Перейти до вмісту

Дитсадок: плюси та мінуси

Повідомлень в темі: 82

Опитування: Дитсадок: плюси та мінуси (56 користувачів проголосувало)

Я за:

1. дитсадок (40 голосів [71.43%])

Процент голосів: 71.43%

2. дошкільне виховання вдома (16 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 16.09.2008 – 12:21

Я теж за! В садочку діти дійсно розвиваються, у всіх напрямках: і в ігри грають, і віршики вивчають, і харчуються нормально, на прогулянки ходять, батьки не завжди це можуть дати, навіть якщо дуже хочуть. В мене подруга - кваліфікований вихователь і дуже любить дітей, в такі руки я б без вагань віддала свою дитину.
  • 0

#22 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 16.09.2008 – 12:32

Перегляд дописуbendera.UA (16.09.2008 13:21) писав:

Але на вулиці дитина буде лише гратися (як вже зазначала і пані Мурзілка), а в дитсадку вона здобуде досвід спільного навчання, роботи, взаємодопомоги у подоланні певних складнощів - вулиця того не завжди дати може.
От от!Тим паче!тому йа тільки за дитсад! :ggggg:

Вулиця,то вже крайній випадок

Повідомлення відредагував В мене новий нік =): 16.09.2008 – 12:32

• 0

#23 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 16.09.2008 – 13:29

Перегляд дописуlorelei (16.09.2008 13:21) писав:

харчуються нормально
ага, я там набув щиру ненависть до манки і масла на хлібі :ggggg:
  • 0

#24 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.09.2008 – 13:35

Перегляд дописуSergiy_K (16.09.2008 14:29) писав:

ага, я там набув щиру ненависть до манки і масла на хлібі :ggggg:
Аналогічно (я про манку):blink:
  • 0

#25 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 16.09.2008 – 13:55

Якщо у батьків є час і можливість і, саме головне, бажання займатись своєю дитиною, то ніякий садок їй впринципі не потрібен. Якщо є клепка в голові, то вони знають, як розвинути в своїй дитині якості, які їй надалі будуть потрібні. Просто треба займатись цим, а не просто :встав, поїв, надвір порпатись в болоті.
Хоча садок- це звичайно весело. Особисто я там вперше почула багато лайливих слів, освоїла прийоми самозахисту від поганих хлопців (коліном між ноги, як мені пояснила подруга), і зрозуміла, що молоко і все що з ним повязане- зло.
А взагалі, як на мене, непоганий варіант, щоб дитина час від часу і в садок ходила, і з батьками час проводила, якщо їх робочий графік це дозволяє
  • 0

#26 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.09.2008 – 22:02

Я б сказала, що найкраще виховання звісно ж вдома, якщо умови благополучні, а ще краще - з приватним вахівцем (гувернанткою)).
Але віддавати дитину в дитсадок теж треба, інакше вона не навчиться виживати у колективі собі подібних і в школі стане вигнанцем.
Якщо ж це буде приватна школа, приватний ліцей, гімназія і так далі, де кожен сам по собі і важливо тільки "хто твої батьки" - тоді інша справа.
Але після такого повного відокремлення від суспільного життя людина може вирости відлюдьком.
  • 0

#27 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Шполяндія

Відправлено 25.09.2008 – 18:30

З однієї сторони дит садок гарна річ, але з іншої хто знає які вихователі будуть...
  • 0

#28 ...

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень

Відправлено 05.10.2008 – 11:17

Я в дитсадок не ходив, а одразу пішов до школи в 6 років. Тепер навіть не знаю, чи добре це... З однієї сторони, виграв рік життя, а з іншої, до вступу в інститут, комунікабельність мені взагалі не була притаманна...
  • 0

#29 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.10.2008 – 11:31

Із того, що я бачив останнім часом серед знайомих, то найкращим є виховання вдома, із залучнням із 4 року життя до дошкільної підготовки в садочку.
  • 0

#30 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 05.10.2008 – 11:40

Перегляд дописуМурзілка (16.09.2008 11:18) писав:

А словосполучення "дитячий садочок" в дитинстві в мене викликав істерику, там треба було спати, їсти і гуляти по розпорядку!!! Не знаю як кому, а для мене це просто було нестерпно!!!

А це погано. Режим дисциплінує, особливо змалку. А зараз хіба ми не робимо усе по розпорядку? І інститут, на роботу, та куди б ми не йшли, яким би ділом ми не займались - правильний режим є першим ділом. І нічого поганого у дитсадівському розпорядку дня не бачу, навіть навпаки.

Перегляд дописуМурзілка (16.09.2008 11:18) писав:

Це по-перше, а по-друге, зараз виховательки на 90% МЕГЕРИ, які знущаються з діток, вони діток просто ненавидять!!! Я б не хотіла, щоб над моєю дитиною знущалась, якась психічно хвора.

Тааак, а це вже друга тема. Дуже знайома ситуація, дуже... Чому в деякі дитсадки приймають на роботу таких жінок, які, по-перше, не люблять дітей, по-друге, просто зганяють на них свою злість? Я в дитинстві з раннього віку ходила в дитсадок, ніколи не скаржилася, і вихователі були хороші, і кормили добре, і тепло було. Але десь коли мені було років так 4-5, був у моєму дитсадку ремонт пару місяців і, зрозуміло, батьки тимчасово перевели мене до іншого. А там я побачила дуже багато нового. Однаго разу під час денного сну я не могла заснути, у мене почався сильний кашель. І що видумаєте? Спочатку на мене гримали, що я заважаю іншим дітям спати, а замість того, щоб відвести до медсестри чи якимсь чином заспокоїти кашель, мене підняли з ліжка ще й наказали. Ось такі бувають мегери! І якщо мати на увазі, що в перший дитсадок я ходила з задоволенням, то в цей я йшла з криками і сльозами, чомусь навіть боялася вихователів, які били дітей.
Висновок: завжди потрібно вибирати кращій варіант, звертати увагу і на вихователів, і на те, які умови в дитсадку. Бо дитсадок це завжди плюс! І спілкування з однолітками ( в подальшому дитина матиме багато друзів, це допоможе їй адаптуватися у щкільному колективі, воно ж легше, коли навкруги скільки знайомих), розвиваючі ігри, танці, пісні, батьки ніколи не зможуть дати дитині того, чим займаються кваліфіковані вихователі, бо у батьків скільки проблем, часто немає часу для дитини, а там цим займаються професіонально.
  • 0

#31 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 05.10.2008 – 13:15

За садочок!! Я, як дитина, що змінила аж 3 садки( але це не через вихователів) дуже задоволена тим, що ходила в садок, а не сиділа вдома. Адже в садку я знайшла і багато друзів, і багато чому навчилась(я в садочку навчилась молитись...), та й батьки не були на той час такі багаті, щоб забезпечити мені няню чи щоб моя мама сиділа вдома.
  • 0

#32 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.10.2008 – 13:17

садік однозначно!!!! там і друзів перших знаходиш!! а ті шо дома з мамою і татом, або ше краще з бабою,сидять, виростають якимись відлюдьками!!! :)

Повідомлення відредагував kEDa: 05.10.2008 – 13:17

• 0

#33 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 05.10.2008 – 13:39

Перегляд дописуkEDa (5.10.2008 14:17) писав:

садік однозначно!!!! там і друзів перших знаходиш!! а ті шо дома з мамою і татом, або ше краще з бабою,сидять, виростають якимись відлюдьками!!! ;)

За відлюдьків ще й як згодна ;) З бабусями та дідусями теж іноді сидіти можна, але ж не кожного дня. Коли діти ідуть до першого класу, відразу видно, хто ходив у дитсадок, а хто дома сидів. А ті що з бабами сиділи, в більшості випадків такими й зостаються, мало з ким спілкуються, замкнуті якісь, неактивні, невпевнені в собі і погано почуваються в колективі, іноді їм навіть важко найти спільно мову з однокласниками :)
  • 0

#34 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 05.10.2008 – 14:58

Потрібна соціялізація, не можна тримати дитину вдома.
  • 0

#35 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 05.10.2008 – 15:46

Перегляд дописуNana (5.10.2008 14:39) писав:

За відлюдьків ще й як згодна ;) З бабусями та дідусями теж іноді сидіти можна, але ж не кожного дня. Коли діти ідуть до першого класу, відразу видно, хто ходив у дитсадок, а хто дома сидів. А ті що з бабами сиділи, в більшості випадків такими й зостаються, мало з ким спілкуються, замкнуті якісь, неактивні, невпевнені в собі і погано почуваються в колективі, іноді їм навіть важко найти спільно мову з однокласниками :)

Ага, власне мене бабуся і виховувала. Але в дитинстві була нормальною дитиною, мала багато друзів. Вже в старшому віці через певні обставини почала прагнути самотності і стала асоціальною. Розчарування якесь. Своїх дітей буду віддавати в дитсадок. Можливо вони виростуть більш відкритими з оточуючими.
  • 0

#36 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Київ, на підніжжі Старокиївської гори

Відправлено 06.10.2008 – 00:31

Що є дитсадок, що немає - у школі всього навчать. З одного після дитсадка лекше йти в перший клас, пристосуватися до життя в колективі, з іншого - без нього повна воля, гуляєш стільки хочеш, їздиш, спиш до пізна,.. і дивишся як твої друзі щоденно встають чуть світ і у будь-яку погоду (незалежно від бажання) йдуть туди.
Сам у дитсадок не ходив
  • 0

#37 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 13:29

Перегляд допису_saljama_ (16.09.2008 09:45) писав:

Все більшу к-сть діток батьки не відводять до дитячих садків, а займаються їхнім дошкільним вихованням вдома. Що краще, адже є дві сторони в медалі. Зодного боку, вдома дитина приглянута, але відсутній такий важливий елемент дитсадка, як колектив та посійне спілкування з однолітками. З іншого - далеко не завжди умови дитсадків є задовільними, до чого додається стрес малого(-ї). Отже, дитсадок: плюси та мінуси.

Нормальні приватні дитсадки з гарними викладачами та умовами - я тільки "за".
Але наші державні - ніколи в житті.

Перегляд допису=MAVKA= (16.09.2008 10:58) писав:

Якщо дитина буде знаходитись вдома, то набутий імунітет буде набагато слабшим.

Варто мені було піти до дитсадка - і з хвороб я після того десять років не вилазив, сидів вдома (а точніше - їздив електричкою з матір'ю навчатися до університету Шевченка, поки не пішов до школи). Імунітет набувається не киданням дитини у відро з помиями.

Перегляд дописуbendera.UA (16.09.2008 09:57) писав:

бачив тих дітей які приходили в школу з "домашнім вихованням". Вони просто не спроможні адаптуватися в класі.

З якого доброго дива? Вони на вулиці не з тими самими дітьми грали?
Проблеми з колективом це:
а) провина батьків, які не навчили нормально ті проблеми вирішувати
б) вчителів, які не слідкують за тим, що у них в колективах робиться, а інколи ще й самі під'южують клас нападати на когось.
в) дітей, які змалку не знають, що таке колектив, а б'ються одразу на маленькі групи за територіальною, майновою чи ще якоюсь ознакою.

Перегляд дописуbendera.UA (16.09.2008 11:47) писав:

Де факти що саме аж 90% - мені таки не попадалися, а вже дай бого 2є дітей через цей "виховний заклад суворого режиму пройшли". Навпаки - що в мене, що в дітей про їх виховательок тільки приємні спогади.

А пан bendera.UA не хоче віддати дитину до дитсадку десь за межами кивської окружної, до якого-небудь райцентру? переконаний, у нього думка відразу б змінилась.

Перегляд дописуОлеська (16.09.2008 12:31) писав:

Я за дитсадок. Там дитина починає свої перші кроки в суспільстві. Спілкується, виховується, виживає...

Перші кроки в суспільстві дитина робить в пісочниці. До чого тут дитсадок? Це, швидше, перший крок в глобальному державному концлагері.

Перегляд дописуОлеська (16.09.2008 14:35) писав:

Аналогічно (я про манку):lol:

+1
Посадити б декого на те "нормальне харчування" після домашніх котлеток :)

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (5.10.2008 15:58) писав:

Потрібна соціялізація

Точно. Збити собі першу гоп-компанію, навчитись виставляти Маньку та Наташку на іграшки, потім молодшу групу - на цукерки. А закінчиться все, як закінчилось у моїх земляків - цвинтарем та в'язницею. Занадто мало у нас гарних соціумів.
  • 0

#38 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 06.10.2008 – 13:36

Перегляд допису-=VJ=- (6.10.2008 14:27) писав:

З якого доброго дива? Вони на вулиці не з тими самими дітьми грали?
Проблеми з колективом це:
а) провина батьків, які не навчили нормально ті проблеми вирішувати
б) вчителів, які не слідкують за тим, що у них в колективах робиться, а інколи ще й самі під'южують клас нападати на когось.
в) дітей, які змалку не знають, що таке колектив, а б'ються одразу на маленькі групи за територіальною, майновою чи ще якоюсь ознакою.
Не можу не погодитись, але чия то проблема і хто винен на той момент вже не суть важливо. Пізно батєнька пити баржому як то кажуть..............
А з приводу "Вони на вулиці не з тими самими дітьми грали?" - то грати і навчатися (або досягати певної мети шляхом колективної взаємододопомоги) то зазвичай різні речі.

Цитата

А пан bendera.UA не хоче віддати дитину до дитсадку десь за межами кивської окружної, до якого-небудь райцентру? переконаний, у нього думка відразу б змінилась.
Ви знаєте хочу............ і з задоволенням то зробивби аби мав приватний будинок де небуть "за межами кивської окружної"............. Але нажаль того щасття не маю і найближчим часом не намічається................. Тому на той момент обирав садок, що ближче до місця проживання.......................... і саме тому донька як раз ходила в СІЛЬСЬКИЙ (навіть не райцентровський) дитячий садок. І нічого страшного в тому не було - одна користь)))))))
  • 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 13:57

Перегляд дописуbendera.UA (6.10.2008 14:36) писав:

саме тому донька як раз ходила в СІЛЬСЬКИЙ (навіть не райцентровський) дитячий садок. І нічого страшного в тому не було - одна користь)))))))

Не треба плутати сільські і міські та райцентрівські заклади освіти. Перші два якраз зазвичай дуже непогані.
  • 0

#40 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 14:01

садочок адназначна. шоп зразу навчили план курити, а не в всякі готи вступати.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних