Перейти до вмісту

Чим меньше дівчину ми любимо, тим більше подобаємось ми їй...

Повідомлень в темі: 67

#41 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.10.2008 – 22:33

офф: здається, хостер не дозволяє такий контент викладати. так і написано, шо
****графія заборонена. :) та жартую.

Цитата

Що ж то за кохання таке " Один кохає, інший позволяє, або не позволяє" " Або позволяє тільки по непарним числам календара " ? То вже душевна проституція якась. Один одного кохає , а це щире почуття. І напевно , за цією теорією виходить , що інший позволяє кохати, а та , що кохає знає як до неї відносяться, й їй це подобається...
цілком згоден. як було сказано:

Цитата

Адже відносини це важка праця ДВОХ, саме ДВОХ, а не так як трапляється дуже часто, що стосунки потрібні лише комусь одному, а інший просто звик до цього

знаю пару, які ніразу не сварились. і як ви думаєте чому... авжеж не через те, що захищали свої інтереси :lol:
  • 0

#42 Link

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 08.10.2008 – 14:23

Це такий закон підлості: ми любимо тих хто нас не любить і ранимо тих,хо любить нас своєю нелюбовю так би мовити..
якщо тобі хтось подобається,то ти будь-яким чином захочеш це показати..це і викликає спротив..це психологічне поняття..треба почитати психологію і ти зрозумієш чому так відбувається..
  • 0

#43 Tank

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 08.10.2008 – 14:43

гадаю твердження яке є назвою теми не відповідає дійсності. причина в тому що проблему потрібно шукати в собі, а не десь там щось собі шифрувати...По собі знаю.Просто коли ти так довго її добивався то так важко це втрачати і от тоді починається..різні всякі домисли, жахи і тд і тп.Краще спокійно поговорит і все обсудити - користі від цього буде більше)))

Повідомлення відредагував Tank: 08.10.2008 – 14:45

• 0

#44 Invidia

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 08.10.2008 – 18:05

ггггггг , тре тільки подумати , от застане дівчина свого хлопця з якоюсь дєвкою , то що вона його любити більше буде ...тю ...я б в рожу завалила по першому числу..нєєєєє...дівчат тре любити , але кожну першу , а свою))

Повідомлення відредагував Invidia: 08.10.2008 – 18:06

• 0

#45 -=Негідник®=-

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.10.2008 – 15:40

Тема говорить правду. Як не дивно, але факт є фактом!!!
:D
  • 0

#46 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.02.2009 – 16:03

Коли це кохання-брехня. А коли просто флірт,коли якісь проблиски симпатії або зацікавлення-чиста правда.
  • 0

#47 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 26.02.2009 – 14:32

Не правільно тему назвали:
"чим менше ми приділяємо уваги дівчині, тим більше вона цієї уваги прагне" ось так вірно.
Траба міру мати аби тебе в житті коханої було не надто забагато, краще вже заламо - тоді виходить гарна інтрига.

Повідомлення відредагував Amba: 26.02.2009 – 14:33

• 0

#48 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 554 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.02.2009 – 18:31

Якщо це просто симпатія або вподобання то це чиста правда!!!!Щодо кохання то неможу сказати
  • 0

#49 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 18:38

Брєд повний. Я хочу щоб мій хлопець приділяв мені увагу, щоб був біля мене, щоб знаходив на мене час. А я кщо він завжди причини шукає, щоб тіпа мені більше сподобатись, то в мене закрадуться сумніви - а де ж він пропадає в цей час, може з іншою? До того, ж якщо він не може знайти на мене часу, треба піти собі пошукати когось іншого, хто б час на мене знаходив.Отак руйнуються стосунки.
Хлопчики, приділяйте нам побільше часу!!!!!!!! Нам, це подобається :)
  • 0

#50 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 19:17

Це брехня. коли казати про нормальні стоунки.Якщо ж дівчина - мазохістка, то, можливо, їй такі відносини і подобаються :)
  • 0

#51 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 27.02.2009 – 19:26

Я думаю це пов'язано із тим, що коли ми людину любимо, то хочем їй сподобатись і інколи ведем себе неприродньо:)
А коли ми не звертаєм уваги на людину, то ведем себе так, якими ми насправді є.
  • 0

#52 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 01.03.2009 – 21:36

Halka (27.02.2009 18:38) писав:

Хлопчики, приділяйте нам побільше часу!!!!!!!! Нам, це подобається :)
... хлопчики, кидайте роботу, забудьте друзів, батьків, всіх..... побільше часу! ПОБІЛЬШЕ!!! Може ще 25-ту годину в добі придумати? :angry:
  • 0

#53 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 22:54

Miguel (1.03.2009 21:36) писав:

... хлопчики, кидайте роботу, забудьте друзів, батьків, всіх..... побільше часу! ПОБІЛЬШЕ!!! Може ще 25-ту годину в добі придумати? :happytwo:
Ну, якщо з 30 днів в місяць ви не можете виділити один для дівчини, то можна і 25 - ту годину придумати....Але вам це все рівно не допоможе.
  • 0

#54 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 02.03.2009 – 10:06

Флуд видалено
  • 0

#55 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.03.2009 – 11:36

good (13.09.2008 21:35) писав:

Що ви думаєте з цього приводу? Чи дійсно ми цінуємо людину більше, коли вона є ще загадкою, недосяжною?

І чи буде вона вас кохати сильніше, якщо не розкривати перед нею усі карти?

Я думаю, що ми цінуємо людину не тільки за те чи є вона загадкою, чи ні. Чи недосяжна вона, чи доступна. Це однозначно. Хоча якщо говорити про доступність, то варто задуматися на рахунок того, чи всім подобається легка доступність жінки. Мені здається, що і загадка у відносинах повинна бути до пори до часу. Прийде час, коли ти все захочеш дізнатися про свою половинку. І бавитися в загадки вже не буде бажання. Це радше буде лишні нерви. В мене хлопець дуууже довго був для мене загадкою. Я приблизно півроку зустрічання практично нічого про нього не знала. Він боявся довірити свою душу чужій (ще на той час) людині. Але час зробив своє. І зараз я радше розповім про свої проблеми чи переживання йому, ніж комусь іншому. І це взаємно.
На рахунок сильнішого рівня кохання, то відкритий розклад карт з обох сторін навпаки тільки скріпить ваші відносини. А кохання стане на щабель вище рівнем за рахунок довір'я.

А на рахунок фрази: "Чим менше ми любимо дівчину, тим більше ми подобаємося їй", то це фраза егоїста. Тим більше ви мучите її, ображаєте. Адже вона так хоче вашого кохання і уваги. А ви просто бавитеся і користуєтеся її почуттям для утвердження свого "Я!"

Miguel (1.03.2009 21:36) писав:

... хлопчики, кидайте роботу, забудьте друзів, батьків, всіх..... побільше часу! ПОБІЛЬШЕ!!! Може ще 25-ту годину в добі придумати? :happytwo:

Колись в момент взаємної образи мій хлопець спитав мене чи вважаю я, що він приділяє мені замало часу. Я відповіла, що я не можу приділяти йому більше часу, ніж зараз. Не треба кидати роботу, забувати друзів чи батьків. Потрібно навчитися розділяти свою увагу рівномірно між всіма. Але якщо дійсно кохаєш цю людину, то все інше буде плавно відходити на задній план. Ти будеш думати про нього і чекати з ним зустрічі цілодобово. І ніхто тебе не звинуватить в відсутності уваги до нього!
  • 0

#56 @net

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 21:22

ну якщо довго перед дівчиною не розкривати всі свої карти, вона просто може опустити руки і вже думати що все даремно...з власного досвіду знаю що любити вона буде сильніше, навіть не любити...тут це слово не зовсім коректне...вона буде намагатись всіма способами добитись вашої любові... :D
  • 0

#57 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 23.05.2009 – 19:08

Взагалі, легкий ігнор час від часу дозволяє стосункам залишатись свіжими, до того ж, на мою думку, дівчатам також потрібно трохи таємниці)))Така вже людська сутність...
  • 0

#58 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 19:45

А я вважаю, що це є більш справедливим, якщо говорити про хлопців, їм подобається, коли в дівчині є загадка.
  • 0

#59 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 24.05.2009 – 08:25

Флуд видалено
  • 0

#60 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 24.05.2009 – 08:27

Дівчата, я вас менше люблю. Пісяйте кип'ятком :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних