Перейти до вмісту

Дитсадок: плюси та мінуси

Повідомлень в темі: 82

Опитування: Дитсадок: плюси та мінуси (56 користувачів проголосувало)

Я за:

1. дитсадок (40 голосів [71.43%])

Процент голосів: 71.43%

2. дошкільне виховання вдома (16 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рогатин

Відправлено 06.10.2008 – 14:08

Особисто я садок не любив (особливо тиху годину). Але незважаючи на це вважаю, що дитина повинна виховуватись у своєму колі. Окрім того в дитсадку дітей навчають того, що їм дуже згодиться у школі. Тож загалом-це позитив.
  • 0

#42 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 06.10.2008 – 14:22

Перегляд допису-=VJ=- (6.10.2008 14:57) писав:

Не треба плутати сільські і міські та райцентрівські заклади освіти. Перші два якраз зазвичай дуже непогані.
Та я й не плутаю................... ви самі спочатку про "стАлічні" зазначили, от і уточнив. А різниці між сільськими, міськими та райцентрівськими я особливої не роблю.................. тут все як і всюди (і в школах і в установах і на підприємствах) - де є гарний господар в якого душа за свою справу болить, том і порядок буде, хоч в селі, хоч в місті. Яскраві приклади можу особисто привести - шкільні та дошкільні заклади залізничних вузлів (переважно райцентрів). Там де не "тюхтій" закладом керує - стукають до керівників підприємств галузі та й просто підприємців.............. і з миру по нитці знаходять можливість підтримувати їх у належному стані. Особисто не раз виписував і завозив по проханню "своїх" (тобто моїх дітей) садків то пісок для пісочниць, то дерево, то швелера................ Головне не байдужим бути до своєї роботи.
  • 0

#43 Квіточка@

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м.Новоград-Волинський

Відправлено 28.11.2008 – 09:41

Я вважаю, що дитячий садочок для дитини це досвід спілкування із своїми однолітками. :happy1
  • 0

#44 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 12:51

Перегляд допису_saljama_ (16.09.2008 08:45) писав:

Все більшу к-сть діток батьки не відводять до дитячих садків, а займаються їхнім дошкільним вихованням вдома. Що краще, адже є дві сторони в медалі. Зодного боку, вдома дитина приглянута, але відсутній такий важливий елемент дитсадка, як колектив та посійне спілкування з однолітками. З іншого - далеко не завжди умови дитсадків є задовільними, до чого додається стрес малого(-ї). Отже, дитсадок: плюси та мінуси.

Дитину однозначно потрібно відправляти в дитячий садок. Але відправляти чи ні, вирішувати повинні батьки вже.
Моя думка: дитина повинна з малих років починати спілкуватись з іншіми собі подібними. Адже в дома в цієї дитини спілкування буде обмеженне, тобто батьків, родичі... вона ризикує стати замкнутою дитиною серед своїх одногодках. Може дитина буде нормально спілкуватись в середені сім"ї але за її межами... думаю ви мене зрозуміли.
  • 0

#45 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 20.12.2008 – 12:59

Власне у нас вибору не було- працюємо обоє, отож тільки дитсадок. Ніяких негативних моментів в тому, що дитина там не бачу: росте в колективі і це головне, вчиться співіснувати з людьми змаленьку.

Повідомлення відредагував yushchenko: 20.12.2008 – 13:01

• 0

#46 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.12.2008 – 15:34

В мене приватний будинок,на вулиці було поооовно дітей, щоб з ними спілкуватися. В дит.садок не ходила. Дошкільне виховання в мене більш,ніж прекрасне: з чотирьох років вмію писати,рахувати і читати декількома мовами(українська,англійська та російська). Плюсів в осередках малої тупості не бачу. Дивилася нещодавно передачу "Тільки правда",так там у якості добровільної жертви була працівниця дитсадочку. так вона зізналася,що дітей у них годують простроченими продуктами, що для того,щоб вони спали у тиху годину їм додають снодійне....На фіга мені дитину калічити тим садочком?!
  • 0

#47 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 20.12.2008 – 15:38

Перегляд дописуSensssorika (20.12.2008 15:34) писав:

так вона зізналася,що дітей у них годують простроченими продуктами, що для того,щоб вони спали у тиху годину їм додають снодійне....На фіга мені дитину калічити тим садочком?!
Так це ж не дитсадочок, а психушка якась. Може знайти інший?
  • 0

#48 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.12.2008 – 16:01

Перегляд дописуyushchenko (20.12.2008 15:38) писав:

Так це ж не дитсадочок, а психушка якась. Може знайти інший?
То елітний дитсадок був. Ти що думаєш,що вони між собою дуже відрізняються? Якшо "нянєчки" якісь дівулі років на 5,ну,масимум 10 старші за мене...я б таким взагалі дітей не довіряла.
  • 0

#49 Буковинка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 22.12.2008 – 22:44

Не мала досвіду перебування в дитсадку (на жаль, чи на щастя). Проте браку в спілкуванні не відчувалося. Своїм вихованням завдячую насамперед бабусі. І претензій до того процесу не маю ніяких. А дитсадком мене у дитинстві лякали. Справді. За якісь провини обіцяли віддати до дитсадка. Я плакала й каялася (мої дитячі спостереження за тим, що відбувалося за огорожею, нічого доброго не віщували).
  • 0

#50 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 22.12.2008 – 22:55

Ахах, а в мене є.
Пробув 1 рік перед школою.
Товста вхователька, яка всіх ставила в куток і на гречку під час тихої години, але я був хитрим, і вдавав шо сплю :ggggg:
А також було величезне бажання скоріше потрапити додому і дивитися мультки :ggggg:
О, так, і намагання писати рівні палички у якихось прерозумних зошитах.
Нічо воно мені корисного не дало.
Добре, що хоч батьки читати-писати навчили:ggggg:
Дошкільне виховання набагато більше розвине дитину. Звичайно, вміле.
  • 1

#51 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.12.2008 – 23:14

В садок ходила з трьох років. В принципі базову підготовку до школи отримала саме там, до того ж досвід спілкування з іншими дітьми, також здобувся. А ще перша любов, і перша бійка за хлопця - ех, як давно це було...
  • 0

#52 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 05:28

В дитсадок я пішла після яслів, зараз навіть не пам*ятаю скільки тоді мала рочків. Спочатку не подобалось, навіть втікала пару раз, тільки от жаль, що 35 річна тьотя все таки має значно більшу вмілість до бігу ніж 4 річна дівчинка. :)
Проте як на мене дитсадок має більше плюсів наж мінусів, спілкування один з найбільших його плюсів.

Цитата

А ще перша любов, і перша бійка за хлопця - ех, як давно це було...
А я такого взагалі не пам*ятаю. Це вже скоріше почалося у школі. У дитсадку я взагалі хлопців боялася. :angry2:

Повідомлення відредагував Яскрава: 23.12.2008 – 05:28

• 0

#53 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 20.02.2009 – 17:18

Я виховувалась вдома тому що в мене 2 бабусі-вчительки молодших класів,в школу йшла на рівень вище за своїх однолітків. Не так часто простуджувалась,не так часто підхоплювала якісь інфекції,харчування відмінне і увага відповідно) Може правда я зараз така закомплексована саме через те що мені не дали в дитинстві почати розуміти світ і спілкуватись,тоді як мої однолітки вже розуміли що треба стояти за себе)
  • 0

#54 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 20.02.2009 – 17:56

Я відвідувала дитячий садок в дитинстві протягом певного періоду. З однієї сторони це добре, оскільки дитина з молодшого віку спілкується з однолітками, вчиться дружити, постояти за себе при потребі. Деякі діти, які не ходили в садочок з перших днів школи просто "губляться" в новому колективі. Вони бояться. Коли я це ще переросла ще в дитячому садочку. Мінусами є часті простудні захворювання, недостатнє і не дуже якісне харчування, відсутність достатньої уваги.
  • 0

#55 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 20.02.2009 – 18:01

дитсадок то добре, є звичайно купа мінусів, ніхто так не догляне дитину, як мама..але...дитина пристосовується до соціуму...

Правда я в садочок ходила тиждень мене приводили, я з криком маму відпускала, ставала в вікні і ревіла....і так поки мама не приходила ))).....мами на довго не хватило)))
  • 0

#56 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.02.2009 – 20:00

Ото й справді брєд. на фіга псувати дитині здоров"я виправдовуючись тим,що її треба привчати до соціуму. Можна подумати це єдине місце де вона може з дітьми спілкуватися.
  • 0

#57 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 20:10

Сама в садок ходила, звісно ж, батьки працювали, ніхто б так зі мною не панькався... Загалом враження нормальні, я дуже любила підвечірки - молоко з печивом :happytwo: Досі згадую))) Але також досі згадую й інше: не могла вдень спати, але не бушувала, коли виховательки виходили з кімнати, а вони підглядали за нами через верхні вікна, і одного разу, коли побачили, що я просто лежу з розплющеними очима, одна з них ввірвалася в кімнату, почала витягати мене з ліжка з криками: "Я тебе в яслі відведу! Там тебе навчать спати вдень!!" (а я тоді в старшій групі була). Від таких неврівноважених ніхто не застрахований...
  • 0

#58 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.02.2009 – 20:17

А чому так зразу категорично. що в садках псується здоров"я дітей... Садків багато, так як і вихователів, є з чого вибрати. А куди діти дитину, коли батьки працюють цілий день? Віддавати "на виховання" вулиці чи "дворовим" друзям?
В мене племінник ходить в садочок і дуже задоволений. Багато друзів. спілкування. дійсно, привчання до якихсь соціальних норм. Харчування теж нормальне. не скажу, що там домашня кухня. але дитина не скаржиться. що щось не смачне.. Врешті. сестра коли віддава малого в садок, цікавилась у інших батьків, діти яких уже туди ходили що і як, який рівень виховання. що собою представляє вихователь.... Жодного разу за 3 роки скарг з боку сестри небуло...
Особисто я з дитсадка винесла тільки хороший і позитивний досвід. Моє виховання в садку поєдналось з вихованням батьків і бабусі... До речі, навіть кілька хороших друзів у мене є ще з тих часів:happytwo:.. так що тільки позитив...
  • 0

#59 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 15:20

Перегляд дописуВакуОлька (20.02.2009 20:17) писав:

А чому так зразу категорично. що в садках псується здоров"я дітей... Садків багато, так як і вихователів, є з чого вибрати. А куди діти дитину, коли батьки працюють цілий день? Віддавати "на виховання" вулиці чи "дворовим" друзям?
В мене племінник ходить в садочок і дуже задоволений. Багато друзів. спілкування. дійсно, привчання до якихсь соціальних норм. Харчування теж нормальне. не скажу, що там домашня кухня. але дитина не скаржиться. що щось не смачне.. Врешті. сестра коли віддава малого в садок, цікавилась у інших батьків, діти яких уже туди ходили що і як, який рівень виховання. що собою представляє вихователь.... Жодного разу за 3 роки скарг з боку сестри небуло...
Особисто я з дитсадка винесла тільки хороший і позитивний досвід. Моє виховання в садку поєдналось з вихованням батьків і бабусі... До речі, навіть кілька хороших друзів у мене є ще з тих часів:unsure:.. так що тільки позитив...
Віддавати дитину в садочок чи ні - то справді дилема для батьків, бо біля кожного плюса свій мінус.Але часто на рішення батьків "йдемо у садок" впливають не оті плюси чи мінуси, а потреба нагляду за дитиною, бо більше нема кому.Особисто я б у такій ситуації наймала би няню, бо садки нашого містечка - жахливі.Але містечко маленьке, знайти кваліфіковану няню і не напоротися на неврівноважене стерво - важко, а родичів близько нема.Тому мій вибір садочок як місце, де передусім буде нагляд за дитиною, а вже потім спілкування з дітьми.Думаю, належну адаптацію до суспільства я зможу дати синові, частіше беручи його зі собою в гості, на прогулянку тощо.
  • 0

#60 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 15:45

у нас садочок гарний..
Віддав двох - не жалкую.. і дружина трохи відпочине, і діти не самі будуть..
Окреме вітання Тетяні миколаївні - напевне "остання з могікан" Вельми хороша вихователька..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних