Перейти до вмісту

Замкнене коло

Повідомлень в темі: 27

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 02.07.2009 – 12:34

Перегляд дописуzav (2.07.2009 12:54) писав:

Якщо мова про посади чиносників
держпідприємства, то їх небагато залишилося.

Коли я говорив - то мав на увазі лише свій досвід роботи в держустановах, а точніше - в державному університеті. Не знаю, як інші галузі, а освіта в Україні давно і безнадійно окупована не просто пенсіонерами - напівтрупами, вибачайте на слові.
Доходить до абсурду - я пригадую викладача, якому було 82 роки і який тричі забував, хто я такий і що мені призначено перездати йому тему - а про лекції взагалі промовчу. І при цьому було кілька чудових людей, яких я знав, які гнили на посадах наукових співробітників та аспірантів, бо вище все було окуповане "старою гвардією".
  • 0

#22 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 02.07.2009 – 12:48

Перегляд дописуОлеська (14.09.2008 21:09) писав:

Ти працюєш. З твоєї зарплатні вираховують в пенсійний фонд. Але на що ти розраховуєш? На те, що коли ти вийдеш на пенсію, в когось вираховуватимуть з зарплатні кошти на утримання тебе-пенсіонера? Чи не даремно?
На сьогоднішній день десять працюючих утримує дев"ять пенсіонерів. За кілька років ситуація складеться так, що на десять працюючих припаде чотирнадцять пенсіонерів. Замкнене коло...

Ось в цьому і проблема - працюючі не тільки пенсіонерів годуюють а й 8млн. тих хто має "жалувание" за рахунок бюджену.

А хто тобі сказав що лжюдям ДАЮТЬ працювати? як на мене то держава тільки палки і штрафи в колеса пхала.

Наведіть, будь ласка, приклади комерційних підприємств, де працюють пенсіонери з рівнем оплати праці, на який згодна молодь /при умові, що остання відповідає кваліфікаційним вимогам/?

Як правило то старі фахівці-виробничники, молоді спеціалісти поїхали за кордон, а старим куди вже.

Можна почати з фрезерувальників, інженерів, між іншим молодих толкових викладачів в ВУЗах теж катма.
  • 0

#23 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.07.2009 – 12:50

Перегляд дописуТеж пасічник... (2.07.2009 13:48) писав:

працюючі не тільки пенсіонерів годуюють а й 8млн. тих хто має "жалувание" за рахунок бюджену.

З яких це пір зарплатня бюджетників фінансується за рахунок пенсійного фонду?
  • 0

#24 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень

Відправлено 02.07.2009 – 13:00

А сижу і думаю, а на.... що я годую тих пенсіонерів? В жіночої половини ще є великі шанси дожити до пенсійного віку, а от в чоловіків вони менше 50%. Може просто по народній традиції, замість платити в ПФ піти у тінь, і всі гроші вкласти у свої дітей? вони ж точно до сметрі прогодуюють.

Перегляд допису-=VJ=- (2.07.2009 13:50) писав:

З яких це пір зарплатня бюджетників фінансується за рахунок пенсійного фонду?

В ПФ така дзюра, що його ще з 90-х напряму або опосередковано покривають бюджетом. А бюджетники той бюджет тільки обїдають.

Для простого прикладу в 2005-му на підтримку роботи соц. фонів витрачалось біля 1 000 000 грн. На даний момент ця цифра зросла. А всі ці фонди лише дублюють роботу один одного, та відбирають робочий час бухгалтерів(тобто гроші) і всі фракції обіцяли обєднати їх в один. І що?

І є все таки різниця в виразі : 1 працюючий\ 1бюджетник\ 9 пенсіонерів чи 2працюючих\0,5бюджетника\10 пенсіонерів
  • 0

#25 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 02.07.2009 – 13:14

Тому серйозно постає проблема підвищення пенсійного віку, бо нація старіє, працювати нікому
  • 0

#26 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень

Відправлено 02.07.2009 – 13:22

Перегляд дописуПанночка (2.07.2009 14:14) писав:

Тому серйозно постає проблема підвищення пенсійного віку, бо нація старіє, працювати нікому

Ні, повстає проблема як виховати людей без гасла "Краще пузо від пива, ніж горб від роботи"

Ага ще трохи підвищемо пенсійний вік, і будьте певні що з нашою системою охорони здоровя до нього доживуть не більше 10% - все проблема наповнення ПФ вирішена!!!

Повідомлення відредагував Теж пасічник...: 02.07.2009 – 13:26

• 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.07.2009 – 13:59

Якщо мова про посади чиносників, то там дещо інший принцим, а якщо про держпідприємства, то їх небагато залишилося. Наведіть, будь ласка, приклади комерційних підприємств, де працюють пенсіонери з рівнем оплати праці, на який згодна молодь /при умові, що остання відповідає кваліфікаційним вимогам/?
Приклад: наша компанія. Беруть (окремі випадки) пенсіонерів і на значимі посади, і на робочих - люди йдуть на пенсію за стажем і влаштовуються там, де добре платять, аби мати більшу пенсію.
  • 0

#28 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.07.2009 – 17:18

Перегляд дописуОлеська (2.07.2009 14:59) писав:

Приклад: наша компанія. Беруть (окремі випадки) пенсіонерів і на значимі посади, і на робочих - люди йдуть на пенсію за стажем і влаштовуються там, де добре платять, аби мати більшу пенсію.
Нова компанія, що набирає пенсіонерів?.. Ви щось проґавили в суті тої компанії, так і знайте.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua