Перейти до вмісту

Чим меньше дівчину ми любимо, тим більше подобаємось ми їй...

Повідомлень в темі: 67

#61 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.05.2009 – 08:46

Не знаю як там інші дівчата, але якщо хлопець мене відверто ігнорує, то з ним я точно не буду. В такому випадку краще самій бути.

Знову ж дурні стереотипи і бажання всі почуття підрівняти під одну лінійку. Комусь можливо і подобається таке, мені особисто ні. Хтось знаходить певне співвідношення ігнору-уваги в своїх стосунках, яке задовільняє обох.

мені ж особисто треба багато щирості...не бажання принизити, а відчуття поваги...треба взаємообміну емоціями, думками...вмію дарувати, але хочу теж отримувати щось взамін. Якось так приблизно мені уявляються ідеальні стосунки. Суб"єктивне бачення.
  • 0

#62 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 24.05.2009 – 09:29

хм, чим менше дівчину ми любимо...
ну це по-перше треба файно попотіти шоб любити дівчину менше, ніж любите її насправді... :happy1:
і потім, коли отак стримувати свої почуття і не довіряти їх своїй половинці, то це може просто перетворитись на згусток негативу, котрий псуватиме вас і ваші стосунки :unsure:
якшо шось не клеїться, то може воно і не повинно склеїтись :) ... тут люби, не люби... а коли люди нарешті знайшли один одного, то ви зрозумієте шо є така штука як взаємність, котра сама все зробить і вже не потрібно буде думати про більше/менше :)
  • 0

#63 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 24.05.2009 – 10:41

Я б розшифрував тему так: чим більше даєте моральних люлей дівчині, тим сильніше вона поважатиме :)
  • 0

#64 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.05.2009 – 10:47

Topper (24.05.2009 10:41) писав:

Я б розшифрував тему так: чим більше даєте моральних люлей дівчині, тим сильніше вона поважатиме :)
Сподіваюсь, ти так не думаєш:unsure:
  • 0

#65 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.05.2009 – 10:57

ВакуОлька (24.05.2009 11:47) писав:

Сподіваюсь, ти так не думаєш:)
Це питання чи твердження? :unsure: Ну це вже питання в приват, шоб нас не застукали за флудом :)
  • 0

#66 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.05.2009 – 11:05

Topper (24.05.2009 11:57) писав:

Це питання чи твердження? :unsure: Ну це вже питання в приват, шоб нас не застукали за флудом :)
Питання... :)... *пішла в приват:happy1:)))

Щоб не сварили: Не правда це твердження... Щось схоже мені, на "б"є, значить любить"...
  • 0

#67 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.05.2009 – 15:57

Не сказала б. Людина яка мене ігнорує мені може подобатися,але я не ідіотка ,щоб в неї закохуватися.
По собі ж помічаю,що коханий не так часто каже мені що кохає. Практично він майже уникає цих слів. Я іноді навіть лякаюся,може мені все тільи здається? Бо як людина він досить егоїстичний,самозакоханий ідівчат біля нього в"ється багатенько..Але я знаю як багато для нього значу. Він не каже "Я тебе кохаю". Він каже це іншими словами,вчинками...оце я ціную ще більше.
  • 0

#68 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.05.2009 – 21:10

а я впевнений в цьому твердженні майже на всі 100%. Принаймні так частіше всього було в моєму житті.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних