декілька годин на день). Головне не лінуватися і займатися із дитиною. Якщо дитина не ходить до садочку, це не значить, що вона сидить в чотирьох стінах.)
  • 0

#71 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 10.06.2011 – 22:45

не відправляйте діитей в садок то тюрьма
  • 0

#72 Жіган-лімон

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 10:53

трудноє дєтство. ось що вплинуло на тебе :rolleyes:
  • 0

#73 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 10:56

Перегляд дописуЖіган-лімон (11.06.2011 11:53) писав:

трудноє дєтство. ось що вплинуло на тебе :rolleyes:
а на тебе вплину 40 сантиметровий член твого коханця?
  • 0

#74 Жіган-лімон

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 11:00

Перегляд дописуDartVlad (11.06.2011 11:56) писав:

а на тебе вплину 40 сантиметровий член твого коханця?
у тебе сексуальні проблеми?
  • 0

#75 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 11:05

Перегляд дописуЖіган-лімон (11.06.2011 12:00) писав:

у тебе сексуальні проблеми?
ні, а от тебе видно той негр доконав
  • 0

#76 Жіган-лімон

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 11:08

Перегляд дописуDartVlad (11.06.2011 12:05) писав:

ні, а от тебе видно той негр доконав
ти не стісняйся, розказуй. той негр тебе вислухає :rolleyes:
  • 0

#77 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 11.06.2011 – 11:16

Перегляд дописуHalka (11.02.2011 17:45) писав:

тю, я була дитина "квартирного" виховання, але на вулицю мене не те що погуляти не виганяли - з трудом потім додому заганяли.
  • 0

#78 Great

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:Найкраще в Україні

Відправлено 05.07.2012 – 10:45

Дитсадок дає дуже багато того,що вдома ніяк не навчиш, або потратиш багато сил і нервів. Суджу по своїй дитині - за 3тиж.(з перервами) в садочку, дитина стала дисциплінованішою, почала смостійно вдягатися-роздягатися, ходити в туалет, навчилася гратися з дітками і не воювати за іграшки, спати "по регламенту" і багато іншого. Звичайно є і мінуси, але все ідеально не може бути.
  • 0

#79 TaVa

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 06.03.2013 – 17:29

Я за дитячий садок!!! Для дитини корисніше.
Мій син з першого дня полюбив садочок. Їв, як казали вихователі "за себе й за сусіда". За півтора року, що він ходить у садок, плакав за мамою/татом лише двічі.
Я мала можливість залишити його в дома, не водити в садок - вагітність другою дитиною, декрет. Я майже постійно вдома. Але на сімейній нараді ми винесли правильне рішення, що цілком співпадало з думкою сина.
От сьогодні було у них свято - вітали дівчаток, вихователів та мам з 8 березня. Танцювали,співали,гралися. Хіба вдома такий заряд енергії та емоцій можливий?
  • 0

#80 Невгамовна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 06.03.2013 – 17:47

проголосувала за садочок, хоча теперішні побори і благодійні внески - вражають масштабами, особливо коли щомісяця батьки мають принести по банці Доместосу і все решту..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних